Autómodellek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#191002
Fel kéne csíkozni az enyémet is... sokat dobna rajta!
#191001
De egyre jár az agyunk.. 😊))
#191000
féknyom, nem..? XXD
KBazsi
#190999
<#nevetes1>

Willi Betz
#190998
Az nem tigris,hanem féknyom bammeg! 😄DD

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#190997
Asszem Zolinak van ilyen duplakerekes... Szép!
w77d
#190996
a gatyámon meg tigriscsík, na és?? XXXD

Willi Betz
#190995
Azanyád 😄D

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

BMW FAN
#190994
Ezen ezüst csík van😊)

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#190993
Szép ez a Dakota!<#eljen>
Nem értem miért nem csinál mai amcsi pickupokat valaki...Azért kár, hogy az ERTL nem gyárt többé modelleket, nála legalább lett volna egy kis esélye...
Nekem egyébként egy ilyen kéne 😊

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#190992
hétvégén lotus retro hévizen. jön valaki?
#190991
Még a végén én is felcsíkozom a fekete verdám...
Ezüsttel, vagy fehérrel??
#190990
Tetszik!
Az enyémnek nem ilyen szép fényes a felnije...
Sima ezüst.
BMW FAN
#190989
Régen megvettem már,csak a börzére vártunk egy autót,hogy ott a Zoli átvehesse,és együtt jöjjön ezzel.De sajnos a másik autó valamilyen okból nem érkezett meg.Elfelejtette elhozni az eladó😊)

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

KDavid850522
#190988
Sziasztok urak! <#wave>

Kiss \"DÁCI\" Dávid - \"Nem a sofőr választ autót, az autó választ sofőrt!\" :) Modelljeim: http://www.flickr.com/photos/racingshit/

Gallardo007
#190987
Jó pécsi napot.

http://gallardo007.mindenkilapja.hu/

#190986
<#pias><#duhos2><#action><#nevetes1>
Willi Betz
#190985
Csak képzelõdtél! 😄D

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

#190984
Adok érte egy 5-öst! <#nevetes1>
Szójjá' ha mehetek!!! 😊))
w77d
#190983
az bazdmeg XXXD

#190982
Lótusz virág?? 😄DD
#190981
Eladó BMW 550i E60 szürke Priviben írjatok Péeles! 😄

BMW M5 E60 Ultimate Driving Machine

w77d
#190980
semmit, tényleg Lotus felvonulás volt XD

#190979
Mit kell inni hozzá..? XXD
<#eplus2><#eplus2><#eplus2>
w77d
#190978
gyerekek tele van Lotussal a város.. láttam ma Evorát is, meg jópár verseny Lotust...

#190977
Hát ez k@rva jó!!! Mi az hogy eladja??? Nem kell egy full fekete, ráfizetek??? 😊)) Az árulója, méghogy eladni egy Dodge-ot.. XXD
Nagyon tetszik! <#worship>
/Este nem próbáltam hívni, nehogy bunkó legyek../
KBazsi
#190976
Az k*rvajó hely, imádom a Tettyét és környékét, ott nõttem fel.
Bocs az offért srácok 😊

Hornando
#190975
Én a Havihegyen lakom, nem messze a templomtól.

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

#190974
Azok a matrica mûszerek elég randák :S

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

#190973
napot

http://www.flickr.com/photos/chilisos93

KBazsi
#190972
Jó hely, szeretek itt lakni. Te merrefele?

KBazsi
#190971
Remélem kidobja az AA is. Majd... 😊

Hornando
#190970
Apámnak volt ott egy kis birtoka. Ott az Y-ban, ahol volt egy transzformátor is anno...

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Willi Betz
#190969
Igen

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Hornando
#190968
Ez gondolom a Bburago változat... :-)))

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Willi Betz
#190967

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

KBazsi
#190966
Postavölgyben vagyok megtalálható 😊

Hornando
#190965
Na köszönöm szépen. Te is tudod, hogy forgasd a tört az emberben... :-)))
Egyébként ez a fekete GTR számomra nem olyan tetszetõs, mint a sárga. Nagyon faszán kiadja az idomokat, de mégis dögösebbnek tartom a sárgát. <#nemtudom>

Na és merrefelé éldegélsz szeretett városunkban? Csak a környéket lõdd be, nem kell címet írnod.

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

Hornando
#190964
Na várjunk csak, én nem azt sugalltam, hogy mindenképpen az eredményesebbet vegye meg, pusztán csak arra bátorítottam, hogy hátha könnyebben dönt ha ismeri az autók történetét, esetleg eredményeit, már ha ez fontos számára.
Azt tudnotok kell, hogy nekem sem csak gyõztes autóim vannak. De egyes gyártók kizárólag a sikeres versenygépeket preferálják. Szerencsére a CMC nem ilyen. De ha belegondoltok, Le Mans-ban is voltak legendás korszakok, amikor éveken keresztül zsinórban Bentley-ek, Ferrarik, Fordok, Porschék, újabban pedig Audik nyerik a versenyt.
Hébe-hóba becsúszott egy-egy Bugatti, Jaguar, Aston, Matra, Rondeau vagy Mazda gyõzelem.
Ez van, ilyen a versenyzés...

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

KBazsi
#190963
Igen, én szintén pécsi lokálpatrióta vagyok <#nevetes1><#taps><#eljen>


BMW FAN
#190962
Köszi!

De igen az övé volt😊)) De megbeszéltem vele hogy neki nem kell😊))

Dolgozik,este eléred.

Béjemvé Fan:Baglyok Életének Jelentősen Megkeserítését Végző Fan:D http://autoartgmpkyosho.mindenkilapja.hu/ http://www.vezess.hu/zsebhoki/:DD

#190961
Lucybelle II-es nyert nálam, annak ellenére hogy 7. lett Le Mans-ban.😊

#190960
igen, ez is egy jó megközelítés, bár bevallom õszintén, nekem ha tetszik egy autó, akkor akkor is megveszem, ha az elsõ körben szétesett. <#vigyor4>

http://ferrari18.blog.hu/

#190959
Ok, még meggondolom! Köszönöm a tippet!

Hornando
#190958

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

#190957
Hornando
#190956
Tudod mit, ne szarakodj CMC-vel, vegyél egy ilyet

<#hehe>

Talk loud say nothing... do you have any tobacco?&#65279;

#190955
csak a feketének ilyen a lámpája...

#190954
értem. Nekem is tetszik, viszont a lámpákat nem értem. Minek lámpa, ha nem világít...? Miért ilyen?

ja, tudom, meg kell néznem a történelmet...

de ha tudod, azért megoszthatod velem.

#190953
ok, de hol?

van ilyen rész a budai Széchenyi Könyvtárban?😊