Autómodellek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#189859
Gyönyörû modell
BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine
#189857
Ilyet még nem láttam, Harly is díjjazná!!! Nagyon okos kis találmány, más kérdés hogy a tetõ esõelvezetõcsatornája mennyi súlyt bír el...
<#eljen>#eljen>
Na, tényleg lépek, iccakát mindenkinek!
<#eljen>#eljen>
Na, tényleg lépek, iccakát mindenkinek!
#189856
További kellemes estét, szintén!
Nekem ez tetszene 1:18ban.
Oversteer is when the passenger is scared, Understeer is when the driver is scared.
#189853
Kép lemaradt..
#189852
És a T4-est se felejtsük el, lassan kihalófélbe kerül, veszélyeztetett állatfaj.. 😊)
((És a 3-as golf is jöhet lassan az Otto-tól))

((És a 3-as golf is jöhet lassan az Otto-tól))

#189851
Nekem is a kockalámpás tetszene, fõleg teher kivitelben!
Na ez tetszik! A kocka lámpás Caravelle/Vanagon
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
#189849
És egy t3-as is lassan jöhetne.. 😊)) Bár jönni fog, az biztos!


#189848
LOOL
BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine
#189847
Szóval 850-es... 😊)) A KOCSIT NÉZNI!!!


#189845
Igen, a 850-es is jó ötlet lenne valami profitól!!!
#189843
méég!
#189841
Szerintem csak nekünk Európaiaknak furcsa látvány! Odaát szerintem jópár Japó már áttolta ilyenbe! 😊))
Dehát ízlések és pofonok! Nekem bejön nagyon! 😊
Dehát ízlések és pofonok! Nekem bejön nagyon! 😊
#189838
Meg egy kék RS Octavia... 😊
A Gabec fehére nagyon tetszik.
A Gabec fehére nagyon tetszik.
Na, ez az tuning nekem spec nem tetszik. Persze, ez az én dolgom. Attól még lehet jó. Szerintem ez nem tuningolni való.
#189835
Az biztos, néha rágom is magam rajta... Azt sajnálom, hogy kabrió, és hogy ezüst... A tetõ vonalvezetése nem látszik így.
Ha neked van, rakhatsz nekem képet róla! 😊
Ha neked van, rakhatsz nekem képet róla! 😊
#189833
És természetesen ls400... 😊))


#189832
Szép kérdés!!!
Így hirtelen mi jöhetne még 1:18-asban...:
(Tudom hogy némelyikük már létezik, de komolyabb újjabb kiadásba...)

Így hirtelen mi jöhetne még 1:18-asban...:
(Tudom hogy némelyikük már létezik, de komolyabb újjabb kiadásba...)

Majorette 605,késõbb átvette a Solido.
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
Az a Nissan egyszerûen fantasztikus! Ennyiért, ilyen szépen kidolgozott modellt nem nagyon lehet elkövetni!
#189821
Látom unatkoztál.. 😊)
Amúgy jó lett, az én Nsx-emen is olyan retek gagyinak tûnik az a krómozott lámpa.. Adtál egy kis ötletet..
Nem gondolkoztál hogy inkább Sz.Zolitól szerzel be egy 350Z-t nevetséges áron?? Nekem is bejön a 350Z, kellemes verda.
Amúgy jó lett, az én Nsx-emen is olyan retek gagyinak tûnik az a krómozott lámpa.. Adtál egy kis ötletet..
Nem gondolkoztál hogy inkább Sz.Zolitól szerzel be egy 350Z-t nevetséges áron?? Nekem is bejön a 350Z, kellemes verda.
#189820
Egyetértek. A Discoveryn pont ilyen Csoki barna 928-ast újjítottak az "Autókereskedõk"!
Ott nagyon megtetszett ez a szín, élõben is bejön ezen a kocsin, nagy kísértés lesz nekem.... 😊)
Ott nagyon megtetszett ez a szín, élõben is bejön ezen a kocsin, nagy kísértés lesz nekem.... 😊)
#189819
Estét!
Hááát, ez bármi lehet, gondolom nem Revell 18-as 930 Turbo Slant Noise...
XXD
Hááát, ez bármi lehet, gondolom nem Revell 18-as 930 Turbo Slant Noise...
XXD
#189817
nehezebbet!
http://ferrari18.blog.hu/
#189813
De unatkozok
BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine
SZENTSÉGTÖRÉS
NISSAN MOTORT BELERAKNI EGY BÖMÖSBE
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ,SZEGÉNY NISSAN

NISSAN MOTORT BELERAKNI EGY BÖMÖSBE
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ,SZEGÉNY NISSAN

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN










