Autómodellek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#190056
De szép is egy Calibra DTM 4x4... <#eplus2>#eplus2>
#190055
Jé, idén lesz pirosban is! 😊


#190054
Kicsit nagyok azok az üvegek
BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine
#190052
Kalibra? <#eplus2>#eplus2><#eplus2>#eplus2><#eplus2>#eplus2>
#190051
vagy adok még valamit.. <#nevetes1>#nevetes1>
És még te fizetsz nekem?😄
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
#190049
nem....
Nem számítjuk be a fecskefarkúmat egy ilyenbe?? <#nevetes1>#nevetes1>

Nem számítjuk be a fecskefarkúmat egy ilyenbe?? <#nevetes1>#nevetes1>

#190047
De kár hogy csak 1:43-as (Schuco):
😞((

😞((

#190046

#190044

#190043

#190040
Az elsõ szériás nem jön be annyira.. 😞
Bár a maga idejében nem volt az rossz formaterv!
Bár a maga idejében nem volt az rossz formaterv!
#190038
<#finom>#finom> <#vigyor3>#vigyor3><#zavart1>#zavart1>
#190035
http://www.flickr.com/photos/chilisos93
#190034
Akkor elõtte még szerezned kell egy E90 M-et valahonnan😊
http://www.flickr.com/photos/chilisos93
Ha kész lesz az E90-es sorom, akkor még õt szeretném beszerezni:


http://www.vezess.hu/zsebgarazs/
#190032
DeA! XXD
#190031
Az viszont lehet 😊
Crosspeet: Nemis igaz 😄D
Crosspeet: Nemis igaz 😄D
BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine
#190030
Szerintem nincs vele semmi. Lehet a megvilágítás miatt fura egy kicsit.
http://www.flickr.com/photos/chilisos93
#190028
lámpa fetisiszta XXD
#190027
valami ilyenre gondoltam, bár fordítva van több gyártónál is..
#190026
Az elsõ lámpája nem za igazi :/
BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine
A rendszámosak gyári BMW dobozosak, a feliratos meg Kyosho dobozos, ha jól tudom.
szerk.: Nomeg, az enyém Alpesi fehér, a te képeden pedig egy gyöngyház fehér van.
szerk.: Nomeg, az enyém Alpesi fehér, a te képeden pedig egy gyöngyház fehér van.
http://www.vezess.hu/zsebgarazs/
#190024
Ááhháááá! Szóval neked is!
Széép!
Széép!
#190023
http://www.flickr.com/photos/chilisos93
#190022
Áhhááá! Tehát neked van! Nem tudom melyik szebb, kicsit jobban tetszik az általam belinkelt fotón látható gép. Talán szebb a kárpit színe, illetve morcosabb a sötét felnivel. De nagyon szép a tiéd is!!!
Kyoshonál mi különbség a rendszámos és a feliratos közt??
Kyoshonál mi különbség a rendszámos és a feliratos közt??
#190021
Napot!
BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine
#190020

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine
#190017
Egy igazi gyûjtõõõõ..! 😊 <#eljen>#eljen>
No de ha mégis, ugye... XXD
No de ha mégis, ugye... XXD
Nem unok én rá, van belõle Platinabronz és Zafírfekete is itthon. El nem megy egyik se, csak jön. 😄
http://www.vezess.hu/zsebgarazs/
#190015
Ez meg van itt valakinek, jól emlékszem??? Vagy csak kilátásba lett helyezve?


#190014
ha kihozza, és erre ráunsz, tudod hol találsz...
Nagyon eltalált verda ez az X5, és ebben a fehér színben, nagyon bejön!
De egy Suv-om már van (talán egyelõre..), az pedig Cayenne.. <#nevetes1>#nevetes1>
Nagyon eltalált verda ez az X5, és ebben a fehér színben, nagyon bejön!
De egy Suv-om már van (talán egyelõre..), az pedig Cayenne.. <#nevetes1>#nevetes1>
Még egy Vermilion pirosban kihozhatná a Kyosho, meg a facelift-eset Sparkling Bronze színben.


http://www.vezess.hu/zsebgarazs/
#190012
Na, igen... Szép, nagyon szép!


#190011
Nagyon jól áll neki a fehér!
#190008
Uhh, így még nem is láttam<#wow1>#wow1>
Nehogymá csõdbe menjen a Saab!
Nehogymá csõdbe menjen a Saab!
http://www.flickr.com/photos/chilisos93




