74
GTA 2-őt nyomni neten
  • Hóhér
    #29
    Mondd el a címet pontontosan,és jövök!
  • Lacc
    #20
    Ok, küldöm.
  • Anee
    #17
    amúgy a rip a fullal együtt tud működni(teszteltem...)
  • Anee
    #16
    na mennék én is!
  • Hóhér
    #15
    Valaki Host-oljon ,adja meg az IP-címét ,és én már Join-olok is! :)
  • Hóhér
    #13
    Tőlem mehet!
    A címem pedig ott van a nevemnél.(tudod,csak kattints rá)
  • Lacc
    #12
    Na, itt van hogy kell neten nyomulni: ugye ott van a mangerbe a multiplayer. Van ott egy kis rész, az a neve, hogy protocol connection. Ide kell majd beírni annak az IP címet, aki játékot fog indítani (eddig vagy te, vagy én fogok indítani, mert nekünk mindíg ugyanaz a címünk minden belépésnél). Szal beírod, majd start netwrok game. Ott meg fog jelenni (szerencsés esetben) a szerver neve. Kétszer rákattintasz, és kész. Ha indítasz gamét, akkor nem kell beírni a címet, csak egyszerűen start netwrok game, create, és már állíthatod is be, hogy milyen szabályok legyenek. Megvárod a többieket, és indulhat is. Ennyi. Ja, még az emil címed add már meg, mert elküldöm az IP-met. Szal akkor ki mikor ér rá?
  • tohi
    #11
    enis benne vagyok csak le kell toltsem
  • Hóhér
    #10
    Na! Megvan! Teszteltem. Azt elárulnád,hogy lehet a neten játszani? Ott van a manager és ott a multi player (vagy ilyesmi). Itt nemtom havá kell írni
    az IP-címet.Segíts!
  • Lacc
    #9
    Ja, ööö... ez nem véletlenül a Red Alert 2? Itt a GTA 2-ről beszélünk...
  • Lacc
    #8
    Okesz, Hóhér, majd szólj, ha megvan. Ezt a fansite-ot meg megnézem, jó lehet az a magyarítás!
  • tohi
    #7
    Egy jo kis fansite-ot szeretnek bejelenteni...
    www.geocities.com/murgaro/ra2.html
    Itt hireket kaphatsz a legnagyobb magyar mod es a magyarositasrol...
    Van szavazas, vendegkonyv, letoltesek, hetkepek, leiras es meg sok minden ami egy jo fansitehoz tartoznia kell...
    A magyar modrol kepeket talalhatsz.....uj egysegek kepei...uj grafikak...uj zenek stb...... Ide le van irva hogy hogyan kell masolt cd-vel neten jaccani....
    Izelitonek ennyi eleg....
  • Hóhér
    #6
    Lacc! Nekem is Chello a kapcsolatom,tehát nekem is szilárd az IP-címem.Még le kell töltenem a játékot ,de ha leszedtem benne vagyok! (Régen megvolt,de megsérült és le kellett törölnöm)

    Szóval majd szólok és írd meg!
  • Lacc
    #5
    OK, itt vannak a részletek: ezt a GTA 2-őt a ratwarez-ről töltöttem le tegnap. A cím: www.ratwarez.com. Biztos működik a link, nem túl sok file (kb. 5db 5 megás), és bitos működik. Legalábbis a multiplayer, mer azt is kipróbáltam egyik haverommal tegnap este. Remélem mindenki tudja, hogy is működne ez az egész. Ha nem akkor annyit mondok el, hogy TCP/IP-n. Nemtom, hogy milyen kapcsolatotk van, nekem Chello, ami azt jelenti, hogy mindíg szilárd IP-címmel kapcsolódok fel. Tehát ha én indítok szervert, akkor nem kell bajlódni azzal, hogy most milyen címmel van fent valaki. Remélem világos volt. Ja, és az én címemet inkább mailben küldöm el mindenkinek, mert ha ide írom, akkor rámmászik mindenféle hacker, meg ilyenek. Szóval írjátok meg, hogy milyen kapcsolatotok van, és mi az emil-címetek!
  • Feketekéz
    #4
    Én is, de előtte beszéljük meg hogy melyik GTA 2 -vel nyomunk(verziószám,tört,full,kalóz).
  • Anee
    #2
    Bennevagyok!
  • Lacc
    #1
    Na? Ki akar GTA 2-zni online? Jelentkezzetek!