Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Hornando
#189759
Aztán van itt még valami. Most, hogy BMW FAN-nak felszaporodott a Range Rover Sport flottája, két példány feláldozásával boldog gazdája lehetne egy ilyennek... :-)))
Dofekné mester már amúgy is kellõ tapasztalattal bír 6 kerekû járgányok terén. :-)



Talk loud say nothing... do you have any tobacco?

Hornando
#189758
Visszatérve a 928 új színeihez, nekem ezek valamelyike tetszene.






De bordóban és sötétkékben is jól néz ki ez a kocsi...

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?

Gallardo007
#189757
Hová tûnt Modelcar kolléga? Most nézem itt a bannerban a blogját és fél éve nincs bejegyzése.

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

Daniel BMW
#189756

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Gallardo007
#189755
A két lambo kötelezõ.

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

#189754
<#vigyor2>
w77d
#189753
kabbbe

Hornando
#189752
Na ugye! A fekete egész tûrhetõ.

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

#189751
a fekete egész jó.

http://ferrari18.blog.hu/

#189750
picit féltem tõle, hogy ilyen lesz, nem mint a 410 SA, ahol csak le kellett csavarozni a fémet a mûanyag alvázról.

bár ebben is van valami jó, látni, hogy megadta a módját a Mattel.

http://ferrari18.blog.hu/

Hornando
#189749
<#eljen>

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

#189748


http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Hornando
#189747
Az indexen van egy matchbox-os, kisautós topic, szerintem ezt ott zabálnák... <#hehe>

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Dofekné
#189746
Igen, az Kyo. és ZX birtokolja. Csak egy tükörpótlásra látogatott hozzám.

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

#189745
De, csak szürkében gyártották azt a 20 Reventont. Ezek nem "igazi" színvariációk(fekete, fehér).

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Hornando
#189744
Talán csak a piros szín miatt van... Szerintem valami kellemes sötét színnel nem volna ilyen borzasztó.

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Dofekné
#189743
Hááát, AZ! De azért megoldom! 😊)

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

Hornando
#189742
Nekem az a metál bronz-barnás-arany szín tetszik a legjobban, amivel anno a Matchbox is kiadta a 928-ast. Azt nagyon bírnám 1:18-ban...

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Hornando
#189741
Ezek a Reventon színvariációk, valós, létezõ színek. Nem csak egyféle színnel lehetett rendelni a kocsit? <#nemtudom>

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

#189740
Szerintem úgy néz ki mint egy csótány 😄

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#189739
Nekem meg az a kék tetszik nagyon 😊

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Hornando
#189738
Na végre, erre vártam, hogy legyen más színekben is a Porsche 928. Nekem nem tetszett annyira a kék és a fehér. De a metál barna mindjárt lázba hozott :-)))

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

bency
#189737
Akárhonnan nézem ez ocsmány,pedig kevés autóra mondom...

:) Semmi okosság :P

#189736
Újabb Skoda 1:18-ban:

Szerintem senki se bánta volna, ha nem ezt adják ki elõbb hanem az Octaviat...

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

bency
#189735
2 Lamborghini<#szeret><#szeret>

:) Semmi okosság :P

#189734
úgy látom, a 308 az nettó szívás

http://ferrari18.blog.hu/

#189733
AA újdonságok:
71143 CHEVROLET CORVETTE 1959 (SNOWCREST WHITE) (LIMITED EDITION 6,000PCS WORLDWIDE) Q4-2011
71142 CHEVROLET CORVETTE 1959 (FROST BLUE) (LIMITED EDITION 6,000PCS WORLDWIDE) Q4-2011

77903 PORSCHE 928(TABAC BROWN METALLIC) TBA
77904 PORSCHE 928(LIND GREEN METALLIC) TBA

78056 PORSCHE 911 CARRERA RS 2.7 1973 (LIGHT YELLOW - STANDARD VERSION) TBA
78057 PORSCHE 911 CARRERA RS 2.7 1973 (ORANGE - STANDARD VERSION) TBA

74594 LAMBORGHINI REVENTON(MATT WHITE) Q4-2011
74625 LAMBORGHINI MURCIELAGO LP670-4 SUPER VELOCE CHINA LIMITED EDITION Q4-2011

A matt fehér Reventonra kíváncsi vagyok. Meg a kék Corvettere.

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Hornando
#189732
Az a kis Austin Countryman / Traveller a Te modelled? Jópofa, a Kyoshonak volt ilyen gyártmánya.

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

#189731
napot!

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

bency
#189730
Ezt a lomok közt találtam nem rég😛 Siku a gyártó .






:) Semmi okosság :P

Hornando
#189729
Napot!

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Hornando
#189728
Tedd át a TR V12-es motorját az Isettába, meglátod jobb lesz a gyorsulása... :-)))

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

KDavid850522
#189727
Sziasztok urak! <#wave>

Úgy látom más is tunyingol'! <#taps><#eljen>

Tegnapi munkám mára befejezõdött, kisebb módosításokat eszközöltem én is a Nissan-on:







A krómot próbáltam visszább szorítani...





A futómû is kapott még egy kis szolid ültetést:





A hátsó "csík" lámpák is megkapták a sötét tónust:



Ez (vagy legalábbis ehhez hasonló) lesz a következõ lépés:


Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

Dofekné
#189726
Ööööö... biztos, hogy látni akarod? 😊)
De tessék lõttem kettõt és mindjárt ellent is mondok ezzel magamnak! 😊


Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

hamhusz85
#189725

Dofekné
#189724
Erre most mit modjak? Lehet, hogy gyárilag szaladt meg a ragasztó, de a is elõfordulhat, hogy leesett az embléma és visszamókólták.

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

#189723
a két Ferrariról van már valami kép?

http://ferrari18.blog.hu/

Dofekné
#189722
Szép lesz! Csak én nem szeretem az ilyen képeket, mert akkor mutat igazán a cucc, amikor már össze van rakva. Ezért én mindíg csak utólag publikálom a folyamatképeket. 😊)

Zaklatja egy bagoly? Nem bírja a huhogást? Bagolyirtás éjjel-nappal Az ország egész területén! Hívjon bizalommal! A modellautók két fő ellensége: a por és a gyerek!

KBazsi
#189721
Az a nem mindegy.

KBazsi
#189720
Elég ritkának mondható, bár a történetérõl az itt lévõ szakik szerintem többet tudnának mondani - én is kíváncsi lennék rá. Egyébként autóárt.

Gallardo007
#189719
És mégis a zöld került többe 😊

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

Gallardo007
#189718
Ez ennyire drága Modell? Kyosho v. AA? Gondolom elég ritka lehet.

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

KBazsi
#189717
Van különbség 😊

Leo 1991
#189716
jó étvágyat!
megjött a fényezõtõl a Nissan 350Z kaszni
szerintem ütõs lett a dukkó
de mondjátok meg ti mi a véleményetek róla

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

Gallardo007
#189715




http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

Leo 1991
#189714
Dofekné ment egy privát üzenet

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

KBazsi
#189713
Kicsit kevesebb mint a háromszorosát (buzi matek XD)

KBazsi
#189712
Itt nem írtak semmit, mondjuk ezt a két dolgot leszámítva nincs baja. Összességében meg vagyok elégedve. A vesét meg ki lehet cserélni, csak kell egy donor hozzá.

KBazsi
#189711
14.873.-? Az derék, én több mint a háromszorosát fizettem érte <#nevetes1>
Amúgy szerinted a jelvény körüli paca az a gyári ragasztó, vagy utólagos mókolás? (a negyedik képemen jól látszik)

Gallardo007
#189710
Ha a modellnek valami hibája van fel szokták modelissimon tüntetni és olcsóbban értékesítik. Nekem soha nem jött ujjlenyomatos modellem viszont poros szinte mindig.

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/