Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

schumimodells
#190204

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Daniel BMW
#190203

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

GrandVitara
#190202
Jó éjt nektek!
Leo 1991
#190201
még egyszer nagyon-nagyon köszönöm<#worship><#worship><#worship><#worship><#worship>

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

GrandVitara
#190200
OK! Na, akkor jó umbauzást!
Leo 1991
#190199
még azt nem próbáltam ki
nem akartam pazarolni😄😊

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

GrandVitara
#190198
Modellragasztó ragasztja. pl. Revell Contacta.
Leo 1991
#190197
nagyszerû
egy szavam se lehet rá

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

GrandVitara
#190196
Jó lesz?
Leo 1991
#190195
azok jöttek meg
eldurran rajta az agyam,3 napja itthon van és most szólt xDxDxD

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

Leo 1991
#190194
anyám 10 perce szólt hogy kaptam egy csomagot,megnézem mi az,de szerintem a lapok lesznek
1000 köszönet érte
még mindig mivel tartozok????

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

GrandVitara
#190193
Megkaptad a lapokat?
w77d
#190192
rohaggyále nekem közöm nincs ahhoz a rohadékhoz XXD

KDavid850522
#190191
Kaszni megvan, "alváz" megvan, bukócsõ megvan, motor nincs meg, kerekei nincs meg, belsõ tér nincs meg.

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

Leo 1991
#190190
donor

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

Falkon
#190189
Egymást rontják meg éppen! 😄DDDDDDDDDD

Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)

#190188
Hova tûnt BMW FAN és W77D ?

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

Daniel BMW
#190187
Az jó hír, látszik rajta az odafigyelés a gyártó részérõl.

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

schumimodells
#190186
Ami érdekes volt még a modellel kapcsolatban,hogy a szélvédõt fólia védte,amit le kellett cibálni róla.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

KDavid850522
#190185
Melyikre gondolsz?

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

schumimodells
#190184
Ééééééés a kegyelemdöfés: 124 Spider

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Leo 1991
#190183
a peugeot megvan még neked egyben??

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

Zoli11111
#190182
Köszi!!! 😊)

Daniel BMW
#190181
Jájjj, miért teszed ezt Velem? XDXD

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

schumimodells
#190180








http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

KDavid850522
#190179
Akkor még egy kérdés! Nem ismeri valaki vateráról a Modellismo nevû felhasználót?

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

schumimodells
#190178
Meg.
Ritka nagyon.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#190177
Meg

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

KDavid850522
#190176
Szerintetek megér ez a Bburago 9990 Ft-ot? Nem a megszokott silány kidolgozásnak nézem...












Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

schumimodells
#190175
Miért nem?

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#190174
Visszajöttem.. Nekem az állólámpás Mercim Platinum. Nagyon faca gép!
Daniel BMW
#190173
No, ezt nem is vettem észre eddig. Szívesen beruháznék egyre, de nem szabad. 😄

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

schumimodells
#190172
A tetõ is bõrbõl van,nem mûanyag.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

BMW FAN
#190171
Szép!<#eljen>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Daniel BMW
#190170
No, errõl beszéltem. Így ebben a színben nagyon bejön!<#worship><#eljen>

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Daniel BMW
#190169
Igen, elõször a VH-ban néztem, hogy mik is ezek, teljesen más, mint egy sima Sunstar, elképzelésem se volt, hogy ahhoz tartozik, de azóta több kívánatos gépet láttam, például a kis Fiat 124. Persze, az amcsi tepsik is szépek, de tõlem nagyon távol állnak.

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

schumimodells
#190168
Nekem is van egy Platinum,tényleg nagyon szép modell. Az utastér az gyönyörû.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Zoli11111
#190167
Nagyon jól beletaláltak a Platinum sorozattal az 50-es évek amerikai autóiba. Tudom, hogy vannak egyéb autók is a sorozatban, de engem ezek vonzanak. Kitalálhatnának egy új sorozatot a 80-as évek nagy tepsi amerikai autói számára is! 😊)

Zoli11111
#190166
Köszönöm mindenkinek a nagy piros autónak érkezõ dícséreteket!!! 😊)

Daniel BMW
#190165
Tud ez a Sunstar nagyon!

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Zoli11111
#190164
Sunstar Platinum:

BMW FAN
#190163
Igen,elég ebbõl a 3 szín.Egyenlõre😊)

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#190162
ez így van.

http://ferrari18.blog.hu/

KDavid850522
#190161
Igen, ezek általában csak annak érnek valamit, aki csinálta vagy csináltatta, mivel modellbe leginkább a gyári érintetlen ér igazán valamit!
De én erre csak megint a saját, életbõl vett példám tudom felhozni: simán lehetne egy fullos utcai BMW-m a Lada árából, de ezt én építettem, és én autót, versenyautót akartam építeni, és ez nekem többet ér, mint egy gyári kocsi, holott soha nem kapnám meg érte a töredékét se annak amit ráköltöttem. <#wink>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#190160
dehogy esik, most vettem 300 forintért fontot.

http://ferrari18.blog.hu/

#190159
és? a tuning téma ezután kettõvel jött elõ a Bburago kapcsán.

http://ferrari18.blog.hu/

GrandVitara
#190158
Na, valami bit félrecsúszott a SG-n! Rossz címre ment az válasz.
#190157
nézd, amikor nekem elkészült a fehér 410 Superamerica, ki sem mertem számítani, hogy mennyi lett a vége, de négyessel kezdõdik, ha mindent összeszámolok. nyilván nem azért csináltattam, mert arra számítottam, hogy anyagilag jól jövök ki belõle.

sõt, mondok még valamit. ott van a képen a GTO mellett egy kipingált F40. nna, azért egy petákot nem adnék. ha eredeti lenne, akkor még érne valamit számomra. akkor az most megérte? pedig filléres mûvelet volt.

http://ferrari18.blog.hu/

GrandVitara
#190156
Isteni pipa- és fûszerillat van a shopban! Meg egy tök jó karosszék, amin megpihentem kicsit.
#190155
Te nagyon sok típust gyüjtesz ahogy látom. Összesen hány modelled van?