Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#190903
Spray-vel nem lesz túl vastag a festék felület??
#190902
és mennyiért...
Leo 1991
#190901
lehet spray-el is festeni,csak nagyon jól kell alá dolgozni
és persze átlátszó lakkal le kell zárni a végsõ réteget

TDU2 Nick:Dawe2 NFS World Nick: DAWEHUN

#190900

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#190899
Na, visszatérve a Szallonban kezemben volt a kék Ranger 7500 péz...
Umbauért kiabált!!! Nagy kerekek, nyomtávszélesítéssel, kiemelve, gallytörõrács... <#finom>
Kicsi lennék nagyon egy ilyen projekthez... De vállalnám szivesen, ha bátorságom, és technikám lenne hozzá..
Ui: milyen technikával festitek a modellautót???
Airbrush, patronos, makettpisztoly, vagy autófényezõ pisztoléé??
Gondolom nem festékspray..? Hm.??
KDavid850522
#190898
Köszi szépen, írok is neki, remélem maradt még pár elfekvõ darab... <#wink>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

KDavid850522
#190897
Köszi a számot, meg a tanácsot, megfogadom! <#nyes>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#190896
És ment egy E-mail cím is hozzá.. 😊
Csak összejött..😊
GrandVitara
#190895
😄
#190894
Ment priviben a szám! Ne egyél annyit... 😄DD
KDavid850522
#190893
Nem gond ha nincs meg, legalább marad egy kis pénz kajára is! <#idiota>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#190892
egy 506db-os listát már találtam az emaileim közt..
Kelemen Miklós a neve..
KDavid850522
#190891
Okés, nem sietek sehová, a Barátok közt nem hoz lázba... <#nyes>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

GrandVitara
#190890
A jó mélcímét tudom, a száma is megvan valahol a melóhelyemen. Remélem, hogy nem dobtam ki.
#190889
Minnyá utánnanézek, lehet még megvan a száma, címe! Várjál kicsit!
KDavid850522
#190888
Húú, az sajnálatos...csak a magam fajta "újszülött" csak azt látja hogy ott egy oldal, tele ár nélküli, nagyja részt olcsó kategóriás modellel, és felkeltette az érdeklõdésem pár autó.

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

GrandVitara
#190887
Nem kapja meg a méleket az említett szgépes mizéria miatt.
GrandVitara
#190886
Igen! Õ az! Én éppen árulom... hátha másnak is megtetszik.
KDavid850522
#190885
Azért egy emailt írhatnának, hogy Te hülye, má' bezárt a bóóót'... <#vigyor>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#190884
Vettem már tõle, szegény srác fogyatékos, amúgy rendes gyerek, az elhúnyt apja gyûjteménye volt, sajnos doboz nélkül tárolták... Elég drágán árulták ahhoz képest hogy porosak.. 😞 Sajna nem tudja frissíteni a honlapot ahová kitette az egyik ismerõse ezeket a modelleket, szegényt átverte valami számítógépzseni, úgyhogy sok modell már nincs meg(kb asszem 1000db volt kb)...
Nekem a kabrió golfom tõle van.
KDavid850522
#190883
<#vigyor0>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

GrandVitara
#190882
Mert már nem foglalkoznak vele. Nekem megvan a lista! Bebeeeeeeeee!
GrandVitara
#190881
Igen, már nincs meg az illetõnek.
...ja, meg nem is volt éppen óccsóó!
KDavid850522
#190880
Mennyiért adták? Mert én írtam oda emailt, de basznak válaszolni... <#falbav>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

KDavid850522
#190879
Szép ez a modell, én dobozban tartom a sajátom, sõtt, még a dobozát is egy másik dobozban...HÁT NÓÓÓÓÓMÁLIS??! <#falbav><#vigyor>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

#190878
Drága volt, már elkelt.. Azé' Thanks!
#190877
Ismétlem: NAGYON NEHÉZ VOLT!!!!
Lelkileg nagy önuralomról tettem tanubizonyságot, pedig a kezembe volt 2-3 modell...
Köszönöm a gratulációkat.. XXD
KDavid850522
#190876
Igen, bár nekem az abszolút kedvencem, a B csoportból a Lancia S4. Ahogy az a kocsi szuszog, mint ha élõlény lenne, aki futás közbe veszi a levegõt! <#nyes>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

GrandVitara
#190875
Már kettõslátásom van! XD
KDavid850522
#190874
Crosspeet! Nézd mit találtam neked! Maisto



És eladó... <#vigyor>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

Daniel BMW
#190873
HÕS VAGY!<#worship><#taps>

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

#190872
Szemem elõtt lebegett, miket szeretnék elhozni Zolitól...
Azért majdnem vettem egy óccsó Ranger PickUp-ot... 😊))
GrandVitara
#190871
Nem! Ez még az enyém, amíg valakinek meg nem tetszik!
#190870
A gyilkos csoport... <#nevetes1><#buck><#bdead>
GrandVitara
#190869
Úúúú! A VH-ból baromi nehéz kijönni üres kézzel! Sokkal könnyebb üres pénztárcával! De te a nehezebb utat választottad! Nagyon ügyes vagy! :o)
w77d
#190868
láttam pár videót róla.. atyaég hogy ezek mit mentek 😊

#190867
Tán Zolitól van?? 😊
GrandVitara
#190866


#190865
Estét! Vagesz a Gti-d, ha mondhatom fõleg a fekete!!! <#finom>
Én meg 2napja Pesten vagyok/voltam, és Zoli bátyónkat nem tudtam elérni, pedig egy 'valag' pénzt akartam otthagyni nála... 😞((
Bosszúból bementem a VH-ba, de nagyon erõs voltam!!! Nem vettem semmit.. 😊))
Nehéz volt...
KDavid850522
#190864
Kell is ez, egyik legismertebb (vagy elismertebb) B csoportos. <#vigyor0>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

w77d
#190863
ilyenje van az egyik csajnak a környéken pont ilyen színben is... viszont hullámosra törte már az oldalát, az elejét is szépen alakítgatja, gyakorlatilag 2-3 naponta látni rajta újabb átalakítást 😄

schumimodells
#190862
Köszi.

Ja tényleg,ilyenem is van.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

KDavid850522
#190861
Ha már oroszlán, számomra a Peugeot-nál õ a Lájön' King! <#vigyor>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

KDavid850522
#190860
Szép kis oroszlán! <#eljen><#wink>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

Daniel BMW
#190859
Arra még talán én is beneveznék. Igazi élményautó volt, fõleg tetõ nélkül.

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

schumimodells
#190858

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#190857
Na az kéne még kijöjjön 1/18-ban.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

schumimodells
#190856
Én is szinte minden nap elmegyek egy bordó GTI mellett,nagyon jól néz ki,mindig megbámulom.

http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php

Daniel BMW
#190855
Nagybátyámnak volt egy sötétkék cabrio GTi-je. Igazi kis méregzsák volt!

http://www.vezess.hu/zsebgarazs/

schumimodells
#190854
Köszönöm.

Ez már a harmadik 205 GTI-m.
Ezek vannak jelenleg:


http://www.schumimodells.vsg4.hu/news.php