210
Jurassic Park III
  • Lteebee
    #103
    Nem mondom, hogy egy 50 éveset kell, de ne egy tinit please!

    Gondoljatok már a felnőttekre is egy kicsit!
  • Assassin
    #102
    Ettől fétem!Britnyát hagyjuk máááá!
  • Laalee
    #101
    britni?:))) ugyis bentvan mar a közösben :)
  • Assassin
    #100
    Na akkor javasolj valaki mást.
  • Laalee
    #99
    na pont este latam valai riportba a sziguru vivert hat csunyan elbant vele az idö :)
  • Assassin
    #98
    Hát ja...
  • Laalee
    #96
    ennel mar csak a hegylako4 a jobb... :))
    a halhatatlan meklod, aki öregedni sem bir :))) asszem ezert nyirjak ki hogy az 5. reszben mar a csucsszuper sorozat höse a fiatalabb meklod hentelje a fejeket...
  • Assassin
    #95
    Itt már nem a kor számt(tényleg 50 körül van sajna),inkább mint kortalan nőegyed...
  • Assassin
    #93
    Láttam már jópár filmben,innen a véleményem is..
  • Laalee
    #92
    hat nezd meg abban a majmos (gorillas) filmben aztan mond ugyanezt... :)

    amugy abban a ürhajos parodiaban ahol egy szöke bombazot alakitott jolnezettki, lehet azt kene preferalnia :))
  • Assassin
    #91
    Nem tudom hogy vagytok vele ,sokan azt mondják ronda ez a Szigurni,nekem azért bejön.
  • CSOCSO
    #90
    hm most jo lenne ha a vivör lenne a gonosz:)))))) és az emberek ellen fordulna..persze ő lenne a leginteligensebb:) ehh eh
  • Coine
    #88
    IGEN! Alien sorozat az isten+a predátor is!!!!
    És állítólag jön az Alien 5 2004-ben, és ki nem találjátok ki lesz a főszereplő: Szigörni Wíver :)
  • CSOCSO
    #86
    Hm..azt mondták hogy jönn az ALIEN 5 legalábbis olvastam de valaki azt mondta hogy mégsem jön..szóval ti mit hallottatok???az alien a legjon horror film4 egyik filmen nem lehet ugy parázni mint azona filmen!!!
    Londonban van egy hatalmas nagy terület amit berendeztek ugy mint egy űrhajó..és mittom én mennyi pénzé bevisznek és szimulálják a filmebn történteket..kb olyan izgalmas lehet hogy a fél társaság elájul...anyám volt kint meg a nevelőapám...na ő most nemigazán beszari tipus..igen nagy darab testépitő..fekvenyomo europai banokságot nyert 300 kiloval.mind1..még ő is parázott.azt mondta hogy közelebb jön hozzá egy ilyen köcsög szörny( mondjuk tudta hogy csak egy ember bujt bele egy ruhába vagy mibe)és ha közelebb jön tuti leüti..tök jo parás dolgok voltak..4 katonával mászkálnak kb..6-9 en..és vártak a liftre a lift kinyilt, mire a füstből kinyult az alien és berántota a katonát..aki ezt túléli tuti másképp nézi meg az alien filmekt...szoval nem lebecsülni az alient...
    jah az alien 4 ben amikor jött az uj generációs szörny mindenki ledermetta moziba főleg akor mikor az anyjának a fejét lezsakitotta..huh ott hlla csönd volt..na legyetek jok csumi
  • Lteebee
    #84
    Melyik ment?

    Melyik rádió?
  • Laalee
    #83
    tok jo most ment valamelyik radioadon egy ac/dc szam... jelentem meg mindig teccik :)
  • Lteebee
    #82
    1 2 baby...watcha do?

    Kicsit nyálasabb kategória ugyan, de előszedtem a múltkor a Use your illusiont is. Azt, hogy olyan nagyon mi tetszett benne akkoriban, nem tudom, de elég jó kis muzsika. Az Appetite klasszissal jobb.
  • Laalee
    #81
    naaaaa én nem a diszko rol beszéltem attol kiraz a hideg... :)))
    Tilos Radio bulik basemaker meg ilyen helyek jönnek be... :)))
  • Lteebee
    #79
    Egyik nap meghallgattam egyik Skid Row cd-met.
    Mekkora nosztalgia!
  • Laalee
    #75
    ez nemteljesen ide tertaozik de azert volt egyket sw vitaféle is... most olvastam valahol...

    Új-Zéland - A szigetországi népszámlálással párhuzamosan néhány állampolgár kampányt kezdett annak érdekében, hogy hivatalos vallássá válhasson a Jedi-hit. Az akció keretében rengeteg új-zélandi kapott e-mailt, ami arra buzdítja a őket, hogy vallják magukat a Csillagok háborúja című filmből ismert Jedi-lovagok hívének. Ha az akció sikerül, és legalább nyolcezren megteszik, amit a szervezők kérnek, az államnak hivatalosan is el kell ismernie az új vallást. Az egyik kampányszervező úgy nyilatkozott, hogy most kiderül, milyen ereje van az internetnek.
    Forrás: Financial Times, március 5.

    azert ez mar a fanatizmus csucsa...
  • Laalee
    #74
    ö metal lady volt vagy mi :)))
  • Assassin
    #73
    S/M szvsz jól szól de kicsit félek ezektől a nyomjukiújraarégiszámokatkicsitmegbolondítva albumoktól...
  • Lteebee
    #72
    az ilyen limbizkit témákat gyüjtőnéven zsuzsirocknak hívom.

    Ha egy együttes valaha a kedvencem volt, az biztos, hogy mostanában is hallgatom néhanapján.

    azesenemen csak régi számok vannak és igen rendesen figyelni kell némelyiknél, hogy észrevedd a különbséget.
  • Assassin
    #71
    Nem mindegy hogy Metál Ica(Bíró Ica) vagy Metallica:))
  • Laalee
    #70
    hat a metal icatol mindigis kirazott a hideg... regen az acdc volt a nagy kedvencem mostamar elfajultam es inkabb ezt a technos underground zenet szeretem... bar az uj metalica album az s/m teccik...
    meg a most divatos limp bizkit is :)
  • Assassin
    #69
    Az biztos hogy a tücc-tücc zenéből fel se tűnik ha több órányi mennyiséget hallgatsz,annyira egysíkú...
    Álatlában rokkos együttes 4-5 perces átlaggal dolgozik számonként.Kivétel ezalól a régi Metallica ahol egy-egy szám eléégé hosszú volt és töménytelen riff,szóló meg egyéb ötlet lett bezsúfolva.Azóta is ez az etalon ebben a szakmában.
  • Lteebee
    #68
    Van, akitől sok, van, akitől kevés.

    A Ramones akár 25-30 számot, vagy még többet is rá bír tenni egy cd-re.
  • Laalee
    #67
    a 13 szam az sok???
    en nemehez a stilushoz vagyok szokva de amiket hallgatok ott a 13 eleg attlagos. ja persze nem a dream dance xxx cd k az kesz agyrém :))) meg a többi mix broáf :)
  • Assassin
    #66
    Ahan.13 és annak a végén még öt perc után van egy kis zúzás...
  • Lteebee
    #65
    Olyan sok szám van rajt?
  • Assassin
    #64
    Nagyon bejön:12-13.szám(a többi is de ezek tutik).
  • Laalee
    #63
    Roni az kiru...
    tanksapka nekem nemjön be
  • Lteebee
    #62
    Szép dolog támogatni a magyar rockzenét.
    Én tegnap kaptam kölcsön, de még nem volt időm hallgatni, mert az új Roni Size-t hallgatom.

    Én egy kék lakókocsit szeretnék az anutámnak.:)
  • Lteebee
    #61
    he:)
  • Assassin
    #54
    Ja,megvettem az új Tankcsodát 3 napja.Nagyon zúzós,kicsit punkosabb lett mint az előző...
    Tán csak két szám ami kicsit gyengusz,a többi bejön.
  • Assassin
    #53
    Blöff milyen ?Látta már valaki?
  • Lteebee
    #52
    Ma bármit megtehetsz.
  • Assassin
    #51
    Alien és Alines a király,a 3.se rossz hangulatilag(kissé szürreális)de már nem ugyanaz.A 4.viszont botrányosan szar...
  • frey
    #50
    nonapon meg en nyerek jo??
  • Laalee
    #49
    aaa te most egy jo filmre ultel be moziba vagy egy komputer animaciot nezni...
    mert az sw:e1 max az utobbinak jo...