74
GTA 2-őt nyomni neten
  • kirga
    #74
    Én is szivesen multyznénk. aki akar játszani az vegyen fel msn-re: [email protected]
  • visiogali
    #73
    gta2-vel szeretnék játszani a neten de nem tudom hogy kell beállítani:ehez kérnék segítséget-aki tud segíteni az jelezzen!!!PLS!!!THX
  • szabosandor92
    #72
    ddcfdrhjktgjtehrthjrtjzjhh
  • Lontika
    #71
    Nos tudjátok az a nagy helyzet van hogy lehet neten jáccani vele! Eddig én is azt hittem hogy nem lehet, de találtam egy olyan kiegészítőt hozzá amivel lehet jánni a neten. A neve GTA2 Game Hunter. Olyan mint egy chat szoba (persze nemzetközi) itt lehet pályákat választani, max 6 játékos játszhat egyszerre, új pályák vannak stb... Szóval ha valaki neten akar GTA2-t játszani, akkor annak csak a GTA2 Game Hunter-t kell letölteni.
    pl: Google-ba beírod, rákeresel és letöltöd (én így találtam rá)
  • MB1113
    #70
    A ful játék nekem is meg van de nem hiszem hogy lehet neten
    nyomni+ szerintem nincs is multija
  • cinke16
    #69
    Honnan lehet teljesbe letölteni a GTA2-t a rockstar oldalán kívül?
  • csubi8
    #68
    szevasztok,
    szintén új vaok,nekem is kedvenc a gta, most eppen az elso reszt tolom/probalom megint vegig... erdekel a gta2 engem is...ha valakinek gond a jatek megszerzese, feltolom egy szerverre, ha valakit erdekel...es akkor beszelhetunk arrol,hogy hogyan jatszunk neten keresztul.ugy kene csinalni,hogy fix idopontot mondunk:magyarul:november 20-an hetfon 18 orakor GTA2 parti a 178.213.12.123 IP cimen... vélemény?
  • waccser
    #67
    Hello
    új ember vok a fórumon és én is szeretem a GTA 2-t >> én is játszanék
  • _Neo
    #66
    ha valakinek van kedve játszani az keressen meg. még nem tudom hogy kell, de remélem ha itt visszaolvasgatok választ kapok... vagy ha jössz játszani tudod hogy kell ;) remélem... :D szóval gyertek játszani!
  • xtimer
    #65
    de lehet vele, de aszem csak lanon
    elég sokat nyomtam vele...
  • SIKÁKÁ
    #64
    szerintem sehogy
  • SIKÁKÁ
    #63
    nem
  • abonyitomz
    #62
    tényleg , hogyan lehet vele multizni ?
  • addaam
    #60
    Remélem megkaptad a levelet. Én most megyek, holnap este leszek legközelebb.
  • addaam
    #59
    ha valamilyen kifejezésre nem találsz jó megfelelőt, írd meg e-mailben, vagy írd ide be.
  • addaam
    #58
    ha valamit nem értesz, írd ide
  • addaam
    #57
    ment még egy
  • Anee
    #56
    ok
  • addaam
    #55
    Nekem meg icq-m :)
    De pár dolgot leírnék akkor e-mailben. Figyeld, pár perc múlva küldöm
  • addaam
    #54
    Na mind1
  • Anee
    #53
    nincs ircem.....
    icq:
    96919003
  • addaam
    #52
    Figy IRC-re nem tudnál feljönni?
    MIRC --> extra.irc.hu --> gta2 csati mondjuk
    ??
  • Anee
    #51
    e-mail:
    [email protected]
  • Anee
    #50
    ám legyen megnézem mit tok segíteni
  • addaam
    #49
    Akarsz segíteni? Elküldeném a fordítandó szöveget.
  • addaam
    #48
    Minden szöveget, az e.gxt-ét fordítom le
  • Anee
    #47
    mit akarsz benne lefordítani?
    melyik file-t kell átírni?
  • addaam
    #46
    Haló emberek! Ha valaki elég jól tud angolul ahhoz, hogy segítsen nekem fordítani a GTA2 szövegeit (és mellesleg játszott is egy keveset a játékkal), az ne tartsa vissza magát! :)
    Írjon mailt nekem, én pedig elküldöm neki a fordítandót, mondjuk txt-ben. ([email protected])
  • addaam
    #45
    Ja, és ha végre-valahára egyeztetünk egy időpontot, irc-én könnyebb lenne megbeszélni. Mondjuk az általam említett csatin..
  • addaam
    #44
    Helyzet az, hogy 56-os modemem van, és írott cd-ém. Remélem így is lehet. Írjatok e-mailt előtte egy nappal legalább. Tanítási időben csak péntek-szombaton érek rá, téliszünetben szinte bármikor.
  • Stann
    #43
    Figyu!
    Ha valaki akar GTA2-zni a neten, dobjon meg egy e-maillel,(vagy irjon a forumba) és ha télleg összejönnénk, lehetne hetente Péntek v. Szombat este is nyomni, de max. kéthetente! Én ma is ráérek ugyhogy ha ma estig legalább egyvalaki ir, azzal el is kezdhetjük!
    És még keresnék 1-2 olyan embert, akinek nem modemes elérése van, és szerinte is a Gta a király! Szoval irjatok!! Valami csak összejön
  • Caballero
    #42
    Még sohase multiztam GTA2-vel. Mit kell tegyek?
  • Stann
    #41
    Én is mennék, csak dobj meg légyszi pár nappal előtte egy emillel, mert nem mindig vagyok fenn
  • addaam
    #40
    Gyertek lécci olyan 23 óra körül, ma az extra.irc.hu-ra, a gta2multi csatira, majd ott begbeszéljük.
  • Memmphis
    #39
    Én is beszállnék, de 33.6 modemmel..! Nem?
  • addaam
    #37
    Van valaki aki akar jáccani? Holnap jó lenne
  • Mempphis
    #36
    Írja már valaki az IPjét
  • Mempphis
    #35
    MONDJÁTOK MÁR MEG hogy ha interneten akarok játtszani, és rámegyek hogy TCP/IP-re akkor a PROTOKOL CONNECTIONHEZ MIT KELL BEÍRNI? LÉGYSZI SEGÍTSETEK, BÁRMIT MEGADNÉK ÉRTE!
  • Anee
    #32
    Tegnap prószáltam modemen háááááááááááááááááát....elég lassú volt .....de LANon jó:)
  • Anee
    #30
    na beszállok majd én is