Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Töky 007
#189462
A piros az valami Lotus??

Daniel BMW
#189461
Köszi! Nagyon szép ez az M5-ös, érdemes rá beruházni. 😊

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Töky 007
#189460
<#duhos2>

Daniel BMW
#189459
Neked is? Dejó, akkor várjuk a képeket! XDXDXD

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

bency
#189458
Ilyen M5 öt sasolok épp,nagyon szép! Grat.

:) Semmi okosság :P

Töky 007
#189457
Na megjöttek az 1:43-asaim 😄

Töky 007
#189456
picr.de

Daniel BMW
#189455

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

bency
#189454
Muti muti 😄

:) Semmi okosság :P

#189453
Hello!

Érdeklõdnék a hozzáértõktõl,hogy tudok képet felrakni?Elõre is köszi.G
Daniel BMW
#189452
Pakk jött!!!

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#189451
Szép csomag ! Gratulálok hozzájuk !

#189450
Sziasztok !

OFF :

Eladó "vasak " :

Minichamps - Audi A4 Avant 2005 - bézs színû - 14 000,- Ft
Minichamps - Opel Omega 3000 V6 24V - P. Oberndorfer - 1991 DTM Jagermeister - 23 000,- Ft
Autoart - Ford Mustang Mach I. Japanese police car - 6000 db-os limitált széria - 19 000,- Ft





Töky 007
#189449
😊 akkor hajrá (:

bency
#189448
Óóó drágábbra számitottam sokkal😛 Megéri 😊 Csak lenne rendelés...gyors iramban kéne pénzt szerezzek mert még nincs meg mind2re😊))

:) Semmi okosság :P

Töky 007
#189447
30 ojró 1:43.

bency
#189446
Uhhh....mennyi egy ilyen?:S

Amúgy ez a második.Ezt a 2õt venném ha lenne közeljõvõben rendelés.

:) Semmi okosság :P

Töky 007
#189445
Ez elég bejövõs:




Töky 007
#189444
Nem csunya 😄

bency
#189443
Ezt biztos megvenném..

:) Semmi okosság :P

Hornando
#189442
Na végre! Már nagyon itt volt az ideje egy ilyen kombónak... <#hehe>
Gratula! <#eljen><#eljen><#eljen>

Sziasztok!

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

bency
#189441
Inkább a vadász leszek<#ejnye1>

:) Semmi okosság :P

BMW FAN
#189440
A szagodból ítélve,nem csak Pestet hugyoztad körbe😄DDDDDDDDD<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

w77d
#189439
de vigyázz ez az én területem, én hugyoztam körbe, itt csak ûzött vad lehetsz XXXXD

bency
#189438
Dehooogynem...megyek boldoggá teszem 2 3 napod XD

:) Semmi okosság :P

w77d
#189437
ne gyere pestre

Töky 007
#189436
HA van Renyó szóóni kellene 😄

bency
#189435
28ikán megyek Pestre aztán belesek a VH ba lássam mi a helyzet már úgyis nagyon rég voltam...és akkor hozok valamiket 😛

:) Semmi okosság :P

Töky 007
#189434
Passz.

bency
#189433
Amúgy VH nak nincs ilyen raktárkészlete? Mert az oldalán nincs sok modell....

:) Semmi okosság :P

Töky 007
#189432
Akkor is 😄 <#gunyos1>

BMW FAN
#189431
Nézd meg hogy egyforma a Hsz szám😊)

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Töky 007
#189430
Nem szóó be 😄 inkább nézd meg kinek válaszoltál xD

BMW FAN
#189429
Kussojjá😊))

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Töky 007
#189428
Elkellet adnom az 1:18-kat és mivel csak akartam valami modellt gyûjteni hát ezek olcsóbbak is meg ebbe a kis díszdobozba mindig is tetszettek, fõleg a Renyók. Így aztán azóta ha látok valamit mindig megveszem.

BMW FAN
#189428
Köszi! Gyönyörûek együtt😊)

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

bency
#189427
Neked hogy jött az 1:43?

:) Semmi okosság :P

bency
#189426
Nincs.Most fogom kezdeni 2-3al 😛

:) Semmi okosság :P

Töky 007
#189425
Egyértelmû. Van már valami eddig? Mármint 43-ból.

bency
#189424
Túl drága most az 1:18 nekem....25e egy Italia vagy egy 599XX,nekem ez sok 😛 És akkor inkább 1:43 de legalább gyarapodik is a gyüjteményem 😊 Meg tetszettek mindig is az 1:43 is csak nem mertem elkezdeni.Persze szebb 1:43 at gyüjtenék csak 😛

:) Semmi okosság :P

Töky 007
#189423
Hogy-hogy 1:43??

bency
#189422
Még vacilálok hogy mit....pénztõl függ 😛 F50,FXX között most gondolkozok,meg valami Lambo vagy BMW is kéne,csak E30 nem akciós sajnos.De találok valamit 😛

:) Semmi okosság :P

Töky 007
#189421
Neked valami konkrét?

Töky 007
#189420
Nem, amugy még nem tudom konkrétan de biztos találnék valamit.

bency
#189419
Jóóóóó...de nem szemeltél még ki semmit?😛

:) Semmi okosság :P

Töky 007
#189418
Pöcs 😄 minek neked ennyi kaka?

Töky 007
#189417
Modelleket 😛

bency
#189416
Hihetetlen<#taps><#taps>

:) Semmi okosság :P

tzs1
#189416
Ez miez???? Nem bírok rájönni....

\"Nem szükséges elpusztítani az ellenséget magát, elég elpusztítani az ellenállásra való hajlamát.\" Walter Scherf Pz.Abt. 503 Königstiger parancsnok

BMW FAN
#189415
Húsvéti Csomiii!!😊)


Zolinak köszönet érte😊)

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD