Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Töky 007
#189314
Mármint hova ? 😊

Töky 007
#189313
Merre mész??

#189312
neeem..

http://ferrari18.blog.hu/

Dofekné
#189311
Még csak itt jársz? 😊

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Töky 007
#189310
Mostanában valaki Modelissimo vagy bármi rendelés??

Töky 007
#189309
Ejhhhhh.

#189308
off:

http://ferrari18.blog.hu/

bency
#189307

:) Semmi okosság :P

#189306
#189305


bency
#189304
Nem jön be annyira 😛 De tényleg nem drága.

:) Semmi okosság :P

schumimodells
#189303
Rendben,de holnap mond meg a választ.

Jó éjt nektek.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

bency
#189302
Holnapra mondok választ 😊 Ne told át semmiképp 😛 Az a GT-R nagyon megérné 50ért...de lehet még belecsúszna a GT500 is. Nah meglátjuk ,még alszok egyet rá 😛

:) Semmi okosság :P

schumimodells
#189301
Ez is igen jó áron van.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#189300
Pénteken indúl ha minden igaz,de esetleg áttolhatom jövõ hétre.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

bency
#189299
A te csomagod mikor jön?

:) Semmi okosság :P

schumimodells
#189298
jönne az én csomagommal és akkor nincs szállitási költség. 150-re simán le tudnám alkudni lehet,hogy picivel többet is,de a pénz elõre kellene.

ha gondolod,segitek.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

bency
#189297
Amúgy a Yat Ming GT-R meglepõen szép.Meg Eleanor is jól meg van csinálva.

:) Semmi okosság :P

bency
#189296
Hát 165 lej egy 1:43as Italiaért....micsoda árak,nem az aa.ro a hibás de nagyon sok azért.....De a Yat Ming ek kedvezõ áron vannak és tetszenek is.Viszont postaköltséggel már nem fér bele a keretbe csakis ha magukba venném õket.

:) Semmi okosság :P

#189295
Szia! 6,5€/fõ, ha 4en rendeltek/nek.

Harly18
#189294
Ja és a viccek fele mindig igaz...a kérdés melyiket vallod be XD

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#189293
Tudom<#awink>

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

w77d
#189292
kurva vicces vagy XXXD

schumimodells
#189291
Nem kell innen semmi?

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

bency
#189290
Ha van Modelissimo rendelés közösen? Általában mennyi a postaköltség 1 személyre? Ha vagyunk 4en pl.

:) Semmi okosság :P

Harly18
#189289
Szerintem nem bírná a májad és a cerkád a nagy megpróbáltatásokat XD

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#189288
Ok, csak van aki azokat veszi meg, ami nagyon tetszik, de én valahogy késztetést érzek, hogy szinte minden 1:18-as VW-bõl szerezzek be egyet, még akkor is, ha nem annyira jön be, bár van 1-2, amit max akkor vennék meg, ha fillérekért adnák (pl.: norev touareg p valami, az a tuningolt)

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#189287
<#vigyor3>


w77d
#189286
képzeld el ezeket mind eladnád, el tudnánk vedelni meg kurvázni a lét XD

bency
#189285
Tényleg,milyen rég néztem meg 😛

:) Semmi okosság :P

schumimodells
#189284
Ezzel mindenki úgy van.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Harly18
#189283
Köszi! 112-113 db és sajnos túl sok van még, ami nincs meg. 😞

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

schumimodells
#189282
Nagyon szép modellek és nagyon profi VW gyûjteményed van,gratulálok hozzá.
Mennyi 1/18-as modelled van?

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#189281
Szép a színe, és morcos gyárilag.. 😊)
#189280
😊))
Akkor hadd tegyek én is a VW estéhez egy kicsit.. 😊))



Harly18
#189279
Legújabb...A színe nagyon tetszik, egyébként szép modell, bár elég érdekes volt a rögzítése a dobozba, ugyanis egy két dróttal volt rögzítve. Szerintem nem gyárilag, hanem a küldõ aplikálta rá, mert így stabilabban állt a dobozban. Nagyon bejön ez a modell, régóta akartam...úgy néz ki kis szerencsével csak sikerül ilyen kínai VW-ket is beszereznem emberi áron.




1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Harly18
#189278
Ezzel viszont nehéz megbarátkoznom. Kissé elfuserált darab, de ebben is van valami "szép".



1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Töky 007
#189277
Pedig egyszerû tényleg, jól megoldották MC-ék, még Zolitól annak idején kaptam 1:87-es Smart-ot is 😄 nagyon "furi" 😄😄

Daniel BMW
#189276
Így modellben még tetszik is!<#eljen>

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Harly18
#189275
Ezzel alig tudok betelni, olyan baromi jó bordóban...És a képek is elég jól sikerültek, talán a színe miatt...



1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Daniel BMW
#189274
Ez klassz! Ilyen kis Minichamps Smart-om nekem is van, a bodypanel cserével még nem mertem próbálkozni. 😄

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Töky 007
#189273
Szép estét! Érkezett hozzám egy ilyen kis "pöcs" modell 😄



schumimodells
#189272
Citroen ZX Dong Feng - China 1/18


http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#189271
jó ez a dûne. jut eszembe, ezt is vinnem kell majd a dofekhez....
schumimodells
#189270
Nagyon szép és baromi ritka,grat.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

w77d
#189269
Wartburg kombi? XXXD

schumimodells
#189268
Nézz szét itt.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

bency
#189267
Valakinek van eladó 1:43 Ferrari BMW vagy valamilyen luxus autó vagy EVO ? 😄 8ezerig max max.

:) Semmi okosság :P

#189266
Itt is vannak jó felnik, talán jobbak is.. 😊

www.modellbauspezzy.de


#189265
<#eljen>
Egyedi darab, grat.! 😊