480
Clive Barker\'s Undying
  • Gabe18
    #279
    Ő az ősemberes pálya végén volt ugye?
    Volt vele két ilyen boszorkány,utánna meg nagy fejeket idézgetett meg.
    Hát ahogy észrevettem a fejek sohasem fogynak el,ugyhogy nem érdemes a procedúrát hosszura nyujtani.
    Én a két boszit kinyirtam melőlle,bár mindig elrepűlnek,de azzal a robbanó koponyás varázslattal könnyen lelehet őket szedni.Akkor egy kicsit egyedül marad a főnökasszony,na akkor adtam neki a kaszával,pár jólirányzott csapás megtette a hatását.
    Persze ha közben bevarázsol fejeket,azokat likvidálni kell,de nem érdemes azokat gyilkolni a végtelenségig,mert csak jönnek,jönnek...
  • Voltan
    #278
    Anno én Bethany-ig jutottam. (A név nem biztos, de ő volt az Earth Witch) A föld fölött lebegett, és szörnyeket idézgetett megfele. Nem emlékszik valaki, hogy lehet kinyírni?
  • grebber
    #277
    Egyetértek, de valami folytatást csiholhatnának igazán!
  • Gabe18
    #276
    Hát én még csak most jutottam ehhez a csodához hozzá,de elképesztően tetszett.Jó példája hogy nem az ultra grafika egy játék legfőbb pontja,hanem sokkal inkább a hangulat,és az egésznek az összhatása.Abból pedig az Undying nálam csillagos ötösre vizsgázott.
    Érthetetlen hogy ez a játék hogy nem lett kellően sikeres.Az meg főleg szomorú hogy az EA,ami mindenből csinál folytatást szinte,legyen az kiváló vagy szeméthalom,pont ennek a folytatásáról mondott le.Egy ilyen játék,egy mai grafikus motorral,ahhh...
    Na mindegy,csak annyit akartam mondani hogy Undying !
  • ollie
    #275
    jaja, borzongás rulez! :))
  • insp
    #274
    Undying kiegészítők legnagyobb gyűjtőhelye (Family Grave, stb...)
  • Amiga
    #273
    Most vettem 5.1-es hangrendszert, tuti előszedem a save-met, és borzongok tovább... Ez a játék az, amit kb. két éve játszogatok. Isteni!
  • steweee
    #272
    hát igen, egy játékban egy dolog ér a legtöbbet, a hangulat.igazából csak az számít.vannak persze agyament emberek, akiknek pl a doom3 elavult grafikai motor meg szarul is néz ki.na az ilyeneknek nem lehet úgysem jó progit csinálni.én annak idején az alone in the dark-ot tesómmal nyomtam végig még 386-oson, és állati jó volt,együtt izgultunk.persze azért ma már nem játszanék vele, de szerintem egy elfogadható graf. színvonal mellett(mondjuk half life 1 mikor megjelent óriási szenzáció volt, és szerintem még ma is elmegy a graf)ha jó a story, akkor jó a játék is
  • 12346
    #271
    jah ennek tényleg kéne folytatás.. nem komálom az elvont, szörnyes meg varázsolgatós izéket + a horror gaménak titulált fosokat se, amik gyerekmesének elmennek, de ez bejött nagyon. ja és annyi gyík gaménak van már folytatása, ennek meg nincs:( na jó, ennek is voltak gyengusz részei, amik kevésbé tetszettek, de sokszor előferdült, hogy sötét szobában nyomtam/nyomtuk és ugrándozás meg anyázás törte meg a csendet:)
  • steweee
    #270
    jó játék volt nagyon, még ma is jó színvonal lenne grafikailag, történetbe meg nagyon a toppon volt.én ott hagytam abba, hogy vmi boltíves teleportkapuszerűségekkel kellett helyek között közlekedni, és egy házban elakadtam a továbbjutást illetően.akkor majd megölt az ideg.napokig csak azon a kis helyszínen próbáltam továbbjutni, de nem ment.kár, kíváncsi lettem volna a végére
  • Dynamic
    #269
    Itt a 2 évvel ezelőtti hír és néhány kép a kiegészítőről.
  • Dynamic
    #268
    Volt szó néhány éve folytatásról(kiegészítőről) néhány éve, még képek is voltak belőle.Azóta semmi, szerintem beszart a projekt:(
  • grebber
    #267
    Na ismét elövettem a gamet!!!
    Ennek is jó lenne egy folytatás!!!
  • SarkanyfuaRUSH
    #266
    Üdv!

    Tudom, hogy hülye kérés, de nem tudna valaki megszánni egy undyinggal ?

    Köszi
  • Shep
    #265
    na elirtam katt
  • Shep
    #264
    nezdd meg itt
  • Dikkma
    #262
    Akinek anno kimaradt, de nem mondott le róla végleg (mint én :-) ) annak

    azgo.uw.hu

    Tudom régi, de örülök hogy nem tűnt el teljesen.
  • djcom
    #260
    http://www.extra.hu/djcom/undying/Undying.exe
    Itt a végigjátszás!Örűljetek!!!
  • djcom
    #258
    kell a leírás?
  • Orgi
    #256
    A monostorénál:) Rácsok vannak a padlón, ahol találkozik a mező és az épület...nagyon rég volt már, de azért még rémlik, el se lehet téveszteni.
  • UnConnecteD
    #254
    menj vissza a bejarathoz. van ott egy olyan resz, ahol a padlon vannak resek, oda dobalj 1-2 dinamitot, ha mar egyszer nalad van
  • Orgi
    #252
    Hi,én belelőttem az összes tojást és utána koponyákat,mindig csak a szájába,mikor kinyílt és így nagyon hamar megpusztult.De mindig megvártam,míg kinyitja a száját és elkezd befelé szívni...
  • UnConnecteD
    #251
    nem tudjatok, hogy a legutolso foenemy-nek hany darab tojas kell? beledobtam az osszeset, de csak nem akar kifingani :( vagy van valami masik megoldas?
  • Orgi
    #250
    Szerintem is elég komoly lett...
    gamer2: www.gamefaqs.com, ha végképp elakadtál...
  • cybert
    #249
    Jó lenne az Undying2, csak egy a probléma, igaz hogy nagyon jó lett a játék, de az eladási statisztika nem lett az. Reméljük addnak neki még 1 esélyt...
  • Orgi
    #248
    Nagyon rég játszottam már végig,de úgy rémlik én is soxor meghaltam,de mégis van olyan hely,ahol nem halsz meg- de nem tuti.Az egyetlen ahol elakadtam a gémben az üst,ott a koponyákkal kell meggyújtani.Remélem lesz Undying2, mert volt hangulata a játéknak...
  • fucko
    #247
    Ott valami esszeru cselekedet hianyzik csak.
  • fucko
    #245
    Ott fog az jonni hogy kimesz az ajton es ambrose egy tuzfalat nyom rad
  • fucko
    #244
    Ne robbantsd fel
  • l3alF1aKe
    #242
    hát ez érdekes...egyetlen egyszer volt, hogy recsegett a hang nálam UT alatt...akkor a totalrecorder rosszul beállított drivere volt a hiba oka, amit sikerült kiküszöbölni...azóta semmi ilyesmi....egyébként sb128 ...
  • Viking
    #241
    Na errol dumaltam... Nalam is mindnel! UT neha, Undying soxor, Deus Ex-et meg nem itthon vittem vegig, mivel bizonyos palyakat be se toltott...
  • Lazarus
    #240
    Gabe!

    Nekem egy SoundBlaster 128 PCI-om van

    A játéknak csak a demójához volt szerencsém(az elég is volt Brrrrr)

    És Az elején nem volt hang aztán recsegés volt utána pedig már kitisztultak a hangok de addigra már befejezi az ember a pályát:)

    És az a poén hogy minden Unreal T engine játékkal ez van :P

    Szerencsém hogy nem sokan használják fel ezt a motort
  • Crem
    #239
    Nekem egy SB Live van. Nekem ezidáig tökéletesen bevált!:)

    Egyszer egyébként nekem is volt egy hasonló eset mint a tiéd de akkor nálam éles sipolás volt!:(
    Törlés -Install és azóta semmi...
    Tökéletesen működik!

  • Gabe
    #238
    Most egy Genius Live 5.1-es hangkártyám van, amit mellesleg szeretnék lecserélni egy SB Live 5.1 Player-re. Előtte egy ősrégi SB 16 or AWE32 kártyával is ugyanezt produkálta. De ha már itt tartunk, milyen hangkártyát érdemes venni?
  • Gabe
    #237
    Biztosan nem az a baja. Nekem AMD Duronom van. A többi játéknál pedig nem tapasztaltam ilyen problémát. Azért köszi az ötletet!
  • Crem
    #236
    Milyen hangkártyád van?

  • Crem
    #235
    Hi!

    A proci semmi kép nem lehet,mivel anno nekem is ezen futott tökéletesen...
  • Viking
    #234
    Ismeros... Nem a hangkartya a bajos, hanem a proci... Ha Deus Ex, valamint UT is produlkal hasonlo dolgokat, akkor asszem igazam van... Asszem celeront nem szereti...
  • Rincewind
    #233
    Hali!

    Sajnos nem tudok segíteni, lévén, hogy én nem találkoztam ezzel a pboblémával. :(
  • Gabe
    #232
    Hi! Remélem tudtok nekem segíteni! A hanghatások tényleg szuperek, egy apró bajom van, mégpedig az, hogy néha elkezd recsegni össze vissza, és sajnos csak egy Save, Exit, Load kombinációval jön helyre (persze megint csak 10 percre) aztán megint elszaródik. Alkalmam volt kipróbálni 2 hangkártyán is, ugyan azt produkálta. Tudtommal erre Patch még nem jelent meg. Légyszi! Ha valaki hasonlót tapasztalt írjon (pláne, ha sikerült megoldani a problémát)! Köszi!