74
GTA 2-őt nyomni neten
  • Lacc
    #1
    Na? Ki akar GTA 2-zni online? Jelentkezzetek!
  • Anee
    #2
    Bennevagyok!
  • Feketekéz
    #4
    Én is, de előtte beszéljük meg hogy melyik GTA 2 -vel nyomunk(verziószám,tört,full,kalóz).
  • Lacc
    #5
    OK, itt vannak a részletek: ezt a GTA 2-őt a ratwarez-ről töltöttem le tegnap. A cím: www.ratwarez.com. Biztos működik a link, nem túl sok file (kb. 5db 5 megás), és bitos működik. Legalábbis a multiplayer, mer azt is kipróbáltam egyik haverommal tegnap este. Remélem mindenki tudja, hogy is működne ez az egész. Ha nem akkor annyit mondok el, hogy TCP/IP-n. Nemtom, hogy milyen kapcsolatotk van, nekem Chello, ami azt jelenti, hogy mindíg szilárd IP-címmel kapcsolódok fel. Tehát ha én indítok szervert, akkor nem kell bajlódni azzal, hogy most milyen címmel van fent valaki. Remélem világos volt. Ja, és az én címemet inkább mailben küldöm el mindenkinek, mert ha ide írom, akkor rámmászik mindenféle hacker, meg ilyenek. Szóval írjátok meg, hogy milyen kapcsolatotok van, és mi az emil-címetek!
  • Hóhér
    #6
    Lacc! Nekem is Chello a kapcsolatom,tehát nekem is szilárd az IP-címem.Még le kell töltenem a játékot ,de ha leszedtem benne vagyok! (Régen megvolt,de megsérült és le kellett törölnöm)

    Szóval majd szólok és írd meg!
  • tohi
    #7
    Egy jo kis fansite-ot szeretnek bejelenteni...
    www.geocities.com/murgaro/ra2.html
    Itt hireket kaphatsz a legnagyobb magyar mod es a magyarositasrol...
    Van szavazas, vendegkonyv, letoltesek, hetkepek, leiras es meg sok minden ami egy jo fansitehoz tartoznia kell...
    A magyar modrol kepeket talalhatsz.....uj egysegek kepei...uj grafikak...uj zenek stb...... Ide le van irva hogy hogyan kell masolt cd-vel neten jaccani....
    Izelitonek ennyi eleg....
  • Lacc
    #8
    Okesz, Hóhér, majd szólj, ha megvan. Ezt a fansite-ot meg megnézem, jó lehet az a magyarítás!
  • Lacc
    #9
    Ja, ööö... ez nem véletlenül a Red Alert 2? Itt a GTA 2-ről beszélünk...
  • Hóhér
    #10
    Na! Megvan! Teszteltem. Azt elárulnád,hogy lehet a neten játszani? Ott van a manager és ott a multi player (vagy ilyesmi). Itt nemtom havá kell írni
    az IP-címet.Segíts!
  • tohi
    #11
    enis benne vagyok csak le kell toltsem
  • Lacc
    #12
    Na, itt van hogy kell neten nyomulni: ugye ott van a mangerbe a multiplayer. Van ott egy kis rész, az a neve, hogy protocol connection. Ide kell majd beírni annak az IP címet, aki játékot fog indítani (eddig vagy te, vagy én fogok indítani, mert nekünk mindíg ugyanaz a címünk minden belépésnél). Szal beírod, majd start netwrok game. Ott meg fog jelenni (szerencsés esetben) a szerver neve. Kétszer rákattintasz, és kész. Ha indítasz gamét, akkor nem kell beírni a címet, csak egyszerűen start netwrok game, create, és már állíthatod is be, hogy milyen szabályok legyenek. Megvárod a többieket, és indulhat is. Ennyi. Ja, még az emil címed add már meg, mert elküldöm az IP-met. Szal akkor ki mikor ér rá?
  • Hóhér
    #13
    Tőlem mehet!
    A címem pedig ott van a nevemnél.(tudod,csak kattints rá)
  • Hóhér
    #15
    Valaki Host-oljon ,adja meg az IP-címét ,és én már Join-olok is! :)
  • Anee
    #16
    na mennék én is!
  • Anee
    #17
    amúgy a rip a fullal együtt tud működni(teszteltem...)
  • Lacc
    #20
    Ok, küldöm.
  • Hóhér
    #29
    Mondd el a címet pontontosan,és jövök!
  • Anee
    #30
    na beszállok majd én is
  • Anee
    #32
    Tegnap prószáltam modemen háááááááááááááááááát....elég lassú volt .....de LANon jó:)
  • Mempphis
    #35
    MONDJÁTOK MÁR MEG hogy ha interneten akarok játtszani, és rámegyek hogy TCP/IP-re akkor a PROTOKOL CONNECTIONHEZ MIT KELL BEÍRNI? LÉGYSZI SEGÍTSETEK, BÁRMIT MEGADNÉK ÉRTE!
  • Mempphis
    #36
    Írja már valaki az IPjét
  • addaam
    #37
    Van valaki aki akar jáccani? Holnap jó lenne
  • Memmphis
    #39
    Én is beszállnék, de 33.6 modemmel..! Nem?
  • addaam
    #40
    Gyertek lécci olyan 23 óra körül, ma az extra.irc.hu-ra, a gta2multi csatira, majd ott begbeszéljük.
  • Stann
    #41
    Én is mennék, csak dobj meg légyszi pár nappal előtte egy emillel, mert nem mindig vagyok fenn
  • Caballero
    #42
    Még sohase multiztam GTA2-vel. Mit kell tegyek?
  • Stann
    #43
    Figyu!
    Ha valaki akar GTA2-zni a neten, dobjon meg egy e-maillel,(vagy irjon a forumba) és ha télleg összejönnénk, lehetne hetente Péntek v. Szombat este is nyomni, de max. kéthetente! Én ma is ráérek ugyhogy ha ma estig legalább egyvalaki ir, azzal el is kezdhetjük!
    És még keresnék 1-2 olyan embert, akinek nem modemes elérése van, és szerinte is a Gta a király! Szoval irjatok!! Valami csak összejön
  • addaam
    #44
    Helyzet az, hogy 56-os modemem van, és írott cd-ém. Remélem így is lehet. Írjatok e-mailt előtte egy nappal legalább. Tanítási időben csak péntek-szombaton érek rá, téliszünetben szinte bármikor.
  • addaam
    #45
    Ja, és ha végre-valahára egyeztetünk egy időpontot, irc-én könnyebb lenne megbeszélni. Mondjuk az általam említett csatin..
  • addaam
    #46
    Haló emberek! Ha valaki elég jól tud angolul ahhoz, hogy segítsen nekem fordítani a GTA2 szövegeit (és mellesleg játszott is egy keveset a játékkal), az ne tartsa vissza magát! :)
    Írjon mailt nekem, én pedig elküldöm neki a fordítandót, mondjuk txt-ben. ([email protected])
  • Anee
    #47
    mit akarsz benne lefordítani?
    melyik file-t kell átírni?
  • addaam
    #48
    Minden szöveget, az e.gxt-ét fordítom le
  • addaam
    #49
    Akarsz segíteni? Elküldeném a fordítandó szöveget.
  • Anee
    #50
    ám legyen megnézem mit tok segíteni
  • Anee
    #51
    e-mail:
    [email protected]
  • addaam
    #52
    Figy IRC-re nem tudnál feljönni?
    MIRC --> extra.irc.hu --> gta2 csati mondjuk
    ??
  • Anee
    #53
    nincs ircem.....
    icq:
    96919003
  • addaam
    #54
    Na mind1
  • addaam
    #55
    Nekem meg icq-m :)
    De pár dolgot leírnék akkor e-mailben. Figyeld, pár perc múlva küldöm
  • Anee
    #56
    ok