Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

w77d
#190254
nálad fognak járni mingyá baszod, elõbb láttam két gripent a déli part felé nyomulni, szarrá fognak bombázni kecseg XXXD

#190253
Húsvétot 😊

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

BMW FAN
#190252
Anyukád hogy van? Remélem már jártak nála a halottkémek😄DDDDDDDD<#eplus2>

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#190251
<#eplus2>
#190250
<#eljen> <#vigyor3>
w77d
#190249
<#levele>

#190248
kemény dió lesz...
meg nem túl olcsó.

http://ferrari18.blog.hu/

BMW FAN
#190247
Kinek! Nem teszik ez senkinek😊))))

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Töky 007
#190246
Akkor add el sûrgõsen 😄 Dehogy 😄

BMW FAN
#190245
Nem,nem szép! Gyönyörû!!😄DD Nem pöcsök autója az tuti😄DDD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Gallardo007
#190244
Igen ezt néztem, de nekem lehetõleg belföldrõl kellene.

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

Töky 007
#190243
Te ezt szépnek mered nevezni ?? <#idiota>

BMW FAN
#190242
Brutális!!😊))) Bár van akinek mér nem tetszik annyira😄DD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#190241

http://ferrari18.blog.hu/

#190240
Tényleg, az már más szárnyú... Akkor abból is lesz pár szín...
Nekem ami nem kínai, vagy amerikai, az már európai.. 😄
(pick-up)
Gallardo007
#190239
Kellemes ünnepet!
Nem akar valaki megszabadulni egy ilyentõl?


http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

#190238
A most kaphatóakból a fehér a legjobb választás!!! <#eljen>
Persze a zöld sem lesz rossz...
Részemrõl nehéz döntés lesz...... Zöld vagy fehér..
#190237
Ez sem európai. Ez a Mazda B Ford emblémával.
#190236
A fekete az megint más lesz. Az 3,3 Turbó
#190235
A fehér jön a Martini csikozással. A zöld májusra várható. Egy amerikai boltban már fent van az ebay-en ott májusi szállításra igéri a 914-el együtt.
#190234
Sõt fekete AA 930 Turbo is Comming Soon feliratos ötödikként az AA honlapján..
#190233
Igen a szín a más... Nekem van egy sötétkék is illetve fehér piros Turbo csíkkal. Meg ami neked is: Fekete targa, barna kabrió, és piros..
Én is szemezek, fõleg a zölddel, nem tudod mikorra várható???
Szép még a barna az ezüst is nagyon, de legjobban a fehér tetszik a csíkozással! Neked milyen jön??
#190232
Az Autoart Turbó úton van hozzám. Nem bírtam ellenállni neki. A zöldre vártam,de fehér lett belõle. Én mindennek ellen tudok állni csak a kisértésnek nem. Szerintem neked csak más szinben van meg. 3.0 turbó coupé 3.3 turbó coupé,targa, cabrió.
#190231
Szerettem volna ilyet egy idõben, elég szánalmas hogy csak ez az egy európai pick-up létezik....




#190230
Jó az a kis kombiné!!! Sõt ilyen is van náluk nevetséges 7500-ért...
Nem rossz.

#190229
Jó ez a sor így ezen a szép napsütéses vasárnap délelõtt!!! <#nevetes1>
Hozzátehetnék én is, ahogy elnézem van 2 Norev 930 Turbo-m ami neked nincs, de neked is pont kettõ, ami viszont nekem nincs.. 😊
Neked van Autoart-ból 930 Turbo??? Egyre jobban gondolkozok rajta.. 😞
Töky 007
#190228
Helyes <#crazya>

Daniel BMW
#190227
Egyre jobban tetszik!

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Töky 007
#190226

#190225
Reggelt az Uraknak! <#zavart1>







Daniel BMW
#190224
<#worship>

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

Töky 007
#190223
Ahhj ez k@@jó ez a modell!! Akad pár kép még:






Daniel BMW
#190222
Ha van még képed a Minirõl, azt szívesen fogadnám. 😊




http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#190221
Kellemes húsvétot mindenkinek.
Töky 007
#190220
A 1:43-as Ford Siera-ról egy képet pls.

BMW FAN
#190219


Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok !

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Daniel BMW
#190218
Húsvétot!

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

GrandVitara
#190217
Kellemes Húsvétot!
Töky 007
#190216
OFF: Még megmaradt pár modellem akit esetleg érdekel valamelyik ne habozzon. PÜ.











Töky 007
#190215
Napot!!

Kellemes ünnepeket mindenkinek.

KDavid850522
#190214
Húsvétot Mindenkinek! <#wave><#pias><#wink>


Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

schumimodells
#190213
Kellemes Húsvéti ünnepet kívánok minden fórumozó társamnak.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Willi Betz
#190212
Láttam valamelyik nap. De most nem tudom megvenni.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#190211
Sziasztok !


Gratulálok mindenkinek az új szerzeményekhez !


Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok !


KBazsi
#190210
#190209
Porsche 930 Turbó
#190208
Hehhe ez jó<#zavart1>

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

KDavid850522
#190207
Itt a baj má' nem kicsi... <#nyes>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

schumimodells
#190206
Gabi,van a VH-ban Norev Merci 17 pénzért!

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#190205
Jó estét és jó éjt!