Autómodellek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
http://ferrari18.blog.hu/
Talk loud say nothing... do you have any tobacco?
a fehérek közül egy kicsivel, de a Lucybelle II van elõnyben.
Neked Viper csík is leledzik benne a közepén (az enyémben mé' nincs??)?? Csak nem Zoli adta el az övét?? Nem tudsz róla valamit, már napok óta se telefont nem veszi fel, vagy nem elérhetõ, se sms válasz, se e-mail válasz...??? Tán pihen valahol a jó beszerzõ kollegám?
Vagy nem kell a pézem néki... ? XXD
Csak aztán nehogy meggondoljam magam, vagy lebeszéljem magam, hogy legyen mit enni otthon a gyerekeknek.. 😄DD
Szóval szép a kéked! Grat!
http://ferrari18.blog.hu/
Tudna vki segíteni, hogy melyik a szebb/jobb/ártól függetlenül?
CMC Ferrari 250 Testa Rossa Pontoon Fender
vagy
------------------- : --------------------- Lucybelle 2
tudom, mik a kisebb különbségek, de nem tudom eldönteni melyik kellene jobban.
egy kaszni szélesítéshez milyen anyagokat lehet használni az epoxi gyurmán kívül??
TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN
Annyi változás van csak, hogy szereztem hozzá IKEA-s gyerekzárakat, hogy az olyan kisfiúk, mint BMW FAN ne tudják nyitogatni és kilopkodni belõle a 110-es Defiket. <#hehe>#hehe>
Na de komolyra fordítva a szót, nemsokára átrendezésre kerül a nappalim és akkor találok neki helyet.
Talk loud say nothing... do you have any tobacco?
Mondjuk én is bírnék egy sárga GTR-t és mellé egy narancs 6.0-t.
Igen, pécsi vagyok. Csak nem Te is?
Talk loud say nothing... do you have any tobacco?
http://ferrari18.blog.hu/
De ha már itt kódorogsz a környéken, egye fene, megmutatom a gyûjteményemet. :-)))
Sõt, az új vitrinjeimet is megnézheted.
Viszont a Defirõl ne is álmodj! Addig állj féllábon, míg azt neked adom. <#eplus2>#eplus2><#hehe>#hehe>
Talk loud say nothing... do you have any tobacco?
Nekem is jól jönne egy GTR a fekete 6.0 mellé, mondjuk azt tuti sárgában venném. Te is pécsi vagy?
Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD
Talk loud say nothing... do you have any tobacco?
Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD
Sajna még messze nem teljes a Lamborghini gyûjteményem.
Talk loud say nothing... do you have any tobacco?
Talk loud say nothing... do you have any tobacco?
Sokan közületek még azt sem tudták, hogy mi az a Diecast és az akkori 1:18 gyártók közül is sokan a játék és modell kategória között egyensúlyoztak. Ismert High-end gyártó is csak az EXOTO személyében létezett. Ellenben ebbe az üzletben már akkor is rengeteg kis szériás, egyedi modell volt megvásárolható, olyanok amiket csak a különc Angolok tudtak értékelni. Szóval nekem mindkét alkalommal leesett az állam, mert olyat tudott az az üzlet, amit sok modellbolt még ma sem tud. Tán nem is akar tudni...
Na de azóta nagyot változott a világ, szerencsénkre.
Bár ez a papiros a kirakatban rossz hír és talán rossz elõjel, de remélem az itthoni (Autómodellszalon) zarándokhelyet nem fenyegeti hasonló veszély.
Talk loud say nothing... do you have any tobacco?
Asziszem!😊)))
Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD
Talk loud say nothing... do you have any tobacco?
Hozott a postás egy ilyen nagy izét😊)))
Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD
én azt használtam 1-2 modellnél és bevált
TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN
http://ferrari18.blog.hu/
http://ferrari18.blog.hu/
http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php
http://ferrari18.blog.hu/
szombatra mondanak esõt.
http://ferrari18.blog.hu/
ha így van, akkor pl a fehér 360-as tõlem van. ha jól emlékszem.
http://ferrari18.blog.hu/
Talán hétvégén össze is szedem magam.
Na gyors lépek is, mert Schumi kinyír! 😊))
További kellemest!
Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/
Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/
Neked van olyan megszilárduló gumi izéd is?? 😊
(megóvandó felületre kenik, festés után lehúzzák, vagy mi a szösz.. XXD)
Vifil forint??
Van alá és felé is?? (alapozó/szórógitt illetve lakk???)

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/
Valamint a nagyon ritka sárga 456 GT is

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

