Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Daniel BMW
#190154
Hûûû, pedig nagyon király! Nem lövöm le a poént, igazán hangulatos hely! Fûszerillattal, sok-sok régi használati tárggyal stb.

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#190153



Cserélhetõ a fent látható BMW 550i-m privibe írjatok!

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

#190152
Mert Dáci 288GTO-t akart venni, és abban van HW és HW Elite is!!!
Te direkt csinálod?? XXD
Na lépek!
#190151
ott voltam már. igaz, csak a shop-ban, a múzeumot magát kihagytam.

http://ferrari18.blog.hu/

KDavid850522
#190151
Arra érti Peet kolléga, hogy végülis egy Bburago-ra is kifizetnék annyit, mint egy Elite-re ha elfogadhatót szeretnék belõle varázsolni. <#wink>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#190150
még januárban. idén még nem jártam arra. de legkésõbb 29-én megyek a Trafalgar Square felé és akkor benézek oda is. bár nem tudom, mekkora lesz a felfordulás, hiszen akkor lesz az esküvõ.

http://ferrari18.blog.hu/

#190149
Jó estét.
Ezen az oldalon fent vannak amik majd megjelennek.újdonságok
Daniel BMW
#190148
De igazán el lehet látogatni a Sherlock Holmes Múzeumba is. Az állati jó! 😊

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#190147
hogy jön ide az Elite? egy átalakított Bburago 348 tb van a képeken.

http://ferrari18.blog.hu/

KDavid850522
#190146
Igen, én mondjuk egy AA-hoz már nem szívesen nyúlok, fõleg tuning terén, de mondjuk azokhoz nem is nagyon kell. Elnézem külföldön hogy tényleg úgy bombázzák szét ezeket az autókat, mint mi a Maisto-t vagy Bburagot...





És ahogy Labdacs is írta, ezek sosem (de legalábbis ritkán) megtérülõ dolgok, mint ahogy egy igazi autót is tuningolni, feljavítani úgymond "pénz kidobás".

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#190145
Nagyon szép! Nekem ilyen hajóm csak egy Maisto Eldorado van, de azt is jó lenne lecserélni egyszer valami komolyabbra..
Mint az F40-est, Diablo-t és a Countach-omat is...
#190144
Ezde gyönyörûûû 😄

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

Daniel BMW
#190143

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

GrandVitara
#190142
Hi, Labdacs! A St. Martin's -t becserkészted már?
#190141
Köxi

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

#190140
De Dáci azt mondta hogy nincs arra kerete, mert horror árban van egy Elite!!!
Sejtem én hogy ezek a profik nem a spórolás miatt csinálják...
GrandVitara
#190139
A forint értéke folyamatosan.
Daniel BMW
#190138
Itt nem esik.

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#190137
ott is esik?

http://ferrari18.blog.hu/

Daniel BMW
#190136
Tyûûû, nagyon penge gép! Ki a gyártó?

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#190135
?

mihez képest?

aki így átalakít egy modellt, az nem azért csinálja, hogy elérje egy jobb minõségû szintjét. nála már maga az átalakítás a hobbi, nem a modell.

http://ferrari18.blog.hu/

GrandVitara
#190134
Na, ezen nem is csodálkozom! Szép jószág!
#190133
A www.modellauto18.de oldalon szokták mutogatni.
KDavid850522
#190132
Hát igen...de mondjuk én mindig úgy próbálok vásárolni pl. festéket, hogy ugye az több modellre is jó meg néha csak 2 pöttynyi kell, szóval az csak elsõ vásárlásnál sok, aztán úgymond osztódik az ára, de mondjuk ezt a Bburago átépítést ahogy végignéztem, lényegében csak szépen ki lett festve, egy kis plüss por, meg az ülések valódi bõrbe bújtatása (ami mondjuk nekem annyira nem jött be, mert az ülés részletessége elveszett) kapott egy új dukkót és végül is ennyi, szinte minden gyári Bburago benne. De egyébként igazad is van, hogy végeredményben a sok apró ráfordítás majdnem ott van, mintha vesz az ember egy eleve ilyen színvonalú modellt.

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

Zoli11111
#190131
Nekem ez az egyik kedvenc kisautóm mostanában:










#190130
Tudtok valami oldalt ahol nyomon lehet követni ,hogy milyen modellek fognak kijönni a jövõben?

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

GrandVitara
#190129
Igen, elkezdeni és gyakorolni tán az egyik legjobb a Maisto vagy a Bburago.



#190129
Ha az anyagi részérõl beszélünk... 😊
#190128
szerintem aki ilyet csinál és ilyen szinten, az nem azt
ért csinálja, hogy megérje. bármit is értünk azalatt, hogy "megéri"

http://ferrari18.blog.hu/

#190127
Kicsit én is csinosítottam rajtuk mint látható... Gumigéder.. 😊

#190126
hát azért én nem biztatnálak a Bburago GTO beszerzésére

http://ferrari18.blog.hu/

#190125
Az a baj, szerintem ezekre a Bburagokra annyit rá lehet költeni, ha nincs minden otthon talonban (festék ragasztó, plüsspor,stb..), hogy lehet nem éri meg. Persze ha ilyen tuti a mester akkor....
KDavid850522
#190124
Nekem tetszenek, de már mondtam, hogy nálam ez valami féle perverzió... <#nyes><#vigyor>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

KDavid850522
#190123
Értem, köszönöm a választ, ezt nem tudtam, jó lenne egyszer egy ilyen olcsóbb árfekvésût kifogni, de mondom, én egy Bburago-nak is örülnék, fõleg mióta a múltkor megláttam hogy kellõ ráfordítással, egész türhetõ dolgokat lehet kihozni egy Bburago-ból is:







Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#190122
Egyik nagy gyerekkori kedvenceim, sajnos helyhiány miatt, és fõleg a minõség miatt az alsó sorban... De majd egyszer... 😊

#190121
sima HW-t lehet venni szerintem 10ezer forint körül, esetleg egy picit többért, már ha találni valamelyik börzén. az Elite verziók ára nem szokott megállni 100 euró alatt az ebay-en, sõt...


mindig attól függ, hogy mennyire ritka az Elite. ha nem olyan ritka, akkor elõfordulhat, hogy csak 2-3-4ezer forint a különbség. sõt, én már láttam olyat is, hogy a HW volt a drágább, mert az Elite pont le volt akciózva, a HW meg nem.

http://ferrari18.blog.hu/

KDavid850522
#190120
Hát most kifejezetten a GTO-ra vonatkoztatva kérdezem, sajnos az Elite nekem már horror ár, de a Ferrari-ból ez, meg az F40 az ami tetszik, már gondolkodtam Bburago-ban is, de olyat se nagyon látni...

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

Daniel BMW
#190119

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

bulba
#190118
Ûûû, ez nagyon jól néz ki!<#wow1><#wow1>

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

#190117
mármint a 288 GTO-nál, vagy úgy általában?

http://ferrari18.blog.hu/

KDavid850522
#190116
Egyébként a Nissan-ba próbálom beleszabni az üléseket, amit a lexus-ba nem engedtél... <#nyes>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#190115
nem, az Elite, ez meg sima HW.

http://ferrari18.blog.hu/

KDavid850522
#190114
Tudom hogy ritka, és azért is drágák, csak arra lettem volna kíváncsi, hogy árban mennyi külömbség van az elite és a sima között.

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#190113
Nem nagyon lehet itthon kapni szerintem.
#190112
Nekem a régebbi Ferrarik közül az F40 és a 288GTO tetszik nagyon.
Mit faragtál ma??
KDavid850522
#190111
Akkor csak jól láttam hogy valami nem olyan, de nem tudnám így megmondani mi a külömbség köztük... <#whatever>
Egy ilyen sima HW milyen árban mozog?

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#190110
Jó a géped, nagy batár! Azok az ajtók... <#eljen>
#190109
most megy a Cool-on..
#190108
Az enyém sima HotWheels, az övé HW Elite. Amúgy tõle van!
#190107
szép!