226
Office XP
  • mrzool
    #143
    www.officexp_crack.com

    LOL, ennyire hülye kérdést...
  • pojo
    #141
    AudioGrabber
    Version: 1.81
    s/n: 0D71030CCE

    Version: 1.82 Final
    s/n: DFBF00562E or BE470057AE or D67300576E

  • dieselG
    #139
    Hali!

    Nem tudja vki hogy az outlookban hol kell beállítanom (Outlook 2002), hogy ne zárolja le pl az .exe file-okat? Jött 1fontos levelem ma egy ilyen kiterjesztéssel és délután óta baszkódok vele.. Köszi a segítséget előre is!
  • sumi
    #138
    office 2003 bétához nem tud vki,krekket vagy vmi megoldást,hogy tovább működjön??help!!
  • fm
    #137
    thx to all...megtanátam
  • fm
    #136
    HLP PLS!
  • fm
    #135
    még mindig benne van ez a "pojén" :DD
  • fm
    #134
    most látom,hogy van egy ilyen topic is..sry
    hogy lehet word-be matematikai képleteket beszúrni?
  • rushman
    #133
    nekem megtalálható a reg.adatbázisban az alábbi helyen:
    HKLM\Software\Microsoft\Office\9.0\Registration\ProductId kulcsnév alatt, bár 2k-d van, így lehet hogy máshol kell keresned.
  • pedestrian
    #132
    Office XP Universal Activator kell neked.
  • budsmoke
    #131
    Sziasztok!

    Tudom,hogy ez a topic Office XP-ről szól,de nekm egy Office2000 kérdésem lenne : hogyan lehtne egy felinstallált Office telepítési kódját megtudni?Hivatalos Office-ról lenne szó,és újra kell telepíteni a gépet,de sajos a user sem tudja a számot.
    Előre is köszi a segítséget.
  • webspy
    #129
    hi All!

    Hogyan lehet az Office Ikszpében beállítani, hogy az outlook ikszpresszt asználja levelezőnek??
    Azt írja ki állandóan, hogy a címjegyzéket nem éri el, és hogy jelentkezzek be a címjegyzékbe, vagy mi!!

    Thx

    Webspy
  • Ruffi
    #128
    Megoldás h meg kell venni boltba...
    Mi is megvettük nem használom sokat de legalább egyik gépen fenn van...
  • Bakka
    #127
    <<< Aktivalas >>> :(

    A problema a kovetkezo:
    Miutal crackeltem az Office XP-t nem keri tovabb, hogy aktivalja, viszont egy idő utan mar cask csokkentett modban indul az office (a dokumentum szerkesztese zarolva van, nem lehet ujat letrehozni...stb.)
    Ha ujratelepitem akkor megint megy egy ideig...de ez igy nagyon rossz es unalmas!!! :(
    Milyen cracket hasznaljak hozza???
    thx.
  • rushman
    #126
    sehogy!

    licenszet kell venni.
  • chuck
    #125
    jaja, esetleg rakereshetsz emg erre a progira is, ha nincs a kozelben bolt nyitva, ahol tudnal meg licenct venni.
    Office XP Universal Activator v1.0
  • suni100
    #124
    Szerintem meg kell venni a többi gépre is a liszenszet és akkor azokat is lehet aktiválni
  • blassius theomo
    #119
    Sziasztok! Tud valaki magyar MS Publisher 2002 és MS FrontPages 2002 lelőhelyet? Nagyon megköszönném. Esetleg CD változatért őskori (8 kg-os) működőképes laptoppot adok. Muzeológusok előnyben. :-)
  • blassius theomo
    #118
    hali! Magyar publishert és Frontpages-et is tudsz?
  • frank3d
    #116
    Szia!
    A hiberfil.sys ha jól emlékszem az a hibernáláshoz egy file, ha kikapcsolod eltünik, legalább is én kikapcsoltam és nálam nincs is.
    A pagefile.sys az pedig tényleg a virtuális memória, ha átállítod akkor változni fog a mérete, legalább is kellene, próbáld meg úgy hogy a maxot is annyira állítód mint a minimum és e 2-őt pedig leveszed egy alacsonyabb értékre...
    Office XP 450-500 MB -ot környékét nyom fel, ha mindent engedélyezel!
    Remélem tudtam segíteni!
    Frank
  • windly
    #115
    Hi!

    Lanteka:nem lehet hogy nem a full telepítést választotttad??? Lehet hogy az outlokot nem tette fel teljessen ezért kéri a cd t.
  • SaWo
    #113
    Itt láttam ,hogy Írjátok az Audiograbber 1.8 -nak a sn-jét. Ez Azt jelenti, hogy fut XP alatt a progi? Mert nekem az 1.5 van és csak analogba grabel, az aspi-t nem ismeri. Plz Help
  • Pheel
    #107
    Szerintem az Outlook lehet :) Ne használd :)
  • TomBond
    #105
    Próbáld ezekkel (Office 2000):

    GC6J3-GTQ62-FP876-94FBR-D3DX8
    GYDC8-YJ2R3-M27J2-P62GB-83R4B
  • TomBond
    #102
    Fent van az extrán!
    Nekem ezzel jó volt!
    Sok sikert!
  • TomBond
    #100
    Az a problémám nekem is !
    Mindjárt kipróbálom kikapcsolni!

  • TomBond
    #98
    Próbálgattam de az FTP-re nem tudok felmenni. A freemail-emel pedig 1 MB-nál többet nem tudok küldeni.
  • TomBond
    #95
    Nem mindegyik CRACK jó minden Office-hoz! Én is vagy 10-et töltöttem le mire ez az 1 jó lett. Ha van ötlet hoyg hova töltsem szivesen feltöltöm!
  • TomBond
    #92
    Nállad az a baj hogy nincs aktiválva az Offie-od, és lejárt a limit (ha jól emlékszem 50 indítás) van a neten egy officexp_crack.exe progi (valamivel több 5 MB-nál) töltsd le és kövesd az utasításokat. Akkor neked is jó lesz.
  • JFirpo
    #90
    Udv!

    En is feltettem SP1 update-ot az office prof (nem corp) verziojara, de nem talaltam mukodo torest az uj mso.dll-re -> 10 000 712 meret.
    Legszi segitsetek!
  • jazzman
    #89
    Sziasztok!
    Mióta föltettem az sp1 update-et, nem muködik a crack. Nem tudtok megoldást? Pl. másik mso.dll, stb. Köszi...
  • TomBond
    #88
    Köszi, de az eredeti CD-vel csinálja amit nem akarok másolni
  • Bakka
    #87
    1. Masold fela cd-rol az Office XP - t a vinyora.
    2. Szedd le a rejtettseget az Office1.cab - rol.
    3. Aztan ird meg ujra CD - re ! (ha nincs cd-irod akkor nem tom mit csinalj vele !!!)
  • TomBond
    #86
    Olyan problémám van az Office XP-vel hogy nem tudom CD-ről telepíteni csak vinyóról mert az Office1.cab fájl rejtett és nem találja. Viszont ha a vinyóra másolom és feloldom a fájl rejtettségét akkor simán települ. Hogyan lehetne feltelepíteni!
    Segítsetek!
  • Bakka
    #84
    Hi !

    feltettem az Office XP Hun Update - jet (SP1) es ujra kell aktivalni. A baj az, hogy egyik crack sem mukodik mert az "mso.dll" nem tetszik nekik (asszem a file merete nem jo) . Ez biztosan a frissites miatt van. Mit csinaljak , kinek van hasznalhato crack ???
  • kuhner
    #82
    Én már rájöttem közben. Telepítéskor nem a setupot, hanem az xpplus-t(vagy valami ilyesmit nem emlékszem a pontos nevére és most nincs itt a cd) kell elindítani és ott már ki tudod választani az fp-t is és elfogadja az office kódját
  • TomBond
    #81
    Capo!

    Elárud hogy hogyan oldódott meg a problémád?
  • cream
    #80
    Bocsi, téves helyre küldtem:-))
  • cream
    #79
    HI mindenki!
    Nemrég op rendszert váltottam, WIN ME ről XP profra. A következő problema adodott. Két vinyóm van, egy quantum és egy segate. ME nél müködött rendben mindkettő, most meg a segata ( primeri slave) nem formázható. A rendszerinfó szerint a HDD rendben mukszik. Mit lehet itt csinálni?
  • Capo
    #78
    Thx mindenkinek, megoldódott a probléma. Köszi.