210
Jurassic Park III
  • Laalee
    #164
    az lehet
  • Lteebee
    #163
    Lehet, hogy a főcímdal klipje, de tényleg tuti minőségben.
  • Laalee
    #162
    na ez mokas... 225 mega és nem szar a minoseg...
  • Lteebee
    #160
    Hegyi ember nem felejt.
    (a Ki fizeti a révészt?-ből)
  • Lteebee
    #159
    Csak vicceltem.

    A JPIII megnézése női munka.
  • Laalee
    #158
    tudod cs (ts)
  • Laalee
    #157
    jolteszed
  • Lteebee
    #156
    Nahát mostmár akkor megnézem a filmet, hogy közelebb jussak a coscos rejtélyhez.
  • Laalee
    #155
    ez nem off
    csocso agya kb olyan mint a filmben szereplő állatoké...
  • CSOCSO
    #152
    full hülyék vagytok hogy szar szemcsés minőségben megnézitek a filmet!!!
    örültök dicsekedtek vele hogy ti már láttátok?? tök jo elkezdtem dicsekedni hoyg meg van a final fantasy meg midnne és 10 emeberől kb 3 már látta..nem nagy szám valamit megszerezni előre és inkább nagy vásznon nézem meg dolby-val..már ha azt a szutyok dolbyt annak lehet nevezni... egy házimozi rendszeren nagy mélyádával kb 2 szer jobb a hangzás!!és azé ennek nem igy kéne lennie!nah midnegy!!
  • ujedith
    #150
    Hol lehet letolteni?
    lehetoleg ftp-t mondjatok
    Elore is koszi!
  • cmzsolti
    #149
    jó a film?
    érdemes leszedni?
  • Sirius
    #148
    Hungaryban mikortól
    adják?
  • Geronimo
    #147
    eleg azt megnezni, ki rendezte.......ennyi eleg is a film szinvonalarol......egyiket sem lattam, de meg nem nezem, az tuti
  • Sirius
    #146
    Ténleg mikortól adják?
  • Assassin
    #144
    Mindegy csak legyen benne dinó az már eladja a filmet...
  • Laalee
    #143
    naccerü megegy ok hogy szarlegyen a film...

    mar az elsö resz is szar volt a masodikrol nem beszelve.
  • CSOCSO
    #140
    Lacc te is nézted??:) én is ottan voltam a nagy teremben:) na mindegy
    ja faszom kivan hogy a moziban szar a dolby!!
    pedig milyen nagy dobra verik!!!!!!!!!!!!!
    Na mindegy én már rég láttam de mindegy....( nmár rég óta kint van a bemutatója csak a magyarok nem igezaán hozták be ja lelövöm a poént mikor a csajszit megtámadja a mozdulatlan raptor , nem kapja el mert elötte van két üvegoszlop vagy mi ami csak olyan széles mint a feje meg a nyaka szal sajna nem kapja el a csajt:)
  • Lacc
    #139
    Én JP3 előzetest a Múmia 2 előtt láttam (ami ritka szar volt, az 1 nagyságrendekkel jobb volt), és nem igazán fogott meg. Majd megnézem az HBO-n, pénzt ilyenre nem költök.
    Amúgy meg Legényanya rulz.
  • CSOCSO
    #136
    szentem az egyetlen valamire való horoor film féleség! azért horoor mert ezen lehet parázni!!!!főleg ha megvan az alien vs predator game..na azzal jáccatok!és ott lehet parázni!
  • CSOCSO
    #135
    most volt a blikkben a sigorni vivőr!!hát 5x évesen egész nromáklisan nézett ki...kb 10 évet tagadhatott volna!..ja és ugy néz ki mégis lesz alien 5!!én kurvára örülök neki!!!!!!!!!!!!!
  • Laalee
    #134
    na majd 5x évesen fog ugrandozni meg satöbbi... öruljunk ha nem egy ilyen hegylaku4 utanerzesu film lesz ahol atveszi a szerepet a sorozatbeli hös...
  • Laalee
    #131
    nemvesztettel vele sokat :)
    frej tomi is megmondta jo l hogy ronda mint a bün :)))
    azt meg igy joidösen mar a kamerak mögött sem nezne ki jol :)
  • Laalee
    #130
    nezd meg es döntsd el!
    ha a velemenyem erdekel akor szerintem szar! idegesitett a sok rinyalas...

    de sok embernek a fight club szintem mar kultuszfil, amit szinten nem ertek miert...
  • CSOCSO
    #129
    Valakit érdekel hogy jön a FF film? elmondom nektek hogy már láttam a filmből 10 másodpercet éppen valami csajt vittek a szörnyek fel egy kissebb ürhajóra és hogy kedveskedjek nektek:

    Final Fantasy:The Spirits With

    Használjátok képzelőerőiteket!emlékeztek a szokásos mély hangra aki az amerikaiaknál mondja el a film örténetét a bemutatókban? na most ezt a hangtot képzeljétek el! egy jo kis aláfestő muzsikára gondoljatok és csodálatos látványra és most olvassátok el....


    ...ezt:

    2065-öt írunk...
    ...A Föld már nem olyan mint aminek ismerjük!
    Egy rejtélyes idegen faj megtámadta a bolygónkat.
    A városok kihaltak, a földeket felperzselték, alig maradtunk páran, de a harcot fell kell vennünk!!!
    Szerencsére a tudosok megfejtették az élet mibenlétét-eszerint egyfajta eneriga ad életet-
    Ennek az energiának a vizsgálatával egyre közelebb kerülünk az álmok és a szellemvilág megértéséhez.
    Ebben a világban egy nő és egy férfi egymásra kell hogy találjon, hogy leküzdhessék az IDEGENEKET!!!
    Ő Gray és Aki.......És most készülj a csatára ami megváltoztatja az életfelfogásodat!!!

    Ez lenne a FF film! szerintem cool!!!!
  • Laalee
    #125
    mostanaban megy a hbo n a BW es eleg gagyi föleg hogy ugy probaltak eladni hogy egy megtalalt videokazettabol vagtak össze... siman be kelelt volna perelni öket megtevesztesert... eleg köcsög dolog atvagni az embereket...
  • Coine
    #123
    Állítólag meg akarják csinálni csak a Fox-tól kell 1 igen és 1 jó forgatókönyv....hhhúúúúúúúú....el se hinném: AvP..ááááááhhhhhhhhh....rohannák a moziba, aztán megvenném Dvd-n, persze ha hozza a szintet.

  • CSOCSO
    #122
    hehh komyol film lenne...most töltöttem le a JP 3 trailerjét hát azé volt egy különös feelingem
  • frey
    #118
    :))
  • Laalee
    #117
    irtam neked a tavaszba,
    mert itt lehurrognak, es az beb@szna :)))
  • frey
    #116
    Bezetjuk itt is a rimet,
    Ezen topic is elszall majd...
    Erzem, igen! Igy lesz.

    Uj rimkepletet vezettem be..
  • Laalee
    #115
    ja pont ara gondoltam,
    mertnem a tavasz topicba karcoltam... :)
  • frey
    #114
    gondoltam egy off temat:
    hogy sminkeljuk ki Belat?
    Ruzst neki a szajara,
    meg dupla viszkit majara.
    (neked is bejon a tavasz-asszociacio?)
  • frey
    #113
    uff!
  • Laalee
    #112
    igymar nemis szolok hozza :)) en csak az off ot szeretem :)
  • Assassin
    #111
    :)
  • Assassin
    #108
    Né'má' valaki visszatért a topic eredeti témájához...
  • Laalee
    #106
    ja elen ripli... de azt barki eljacchatta volna... most öt istenitenenk, valjuk be hogy egy alien filmhez nemkell kiemelkedö szineszi tehetseg, bar ettolmeg tellegjo filmek...
  • CSOCSO
    #105
    hm...női szinész??mondjatok egy normálisat!!please4!!akár hogy is gondolkodom talán a sigorni vivőr a legszuperebb szinész..vagy csak volt? namindegy! a filmjeiben nagyon nagyon jol jácott!!!nemigazán tudnék olyan nőt mondani aki a helyébe léphetne ez olyan mint jackie chan...ő a király..mig a hororrban talán a elen ripli..
  • Laalee
    #104
    szerintem egy "felnöt" sem tiltakozna egy tini ellen :)))