480
Clive Barker\'s Undying
  • Aquir
    #319
    kell ;)
  • via_mala
    #318
    Már régóta tervezem eme gyöngyszem végigjátszását, de az ilyen élménybeszámolóktól mindig elgondolkodom egy kicsit: "hiányzik ez nekem?"
    :D
  • Aquir
    #317
    Én arra emlékszem, hogy mikor legutóbb (másodjára vagy harmadjára) játszottam vele, akkor ugye számíthattam mi hol lesz a játék folyamán :)

    Tudtam hogy melyik szobában találkozom az első Howlerrel, mégis annyira megijesztett, mert nem tudtam hogy mikor egy pillanatra elfordulok a tükör felé akkor már rögtön a hátam mögött volt (én azt hittem bejön először az ajtón), de nem így jön, hanem egyből a hátam mögé rakja a program

    Vonyítás, 1/100 sec alatt megfordulok, és már a sújtásra előkészített karmaival felágaskodó Howlerrel találom szemben magam :D

    király :)
  • Axon
    #316
    Bevallhatom őszintén ezzel én is így voltam. Volt olyan, hogy este be kellett fejeznem a játékot, mert annyira pereceltem.
  • dinomano
    #315
    most kezdem a gémet; ma delutan; nemreg kaptam kölcsönbe a cd-t... :-D
    Jonak igerkezik a gém+diceritek...1etlen hatulütöje a dolgoknak, h. ugy bele tudom élni magam a gémekbe, h. be fogok sz*rni kb.. Annyi baj legyen; majd cserelek pelenkat! :-D
  • grebber
    #314
    Már azóta továbbmentem.Azért kösz.
  • Gabe18
    #313
    Ott valami lépcsőknél volt valami rács a földön ahol tovább kellett menni,már nem nagyon emlékszem,de ez ilyen kritikus pont volt ebben a játékban sokaknál.
  • grebber
    #312
    Na szépen elakadtam nemtud valai segíteni??

    Monastery pályán vagyok dynamitokat felvettem gondolom ki kell robbantani valamit de nemtudom hol és mit.
  • Aquir
    #311
    jah, én második végigjátszáskor már megtaláltam mindet :)
  • Esrohnoil
    #310
    A varázserősítők néha jól el vannak rejtve, de érdemes minél többet összeszedni.
  • Aquir
    #309
    egyszer feltettem pár rajongók által készitett pályát :) volt olyan is ami csak egy tesztpálya volt és csak jöttek a szörnyek amiket halomra lődöztem

    de a többség szépen ki volt dolgozva:)
  • Aquir
    #308
    jah, nagyon jó :) én már 3x vittem végig és majd most hosszú idő után megint játszani akarok vele valamikor :)
  • Gabe18
    #307
    Itt egy végigjátszás Katt...

    Hát igen,akár egy átirást is megérdemelne,de egy folytatás még jobb lett volna.Sajna erről már asszem lemondhatunk,mert összeségében sikertelen lett az EA szerint a játék...
  • 12346
    #306
    azt sajna váhatod, hogy átírják:)
    pedig ellenne alatta az újabbik unreal moci.
  • McW
    #305
    Ez mekkora hatalmas játék!!! Hihetetlen hogy még mindig ilyen sokan nyomatjátok! Annak idején 2X is végig toltam és egész éjszaka nem tudtam aludni úgy fostam. Szuper játékmenet, brutál hangulat, és a mai napig páratlan ötletek jellemzik a játékot! Tudom nagy meló, de valakinek át kéne írni a játékot egy új, modern enginre, mint azt a Half Life 1-el is teszik!
  • steweee
    #304
    nekem megvan kinyomtatva, ha megtalálom a .txt fájlt akkor elküldöm neked. de most nincs berakva az a vincseszterem
  • jahola
    #303
    Hy All!
    Tud valaki mondani egy olyan oldalt ahol megvan a játék végigjátszása?
    Amúgy nagyon cool a játék! Amúgy én Barkertől láttam filmet is, és olvastam jó pár könyvét is, kár hogy mostanában nem rendez filmet. Ajánlom Barker könyveit, filmeit mindenkinek!/pl: Hellraiser, A látszat öl stb../
  • Aquir
    #302
    vírusirtót azért használj :)
  • sain
    #301
    Joooooóóóó és a cuccotkat amik a gépen vannak kiírom cd-re, nincs dvdíróm!!!!
    Amúgy meg minden belépésnél ír ki valami olyat hogy nincs microsoftv3.exe fájl...... nem tom mi lehet a baja! Lehete hogy volt a gépen vírus és letörlődött!
  • Esrohnoil
    #300
    Sztem a gépeddel van bibi. Ha meg más minden elfut akkor lehet h. a játék példánya hibás ami nálad van.
    Rakd újra az op rendszert.
  • sain
    #299
    Jól van mostmár nekem is segíthetne valaki!!!! Ugyanis nekem el sem indul!!!
    Tudna valaki ajánlani olyan oldalt ahol találok hozzá patch-et???
  • Aquir
    #298
    jah. csak hátrálni kell előle + kasza :)
  • Esrohnoil
    #297
    Nem kell ide semmi csalás, nem olyan ehéz a játék ha megfelelően kombinálod a varázslatokat a fegyverekkel.
    Lizbeth-et meg könnyen kinyírhatod, pár perc az egész és csak a kaszát kell használni.
  • ibrik
    #296
    http://www.ggmania.com/cheat.php3?cheat=2311
  • steweee
    #295
    jajj, végre vki megint látogatja. légyszi légyszi légyszi segítsen vki !

    előszedtem újra, mert annak idején mikor megjelent nem tudtam végigvinni mert elakadtam a teleportálgatós résznél, és akkoriban még nem volt netem hogy keressek hozzá végigjátszást. az most van, de elkezdtem normalon, és elizabethet mikor meg kellene ölni nem igazán sikerül, viszont trainer csak lőszer van hozzá illetve a konzolparancsok csak varázserősítés meg egyebek, de nekem örök életerő kellene, mert szeretném végigvinni, viszont nincs rá sok időm, csak úgy szeretnék végigmenni rajta, mert fúrja az oldalam a kíváncsiság meg már korábban beleöltem egy csomó időt.

    tud vki segíteni ?
  • sain
    #294
    nimo kodec pack 5.0+ nem rég GordianKnot0.21
    De lehet, hogy azzal van tényleg a gond, mert multkor akartam nézni p.filmet az sem ment meg más filmek sem mentek nagyon rajta!
    Ha van vkinek valami más tippje írja meg!!
    Mégse a kodekekkel lehet a gond mert most szedtem le egy new-t amin szinte mindenfajta kodec van!
  • sain
    #293
    Még mindíg nem megy!!! Elvittem egy másik haveromhoz nála is feltettük, és egyből ment!! Ellentétben nálam felteszem, elindítom és csak az undyingos bevezető kis kép jön be utánna kilép! Ha valaki mégis tudna valami megoldást írja már le!!!
  • sain
    #292
    nimo kodec pack 5.0+ nem rég GordianKnot0.21
    De lehet, hogy azzal van tényleg a gond, mert multkor akartam nézni p.filmet az sem ment meg más filmek sem mentek nagyon rajta!
    Ha van vkinek valami más tippje írja meg!!
  • Esrohnoil
    #291
    Van hozzá egy rakat mod, meg textúrapackok, ilyesmik...
    Nekem is megy Xp alatt, bár még 98 alatt lett telepítve. :D
    Nekem vész esetére fenn van 98 is még.
  • Axon
    #290
    Nekem is simán megy XP alatt. Lehet, hogy a kodekkel van gondja.
    Milyen kodek pack-ed van fent?
  • grebber
    #289
    Hu bazeg azthittem valami info egy estleges folytatásról :(
  • Gabe18
    #288
    Én mindenféle patch nélkül játszottam végig XP-n,csak a magyarositás volt rajta.Ugyhogy valóban mennie kéne.
  • sain
    #287
    ÚGY LÁTOM EZ A FÓRUM NEM NAGYON MEGY!!!! Szóval a kérdésemre se fogok kapni akkkkkkor választ???????? :(
  • sain
    #286
    Odaadta a haverom az Undying-ot, (eredetibe van meg neki) és azt mondta, hogy menni fog XP-én is biztosan, neki is ment! De nekem valahogy nem megy pedig beálítottam a kompatibilitását is de nem akarta az igazságot. Ha valaki tudna nekem valamilyen patchet hozzá az írja le hol találom vagy írjon nekem. [email protected]
  • steweee
    #285
    előszedtem megint, nem tudja vki hogy lehet bekapcsolni a feliratokat? mert régebben tudtam de már elfelejtettem
  • CSOCSO
    #284
    uhh ez egy igen para jatek volt:)
  • Aquir
    #283
    pedig benn van
    talán betű talán F1-F12
    csak nyomogasd végig a billentyűket :)
  • Zsoldos
    #282
    Valaki meg tudna mondani, hogyan kell elolvasni a journalokat? Controls-ban nem leltem.

  • via_mala
    #281
    Anno Voodoo Banshee kártyám volt és nem támogatta a játék, azaz textúrahibás volt. Most végre újra előveszem Radeon 9600Pro-val :), mihelyst veszek új monitort :( merthogy bedöglött).
  • Voltan
    #280
    Thx! Majd kipróbálom!