Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#189859
Gyönyörû modell

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

Willi Betz
#189858



.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#189857
Ilyet még nem láttam, Harly is díjjazná!!! Nagyon okos kis találmány, más kérdés hogy a tetõ esõelvezetõcsatornája mennyi súlyt bír el...
<#eljen>
Na, tényleg lépek, iccakát mindenkinek!
#189856
További kellemes estét, szintén!
Rezs
#189855

Nekem ez tetszene 1:18ban.

Oversteer is when the passenger is scared, Understeer is when the driver is scared.

GrandVitara
#189854
További kellemes estét!
#189853
Kép lemaradt..


#189852
És a T4-est se felejtsük el, lassan kihalófélbe kerül, veszélyeztetett állatfaj.. 😊)
((És a 3-as golf is jöhet lassan az Otto-tól))

#189851
Nekem is a kockalámpás tetszene, fõleg teher kivitelben!
Willi Betz
#189850
Na ez tetszik! A kocka lámpás Caravelle/Vanagon

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#189849
És egy t3-as is lassan jöhetne.. 😊)) Bár jönni fog, az biztos!



#189848
LOOL

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

#189847
Szóval 850-es... 😊)) A KOCSIT NÉZNI!!!

Daniel BMW
#189846
8-as!!!<#szeret>

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#189845
Igen, a 850-es is jó ötlet lenne valami profitól!!!
Gallardo007
#189844
Fõnöké:

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

#189843
méég!
bency
#189842

Prémium gyártó kiadhatná...

:) Semmi okosság :P

#189841
Szerintem csak nekünk Európaiaknak furcsa látvány! Odaát szerintem jópár Japó már áttolta ilyenbe! 😊))
Dehát ízlések és pofonok! Nekem bejön nagyon! 😊
Daniel BMW
#189840


http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

GrandVitara
#189839
Van! Szólok Daninak! Várj! ......Szóltam. Már csinálja!
#189838
Meg egy kék RS Octavia... 😊
A Gabec fehére nagyon tetszik.
GrandVitara
#189837
Na, ez az tuning nekem spec nem tetszik. Persze, ez az én dolgom. Attól még lehet jó. Szerintem ez nem tuningolni való.
Daniel BMW
#189836
És LS430, és IS200 SportCross, és ES300...

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#189835
Az biztos, néha rágom is magam rajta... Azt sajnálom, hogy kabrió, és hogy ezüst... A tetõ vonalvezetése nem látszik így.
Ha neked van, rakhatsz nekem képet róla! 😊
Daniel BMW
#189834
Egy szép Supra valóban nagyon hiányzik!

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#189833
És természetesen ls400... 😊))

#189832
Szép kérdés!!!
Így hirtelen mi jöhetne még 1:18-asban...:
(Tudom hogy némelyikük már létezik, de komolyabb újjabb kiadásba...)













schumimodells
#189831
Nincs.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

GrandVitara
#189830
Hupikék Törpös nincs? XD
schumimodells
#189829
Igy van.

Na még egy utolsó és abbahagyom:

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Willi Betz
#189828
Majorette 605,késõbb átvette a Solido.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Daniel BMW
#189827
Ja, hogy úgy. Fogalmam sincs. Solido?

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

schumimodells
#189826
Gyártó?

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

GrandVitara
#189825
valami pizsó hatszázizé
Daniel BMW
#189824
Peugeot 605

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

GrandVitara
#189823
Az a Nissan egyszerûen fantasztikus! Ennyiért, ilyen szépen kidolgozott modellt nem nagyon lehet elkövetni!
schumimodells
#189822
Ez miez?

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#189821
Látom unatkoztál.. 😊)
Amúgy jó lett, az én Nsx-emen is olyan retek gagyinak tûnik az a krómozott lámpa.. Adtál egy kis ötletet..
Nem gondolkoztál hogy inkább Sz.Zolitól szerzel be egy 350Z-t nevetséges áron?? Nekem is bejön a 350Z, kellemes verda.
#189820
Egyetértek. A Discoveryn pont ilyen Csoki barna 928-ast újjítottak az "Autókereskedõk"!
Ott nagyon megtetszett ez a szín, élõben is bejön ezen a kocsin, nagy kísértés lesz nekem.... 😊)
#189819
Estét!
Hááát, ez bármi lehet, gondolom nem Revell 18-as 930 Turbo Slant Noise...
XXD
schumimodells
#189818
Ez is könnyû.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#189817
nehezebbet!

http://ferrari18.blog.hu/

schumimodells
#189816
Csak,hogy ne unatkozz: Milyen modell ez?

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

GrandVitara
#189815
van ez így, ha az ember unatkozik
GrandVitara
#189814
Ezt ZX meg ne lássa, mert kardjába dõl!
#189813
De unatkozok

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

Leo 1991
#189812
SZENTSÉGTÖRÉS
NISSAN MOTORT BELERAKNI EGY BÖMÖSBE
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ,SZEGÉNY NISSAN

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

schumimodells
#189811

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

BMW FAN
#189810

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD