5570
Teszt eredmények különbözö konfigokon, és tapasztalatok
  • Borg
    #1138
    Figy, menj vissza a hozzászólásomba, és olvasd el szép figyelmesen ujra, legalább 2x!
    Ha akkor sem érted akkor pedig az iratkozz be elsösnek ujra az általánosba...
  • Anee
    #1137
    csak nyugodtan
  • Pheel
    #1136
    Sőt! Lehet belerakni a házba rotáciüs kapát is és akkor lehet vele vakondra vadászni is :-PPPP
  • Anee
    #1135
    vannak halk hűtők
    Pl Titannak van olyan hűtője ahol nem egy 4-5 CMes Venti hanem egy 8cm-es házhűtő venti dolgozik 3000fordulaton így kurvahalk...s egy Delta 28as ventivel felér ami meg turbina:)))
  • Pheel
    #1134
    Nekem is WBK68-am van. Nekem egy egyszerű laposfejú 5 cm-es csavarhúzó is elég volt, az kisebb beruházás :-P

    Amúgy megnézném, amint jól meghűtöd a WBK68-cal a TB 1400-at vagy az XP 1600+ -t. Majd ha vettél új procit és rendes hűtőt, mert ez ugye elszublimál, akkor majd írd meg, hogy mennyire volt olcsó meg halk, meg hogy akkor miért is nem hallod meg a telefont a gigamegabrutálhűtésed mellett. :-P
  • Anee
    #1133
    cxsak annyi hogy szeret jó sokat elbaszni egy prociért így a jó árteljesítmény mutató nem lényeges csak az hogy INTEL legyen INTEL csipszetes lapban............
    a teljesítméye már máskérdés számára
  • Feketekéz
    #1132
    Az hogy nem kellett szarakodni a windows-zal az az XP érdeme nem az alaplapodé. Hűtőt lehet venni az AMDhez is halkat(pl: WBK 68), amit egy fogó segítségével pofonegyszerű feltenni.
  • Pheel
    #1131
    Te ezt sosem fogod megérteni szerintem. De nem baj az :)
  • vrob98
    #1130
    "És ez az amiért nem fogok AMD(+VIA)-t venni."
    Miert is? Azt elfelejtetted leirni ... !!??
    Mert ugye leirtad, hogy kaptal hozza ajandek ruhacsipeszeket, meghogy asus alaplap, meg 3600ford vent, meg XP-d van, meghogy eletedben elosszor sikerult felraknod elsore ...
    De ennek most mi koze az AMD-hez?
  • Pheel
    #1129
    Ez a fix swap dolog érdekesnek tűnik. Szívtam már hasonlóval. Kifejtenéd bővebben?
    Amúgy teljesen egyetértek veled.
  • Borg
    #1128
    Naja, az ára kétségtelenül magas. De ennek ellenére sem bántam meg, sőt. Érdekes módon ez a config életemben az első, ami mindenféle szarakodás nélkül müködik elsöre:)
    Procihoz adtak fasza bordát, amihez van egy müanyag egész uj fejlesztésü csipesz, amivel rá lehet fogni a foglalatra. Ehhez tudni kell, hogy a heat spreader miatt eleve nem kell azon bénázni hogy hogyan áll a borda rajta, egyszerüen felpoliroztam az alján zsenyával, és rátettem. Beakasztom a füleket, és egy kar elforditásával már rögzitve is van, semmi bénázás csavarhuzoval meg egyebekkel hogy végre beakadjon a helyére... Aztán venti rápattint, ami 3600!!!as fordulaton megy, hangja nincs, és legnagyobb terhelésnél sem engedi 36fok fölé (ahogy a kép is mutatja).
    Erre ráadásnak még a windozt sem kellett ujratennem, mert az XP automatikusan mindent szépen felismert. Egyedül a swap filet kellett ugye ujrakonfigolni,mert az IDE interface változása miatt (uj alaplap) ugye az XP kék halállal akart indulni.. kis idö után rájöttem hogy csak a fix swap file miatt van, aminek ilyenkor nem találja pontosan elejét végét, ujrakonfigoltam és azóta problémamentesen megy.
    Az ASUS-alaplaprol meg nem kell győködöm senkit gondolom (bár nekem az ABIT is bevált).
    Magyarul minőséget kaptam a pénzemért!
    És ez az amiért nem fogok AMD(+VIA)-t venni.
  • Pheel
    #1127
    Meggyőzőek a számok, de drágálom. Ilyenem nem lesz, de maradok az Intelnél.
  • Borg
    #1126
    Itt találjátok többek között a 3Dmark2001 eredményét is az uj tualatinos cuccomnak..
    Azt hiszem elég meggyőzőek a képek, ugy megy mint egy 1.2Athlon,vagy egy 1.6os P4, és még tuningolva sincs, hanem 1133...
  • NormalisEmber
    #1123
    De en se lattam sok helyen arulni , csak a usersben , ill. most a budapesti piac-ban a bluefishnel.Pedig kivetel nelkul mindenhol a legjobbnak hozzak ki ezt a lapot.
  • NormalisEmber
    #1122
    Nem hinnem hogy ez reklam lenne ugyhogy lassuk:
    1.Users(Ferencz koruton , kb. 0.8perc a 3-as metrotol)
    2.Bluefish(ez mar komplikaltabb a a nagyenyed utcaban van nem messze a deli pu.-tol ,kb 5perc onnan)

    web:
    www.users.hu
    www.bluefish.hu
  • Anee
    #1121
    hol lax?
  • Anee
    #1119
    úgy 6000
    de szerintem r8500at vegyél bár +20 de tudásba is +30%
  • NormalisEmber
    #1118
    Akkor gondolom ez realis eredmeny.(
    Gf3-al szerinted ez mennyi lesz?(kb 2het mulva fogok venni egy gf3ti200-at.)

  • Anee
    #1117
    gtstől annyi a maxx
    csak ha húzod akkor jön több ki
  • Borg
    #1114
    Ez SDramos P4? Mer akkor lehet ennyire kevés...
  • hungi
    #1113
    Miért nem játékokon tesztelgetitek a konfigot inkább??
  • Evil
    #1107
    hat ez eleg keves ,nekem a cel2 600@1233 nyom ennyit xp alatt gts el 2001 alatt.Valami gond lesz ott.
  • Mozes
    #1106
    P42GHz, 512MB, GF2 és XP
    3DMARK2001: 3100
    Mennyvel lassabb az XP van valakinek tapasztalata???
  • UnConnecteD
    #1103
    Joshik : nekem ugyanilyen cpu-val Asus A7V133-ban GTS-sel 3774 volt a 3dmark2k.
  • Borg
    #1098
    A vudu kb 2x akkora mint az MX :)
  • dewdew
    #1097
    A kulkonbseget nem fogod eszrevenni a 2x es a 4x AGP kozott. A hazba meg bele fog ferni. A GeForce2 nem egy nagy balna. Nem tudom mekkora a Voodoo, de szerintem nem lehet nagyobb a GeF2.
  • Borg
    #1095
    Mer mért kéne ahhoz uj alaplap? simán megy abban
  • diegho
    #1093
    ilyen gyenge a cache nélküli celeron, te kis zseni.
  • vrob98
    #1091
    ...Ha nem irod le hogy ECS alaplap akkor nem kotok bele semmibe :)
    Az utobbi 5 evben vagy 20 evet oregedtem a szar gyartoktol szarmazo alaplapokkal kapcsolatos problemak miatt a volt melohelyemen.

    De hogy irjak vmit a topicra is:
    Cel266 RadeonDDR default: 540 pont :)
  • Anee
    #1090
    Hol?
    Duron1000 az má Morgan SSEvel 17000+áfa 266FSB
    ECS alaplap támogat DDR-t SDR-t mert sis735ösre gondoltam
    Ram kérdésbe majd ő dönt
    Ti200 már egy 1000körüli procival is kijön tudása..
  • vrob98
    #1089
    "Duron 1000 ECS alaplap ram még maradhat GF3 Ti 200"

    1. Tb900 jobban megeri.
    2. Ha mar szar alaplap, akkor legyen procomp vagy tomato, azok parszaz forintal megolcsobbak tudnak lenni ;)
    3. ramot gondolom viccnek szantad, hogy maradhat a 128.
    4. GF3ti200 nem rossz ... de ilyen parositasokkal?!?!
  • Anee
    #1088
    tőlem vehet egy 2Ghzes P4et is:-)
    de ma kb az éri meg....és nekem sajna nem ti200am van:-((
  • Borg
    #1086
    Vigyázz nehogy jobb konfigot irj a sajátodnál
  • Anee
    #1085
    Duron 1000 ECS alaplap ram még maradhat GF3 Ti 200
  • Kft.
    #1083
    egy Creative 3D Blaster Savage 4 32 MB ez elég régi.

    Dikkma : akkor eszt a GF2 se tudja ??
  • PeTTi
    #1082
    Ja cerkát én vizzel hűtöm, és azért cerka a cerka mert egy 133 Mhz-es P3-at hova huzzak 145 re ? De a 100 Mhz es cerka 1200 felett fog menni.
    Szerintem meg a p4 és gf3 felesleges kidobás,egy fél év alatt 50-80 ezret vesztesz rajta, modjuk ez mindig is igy volt.
  • Vaker
    #1081
    Kiskarácsony, nagykarácsony

  • Bandee
    #1080
    3000 felett-re ne nagyon szamits, hacsak nem lesz a cerkad 1000 felett, illetve nem birja yol az mx-ed a huzast :( De szurkolok !
  • Anee
    #1079
    szerintem a cerkádat húzd!
  • Bandee
    #1078
    Vulpine GL Mark DL Site (yo) :
    http://195.145.119.243/help/tools/vulpine_gl/vglinstall.exe