33479
12316971501353788406.png
  • LocalPatriot
    #29671
    Ez nagyon nagy:D
    Akkorát nevetem_D
  • shaba23 #29670
    BCAA-t minden nap kell(ene) szedni, vagy csak edzésnapokon?
  • JohnnyNapalm
    #29669
    fehérjével viccesebb lenne:D
    (bár lehet csak ebben az országban ilyen hülyék az emberek)
  • Neoncsoves
    #29668
  • balintk
    #29667
    Nem semmi a csávó :D
  • Breki33
    #29666






  • The Protector
    #29665
    annyira bírom a grímaszait ennek a hülyének:)
  • Szabi84
    #29664
  • mike77
    #29663
    Szerintetek mi az értelme annak a mell-bicepsz edzésnek, amikor felváltva csinálnak egy mell és egy bicepsz gyakorlatot? Ez az aktuális divat most nálunk. Pl. fekvenyomás, közben kétkezes bicepsz, aztán tárogatás, közben egykezes bicepsz, stb. Mellnél inkább a tricepsz dolgozik, mell-tricepszet még értem is, de szerintem ennek annyi haszna van, mint mondjuk a mell-vádlinak. Vagyis azon kívül, hogy esetleg gyorsabban meg van az edzés, van ennek más haszna ?
  • Retsu
    #29662
    Nem is tudom hallod, talán a Centrum(szigorúan dupla adaggal). Ne feledjük, ezek az ajánlott értékekmég 1 egész nap ülőmunkát vbégzőnek is kevés némely esetben, nemhogy sportolónak!

    http://www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/sulyemeles-eb-bronzermesse-lepett-elo-magat-krisztina-2273153

    És még mondja valaki, hogy a súlyemelők mind csoffadtak! Azok a karok...nem tudom ki hogy van vele, én mindenesetre nem szeretnék parasztlengőt kapni tőle Ha valakit érdekel, egyébként beszúrom Bill Starr véleményét a sport megoszt(ottság)áról.

    Amúgy igen, bezony Snipes-nak volt ideje a fegyencedzés gyakorlására, szó szerint. Más kérdés, hogy ilyenkor mindig tuti hogy 1edül vitte el a balhét, esetleg valamilyen későbbi haszon reményében. Teszem hozzá, ha ilyen kaliberű filmben szerepet kap,már megérte neki.
  • shaba23 #29661
    valaki multis témába?

    Egyébként bevásároltam. 3kg 100% whey pro, 1kg dextróz, 1kg maltodextrin, valamint Glucosamine 500. Ezek mellé kéne még multivitamin, de mivel kifutottam a keretből, már EP kártyával kéne vennem, azt meg úgy tűnik, hogy csak gyógyszertárból lehet, ott meg nincs daily one:)
  • Tyler1
    #29660
    Annyit javítanék, hogy ch-t folyamatosan csökkentse, 5g-ről 1re lemenni nem lenne túl mókás. Első héten elég csak kiszanálni az étrendből az oda nem illő dolgokat, aztán következő héten el lehet kezdeni 50-100grammal visszavenni a ch-ból, amit hetente lehet csökkenteni fogyástól függően. 1g/tskg már nagyon a diéta vége.
  • mike77
    #29659
    Hogy ne maradj válasz nélkül: ha volt tömegnövelő étrended, annyit változtass rajta, hogy a fehérjebevitelt emeld fel 2,5-3 g/ttkg-ra, a szénhidrát bevitelt csökkentsd le 1-2 g/ttkg-ra, zsírbevitel lenmagolajból v. olajos magvakból stb. Ha heti 1 kg-nál gyorsabban fogysz emeld a szénhidrátot, ha lassan akkor csökkentsd. Gyümi minimális, mert gyümölcscukrot tartalmaz ami zsírba megy. 6-7-szer ehetsz kis adagokban. Utolsó kajának legjobb a túró, lassú felszívódású fehérjét tartalmaz. Kis súllyal sok ismétlés felejtős, maradj a lehető legnagyobb súlyoknál. Kardió reggel éhgyomorra vagy edzés után rögtön, vagy edzéstől messzebbi időpontban. Ha kimaradt valami azt pótolja valaki
  • LocalPatriot
    #29658
    Igen, adócsalás miatt kapott 3 évet.
    15 millió dollár értékben volt csalás.
  • shaba23 #29657
    Multivitaminok közül mi az amit ajánlotok? Leginkább gyógyszertári lenne jó, mivel egészségpénztár finanszírozza:)
    Bár ha van megoldás arra, hogy EP-vel vegyek tápkieget, akkor várom a javaslatokat!
  • Tyler1
    #29656
    Adócsalás ha jól tudom.
  • LocalPatriot
    #29655
    Felvétel előtt csinál pár fekvőt azt a régi lesz:)
    Ám, hogy hogy sitten volt?:S Mindjárt utána is nézek.
  • loserman
    #29654
    Köszi!
  • Retsu
    #29653
    Na ja, van még ideje. Gondolom a Penge 3ra gondolsz, hát jó nem azt mondom hogy xar, de az 1-2ben még sokkal jobb formát mutatott.

    #29639: Mell, Gibson? :D
  • Tyler1
    #29652
    A héten kezdték forgatni a filmet, ez a kép már ott készült, szóval aligha lesz ennél nagyobb :) Bár tavasszal szabadult a sittről, meg utána még kapott 1-2 hónap házi őrizetet, szóval nagyon ideje sem volt edzegetni. De egy új Pengét elfogadnék tőle :)
  • LocalPatriot
    #29651
    Na, hát tényleg nem vitte túlzásba:)
    De van még egy kis ideje formába lendülni, újra. Penge pont ma volt, hát elég izmos volt annó is:) Ahogy Mel Gibson is. (asszem a Mi kell a nőnek c. filmben látszott valami rajta)
  • hungary27
    #29650
    Ő is erre gondolt.
  • loserman
    #29649
    Ez a megfogni "alul-felül" szó nem jött át. Konkrétan így gondoltam végezni, sima rúddal.katt ide
  • Tyler1
    #29648
    Hát Snipes nem vitte túlzásba :)
  • LocalPatriot
    #29647
    Kegyetlen durván néz ki.
    Majd a Wesley Snipes-ra leszek még kiv.
  • shaba23 #29646
    Még hogy az alkohol káros...
  • The Protector
    #29645
    Rosszul látok vagy az Mel Gibson?Te jó ég.
  • LocalPatriot
    #29644
    Az igen! Az a kar, váll nem egyszerű.
  • Különc
    #29643
    Nekem is adhatnának abból a csirkéből, amivel ezek készülnek fel a szerepre
  • Trichie
    #29642
    Srácok tanács kellene. Eltűntem a fórumról pár hónapja de ettől független nyomattam az edzéseket és a tömegelést. A változás sikerült de most 4 hó tömegelés után szálkásítanék, ebben kellene egy kis segítség hogy hogyan induljak neki... kondi mellett kardió? edzéskor kis súllyal sok ismétlés? milyen az étrend? a rizses húsokat, zabpelyhet, a napi kiloszámba kajált banánt és a napi 7x 8x kajálást gondolom elfelejthetem
  • mike77
    #29641
    Ráadásul 2. Amúgy én úgy döntöttem abbahagyom az egészet. Majd ha én is 70 leszek összedobok egy ilyen formát .
  • shaba23 #29640
    És még lába is van!!44
  • Tyler1
    #29639
    Expendables 3, beszarás :D

  • Retsu
    #29638
    Helyes Én is próbálok nagyrészt így edzeni(tehát nem mondhatni hogy nem azt csinálom amit prédikálok). A félreértések végett mondom csak, hogy többen itt azt hiszik b#szogatás végett ajánlom a nehézsúlyos,kemény munkát._Nem így van, nekem ez a stílusom, ez vált be. Még csak nem is vagyok ellene a periodizációnak, ahogy pl. a lábjegyzetemben lévő lifter. Ha vkinek úgy tetszik, csináljon pumpálós edzéseket. A magam részéről úgy vagyok vele, hogy azért a 2/3 meglegyen(nem félreérteni), szóval az idő nagyrészében igenis kemény, 5-6os szériák.
  • mike77
    #29637
    Mindig nagy súlyokkal próbálok edzeni, inkább hat ismétlésekkel, mint kilenc, tízzel.

    Ehhez a Jackman féle felhúzáshoz annyit, hogy én is felhúzok 180-at (épp ma volt, majdnem rókavadászat lett belőle, a lábam mégis kb., mint egy futóé.
  • Retsu
    #29636
    Jól van na, majd csekkolom hogy milyen formát hozott össze 4 év alatt havi 10000$ból. Amit ki szeretnék fejezni, nem biztos hogy 1 megfelelő üzenet hogy "lábak nem számítanak, attólmég sztárlehetsz". Már ami a megjelenést illeti.
  • Prince of Máté
    #29635
    Twitter írta ő maga, hogy 180 kiló.
    A napokban néztem meg a régebbi (2009) Wolverine-t, hát ég és föld, ott sokkal kevesebb izom volt rajta, és jól fogadták a filmet. (a testalkattal kapcsolatban senki nem panaszkodott)
    Az idei filmben sokkal durvábban néz ki, a formája maximum csak neked gyér.
  • Retsu
    #29634
    Jó lesz az-sőt lehet hogy most se rossz, csak a nagy hátad miatt látszik kicsinek. Mindenesetre ha hangsúlyozott mellfejlődést akarsz, keményen és nagy súllyal kell megedzeni. Aleírt fő gyakorlat-teljesítményed alapján gondolom neked nem kell magyarázni hogy sokkal jobb ha rövid idő alatt a lehető legtöbb izomrostot viszel be a munkába, mintha xarrá durrantanád sok ismétléssel.

    BBrádiót hallotta vki? Na ők is 160ra saccolták Jackman felhúzását És bár tényleg nem rossz ha az átlagot nézzük, azért 4 év edzéssel hangsúlyozva erre a főszerepre-azért a különbség a képregényekbeli Rozsitól igencsak szembeötlő(régebben láttam is ilyen then and now összehasonlítást, ha vki tud ilyet nyugodtan felteheti ide).
    Lényeg hogy lehet jobb fogadtatása lenne a filmnek is, ha kicsit masszívabb lenne-nem azt mondom hogy úgy nézzen ki mintha Arnoldra készülne-de ez így nagyon gyér.
  • The Protector
    #29633
    Egy idő után már az íz is számít.Mit szenvedtek a haverjaim mikor már mindent próbáltak és mindtől szarul voltak annyira undorodtak tőle.Befogott orral itták.2-3 vödör csokis kedvenc után már utálták azt is:)Aztán jött a kávé stb... végén meg már az epres ízű amitől eleve reszkettek:)
    Amúgy más teremben gyakran finganak a kondisok?Mert ezek annyit fingottak,hogy ki kellett mennem a termeből is kint végezni a gyakorlatokatXD
  • Neoncsoves
    #29632
    a mell fejlődése hosszú folyamat, pláne ha úgymond 0-ról kezded. Illetve a segédizmok a mellezésnél nagy szerepet játszanak (váll, tricepsz)