Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#189958
Majd nézegetem itthon magamnak, húú de jó lesz.. XXD
#189957
Csináljon a f@szom nektek képet ha hó esik, a piros fajtából.. XXD
Azt hittem senki nem veszi észre a botot, vagy legalábbis nem meri majd megszólni. XXD
Nem vagyok én mûvész! Elromlott a gyári kitámasztója... 😄DD
Nna. most megmondtam. 😊
bency
#189956
Ééééén irigy? Ebben a szinben nem igen<#hehe>

:) Semmi okosság :P

BMW FAN
#189955
Áhhh nem is 😊))

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#189954
Bmw fan, meg Bency irígy kutya.. XXD
A kis boxeremre! <#gunyos1>
BMW FAN
#189953
Mert ez nem Millenium,hanem fatengelyes 😄D

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

bency
#189952
Pfejjj bottal kell kitámasztani a csomagtartót...nem is tetszik xD

:) Semmi okosság :P

Daniel BMW
#189951
Látom, a összeépítgetted a miniOmit. <#eljen>

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

BMW FAN
#189950
Megvagy Te bogarasodva😊)))

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#189949
Igen, és ha törötten érkezik??? Pár ezer forinttal több, és nem az enyém a rizikó hogy hibás (ilyen értéknél)...
Harly18
#189948
(Annyira nem vagyok irígy, épp elég bogaram van, a két igaziról nem is beszélve. Lesz nekem még mexikóim, csak ki kell várnom...😄)

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#189947
Az 1:1-es Norevesebb.. 😊))
Harly18
#189946
A fél gyûjtemény, az csak két autó volt, de nem éltél vele, pedig nem jártál volna rosszul. Amúgy elég drágán vetted szerintem, ebay-en volt egy, ami 75 euro volt, plusz 17 posta....de hát türelmetlen voltál és megvetted boltban XD

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

bulba
#189945
Brémai muzsikusok 😄

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

Harly18
#189944
Pár kép róla...

Milyen álló?

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

Willi Betz
#189943

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#189942
Amúgy viccet félretéve, ilyen mûszerfala volt az utolsó mexikóinak?? Nem az álló volt az utolsó???
#189941
Mennyé' má'.. XXD
Az irígység beszél belõled, mer' neked nincs (még, gondolom)... 😊))
A minap azért felajánlottad a fél gyûjteményedet azért.. XXD
<#eplus2><#eplus2><#eplus2> <#eplus2><#eplus2><#eplus2> <#eplus2><#eplus2><#eplus2>
Harly18
#189940
Akár beszóltok, akár nem, akkor is aránytalan, sokkal inkább, mint a Minichamps, ár-érték arányban magasan veri ezt. 😊

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/

#189939
minnyá könnyezek a röhögéstõl... XXD
#189938
Vagy mahagóni. esetleg cseresznye... 😄DD
#189937
XXXXXDDD
Jó mi?? Eredeti Bükk!!! XXD
Azt az igénytelent, mi... Ez volt kéznél, a kutya hozta magával sétáról! XXD
Zoli11111
#189936
Milyen exkluzív motorháztetõ-kitámasztót adott hozzá az Autoart! 😊)

#189935
A beígért tárogatós..:








#189934
Van rajta biztos... Sajnos szerintem nem jobb mint egy Minichamps.. ami fele ennyi anyagilag ugyebár...
Dehát ez van ha az ember türelmetlen.
#189933
nem maszatos a kormány.. XXD
Hogy van az hogy a gépen nem látom ezt.. <#csodalk>
De látnom kellett volna.. 😞
Willi Betz
#189932
Hibát nem nagyon találok rajta. De Harly biztos mondaná,hogy aránytalan XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#189931
😊))







BMW FAN
#189930
<#vigyor2>

Igen eléggé😊)) De szép ez tényleg

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#189930
Na, igen... Most van akciósban (229 helyett 129 euro), sajnos nem a teher, hanem a létrás... 😞((
Nagyon bejön a kis "csõrösöd"


Willi Betz
#189929
Elég bitang! Bár a teherautóm se kutya.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#189928
én csak rajongó vagyok XXD

Zoli11111
#189927
<#wave> Szia!!!

#189926
1:18 😊
Látom képben vagy a bogárkiadásokkal... 😊
BMW FAN
#189925
Ez 1:12?

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#189924
Egy portörlést eszközölhettem volna.. 😊
Gyors megnéztem a modellen hogy tényleg ilyen gagyi a csomagtér nyitó környéke??? Túl makró a kép... A polcon nem látszik. 😄
#189923
nesze, inkább ezt szívd magadba:
XXD






Willi Betz
#189922
És te vagy a bortemetõ XD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

BMW FAN
#189921
NEEEEEEEEEEEEEEEEE😄DD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

w77d
#189920
ember én bortermelõ környékre megyek, az az igazi XXXXD

#189919
Azt a jó dolgát!
Mé',Pesten nem lehet inni az ünnepek alatt?? XXD
#189918
megjöttem..
Dácinak (is)tárogatós kép:




w77d
#189917
BMW Fan indulok vissza balcsira készülj XXXXD

bency
#189916
Reggelt.

:) Semmi okosság :P

Willi Betz
#189915
Uhh<#merges2>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

BMW FAN
#189914
Nekem ez bejön.Faca ez a Cittyó!

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Willi Betz
#189913

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

KDavid850522
#189912
Nagyszerû!!!! <#taps> Én is elmegyek addig modellt farigcsálni.

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#189911
De van csak próbálom tölteni... Mobilinternetrõl megy a dolog, és szerintem nem az igazi.. Kéne venni egy routert, és áthúzni egy kábelt a Laptopra... De inkább szarakodok. XXD
Sõt csináltam neked is kinyitottat a 964-esrõl is! Idõvel meg is láthatod...
Addig leugrok Iglókapitányéknak eleségért.. 😊)
KDavid850522
#189910
Nahát...szabad ilyet mondania egy amerikai autó rajongónak??? <#vigyor> Akik ezt a Celica-t csinálták, azok bombázták széjjel Pearl Harbor-t!!!!!! <#eplus2><#eplus2><#eplus2><#eplus2>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/