Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Willi Betz
#190057
Így is baromi jó!

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#190056
De szép is egy Calibra DTM 4x4... <#eplus2>



#190055
Jé, idén lesz pirosban is! 😊

#190054
Kicsit nagyok azok az üvegek

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

Daniel BMW
#190053

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#190052
Kalibra? <#eplus2><#eplus2><#eplus2>
#190051
vagy adok még valamit.. <#nevetes1>
Willi Betz
#190050
És még te fizetsz nekem?😄

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#190049
nem....
Nem számítjuk be a fecskefarkúmat egy ilyenbe?? <#nevetes1>

Willi Betz
#190048
Fejbukon fent vagy?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#190047
De kár hogy csak 1:43-as (Schuco):
😞((



#190046
Daniel BMW
#190045

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#190044
#190043
bulba
#190042
<#finom><#finom>

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

Daniel BMW
#190041
Nekem is sokkal jobban tetszik az új.

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#190040
Az elsõ szériás nem jön be annyira.. 😞
Bár a maga idejében nem volt az rossz formaterv!
Daniel BMW
#190039

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#190038
<#finom> <#vigyor3><#zavart1>
Daniel BMW
#190037


http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Daniel BMW
#190036
Úgy értem, amit gyártottak is modellben... 😊

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#190035

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#190034
Akkor elõtte még szerezned kell egy E90 M-et valahonnan😊

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Daniel BMW
#190033
Ha kész lesz az E90-es sorom, akkor még õt szeretném beszerezni:

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#190032
DeA! XXD
#190031
Az viszont lehet 😊

Crosspeet: Nemis igaz 😄D

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

#190030
Szerintem nincs vele semmi. Lehet a megvilágítás miatt fura egy kicsit.

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

Daniel BMW
#190029
Dede, az úgy jó, ahogy van!

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#190028
lámpa fetisiszta XXD
#190027
valami ilyenre gondoltam, bár fordítva van több gyártónál is..
#190026
Az elsõ lámpája nem za igazi :/

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

Daniel BMW
#190025
A rendszámosak gyári BMW dobozosak, a feliratos meg Kyosho dobozos, ha jól tudom.

szerk.: Nomeg, az enyém Alpesi fehér, a te képeden pedig egy gyöngyház fehér van.

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#190024
Ááhháááá! Szóval neked is!
Széép!
#190023

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#190022
Áhhááá! Tehát neked van! Nem tudom melyik szebb, kicsit jobban tetszik az általam belinkelt fotón látható gép. Talán szebb a kárpit színe, illetve morcosabb a sötét felnivel. De nagyon szép a tiéd is!!!
Kyoshonál mi különbség a rendszámos és a feliratos közt??
#190021
Napot!

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

#190020

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

Zoli11111
#190019
Garva! Ha itt vagy, akkor üzenem, hogy nálam van a csoda-Bugattid! 😊)

Daniel BMW
#190018
Majd egyszer szeretnék emellé egy fekete felniset:

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#190017
Egy igazi gyûjtõõõõ..! 😊 <#eljen>
No de ha mégis, ugye... XXD
Daniel BMW
#190016
Nem unok én rá, van belõle Platinabronz és Zafírfekete is itthon. El nem megy egyik se, csak jön. 😄

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#190015
Ez meg van itt valakinek, jól emlékszem??? Vagy csak kilátásba lett helyezve?

#190014
ha kihozza, és erre ráunsz, tudod hol találsz...
Nagyon eltalált verda ez az X5, és ebben a fehér színben, nagyon bejön!
De egy Suv-om már van (talán egyelõre..), az pedig Cayenne.. <#nevetes1>
Daniel BMW
#190013
Még egy Vermilion pirosban kihozhatná a Kyosho, meg a facelift-eset Sparkling Bronze színben.

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#190012
Na, igen... Szép, nagyon szép!



#190011
Nagyon jól áll neki a fehér!
bardocz
#190010
Nekem valamiért az Accord kombira hasonlít. Viszont az is tetszik.
Daniel BMW
#190009

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#190008
Uhh, így még nem is láttam<#wow1>
Nehogymá csõdbe menjen a Saab!

http://www.flickr.com/photos/chilisos93