Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

bency
#189510
Van bõséggel modelled 😄<#worship><#worship><#worship>

:) Semmi okosság :P

Hornando
#189509
BMW 3.0 CSL, na az mondjuk tényleg szemrevaló.

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Falkon
#189508
W124-esed van?

Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)

#189507
[/img]
Daniel BMW
#189506
<#worship>

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#189505
[/img]
Töky 007
#189504
Persze, mondjuk a Porsche-k sose voltak kedvenceim de nem mondom h nem néztem meg a képeket, inkább az a nagy bömös 😊

Hornando
#189503
Rallye van?

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Hornando
#189502
Szerintem már eddig is csak azt mutatott.
Persze lehet, hogy csak számomra érdekesség egy 906 Carrera vagy egy 910-es esetleg a 917 Long Hippie.

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

bency
#189501
Gyönyörüek!! Jöhet mindrõl kép 😄

:) Semmi okosság :P

Hornando
#189500
Klasszak! Látom azért van átfedés az utcai autók felé is. Ez mondjuk nálam is így van. Nagyon tetszik a megjelenítés, kimondottan jól néz is a "sajtbúrád" :-)))

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

#189499
Bmw,merci,porsche/60,70,80 évek/ fõleg,meg ami becsúszik az ebayról akciósan.
Willi Betz
#189498
Lesz ez szebb festéssel is,talán majd azt.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Daniel BMW
#189497
A két BMW-tõl, a Toyota 2000GT-tõl és a bal oldalt kukucskáló Alfától már el is olvadtam! <#eljen><#worship>

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Töky 007
#189496
Hoppá, akad ott egy két érdekesség.

#189495
Ez egy kis része,a többirõl részletekben tudok felrakni.[/img]
Hornando
#189494
Autómárkák, verseny kategóriák, csapatok, pilóták? Mi szerint döntesz egy-egy modell mellett?
Csak mert az eddigi képeidben a Porsche márka és, hogy mind versenyautó volt a közös nevezõ...
Van más is, ami tetszik?

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

#189493
ok,meg kell szokni.
#189492
[/img]
Hornando
#189491
Korrekt!
Na akkor lássuk a többit is.

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

bency
#189491
Csak használd légyszi a Válasz erre gombot mert igy nehéz kitalálni kinek irsz 😛

:) Semmi okosság :P

Töky 007
#189490
Gyûjteményedrõl egy képet mutass,

#189489
Használtan vettem,nagyon olcsón.
#189488
Csak 1/18,max 80 évek végéig Európai autók.Csak prémium gyártótól,nincs sok helyem tárolni,és sok a kedvenc.Inkább minõségre megyek.
Hornando
#189487
Figyelek ám. :-)))

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Hornando
#189486
Na fasza, kapásból 3 olyan Porschét mutattál, amikre fáj a fogam. Ráadásul a 910-es Exoto
Elõre is Grat! <#eljen>

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

#189485
[/img]
Hornando
#189484
Na azt nagyon jól teszed, mert egymás gyûjteményét már unalomig ismerjük... :-))) Csak vicceltem! :-)))
Szóval told a képeket!
Milyen témában gyûjtögetsz egyébként?

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Daniel BMW
#189483
Igen, még hozzátoldódott a régi Range-s rész.

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#189482
igen
#189481
[/img]
#189480
megosztanám gyûjteményem egy részét,ha nem gond.Eddig inkább csak olvasgattam a fórumot,de most úgy döntöttem küldök képeket.
Hornando
#189479
Ezt a HSZ-t utólag szerkesztetted igaz? Az elõbb kurtább volt!

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Hornando
#189478
Na nem tetézd! :-)))
Mid van még? (úgy értem Porsche)

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

#189477
[/img]
Töky 007
#189476
Ez Modelissimo-s rendelés volt?

Daniel BMW
#189475
De, csak alkalmi vétel volt és a régi AA Range mellett jó helye lesz.

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Daniel BMW
#189474
Tudom, akciósakat szoktam néha-néha, ami tetszik.

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Hornando
#189473
Klasszak! De nem úgy volt, hogy neked nem tetszenek a Roverek (?)

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

bency
#189472
Egyre több 1:43at látni nálad Dani 😄

:) Semmi okosság :P

Hornando
#189471
Az ördögbe, de gyönyörû ez a Porsche. <#eljen>

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Daniel BMW
#189470
BMW M1

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Töky 007
#189469
Szivesen.

#189468
Köszi,sikerült.
bency
#189467
Nem viccbõl gyüjtesz te Renault 😄DDDD

:) Semmi okosság :P

#189466
[/img]
Töky 007
#189465
Kicsit nem vagyok tisztába a bmw-kel 😄

Hornando
#189465
Ezt az Omegát a Gabecnak volna ildomos megvennie. Bár szerintem az én Holdenem mellett sem mutatna rosszul.

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

bency
#189464
Szerintem M1

:) Semmi okosság :P

bency
#189463
Fõleg most csak 12 euró...

:) Semmi okosság :P