1807
Melyik a legjobb vírusirtó, és miért?
  • R3TR0
    #1527
    Dehát az a gondom hogy aktiváláskor dobja fel hogy rossz régio mikor magyar KIS akarok felrakni

    Szoval az baj hogy a CD kulcs kinai

    Azt nem tom hogy lehet átrakni hogy ne csak Kinaba lehessen aktiválni.....
  • RBJ
    #1526
    tán itt egy kis segítség.kavhelp
  • R3TR0
    #1525
    Van egy nagy gondom!

    Kaptam egy eredeti Kaspersky Internet Security 2011 Chinese Edition kódot


    A gond az hogy mikor aktiválnám kiirja hogy nem megfelelő a régio

    Mit tudok csinálni?
  • kl24h
    #1524
    Akkor jó ha nem gond.
  • Doomista
    #1523
    Amire már hetek óta vártam, végre leírhatom:


    #1251: Már van. HAHAHAHAHA

    #1172: HAHAHAHAHA, az igazság és a jóság ismét győzedelmeskedett! (távozz te sátán)




  • Doomista
    #1522
    Sosem írtam azt, hogy gond lett volna.
    Készen álltam egy új antivírus befogadására, a családom új tagjának tevésére!
  • kl24h
    #1521
    Most már egy gondal kevesebb.
  • Arkon
    #1520
  • Doomista
    #1519


    -----



  • Arkon
    #1518
    Szívesen máskor is.
    Azért majd írd be, hogy sikerült-e a tranzakció? Mert működik, én kipróbáltam bár nem kellett a kulcs.
  • Doomista
    #1517
    Köszönöm!!!!!!!!
  • Arkon
    #1516
    DOOMISTAAAAA!!!!
    Hamar-hamar
    Avira Premium SS kulcs 92 napos.
  • Narxis
    #1515
    Megfojtom? hmmm, nem, nem ez a neve :DDD
  • Doomista
    #1514
    [...megfojtom...nyee...mefojtom...nyeee...fogjatok le, FOGJATOK LE...] :D
  • Madmano
    #1513
    Szasztok.De rég írtam ide.....nem is ide,még a régi topicba.szóval.Lassan(pár nap múlva)lejár a KIS licenszem.Az felől érdeklődnék,nincs-e valakinek elfekvő party-s kódja hozzá,vagy olyan ami még 1-2hónapig jó és nincs rá szüksége.Vagy javaslatokat várok,mire érdemes váltani(víruskergető+tűzfal)az ingyenesek közül?
  • Narxis
    #1512
    Az nem a legjobb.
  • Arkon
    #1511
    Felesleges, mert nekem már az van egy ideje.
  • Narxis
    #1510
    Kihirdetem a legjobb vírusirtót...
  • kl24h
    #1509
    Én is igy csinálom, nem csak egy dologgal nézem át a rendszert.
    Jelenleg használt védelem mellett még vannak nálam külömböző ellenőrző szoftverek, csak saját magam jöttem rá, hogy vannak olyan átálítások a vírus által, amit nagyon nehezen lehet észrevenni, vagy tőbb mindennnel kell átfuttatni a gépet és sajnoz találkoztam olyannal is, hogy csak a System Restore oldotta meg a hibát.
  • Narxis
    #1508
    Kérdezzen rá mindig, én arra állítottam a vakriasztások miatt.
  • Doomista
    #1507
    Szerintem nem vagyok szakember. :-)

    De még azt szeretném mondani, hogy ne csak a szemed elé tárt-nyílt dolgokra alapozd a véleményed. A háttérre is. Ezzel azt akarom mondani, attól még, hogy csak arról csináltam képet amin épp egy full scannal végzett antivírusnak az eredményt mutató ablakát mutatja (ez esetben APSS), nem jelenti azt, hogy más egyéb módszerrel nem fésültem át a rendszert. Csak szimplán nem osztottam meg minden részletet, a fő szempontomat tártam eléd is.
  • RBJ
    #1506
    na addig pipulok míg a végén visszarakom a jó öreg avira t.
  • kl24h
    #1505
    Nem!
    Túdom, hogy szakember vagy, de szerintem vannak olyan dolgok, amit az ember egyszerűen nem túd észrevenni.
    Ha pedig mindent követni túdsz, akkor a #1501 hozzászólást nem kell figyelembe venni.
  • Doomista
    #1504
    Én nem értem, és nem hiszem hogy valaki itt használ G-Datát, nárkós volt úgy oda érte de hát egy nap ő is az uninstall gombbal búcsúztatta el azt az antivírust.
  • Doomista
    #1503
    Szóval megkérdőjelezed a hozzáértésemet?
  • RBJ
    #1502
    na rájöttem a hülyeségemre.
    más a check és más monitorozáskor a viselkedés. ki mit ajánl? törlés mindig ?

    de valami gubanc van a g data val mert hiába állítom át a monitorozásnál delete re mind két esetbe a dolgot nem töröl akkor se.
    feldobja az ablakot , hogy felismer de mégse törli , sőt még a delete ből block lesz az opcio.
    valaki érti mert én kezdek pipa lenni.
  • kl24h
    #1501
    Az nem azt jelenti, hogy a rendszerben nem történtek váltózások a vírusok miatt. Vírus nincs, de nyoma lehet, vagy valamit átálított.
  • Doomista
    #1500
    Már jó pár hónapja nem scannoltam le a rendszert semmivel, de hát az eredmény önmagáért beszél. ...
  • Doomista
    #1499
  • kl24h
    #1498
    Csak az AVG Internet Security 2011, semmiképpen a NOD32 (azok közül, amit ő sorolt fel).
    Hogy egyszerűbb legyen, akkor inkább a Kaspersky Internet Security 2011 ajánlanám, másképpen az Avira Premium Security Suite is jó lenne, de a tűzfala szokott egyes dolgokba beleszolni és egy kissé kell érteni hozzá.
  • Doomista
    #1497
    Khm...az aláírásodban a Firewal az két "l". :D
  • RBJ
    #1496
    Van itt G data s ?
    kis segítség kellen. elállítottam ,hogy hogyan viselkedjen találatkor és mikor esemény van jelez a g data de mégse töröl vagy rakja az adott állományt karanténba akárhogy állítom is a tata t.
  • Doomista
    #1495
    Uram, ön melyik antivírust ajánlaná ennek a Gaberking felhasználónak? :D (AVG or NOD)
  • Doomista
    #1494
    Mind2 kettő hatásos a védelem szempontjából. Bármelyiket is fogod használni antivírusként azaz mint védelemként, tudd, hogy rajtad is fenn áll, beszedsz e valami vírust. Szerintem az AVG-t rakd fel. De ez csak az én magánvéleményem, persze más mást fog írni és így tovább, ezért is mondtam az elején azt, hogy amelyik neked szimpatikusabb, azt tedd fel.
  • kl24h
    #1493
    30 napos verzió? mert a 15 napos verzió, amit le lehet tölteni, az csak detektálja a vírusokat, de nem biztos, hogy el is távolítja.
  • Narxis
    #1492
    Az 1.
  • Gaberking
    #1491
    Köszönöm a gyors választ!
    Próbáltam mind a kettő variációt és igazából mindkettő tetszett, tehát ez nem billenti a mérleg nyelvét egyik oldalra sem. Védelem szempontjából, melyik a hatásosabb?
  • Doomista
    #1490
    csökkentett módban futtasd le.
  • SzocsA
    #1489
    én feltettem ma! de ha elindítom a teljes vizsgálatot! kékhalálozik az XPm

    a problémám hogy a C:\WINDOWS\system32\LogFiles\WMI
    trace
    mappa mérete csak növekszik!
    vipret használtam de csak próbaverzió volt!
  • Narxis
    #1488
    1.