223
Lenyomja még az X-Boxot is ??
  • mentos-boy
    #223
    ...mit is mondhat ennyi szép együtt töltött idő után az ember?!

    Ma búcsúztaatom ezt a kis csodát, pontosabban Ti500 Deluxe-os nagytestvérét...

    ...sebaj, fogunk mi még együtt videót digitalizállni, meg 3D szemüveggel jókat játszani!!


    ......
  • DanyyX
    #222
    Ezér mi a faxnak jön ide?
    Köcsög qrva
  • NeoMaN
    #221
    LOOOOOOOOOL bazmeg!
    :)
  • kowajano
    #218
    7 db Gf3 kártyát sütnek, nyuznak a rivastationon :)
    http://www.rivastation.com/7gf3cards_e.htm
  • Anee
    #217
    de átalakíthatják.....s arra köphet az nVidia mert beszopja vele
  • kowajano
    #214
    3d power
    hmm
  • Dikkma
    #213
    Ez butaság. Éljen a 3DPower meg az AMD szuperszilíciumja :))
  • Anee
    #212
    A TweakTown munkatársai a Computex 2001 kiállításon jártukban megbízható forrásból arról értesültek, hogy a volt 3dfx alkalmazottak 90%-ának közreműködésével jövő hétfőn új grafikuschip-gyártó cég alakul 3DPower néven. Információik szerint az alapító tagok között ott lesz a 3dfx volt technikai vezérigazgatója, Scott Sellers is. A TweakTown ezen túlmenően azt is tudni véli, hogy az új cég 3DPower Absolute néven dobja majd piacra első termékét, mely a korábbi 3dfx Rampage chipjének technológiáját használja.
    Remélhetőleg hamar megjelenik ....a rajz biztos meg van nekik hogy a Rampage mi lett volna már csak a teknológiai bökkenőket kell kiszedni
  • Anee
    #211
    az a GF3U név szerintem fals mert az NV25 az a xdoboz csipje lesz.......
  • Dikkma
    #210
    GeForce3 MX és GeForce3 Ultra chipes kártyák az ASUS-tól
    11:04 (Írta: Ytse)
    [Hardware.fr] Az ASUS roadmapjén már szerepel egy V8100 típusjelű kártya, amely az NVIDIA NV17 (GeForce3 MX) chipre épül.
    Az útiterv szerint az ASUS a harmadik negyedév közepén (azaz ősszel) mutatja be kártyáját. A pletykák szerint a GeForce3 MX két pipeline-t tartalmaz majd, 128 bites SDRAM és DDR SDRAM memóriát támogat, és helyet kap benne a GeForce2 MX-ből ismert TwinView technológia is.

    A roadmapen továbbá szerepel egy V8500 típusjelzésű kártya is, amely az NV25 (GeForce3 Ultra) videochipre épül. A kártya megjelenése 2002 első negyedévében várható, a rajta található chip valószínűleg már 0,13 mikronos technológiával készül és 300 MHz-en ketyeg.


    WOOW
  • Anee
    #208
    az messzebb lesz még......................addig gefo5 lesz
  • Coine
    #207
    Na és a Unreal 2 ????????
  • Bilux
    #205
    ok...:)
  • MuERTe
    #204
    fölöslegesen ne csurgasd itt a népet:))))
  • diegho
    #203
    Nem tudom, hogy hol, de majd megkérdem tőle, csak most éppen 240 km-re vagyok tőle.Az is lehet, hogy az S3 oldalán.Nem tudom, hogy hol, de azt mondja, hogy felvettek új programozókat és a nyár végére készen lesz a teljes T&L motort kihasználó driver.Ennek örömén akar is venni egy S3 2000-et, mert savage buzi a csóka.
    Megnézem, hátha én is találok róla valamit.
  • MuERTe
    #202
    fe3=gf3
  • MuERTe
    #201
    a fe3 a dx8 surface és vertex shaderei alatt mutatja majd meg a tudását.
    anélkül szinte minden előnyét elveszti a többi kártyával szemben.
  • Bilux
    #200
    Diegho nem a fórumban???
    Vagy a savagegamersen bellül hol??
  • Anee
    #199
    "A GF3 alig gyorsabb, mint a GTS2 ultra!"
    Hát attól függ miben
    Q3ban maxx 10 de máshol jobban kijön a memóriagyorsító cuccos....
    Serius Samben télleg alig gyorsabb....
    3dMark csak azért mert ráoptimizálták
    De az télleg nyomorékság hogy ugyanolyan RAM van rajta mint az ultran
  • diegho
    #198
    A savagegamers-en olvasta haverom kb. 3 hete.
  • Bilux
    #197
    ha jól hallottam jön a Savage2000 T&L drivere is nyáron. ezt...
  • Bilux
    #196
    diegho!!!
    Te ezt hol hallotad???
  • diegho
    #195
    A GF3 alig gyorsabb, mint a GTS2 ultra!
    Akkor minek cserélni?
    1-2 évig bőven elég az MX és a Radeon SDR és ha jól hallottam jön a Savage2000 T&L drivere is nyáron.
  • kowajano
    #194
    hát szerintem meg biztos hogy lesz butitott változata a GF3 nak.
  • MuERTe
    #193
    ezek a tesztek csak arról gyöztek meg,hogy egy darabig még nem kell váltanom:)))
  • MuERTe
    #192
    a baj csak az ezzel a hirrel,hogy ha nv17 a kodjele akkor az a geforce1-2-mx családba tartozik,
    ha pedig geforce 3 akkor a kodjele nem nv17,mivel a geforce3 család nv2x.
    egy másik intejuban ezt nyilatkozták,hogy a 3-nek nem lesznek butitott változatai ,csak az utodjának,lásd geforce1-2-mx
  • Dikkma
    #191
    Van egy cikk a GF3 overclockolásáról.
    Hát... jól fel lehet nyomni, de nem túl meggyőző.











    Nahh... és még nagyon sok kép, itt.
  • Dikkma
    #190
    Megyek xbit-labsre... :)
  • Dikkma
    #189
    Már készül a GeForce3 MX?
    21:25 (Írta: Erasmus)
    Az x-bit labs mindig jól értesült újságírói közelebbről meg nem nevezett NVIDIA-n belüli forrásból azt az információt kapták, hogy a cég - nem meglepő módon - javában dolgozik a jelenleg méregdrága (hazánkban 115.000-160.000 Ft + áfa áron megvásárolható) GeForce3 kisebb testvérének, a jelenleg NV17 kódnéven futó GeForce3 MX-nek a fejlesztésén. A pletykák szerint az új chippel szerelt kártyák ára 150 dollár körül lesz, teljesítményük pedig nagyjából a jelenleg kapható GeForce2 kártyákkal veszi majd fel a versenyt. Azonban a teljes körű DirectX 8 támogatás ez utóbbiaknál vonzóbbá teheti a terméket. A további közölt adatok (mint TwinView támogatás, SDR és DDR megoldások) nem annyira tényeknek, mint inkább a jelenlegi MX-specifikációkból levont racionális spekulációnak tűnnek.
    A mintapéldányok várhatóan már nyáron elkészülnek, míg a termék hivatalos bejelentése koraőszre várható.

  • kowajano
    #188
    hát szvsz pedig az a vég ár mert a cikk is ugy van irva
  • kowajano
    #186
    Az nVidia a chip bejelentése óta egy kicsit változtatott a GeForce3 kártya referencia kialakításán.

    Az A09 nevű változat első ránézésre nem sokban különbözik az A05-től. Néhány alkatrészt cseréltek ki rajta, és elvileg így nőtt a kártya stabilitása, és csökkent az előállítás költsége is.
    Az új design lehetővé teszi, hogy a kártya magasabb órajelen működjön. Az nVidia már korábban is elismerte, hogy terveznek olyan termékeket, amelyek nagyobb frekvenciákon üzemelnek (GeForce3 Ultra), illetve lesz a GeForce2 MX-nek megfelelő kártya a GeForce3 családban is.
    Ezek a kártyák valószínűleg ősszel jelennek meg.

    Szokás szerint Japánban... A nagy versenyben elsőként a Prolink jelent meg saját megoldásával.

    A PixelView XX-Player MVGA-NVG20A a GeForce3 chip végleges változatával (A05) készült. 64 MB 3,8 ns-os DDR SDRAM található rajta, és rendelkezik TV kimenettel is. A kártya ára 390 és 450 dollár között alakul (117000 – 135000 Ft). A boltok már várják az ELSA, a Leadtek és az ASUS szállítmányait is, valószínűleg ezek is napokon belül megjelennek a polcokon. Ez azt jelenti, hogy hamarosan mindenhol kapható az új kártya, és nagyjából 350 dollárba (105000 Ft) kerül majd, hiszen a japán árak mindig egy kicsit magasabbak.

    hát ha azt veszük hogy most a gf2 ultra 117e ft körül van akkor nem is rosz ár. feltéve ha télleg enyi lesz
  • amaze
    #185
    Nekem senki ne mondja, hogy korrekt árpolitika a gyártóktól 100-400 dolcsiért adni egy videokártyát, legyen az bármilyen csiribiri.
    Valami itt nagyon el lett b@szva, hogy a leghúzósabb tétel mindig a vga kártya mikor összerakok egy vasat.
  • Coine
    #184
    Qrta jóó, én olyan képet láttam róla, hogy az egész board arany színű...
  • Coine
    #183
    Ez a Kyro II ventije...

  • Atus
    #182
    Hmm... Király! Holnap veszek egyet.
  • kowajano
    #181
    nesztek asus v 8200



  • Anee
    #180
    hanem a ramhűtő szép:))))
    Mostmár kezd télleg olcsó lenni az nVidia pedig miket jósoltatok:))))
    Csak a radejon2 jöjjön s még olcsóbb lesz
  • MuERTe
    #179
    nem a ventillátor szép,hanem a kép:)
  • Laalee
    #178
    399 usd ert a hulyenek is megeri :)

    amugy mi a szep egy ventilatorban?
  • kowajano
    #176
    ja de akkor lett volna a legszebb ha ez az enyémröl készült volna :)