Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#190952
nem tudom. aki eddig látta, rendesen leesett az álla. a gyönyörû fényezés, a piros ülések hozzá, a lámpák helyett azok az ezüst burkok, stb, stb.. különleges.

http://ferrari18.blog.hu/

Hornando
#190951
Nézz utána mindkét kocsi történelmének, eredményeinek és amelyik ezek után szimpatikusabb, azt válaszd.

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?

#190950
Tudom, megvan neked a fekete. De miért a fekete a legszebb szerinted a CMC 250 TR-ek közül? Tudom, nehéz kérdés...😊

a fehérek közül egy kicsivel, de a Lucybelle II van elõnyben.

#190949
Grat a Dakotához!!! Szép darab!
Neked Viper csík is leledzik benne a közepén (az enyémben mé' nincs??)?? Csak nem Zoli adta el az övét?? Nem tudsz róla valamit, már napok óta se telefont nem veszi fel, vagy nem elérhetõ, se sms válasz, se e-mail válasz...??? Tán pihen valahol a jó beszerzõ kollegám?
Vagy nem kell a pézem néki... ? XXD
Csak aztán nehogy meggondoljam magam, vagy lebeszéljem magam, hogy legyen mit enni otthon a gyerekeknek.. 😄DD
Szóval szép a kéked! Grat!
#190948
nekem a Lucybelle II jobban tetszik, de teljesen szubjektív a dolog. a legszebb CMC 250 TR szerintem a fekete 124-es rajtszámú

http://ferrari18.blog.hu/

#190947
Ha a Lucybelle 2 a LeMans versenyváltozat, akkor a másik milyen? Azzal a hungaroringen versenyeztek?😊

#190946
mind2 nagyon szép, de akkor sem tudom, melyiket venném... és ez szörnyû!😊

#190945
azt nem írtam, hogy a 22-es rajtszámú fehér CMC modellekre gondoltam

#190944
Sziasztok!

Tudna vki segíteni, hogy melyik a szebb/jobb/ártól függetlenül?

CMC Ferrari 250 Testa Rossa Pontoon Fender

vagy

------------------- : --------------------- Lucybelle 2

tudom, mik a kisebb különbségek, de nem tudom eldönteni melyik kellene jobban.

Leo 1991
#190943
umbausokhoz lenne egy kérdésem
egy kaszni szélesítéshez milyen anyagokat lehet használni az epoxi gyurmán kívül??

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

Hornando
#190942
Á francokat. Idegesít is, hogy szinte egy karnyújtásnyira vagyok a megvalósítástól. Lent hevernek a földszinti folyosón, ugyanúgy összeforgatva, ahogy elhoztam tõled.
Annyi változás van csak, hogy szereztem hozzá IKEA-s gyerekzárakat, hogy az olyan kisfiúk, mint BMW FAN ne tudják nyitogatni és kilopkodni belõle a 110-es Defiket. <#hehe>
Na de komolyra fordítva a szót, nemsokára átrendezésre kerül a nappalim és akkor találok neki helyet.

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Hornando
#190941
Én ott tartok, hogy már majdnem mindegy, milyen színben lesz meg a Diablo GTR, viszont a 6.0-t aszerint választanám, mindenképp eltérõ színben.
Mondjuk én is bírnék egy sárga GTR-t és mellé egy narancs 6.0-t.
Igen, pécsi vagyok. Csak nem Te is?

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

#190940
tényleg, nem is mondtad, befogtad már a vitrineket?

http://ferrari18.blog.hu/

w77d
#190939
pestre ugrájjá inkább hogy jól meg tudjam veregetni a vállad XXXD

Hornando
#190938
Na idefigyelj Te szájhõs, elsõsorban neked volna hasznos átruccanni Pécsre, hogy ragadjon rád valami szépérzék és akkor nem vennél többet ilyen Dodge Ram-okat, mi több a nõi autókról is leszoktatnálak... <#hehe>

De ha már itt kódorogsz a környéken, egye fene, megmutatom a gyûjteményemet. :-)))
Sõt, az új vitrinjeimet is megnézheted.
Viszont a Defirõl ne is álmodj! Addig állj féllábon, míg azt neked adom. <#eplus2><#hehe>

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

KBazsi
#190937
Igen szép így sárgában.
Nekem is jól jönne egy GTR a fekete 6.0 mellé, mondjuk azt tuti sárgában venném. Te is pécsi vagy?

BMW FAN
#190936
<#eplus2>Neked tuti nem,meg nekem sem,mert nem bírom a gyerek sírást.De ha nekem adod a 110 es defidet,talán megúszod😄DD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Hornando
#190935
Most õszintén, kinek volna az jó? :-)))

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

BMW FAN
#190934
Csak át ne ugorjak Pécsre😄DD

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Hornando
#190933
Na ez betyáros! Egy ilyet és egy GTR-t még kéne kukáznom valahonnan...
Sajna még messze nem teljes a Lamborghini gyûjteményem.

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

KBazsi
#190932
Sziasztok!

Hornando
#190931
Chuck BMW FAN Norris a Marcali kopó !!! <#eplus2><#hehe><#wink>

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Hornando
#190930
Picit sajnálom, mert egy igazi ikonikus üzlet volt, egy amolyan modelles zarándok hely, ahová ellátogatott az ember ha Londonban járt. Ráadásul baromi jó helyen volt, közel a belváros szívéhez, a Trafalgar Square-tõl alig 10 perc sétányira. Jómagam kétszer is vásároltam ebben az üzletben, elõször 1998-ban, majd 2001-ben. Az összes UT Models Porschém és a McLaren F1 GTR-em is innen származik. De az elsõ Kyosho katalógusomat is itt vásároltam, amiben még csak Pre-orderes volt a Lamborghini Miura és JOTA, valamint Ferrariból is csak a 365 GT/4 BB volt elérhetõ. Rég volt...
Sokan közületek még azt sem tudták, hogy mi az a Diecast és az akkori 1:18 gyártók közül is sokan a játék és modell kategória között egyensúlyoztak. Ismert High-end gyártó is csak az EXOTO személyében létezett. Ellenben ebbe az üzletben már akkor is rengeteg kis szériás, egyedi modell volt megvásárolható, olyanok amiket csak a különc Angolok tudtak értékelni. Szóval nekem mindkét alkalommal leesett az állam, mert olyat tudott az az üzlet, amit sok modellbolt még ma sem tud. Tán nem is akar tudni...
Na de azóta nagyot változott a világ, szerencsénkre.
Bár ez a papiros a kirakatban rossz hír és talán rossz elõjel, de remélem az itthoni (Autómodellszalon) zarándokhelyet nem fenyegeti hasonló veszély.

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

BMW FAN
#190929
Töky köszi!😊)

Asziszem!😊)))

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

Hornando
#190928
Jesszus! Mostantól Chuck Norris-nak hívlak. <#eplus2><#hehe><#eljen>

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Töky 007
#190927
<#worship><#taps><#worship><#taps><#worship><#taps><#worship><#taps><#worship><#taps>

BMW FAN
#190926
Napot!

Hozott a postás egy ilyen nagy izét😊)))

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

GrandVitara
#190925
Jó reggelt!
Leo 1991
#190924
szerintem jó a sima mezei akril festék is bõven jó
én azt használtam 1-2 modellnél és bevált

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

#190923
a lényeg, hogy lehessen mire fogni.

http://ferrari18.blog.hu/

#190922
nem, az egy másik volt, ez régebbi történet.

http://ferrari18.blog.hu/

GrandVitara
#190921
Na, jó éjt nektek!
GrandVitara
#190920
Akkor ma biztos sok sör fogyott!
bency
#190919
30 fok is volt a multnap itt.

:) Semmi okosság :P

schumimodells
#190919
Arról a fehér Modenáról készitetted a bemutatót annak idején?

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#190918
fura, de itt most tényleg melegebb van, mint otthon.

http://ferrari18.blog.hu/

GrandVitara
#190917
Köszi! Esni fog?..akkor nem megyek hétvégén. XD
#190916
meleg. ma is 26 fok volt délután.

szombatra mondanak esõt.

http://ferrari18.blog.hu/

GrandVitara
#190915
Hali! Milyen az idõ odaát?
#190914
ha az, akire gondolok, akkor ismerem az illetõt.
ha így van, akkor pl a fehér 360-as tõlem van. ha jól emlékszem.

http://ferrari18.blog.hu/

#190913
Egyre jobban érik bennem, hogy csak megfosztom a Maisto Speedster-emet a "dicsõségétõl", és a Norev 930-asomat fogja díszíteni alulról.. 😊
Talán hétvégén össze is szedem magam.
Na gyors lépek is, mert Schumi kinyír! 😊))
További kellemest!
#190912
Ki lettem képezve! 😊
KDavid850522
#190911
Van. Maszkolónak hívják - vagy a Humbrol-nál: Maskol a megnevezése. <#wink>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

KDavid850522
#190910
1550 Ft/flakon (van ára...). Alapozó tuti hogy van, bár az lehet hogy Revell, lakk az megint van, léteznek metál színek is, szórógitt...azt nem tudom, én sima autóra kapható szórógittet szoktam.

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#190909
Sima papír óvószallaggal toltad?? Vagy hajlékonyabbal???
Neked van olyan megszilárduló gumi izéd is?? 😊
(megóvandó felületre kenik, festés után lehúzzák, vagy mi a szösz.. XXD)
#190908
No, nem is tudtam hogy létezik ilyen..
Vifil forint??
Van alá és felé is?? (alapozó/szórógitt illetve lakk???)
KDavid850522
#190907
Ez nekem Humbrol makett spray-el van spriccolva:



Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

schumimodells
#190906
Basszus,a prototipus 360 Spider is megvan neki.<#wow1>

Valamint a nagyon ritka sárga 456 GT is

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

#190905
Na, tehát mindent.. 😊
KDavid850522
#190904
Én csak a magam részét tudom mondani, én használok modell/makett fújós spray-t, patronos makett festék pisztolyt, illetve autófényezõ pisztolyt is.

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/