Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#189364
LFA rajongóknak, fehér, szép képekkel.. 😊
Kezd tetszeni.

http://www.diecastxchange.com/forum1/topic/59807-lexus-lfa-white-beauty/
#189363
ejjj.. <#ejnye1> Megint elégedetlenkedsz... <#szomoru2>

<#wink><#nevetes1><#eplus2>
Dofekné
#189362
Sebhelyes, sebhelyes, de most, hogy szétsztedtem az egyszerû ( ha jóltévedek Fundation) Testa Rossa-t és az Elite 308-ast, hát ég és föld a különség Hot wheels-en belül! Sõt egész konkrétan megmondom: Bburago - szakadék - AutoArt hasonlatot lehet mondani. Nos a Norev nem produkálja ezt a kontasztot az Õ hákújával

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Dofekné
#189361
Pont, hogy nem! Legyen inkább drágább, de szép. Örök példám a Z4-es, amibõl lehetne széles ár és gyártói skálán beszerezni, de a Kyosho a legjobb. Akkor miért vennék Bburago-t, Motor Max-ot, Maisto-t, Ricko-t, Welly-t és még ki tudja ki nem gyártotta le. 😊

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

KDavid850522
#189360
Szép estét! <#wave>


Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

BMW FAN
#189359
Akkor ez rád nem vonatkozik😄DD<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#189358
én pontosan így vagyok pl a Ferrarikkal. rá kell fanyalodjam a Mattel itt-ott sebhelyes vasaira.

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#189357
ííígy van, ott ritka az emelés fõleg ha régi vendég vagy XD

w77d
#189356
nna de akkor legalább elfogadhatóak voltak az árak... egy kyoshot vagy egy minichampset vettem meg 16-17 ezerért max, és azok sokszor szebbek és kidolgozottabbak, mint jópár ma megjelenõ 25ezer fölötti modell...

#189355
Az biztos hogy néha már irreális, és horror...
A kurvák meg maradtak a régi nyomott áron. XXD
Willi Betz
#189354
Te sose voltál gyûjtõ,kezdjük ott! 😄 Te csak felvásároltál 100+ modellt 3 hónapon belül,utána pedig kezdted eladogatni õket.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#189353
Az én kis Bömcsijeim.. 😊))
Bár láttátok már biztos, egészben csoportkép nincsen, majd eccer ha idõm engedné... Ezek a "jobbak"..
Tudnék még mellé pakolni persze.. 😊








w77d
#189352
én örülök hogy kiszálltam a modellgyûjtésbõl, irdatlanul elszaladtak az árak, a minõség meg nem javul. Õszintén szólva a mai árak 80%-át indokolatlannak tartom.

#189351
Akarom mondani hogy közel 20ezerért figyelhettek volna jobban a tervezésre/kivitelezésre! ...
#189350
Háát igen... És gondolom hogy ha mondjuk nem 75, hanem 39 euró volna, kevésbé lennének fájóak azok az apró hibák.. 😞
Dofekné
#189349
Az Unicredit-nél pedig 5€ a devizautalás. Az pedig forintosítva a napi árfolyam. Ez asszem 1000€-ig van felette jön még rá valami százalék.

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Dofekné
#189348
Igazán nagy baj nincs a Norevvel. Mivel BMW-ket gyûjtök ezért - kevés kivétellel - Kyo, MC, AA-hoz vagyok szokva. A kevés kivételek, ama régi BMW-k, amiket nem gyártott prémiumabb gyártó, illetve már maga a modell koros. És most az új BMW modellek megjelenése egy visszalépésnek mondható a Norev által. Így most szaporodni fognak a "kevés kivétel" címû rovatban a modelljeim.
Szóval mindösszesen ennyi a szívfájdalmam.
Szép ez a modell, mint egy darab büdössajt. Az is szép annak aki szereti és annak is, aki ki nem állhatja, de éhes. Én most az "éhes" szerepére kárhoztattam. 😊

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

#189347
Szia Labdacs!!!!
Harly, az OTP-nél 2.200-Ft, az MKB-nál 2.000-Ft a külföldi utalás díja. a pénz devizaközépen megy el. ( asszem ) A vevõnek kell várni 2-4 munkanapot, míg az utalás "odaér".
#189346
Most nézem csak hogy 75 ojjró ez a Norev.. Elmúltak már a régi szép idõk amikor 10ezerért, max 15ezerért lehetett Norevet venni..??
Bár azért fejlõdött a minõség is mellé...
Lehet megkövezni! <#zavart1>
Harly18
#189345
Ezt értem, de mekkora összeget kell elképzelni? Mert sehol nem találtam infót róla....Ha utalok 10.000-ret, akkor több ezres tétel, vagy nem olyan vészes...példát tudsz, hogy mikor te fizettél így, akkor mennyivel volt drágább? Tudom, más banknál lehetsz, meg átváltás is számít, de egy kb összeg?

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#189344
És a felni is tecccik ám rajt! 😊
#189343
Grat Mester!
Nekem is az összes hibája ellenére is tetszik a kombi Bömösöd!
Kifejezetten hogy nyitható a tanksapka, nyílik külön a hátsó ablak! A világos belsõ, hátsó lámpa is tetszetõs.. 😊
Hát nem Kyo, de az ára sem....
Tetszik, amúgy ne közelrõl nézd a monitort... 😊))))
Élõben gondolom nem feltünõk azok a "hibák"...
Még egyszer grat!
(Én meg holnap megyek egy mexikói boxerért..<#vigyor3>, sõt ha jó árajánlattal dobnak meg, akkor jön mellé egy platós T2-es is <#nevetes1> )
#189342
DanielBMW hogy halad a teszt? (BMW E60) ?😄

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

#189341
a bankodnál. általában van fix összeg, de van ahol erre jön még százalékos rész is. meg ugye a forint-euró átváltás sincs ingyen.

http://ferrari18.blog.hu/

Harly18
#189340
Lenne egy olyan kérdésem azokhoz, akik utaltak már külföldre. Ha én veszek egy modellt euro-ban, akkor gondolom netbankon keresztül át tudom utalni az eladónak a pénzt (beleolvastam egy jó hosszú leírásba errõl, de elég bonyolult a mindenféle iban meg hasonlók miatt, na meg ugye ott a kérdés, hogy ft számlám van és euro-t utalnék). Az utalásnak van egy költsége gondolom. Ez az összegtõl függ? Vagy egy fix összeg? Hol lehet utánanézni ennek?

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

w77d
#189339
nincs más lehetõség egy igazit is meg kell csinálni ilyen minõségûre és akkor mondhatni hogy profi modell XXXD az ajtó hullámosra hajtogatását vállalom XXXD

KDavid850522
#189338
Sziasztok! <#wave>

Dofekné! Gratuláció az új modellhez, nekem az összes hibájával együtt, nagyon tetszik! <#worship><#eljen>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

Dofekné
#189337
Azért legyen néhány promóciós ihletésû kép is, amiben "gyönyörködni lehet!








Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Dofekné
#189336
Megérkezett hozzám az F11-es, az új 5-ös széria Norev által fémjelzett kombi változata. Természetesen a Norev sedan ismeretében nem vártam nagy csodát.
Nem is kellett csalódnom. Bár kétségtelenül szép a modell, mégis a gyártó által odaszúrkodott gyártási és részlethibák nem engedik feledni, hogy egy Norev köszönt ránk.

Már nem lepõdtem meg a kívûlrõl festett ablakokon, sõt, ezt már szinte a Norev trendnek könyvelem el, akárcsak birodalmi lépegetõ magasságára hajazó elsõ futómûvet.
De tán határozott elõrelépés, hogy a kombi eleje beavatkozás nélkül is alacsonyabb lett, mint a sedan-é volt. Határozottan vékonyabb gyûrû kell majd az orrmagasság normalizálásához.





Az ajtóhézagok.....hát egye fene kicsit nagyok, de hogy még ferdén is fusson.....



.....és a széle hulámozzon, az már sok(k)!



Aztán a belsejében ér a követezõ ütés.
Az ülések összeillesztése pontatlan és randa. Ilyen a Limo-ban is, csak ott a fekete belsõ miatt nem ennyire feltûnõ.



Aztán megállt bennem az ütõ, hogy ez már mindennek a teteje! A tetõkorlát egy darabból van!!
De mielõtt harapnék, egy kicsit ugatok is, ezért utána néztem és az eredeti autón is ez a "sûllyesztékes" megoldású tetõkorlát van. Szóval ez legalább NEM hiba.



Hiba viszont, hogy hat rekesz sörrel már nem lehet lecsukni a hátulját! 😊))))

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Töky 007
#189335
béjemvé.

Dofekné
#189334
Két F11-es, egy spacegrau nekem és egy schwartz az egyik kollégának.
Nincs különösebb gond, csak ez is olyasmiket árult (árul) ami nincs neki raktáron. Persze eme tényt nem publikálta az Ebay-en.

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

bency
#189333
Jajj amúgy SCHUMI köszi a segitséget de most nem tudok élni vele 😊 Mert ha lesz Modelissimo kell oda,de valamikor majd összehozzuk 😊

:) Semmi okosság :P

Töky 007
#189332
Oksa. Pááá

bency
#189331
Hát igazából multkor több volt akciós,nah de mennem kell.Majd megbeszéljük még hogy mit érdemes😛

:) Semmi okosság :P

Töky 007
#189330
Miket szemeltél ki? Én is nagyon rá vagyok pörögve az 1:43-omra 😄 xD pedig amikor 1:18 volt egy fillért nem adtam volna 1:43-ért és most meg jobban tetszenek meg nézegetem h de kis pici és milyen jól meg vannak csinálva.

#189329
igen. és az egész város fel van túrva. <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

bency
#189328
Igen.😛 Van pár finomság...de Hétfõnél hamarabb semmiképp nem tudok biztosat mondani mikort akkor jutok még zsozsóhoz 😛

:) Semmi okosság :P

Töky 007
#189327
Az teljesen korrekt.

#189326
süt a nap, tegnap 26 fok volt.

http://ferrari18.blog.hu/

Töky 007
#189325
1:43? 😄

Töky 007
#189324
Na basszus az nem jó. Mik gyüttek?

Dofekné
#189323
Pakk gyött. Illetve fél pakk. Illetve még annyi sem. A vásárolt 7 modellbõl 2 ficergett a dobozban.
Lázadtam.
Megnyugtattak.
Küldik. (amikor lesz nekik.)
Hmm...mégsem nyugtattak meg.

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

bency
#189322
Hey hey modelissimo ba énis benne lennék szerintem!

:) Semmi okosság :P

Dofekné
#189321
No, ez így már megnyugtató!!! Látom, az útfelbontás miatt át van terelve a forgalom az út bal oldalára! <#hehe>

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

GrandVitara
#189320
Neked nagyon bejön ez a London. Idén már másodszor?
Töky 007
#189319
Na akkor gyûljünk össze 😄

GrandVitara
#189318
Sziasztok!
GrandVitara
#189317
Én is ezt kérdeztem pár napja.
Töky 007
#189316
Ohh de jó már valakinek 😊 Milyen az idõ arra?

#189315
Londonban vagyok.

http://ferrari18.blog.hu/