33479
12316971501353788406.png
  • JohnnyNapalm
    #29711
    alap dolgok, húzódzkodás, felhúzás, evezés
  • mike77
    #29710
    Miket csinálsz hátra, hogy így kiüt? Láb után a hát a másik kedvenc edzésem .
  • JohnnyNapalm
    #29709
    én hát után, és attól vagyok a legfáradtabb is (mint most, ma az volt)
  • DarkHorSe
    #29708
    Ezek kozul az Arthroxont javasolnam, nalam bevalt.
  • oliwwer
    #29707
    Ha már recsegsz ropogsz akkor a preventív dolog nem fog összejönni :D

    Valami bikábbat célozz meg mindenképp. Ezekre nagyon oda kell figyelni, mert ha szétmennek az izületeid akkor gatya az egész. Meg amit említettél is, jó hosszas melegítés, átmozgatás.
  • trident
    #29706
    Mindkettőtöknek köszönöm a tanácsát!:)
  • Tyler1
    #29705
    Ha már megvan a recsegés-ropogás, akkor én mindenképpen erősebbet javasolnék, Biotech Arthro Guard nem sokkal drágább, de jobb termék, bikábbak közül pedig Scitec Arthroxon vagy Heavy Duty.
  • DarkHorSe
    #29704
    Ez meg amugy is az olcsobbak kozul van. Ehetsz melle c vitamint, meg omega 3at.
  • trident
    #29703
    A J-X complex jó választás főleg preventív jelleggel kúraszerűen? Vagy esetleg ár/értékbe tudtok jobbat, hasznosabbat ajánlani?

    (35 vagyok, tudok recsegni-ropogni, hosszasan melegítek be, küzdősportot űzök. "Súlyzós" vagy saját súllyal végzett gyakorlatok előfordulnak, ezek majd szaporodni fognak tél felé).
  • setuh
    #29702
    Nekem is volt ilyen most nyaron,nah meg olyan is amikor nem alltam meg amikor kellett volna es eppen,hogy eljutottam a wc-ig
  • mike77
    #29701
    Én se hagyom ki soha a lábat, mégis mindig van izomlázam, nem is kicsi.
  • Vaxi
    #29700
    hát nem tudom, én soha nem hagyom ki a lábazást, guggolás kitörés lábtoló hármastól 3 napig járni nem tudok...
    minden súly és magasabb ismétlés kérdése :D
  • DarkHorSe
    #29699
    Az csak akkor van ha elhanyagolod a labedzest :D Ha rendesen edzel, nincs izomlazad csak megerzed hogy arra a testreszre edzettel :P
  • shaba23 #29698
    Fazsán sikerült koncentrálnom a mellemre fekvenyomásnál, abszolút nem érzek fájdalmat a tricepszembe (hosszú a karom, szóval vannak gondok), ellenben (bár mell+has edzés volt) izomlázam van a hátamban és a nyakamban...
    bár ha bele gondolok, a nyakam a haspréstől is be tud állni.
  • Prince of Máté
    #29697
    Persze, nekem nem 1 lábedzést kellett abbahagynom, mert egyszerűen annyira szarul voltam, hogy hiába pihentem a teremben fél órát, még úgy sem tudtam volna úgy folytatni, hogy nem hányok oda...
    Na meg a nagy melegekben nem volt nehéz szédelegni :/ Én hülye, úgy hajtottam magam, mint mikor hűvösebb van, meg is lett az eredménye...
  • Retsu
    #29696
    Egyél sokat, ha nőni akarsz pihenni is kell. Meg ugye az se árt, ha minél kevesebbet idegeskedik az ember(bár ez manapság magamról is tudom nem egyszerű).

    #29694: Na igen, nem sokan szeretik az ilyen kemény, "régimódi" gyakorlatokat. Pedig az anyagok előtti korban milyen eredményeket értek el velük!
    A szédüléssel azért 1 ponton túl vigyázni kell, én tudom hogy pl.a folyamatos légzés nem teszi lehetővé a 100%os erőkifejtést de úgy vagyok vele azért az első a biztonság, egészség.
  • DaemoonHunter
    #29695
    Én csillagokat is látok :) Makacs testrész a láb, sok vért, energiát "elvon", szóval természetes ha szédülsz :)
  • mike77
    #29694
    Az is volt, nagy kedvencem . Alig csináljuk ketten mifelénk...
  • oliwwer
    #29693
    Nekem deadlift után szokott lenni kemény szédülés. Ez ilyen :)
  • mike77
    #29692
    Nem a másnapra gondolok, akkor úgy járkálok, mint a tojókacsa, hanem közvetlen az edzés utáni hányingerre, szédülésre ilyesmi. Lehet kicsit visszább kellene vennem.
  • The Protector
    #29691
    Akkor jó a lábazás ha nagyon fájnak az izmaid.A legjobb meg akkor ha másnap a wc-re is nehezen ülsz le és úgy mászkálsz mint egy öreg papi.
  • mike77
    #29690
    Ti is sokszor vagytok rosszul lábedzés után? Már egy órája vége de még mindig nem vagyok százas .
  • Szabi84
    #29689
    Akkor nagyon vékony voltál, én 180 cm 61 kilót voltam. Most 72 kg, itt meg is állt a tudomány, igaz nem foglalkozok különösebben a kajálással próbálok sokat enni! Nem szeretem degeszre enni magam, nagyobb lesz tőle a hasam, nehezebb is kockát összehozni:S
  • Vaxi
    #29688
    178 centimhez 48 - 50 kiló társult. elég nagy meló volt elmenni 70-75 kilóig, ami még mindig nem sok :)
    nekem a következő recept jött be:
    azt hittem sokat eszem, rosszul hittem. kiszámoltam, hogy mennyit kell ennem a növekedéshez, aztán elkezdtem betolni a csirkerizst.
    ha már tele voltam, de még maradt az adagból, akkor nagy levegőt vettem, és belapátoltam. lustaságomból következve nem bontottam le az egyes étkezéseket gramm szerint. a kaja mellett természetesen az edzés kötelező.
  • oliwwer
    #29687
    Majd változik. Nekem is így volt. 67 kilónál megálltam, és nem jött semmi.

    Aztán eltelt két év, és megugrott. Most 86kg vagyok 187 magasan. Kajára figyelj oda, hogy minél kevesebb mocskot egyél, fehérje szénhidrátbevitel meglegyen, és rendszeres edzés, ésszel.
  • vsly
    #29686
    Sportolj,egyél,figyeld a változásokat,közben tanulmányozd az egészséges táplálkozást.Ezt olvasd el többször,aztán mélyítheted a tudásodat máshonnan is.Meg hát az se derül ki mi a cél????Atletikus testalkat,testépítő,vagy bőven elég a trendi-buzis?Valamelyik nehezebb,van amelyik megvan hamarabb...
  • balintk
    #29685
    Most megmértem magam 177cm vagyok, de csak 63 kg, és csak nagyon nehezen tudok hízni, mivel gyors az anyagcserém. Valami ötlet?
  • Prince of Máté
    #29684
  • balintk
    #29683
    183 centihez kb. hány kilónak kéne lennem?
  • Tyler1
    #29682
    Ez komoly? :D Milyen szépen kihúzták a tónusokat :) Egyel profibb, mint ez

  • shaba23 #29681
    a haján talán nincs PS :)
  • Breki33
    #29680
  • oliwwer
    #29679
    Kb az én reakcióm is ez volt
  • KaBuTo666
    #29678
  • Renjike
    #29677
    Úgy érzem ideje lenne egy 300 újraforgatásnak :D
  • UltraZord
    #29676
    győzike kigyúrta magát!
  • adam46
    #29675
    Ja, ja, jöhetne ásni.
  • hungary27
    #29674
    nem csak onnan
  • oliwwer
    #29673
    Hiányzik a bannerból :(

  • shaba23 #29672
    Apa és fia