Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

bency
#189414
Töky te mit vennél a Modelissimoról?

:) Semmi okosság :P

bency
#189413
Reggelt.

:) Semmi okosság :P

Töky 007
#189412
Reggelt!

GrandVitara
#189411
Jó reggelt!
w77d
#189410
háááá ez nagyon nagy 😄

bency
#189409
Akkor várható egy Modelissimo rendelés?

:) Semmi okosság :P

Dofekné
#189408
Jó, hát én sem mondom, hogy egy fiatal - éppen hogy már nem gyerek - a legdrágább modellekkel kezdje el a gyûjtögetést. Mert mi van, ha például beleún és kukába penderíti az egészet.
Én már abban az "érámban" kezdtem, amikor pontosan tudtam, hogy mit, hogyan, miért akarok. Így - kezdeti tudatlanságból - csak egyszer sikerült egy BB-be belenyúlnom.
Egyébként, ha most lennék kezdõ, mindenevõ gyûjtõ, akkor pont "kánaánban" érezném magam a sok akciós (30-40€😉 minõségi modell között. Kevés pénzbõl igen míves sort lehetne kiállítani.

Szóval a megfelelõ irányból nézve mindenkinek igaza van.

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

#189407
én nem feltétlenül. ráadásul még abban a korban kezdtem a gyûjtögetõ életmódot, amikor a néhány fellelhetõ burago mellett egy-két maisto is szenzáció volt. úgy gondolom, hogy egy autótípus bemutatásához, egy-egy olcsóbb modell is lehet megfelelõ. persze, ha van választási lehetõség, én is a jobb minõségû modellre törekszem. de volt idõ, amikor jobban örültem 10 olcsó modellnek,mint egy drágának. ráadásul a 10 olcsót 10X kispénzbõl könnyebb megvenni, mint egy drágát. de szerintem te is így kezdted. ne tagadjuk meg a múltunkat!!!! ne szégyelljük!!! én támogatom a kissebb pénzû, vagy kezdõ gyûjtõket, akik tudnak örülni az olcsóbb daraboknak is!!!
#189406
Még szép 😄

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

Dofekné
#189405
De csak azért nem, mert állandóan ezzel gyötröd! XXD

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

#189404
<#bdead><#rinya>

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

Daniel BMW
#189403
NEM LESZ!!!

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#189402
Hogy halad az E60 cikk?😄

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

Daniel BMW
#189401
Képzelheted, amikor beröffen, csak úgy magától a dobozban és megrázkódik az egész szekrény... XD

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Dofekné
#189400
Széb! Sor6 3x2 carb. Éééés, be van kötve az akkumulátor!

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Daniel BMW
#189399
Majdnem feledésbe merült:

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

GrandVitara
#189398
Jogos!
Dofekné
#189397
Én sem vagyok nagypénzû gyûjtö, de a "kevesebb a több" elvet gyakorlom.

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

GrandVitara
#189396
Jó estét!
Daniel BMW
#189395
Nincs mit, én köszönöm!<#worship>

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#189394
köszi
Daniel BMW
#189393
Karotta blogján lehet követni az eseményeket, itt.

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#189392
danika, légyszi még linkeld be azt is, ahogy a hangyászt építik.
Daniel BMW
#189391

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#189390
péndz függõ... 😊))
#189389
Én a Pussycat feliratra másra asszociáltam... 😊))
#189388
weed új vállalkozása?
Daniel BMW
#189387
Itt van egy picike videó, amibõl megtudhatod. Egy szörnyûséges utángyártott orr miatt.

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#189386
Hosszú az orra mint az hangyásznak..
#189385
ejjjj

http://ferrari18.blog.hu/

#189384
ok. már csak egyet mondj meg, ha tudod. miért ez az iszonyatosan idióta "hangyász" név????
#189383
Nem látom... Hol van a modellbolt??? 😊
#189382

http://ferrari18.blog.hu/

#189381
Szép képek, szép autóról!!!
Daniel BMW
#189380
Hali! Persze, terjedjen csak! 😊

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#189379
leeresztett már megint a kis defektese... XXD<#eplus2><#eplus2><#eplus2>
#189378
csá danika. a cikket engedelmeddel rögvest át is küldtem a klubbelnökünknek, a Z-BOSS-nak.
#189377
érdeklõdnék. gumival, vagy gumi nélkül? <#eplus2>
#189376
csináltam neked egy képet

http://ferrari18.blog.hu/

#189375
Ez így van... (így is)
#189374
Csak szeretnéd! Te kínai váza vagy..? XXXD

<#kocsog> <#kocsog> <#kocsog>
#189373
Dofek, evvel az állításoddal egyetértek, ám mégis vitatkoznék. gondolj azokra a kispénzû gyûjtõkre, ( mint pl. én <#wink> )akik nem engedhetnek meg maguknak drága modelleket, de mégis a polcon szeretnék tudni kedvencüket.
Daniel BMW
#189372
Hatalmas túlzással állíthatom, hogy nemzetközi vizekre evezett a kicsi Hangyász épülése. 😊
"I actually had to sign a scale model kit for a boy who decided to build an exact replica. What an honour!"

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

w77d
#189371
megbaszlak

#189370
jó, de az a HW 250 TR egy több, mint 10 éves vas, a 308 GTB meg idei.

http://ferrari18.blog.hu/

tzs1
#189369
Így kellet volna: rohagggyáleeeeeeeeeeee....
XD

\"Nem szükséges elpusztítani az ellenséget magát, elég elpusztítani az ellenállásra való hajlamát.\" Walter Scherf Pz.Abt. 503 Königstiger parancsnok

#189368
Nincs valakinek ilyenje??

#189367
ezt a szókincset eee... XXD
w77d
#189366
rohaggyále

#189365
meg itt is...

http://www.project118.com/forums/viewtopic.php?f=1&t=9790