Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#189809
írtam még Ferrarikat. azért nem írtam, mert úgyis jön ki évente 1-2 régi, szóval elõbb-utóbb lesznek.

http://ferrari18.blog.hu/

Daniel BMW
#189808
És õ egy külön hsz-t érdemel:

Véletlenül sem azért, mert lemaradt a kép és a szöveg. XD

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

GrandVitara
#189807
Na, és persze a Grand Vitara!!!!
schumimodells
#189806
Csak egy Ferrari.<#wow1>

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#189805
Na és te mely autókat szeretnéd,hogy kijöjjenek modellben?

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#189804
Tatra 603, UAZ 469B, Volga M21

Ferrari 330 GT 2+2
Ferrari Pinin
Auto Avio 815
Ferrari 599 SA Aperta
Ferrari 166 Inter

http://ferrari18.blog.hu/

#189803
Egyetértek<#eljen><#eljen><#eljen><#eljen><#pias>

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

Daniel BMW
#189802
<#worship><#szeret> Ez valami iszonyatosan gyönyörû, részletes, finom kis modell!

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Daniel BMW
#189801
Rettenetesen kéne egy utcai facelift E46, egy 1997-es cápa Galant és egy 2000-es Toyota Avensis. Emellett egy E46 Touring, egy M5 Touring E61, egy komplett E39 sor... Ezek jutottak eszembe most hirtelen.





http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

schumimodells
#189800
Persze, arra én is gondoltam,hogy ennél a modellnél nem az európai piac volt a fõ felvevõpiac,hanem Ázsia és ha már van ez a modell,akkor miért ne árúlnák Európában is.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#189799
Superb meg a Saab jöhet 😄

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#189798
BMW E38, E39. RR Phantom(hallod Exoto!!!), VW T4, kocka Grand Voyager, vmi amcsi pickup meg limuzin, de egy csõrös kamion is jó lenne(hátha az Eligor...), ja meg a Bugatti Galibier, de abból szerintem majd a szériát az AA kihozza. Ja és persze Lambo LM002.

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#189797
lehet, hogy egy Datsunnál a nem-ismertség nagyobb elõny, mint a Skodánál az ismertség, ha érted, mire gondolok.

nyugaton azért mindig is a szegényember autója volt egy Skoda, nem biztos, hogy azok, akiknek régen ilyenjük volt, nosztalgiával tekintenek rá vissza.

a másik, hogy ez a Datsun gondolom elérhetõ a japán piacon is.

http://ferrari18.blog.hu/

schumimodells
#189796


http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#189795
Renault 11,Fuego,R19 Cabrio,Peugeot 309,205 Cabrio,Citroen BX DIECASTBAN!!!

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Willi Betz
#189794
Ha elvonatkoztatunk a Mercedes vonaltól,merthát kurvulok 😊 Akkor Octavia/RS/Scout,Superb Combi. Saab-ból a 9-5/Combi. Opelnél Insignia,Omega B,Ascona C,Kadett D. Chevroletbõl az új Malibu,Epica,Orlando. Nagyjából ennyi ami hirtelen eszembe jut.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

schumimodells
#189793
Ha van kereslet Európában erre a Datsunra,ami Európában szinte egyáltalán nem ismert autó, akkor a Feliciára is lenne kereslet.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#189792
ha már itt tartunk, kinek milyen modellek hiányoznak? amit mindenképpen megvenne, ha lenne abban a méretarányban, amit gyûjt, de eddig még nem lett kiadva.

http://ferrari18.blog.hu/

#189791
nem azt mondtam, hogy nem ismerik, hanem, hogy kétlem, hogy nosztalgiát ébresztene.

http://ferrari18.blog.hu/

Daniel BMW
#189790

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

schumimodells
#189789
Azért nyugaton is ismerik. Nem egy Louis de Funnes filmben láttam S100-t.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

BMW FAN
#189788
Majd ha maradék eszem is elmegy akkor😊)

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#189787
nálunk igen

http://ferrari18.blog.hu/

schumimodells
#189786
Igen,de a régi Skodákkal más a helyzet,mint a Superb-el,mert a régiek sokakban ébreszt nosztalgiát.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#189785
1000 MB van, persze, tényleg, hirtelen összekevertem az S100-zal.

1:43-ban viszik is, mint a cukrot, általában nem tudtam annyit kivinni egy börzére, ami ne ment volna el, de 1:18-ban már picit más a helyzet, még a Superbeket is nehéz volt eladni.

http://ferrari18.blog.hu/

schumimodells
#189784
1000 MB van 1/43-ban, S100 nincs.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#189783
ki tudja, mi járt a döntéshozók fejében.

én is jobban örülnék egy 1000MB-nek, de az még 1:43-ban sincs.

vagy akár egy régi Octavia-Felicia párosnak.

lehet, hogy ezek a nyugati piacon nem annyira eladhatók, keleten meg drága lesz, nem elegen fognak 70 eurót kiadni értük.

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#189782
Találtam egy Superb-t.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

schumimodells
#189781
Ha kijönnének az S100-al,1000 MB-vel 120L-el,azok tuti nagyon sikeresek lennének. Nem értem,hogy miért kellett ennyire visszanyúlni a múltba,hogy ezt a Coupét hozták ki? Ki emlékszik már erre? Szinte senki. Inkább a szocialista idõk autóira kellene koncentráljanak elõször és utána majd jöhetnének ezek a régebbi vasak is.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Willi Betz
#189780
Szó ami szó,pár napja én is nézegettem a kínai Octaviakat. Egész jó áron vannak,csak ha megakad a vámon akkor...

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#189779
a Roomstert lehetett kapni, de elég rég. ahogy az összes Superb is elfogyott már. hogy miért nem lesz semmi az oktáviából? mert már aki meg akarta venni, az megvette a kínait, nem véletlen, hogy az Abrex másra koncentrál.

http://ferrari18.blog.hu/

schumimodells
#189778
A Roomserrel mi van,egy idõben volt a VH-ban is.

Miért nem lesz semmi az RS-bõl?

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#189777
ebbõl már biztos, hogy nem lesz semmi.

http://ferrari18.blog.hu/

schumimodells
#189776
Ezt is igérik már egy ideje.


http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Daniel BMW
#189775

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Daniel BMW
#189774
És pont az a rendszáma, mint a tiédnek! XD

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#189773
ilyenem volt.

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#189772
Te is vettél egyet? XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Daniel BMW
#189771

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Daniel BMW
#189770

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#189769
ha kihúzzák addig..

http://ferrari18.blog.hu/

Willi Betz
#189768
Majd 3 év múlva megint kiadnak valamit 😄 Kb azóta van Superb is.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

schumimodells
#189767
OK

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#189766
titok. majd ha elkészül, úgyis megmutatom.

http://ferrari18.blog.hu/

schumimodells
#189765
A TR valami versenyváltozat lesz.Esetleg ez:

Milyen átalakitásról van szó? (ha nem titok)

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#189764
rákérdeztem Abrexéknél. 2 napja kaptak belõle, elõször kiszolgálják a nagyokat, aztán lesz ára is, meg talán jut belõle nekem is pár.

http://ferrari18.blog.hu/

#189763
a 250 TR az HW. a sárgaság már Dofekné munkája.
a 308-nak semmi baja nem volt, csak kap egy kis átalakítást.

http://ferrari18.blog.hu/

schumimodells
#189762
Mi készül ezekbõl?
Az a sárga TR az a Kit Bburago,fekete csikkal?
Az 308 GTB-t miért módositod,talán hibás volt?

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#189761
Elragadta a YouTube

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

Töky 007
#189760
Hasonlót lõttem én is igaz nem 6 kerekû.