Autómodellek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#190007
Egy korai grafika a Superb kombiról:
Így se nézett volna ki rosszul(sõt).
Így se nézett volna ki rosszul(sõt).
http://www.flickr.com/photos/chilisos93
#190006
Én is, 3.6 4x4. Ennél jobb, nagyobb autó nem is kellene.
http://www.flickr.com/photos/chilisos93
Ahogy a képen szerepel,ebben a formában elfogadnám! 😊
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
#190003
Vagy ez 😊


http://www.flickr.com/photos/chilisos93
Nem bizony😊 Remélem nem adják ki a kínaiak! 😄
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
#190000
De egy ilyen se lenne rossz:


http://www.flickr.com/photos/chilisos93
#189998
Na pont így kéne modellben is<#eljen>#eljen>
http://www.flickr.com/photos/chilisos93
Dani nem erre gondol szerintem,hanem erre:

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
#189996
És mára, ígérem ez az utolsó bogaras kép... Van különbség a két gyártó közt, és persze évjárat közt.. 1967 vs 2003:
Marad holnapra is képem, ne aggódjatok.. 😄
Marad holnapra is képem, ne aggódjatok.. 😄
#189995
Én egy gémkapcsot egyenesítettem ki és azt használom ilyen célokra 😊
http://www.flickr.com/photos/chilisos93
#189994
napot!


http://www.flickr.com/photos/chilisos93
#189992
Igen kicsit furcsa hogy elõl van, hátul nincs... Mintha kirugták volna a tervezõ mérnököt aki csinálta a kocsi elejét, és a hátulját már más tervezte.. Amúgy meg bírnék vele barátkozni, ha valaki nagyon tukmálná.. 😊
#189990
Csak kérlek ne a fehér X5-öt! <#finom>#finom>
Sajnos neki nincs meg a rendszám feliratja 😞
De szerintem nem baj,vagyis annyira nem feltûnõ fõleg h a MC-ken alapból nincs.
De szerintem nem baj,vagyis annyira nem feltûnõ fõleg h a MC-ken alapból nincs.
#189986
Pink Gado kollega, piros Miskota, én zöld, ha valaki fehérbe beruház akkor kész lehet a csoportkép...
Különlegesebb szín a többinél ez a türkizes..
Különlegesebb szín a többinél ez a türkizes..
#189984
Ja, hogy te a Porschérõl beszéltél... 😊
4színben dobták ki, ciklámen, türkiz, piros, fehér.
Miért pont zöld??? Jó kérdés!
A Pápa segít a pedofiloknak a bajban?? XXD
4színben dobták ki, ciklámen, türkiz, piros, fehér.
Miért pont zöld??? Jó kérdés!
A Pápa segít a pedofiloknak a bajban?? XXD
#189978
Összetéveszted valamelyik más gyártóval...
Hát nem kiadták vagy 4 szinben?:S 3 szin biztos van ... érdekes ez a szin inkább 😛
:) Semmi okosság :P
#189973
Mert nem létezik más színben, meg talán mert nagyon szép ez a szín??? 😊
Számomra az amerikai autók hobbiautók, imádom a régi izomautókat, és a többit is. Viszont mindennapi használatra japán autóim voltak, meg egy koreai, és soha nem hagytak cserben. Így hát jól megfér egymás mellett majd egyszer az amerikai és a japán zászló egy vitrinben. 😊)
<#taps>#taps><#taps>#taps> Király gépek!
Ezek asszem Schuco gyártmányok, ugye?
Ezek asszem Schuco gyártmányok, ugye?
60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play
#189970
A Saab mérnökei mintha fittyet hányva hogy mi is a menõ, teljesen más formavilágú autókat gyártott, és mégis ezáltal lett nem hétköznapi, különleges!
Most végül létezik még a Saab???
Most végül létezik még a Saab???
#189968
<#eljen>#eljen>
Tetszenek a Saabok! Jóó!
Tetszenek a Saabok! Jóó!
#189967
Mostantól csak ilyen technikát fogok alkalmazni, persze csak a jó kedv végett... XXD
#189966
Na, hogy a rohadás álljon rá, aki b@szogatta a gyári exclusive fa kitámasztómat!
XXD
Tárogatós Dácinak:
XXD
Tárogatós Dácinak:
#189963
Azé!!! <#papakacsint>#papakacsint>
Igen! Nem volt egyszerû,de sikerült 😄
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
Elromlott a gyári kitámasztó? A Porsche Bundánál nem cserélik ki gariba? XD
http://www.vezess.hu/zsebgarazs/


.jpg)





