210
Jurassic Park III
  • Lteebee
    #44
    Vagyis én is nyertem, meg freya is?
  • Lteebee
    #42
    Beismerem.
  • Laalee
    #41
    nemis lehet akora szad amire ekkora mosoly rafer :)))
  • Lteebee
    #39
    :)
  • Laalee
    #38
    :))))
  • Assassin
    #36
    Az egyik ismerősöm egyszer azzal örvendeztetett meg hogy kijelentette filmnézés(asszem a Bir. Vissz.közben):Jé,én aszittem hogy úgy hívják Véd Őrnagy Úr...
  • Laalee
    #35
    na ja...
    de avval mar ovatosabb leszek :) megnezem cdn :)))
  • Lteebee
    #33
    Igazad van.
  • Laalee
    #32
    az SW fenye szamomra rendesen megkopott... meg minidg a 20 evvel ezelötti sikeréböl él Lukas barátunk ez az e1 annyira rosz volt hogy rossz ragondolni... megvolt a video cd masolat rola de nem neztemmeg nehogy elrontsa a mozit ugy vartam azt amikor egre bejött a magyar mozikba az elönapok egyikeben jol meg is nezteük... és komolyan mondom hogy untam... olyanvolt az egesz mint egy disney film...
  • Assassin
    #31
    A Szőke-Badár filmek szvsz nagyon tömények,sokszor kell megnézni ahhoz hogy minden kis poén is leessen.Én tudnám nézni egy napig is,ezek azok a filmek amiket sose unok meg mindig fetrengek a röhögéstől...
    Nemrég volt a dunatv-n a Vattatyúk.
  • Laalee
    #28
    ez van azeert meg mindig jobb mint a JP3 :)))
    de amugy mitvartal ha nemez lett volna törtenet nemlehetett volna eladni a buta amcsiknak ez kell a penz meg onnan jön...
  • Lteebee
    #27
    A comic stripet épp azért kellett volna jelölni akkor.

    A radiátor nekem is tetszett, de nem annyira, mint itt a legtöbb arcnak. Látványilag okés, de ez az "igazságtalanulmeghurcolnakkinyírjákacsaládomtúlélemeltűnökegypárévrefizikailagésszellemilegegyarántmegerősödvevisszatérekésjólmegbosszulokmindent" cselekmény egy kissé idegesít.
  • Laalee
    #26
    azert mer kiraly filmek :))

    ha egy filmet tulsok oszkárra jelölnek az tuti szar... ezalol maz a radiator volt kivétel, bár en azt is untam a vegefelé. 1 20percellehettt volna rövidebb.

    amugymeg a shop stop alap film a roncsfilmmel együtt a comic strip egy kicsit mar lapos...
  • Lteebee
    #25
    Szerintem a speed is fos volt.

    Azér, mer vmit a buzi amcsik oscarra jelölnek jó?

    Mér nem jelölték a következőket:Legényanya, Roncsfilm, Clerks, Comic Strip, Shop show...?
  • Assassin
    #22
    Igen,az kicsit sántított,de amúgy zsír volt.Előző héten az''Apádra ütök''-öt kellett végigszenvedni mert a barátnőm meg akarta nézni a R.de Niro miatt.Okádék volt...
  • Lteebee
    #21
    Én is a hétvégén nézém Taxi2.
    Jó volt, de nem estem hanyatt, és többször nem nézem meg.

    Azok a nagy ugratót részek azzal a bazi nagy szárnnyal...
  • Assassin
    #20
    Taxi 2-t néztem a hétvégén.Na ehhez képest a dinók mehetnek a francba...
  • Laalee
    #19
    nemtom mit esztek ezen a Jp on moziban ne lattam 8akoriban bantam) azt leadta valamelyik tv mostanaban az egy dolog ohgy hlalra untam, és mostani filmek utan egy egetrengetö technikat se lattam benne, de meg idegesitett is az a sok klisé amit minden hasonlo stilusu filmben elsütnek...

    ezekutan a kölcsönkapott JP 2 t mar megse voltam hajlando nezni...
  • Csacsis
    #18
    Azthiszem idén gyakrabban megyek moziba :)
  • Tomcat
    #17
    Na, épp most fejeztem be a Gyűrű urát, s már nagyon várom a filmet. Szerintem simán lemossa a mára már leeresztett SW-t.
  • Tomcat
    #15
    Ezzel egyetértek-mármint a zenei aláfestéssel, de ez már a 2. rész gyengeségét sem tudta feledtetni...
  • Waterhorse
    #14
    Peter Folk(Colombo)is szerepelni fog benne,valami papot alakít majd.
  • CSOCSO
    #13
    Ezt modnom én is noxon!!!!azé nagyon jo a film!
    titétütüü tütüdüdü düüüüüüü...:)
  • noxon
    #12
    A Jurassik Park nagy film volt és a 3 is az lesz
    engem midig kirázott a hideg mikor a dinók megjelentek a zenei aláfestéssel
  • Coine
    #11
    Nemtom meddig lehet ezt a dínós hülyeséget még húzni, de már a kettő is sántított...
    T3 király lesz, Szar Wars az nemtom, de ez az Episod One elég szar volt (de a kardozás az jó volt :-), Mátrix 2, szerintem minőségi filmet kapunk...
  • Tomcat
    #10
    Nos, azért biztos jó kis film lesz a T3 is. A Gyűrűk uráról meg annyit, hogy ha jól filmreviszik, akkor istencsászár lesz! :)
  • Tomcat
    #8
    A gyűrűk urára kiváncsi vagyok. Most olvasom, s nagyon tetszik. Kiváncsi vagyok hogyan filmesítik meg...
    Terminátor3: megint a "na még egy bőrt lehúzunk róla" eset lesz az az érzésem. Látványos lesz meg minden, de nem biztos, hogy jó lesz. Terminator2 volt a legjobb
  • Tomcat
    #5
    ezekkel a folytatásokkal...
  • Tomcat
    #4
    Nagyon el lett találva!
    Ugyanarra a sorsra jut, mint a Mad Max...
  • CSOCSO
    #3
    hja..mai napig ha meghallom a JP zenéjét kiráz a hideg..szinte egy himnusz...
  • Tomcat
    #2
    Hát az igazság az, hogy ez sem lesz nagy szám, ahogy a kettő se volt az. Békén kellett volna hagyni, az 1. rész után, ami még jó volt...
  • CSOCSO
    #1
    hm...szoval még egy bőrt lehúznak róla..