Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#190007
Egy korai grafika a Superb kombiról:

Így se nézett volna ki rosszul(sõt).

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#190006
Én is, 3.6 4x4. Ennél jobb, nagyobb autó nem is kellene.

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Daniel BMW
#190005
Igen, erre gondolok!

Pontosabban pirosban:

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Willi Betz
#190004
Ahogy a képen szerepel,ebben a formában elfogadnám! 😊

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#190003
Vagy ez 😊

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Willi Betz
#190002

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#190001
Nem bizony😊 Remélem nem adják ki a kínaiak! 😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#190000
De egy ilyen se lenne rossz:

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Willi Betz
#189999
Nekem így:


Vagy így:

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#189998
Na pont így kéne modellben is<#eljen>

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Willi Betz
#189997
Dani nem erre gondol szerintem,hanem erre:

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#189996
És mára, ígérem ez az utolsó bogaras kép... Van különbség a két gyártó közt, és persze évjárat közt.. 1967 vs 2003:
Marad holnapra is képem, ne aggódjatok.. 😄









#189995
Én egy gémkapcsot egyenesítettem ki és azt használom ilyen célokra 😊

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#189994
napot!

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Töky 007
#189993
Na persze én is de áhhhh: sztem kimondottan csúnya:

#189992
Igen kicsit furcsa hogy elõl van, hátul nincs... Mintha kirugták volna a tervezõ mérnököt aki csinálta a kocsi elejét, és a hátulját már más tervezte.. Amúgy meg bírnék vele barátkozni, ha valaki nagyon tukmálná.. 😊
Töky 007
#189991
Nekem annyira nem tetszik a lámpa körül az a króm keret, nagyon elcsúnyítja.

#189990
Csak kérlek ne a fehér X5-öt! <#finom>
Daniel BMW
#189989

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Daniel BMW
#189988
Nekem a Saab-ok közül ez és az új 9-5 tetszik nagyon.

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Töky 007
#189987
Sajnos neki nincs meg a rendszám feliratja 😞
De szerintem nem baj,vagyis annyira nem feltûnõ fõleg h a MC-ken alapból nincs.



#189986
Pink Gado kollega, piros Miskota, én zöld, ha valaki fehérbe beruház akkor kész lehet a csoportkép...
Különlegesebb szín a többinél ez a türkizes..
Daniel BMW
#189985

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#189984
Ja, hogy te a Porschérõl beszéltél... 😊
4színben dobták ki, ciklámen, türkiz, piros, fehér.
Miért pont zöld??? Jó kérdés!
A Pápa segít a pedofiloknak a bajban?? XXD
bency
#189983

:) Semmi okosság :P

Daniel BMW
#189982
Viggen<#worship>

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Daniel BMW
#189981
Igen

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Töky 007
#189980
Köszöntem.

Töky 007
#189979
Jáhhh.

#189978
Összetéveszted valamelyik más gyártóval...
Töky 007
#189977
Minichamps, meg Universal Hobby.

bency
#189976
1:43ban az AA megcsinálta a Maybach 62õt?

:) Semmi okosság :P

bency
#189975
Hát nem kiadták vagy 4 szinben?:S 3 szin biztos van ... érdekes ez a szin inkább 😛

:) Semmi okosság :P

Zoli11111
#189974
Mindegyik szép! <#eljen>

#189973
Mert nem létezik más színben, meg talán mert nagyon szép ez a szín??? 😊
Zoli11111
#189972
Számomra az amerikai autók hobbiautók, imádom a régi izomautókat, és a többit is. Viszont mindennapi használatra japán autóim voltak, meg egy koreai, és soha nem hagytak cserben. Így hát jól megfér egymás mellett majd egyszer az amerikai és a japán zászló egy vitrinben. 😊)

bulba
#189971
<#taps><#taps> Király gépek!
Ezek asszem Schuco gyártmányok, ugye?

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

#189970
A Saab mérnökei mintha fittyet hányva hogy mi is a menõ, teljesen más formavilágú autókat gyártott, és mégis ezáltal lett nem hétköznapi, különleges!
Most végül létezik még a Saab???
bency
#189970
De amúgy miért nem más szinben vetted meg?😄

:) Semmi okosság :P

Töky 007
#189969
Köszi!! <#worship>




#189968
<#eljen>
Tetszenek a Saabok! Jóó!
#189967
Mostantól csak ilyen technikát fogok alkalmazni, persze csak a jó kedv végett... XXD
#189966
Na, hogy a rohadás álljon rá, aki b@szogatta a gyári exclusive fa kitámasztómat!
XXD
Tárogatós Dácinak:








Töky 007
#189965
Saab-ok vannak nála, meg pár Porsche volt de azok valami gagyibbak voltak.

Willi Betz
#189964
Opelje nem volt?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#189963
Azé!!! <#papakacsint>
Töky 007
#189962
Napot!!
Megint kifosztottam a zsibibe az öregnénit:



Willi Betz
#189961
Igen! Nem volt egyszerû,de sikerült 😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Daniel BMW
#189960
Elromlott a gyári kitámasztó? A Porsche Bundánál nem cserélik ki gariba? XD

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

bency
#189959
Mert gagyi XD ( viccet félretéve imádom ezt az autót ) xD

:) Semmi okosság :P