33479
12316971501353788406.png
  • Retsu
    #29751
    Ha az elejére rakod, akkor tény hogy nagyobb erőt tudsz kifejteni, így ha vastagítás fontosabb, érdemes azzal kezdeni. Mondjuk ha haladó gyakorlatot csinálsz széles hátra; pl. húzódzkodás nem túl jó mert nem biztos hopgy marad elég erőd. 1 szó mint 100: ELSŐ a felhúzás(vagy más komplex hátgyakorlat), aztán a többi :)
  • mike77
    #29750
    Én a végére rakom.
  • mike77
    #29749
    Edzésre menet benéztem a helyi gyógynövényboltba, volt kókuszzsír, vettem is egy literest. Hát nem olcsó, 1485 ft volt, remélem sokáig elég.
  • shaba23 #29748
    okos felvezetés, majd kérdés:)

    "Tisztában vagyok vele, hogy nincsen gyakorlatok amik csak szélesítik, illetve csak vastagítják a hátat. Ha vastagítani szeretném akkor a főleg vastagító gyakorlatokat inkább az edzés végére vagy elejére tegyem?"
  • shaba23 #29747
    Mindent lehet vele:)
  • mike77
    #29746
    Krumplit lehet vele sütni? Hiányzik a sült krumpli .
  • shaba23 #29745
    Mi szoktunk kókuszzsírt használni (azért zsír, mert ugye szobahőmérsékleten "szilárd".) főzéshez, a csirkét pl mindig abban sütöm. Ha az ember nem éget benne szarrá semmit, akkor simán használható többször is. Mondjuk én mindig ugyan azt sütöm benne. Annyi, hogy amikor leülepszik benne a darabos rész, akkor leöntöd a "tisztát", és legközelebb csak egy kicsit belepótolsz.
  • Breki33
    #29744
    #27871
  • Panzermeyer
    #29743
    Hát jah, nem kevésbe kerül... De, ha tényleg sokszor lehet használni, akkor valamennyire visszahozhatja az árát. Mondjuk aki szokott vele főzni szólhatna vmit a témához az újrahasznosíthatóságát illetően.
  • Prince of Máté
    #29742
    A lehető legjobb a kókuszzsír, ugyanis azt a szervezetünk teljesen elégeti, és az olíva\napraforgó olajjal szemben semmilyen íze nincs az olajnak. Egy gond van vele, hogy drága.
  • mike77
    #29741
    Olvasd el ezt . Lehet körülnézek kapni-e mifelénk valahol.
  • loserman
    #29740
    Emberek!

    Kókuszolaj sütéshez? Vélemények?
    Amin megakadt a szemem, hogy az van ráírva, hogy 100ml 92%-a telített zsírsav.
  • csuszi
    #29739
    félreértettél. nem méret miatt mondtam, hanem forma, alak miatt. van az olajnak egy specko kinézete. lehet valakinek ötvenes binyója is, vagy valakinek már 38nál is "érdekes".
    ez nálam az érdekes kategória. ettől még lehet tiszta, csak nekem gyanús, hót olajosnak néz ki.
  • Vaxi
    #29738
    én sem gondolnám
  • Tyler1
    #29737
    Karban mindig rohadt erős volt. Szerintem nincs abban olaj.
  • KaBuTo666
    #29736
    Egyetértek, az synthol vagy valami egyéb anyag amit beszúrt magának.
  • csuszi
    #29735
    az a felkar nekem szintol gyanus... lehet a kep, az arnyek faszm tudja, de az nagyon necces.
    tobbi kemeny
  • Tyler1
    #29734
    Lénárd Lajos (naturál testépítő) :)

  • UltraZord
    #29733
    szép :)

    kíváncsi lennék milyen állapotban vannak az ízületei
  • mike77
    #29732
    Nekem is a kedvenc oldalam. Humoros és nem akar rám tukmálni minden mondatban valamilyen tápkieget.

    HIIT-t van valaki aki régebb óta csinál?
  • Tyler1
    #29731
    Osztom a véleményt, átlátható, igényes, szakszerű oldal. Épp ezt olvasgattam, és gondolkodom erősen az elkészítésén :)
  • Retsu
    #29730
    NMég nem de az oldalról: véleményem szerint az egyik legjobb hazai viszonylatban, nagyon király cikkek. Van benne tudományos megközelítés, mégis közérthető módon adják az infót úh. nagyon ott van tényleg.
  • Breki33
    #29729
  • shaba23 #29728
    Universal Ultra Whey Pro

    Ezt próbálta már valaki? Vélemény?
  • veszelka
    #29727
    irigylem a problémáitokat :)
  • veszelka
    #29726
    én egyszer szédültem meg konditeremben, amikor "szuperszettben guggoltam és vádliztam"
  • Retsu
    #29725
    Ja így már érthető. Az ilyen fesztiválos mérés nem tudom mennyire mérvadó(volt-e benned 1 kis fűtőanyag:)), de én is olvastam olyan 35-40 kiló az átlag. Lényeg hogy nem szabad feladni, szvsz hacsak nem maxolsz vagy 3akat nyomsz mondjuk felhúzásban, akkor no gurtni!!
    Lehet csinálni felhúzás utáni súlytartásokat, függeszkedést húzódzkodón stb. Meg ezt a marokerősítőt is tudom javallani, nekem bevált(Spartan 10-40ig állítható). Arra mindenképp elég hogy az átlagosnál nagyobb szorítás legyen idővel.

    Nkem is a bal kezem gyengébb, de 1előre úgy vagyok vele, olyan 140ig biztos nem fogok váltott fogást próbálni felhúzásnál.
  • mike77
    #29724
    Nekem bal kezem gyenge, felhúzásnál 130-tól már gurtni kell, mert a negyedik emelés után kicsorog a kezemből a rúd. Mondjuk az egész bal karom gyengébb, könyökben is sokszor fáj.
  • Vaxi
    #29723
    értsd úgy, hogy ha állva lenne a gyakorlat a challege-en, akkor sokkal nagyobb súlyokat választanának az emberek, ami sokkal veszélyesebb. ülve a gyakorlat kontrollálhatóbb, és könnyebben avatkozhat be a segítő szükség esetén.

    nekem fos gyenge az alkarom, szopok is miatta. SZIN fesztiválon volt ilyen test analízis, ott volt szorítás erő mérés. 43 kilót szorítottam, ez alig több, mint az egészséges (értsd normál) érték :((
  • Retsu
    #29722
    Ízlések és pofonok. Tudod, úgy vagyok vele így is elég ülő életmódra álltunk át a "civilizáció"nak köszönhetően. Legalább edzésen amit lehet állva kellene nyomni.

    Amúgy ki hogy áll a fogáserővel? Én március óta igencsak sokat fejlődtem(ilyen10-40 kilóig állítható gripperem van). Hiszitek vagy sem, maxon először kemény 2-t tudtam vele, most 23at. Innentől márnyilván lassabb lesz vmivel a fejlődés,de nem akarok megállni, jól elkapott a gépszíj :) Szerintem semmiképp nem szabad hanyagolni a kérdést, vmilyen formában edzeni kell rá, nehogy már ezen múljon 1 emelés.
  • Vaxi
    #29721
    azért kell ülve, mert biztonságosabb :)
  • Tyler1
    #29720
    Gondolom ilyen limitált előadások lesznek, bár kitudja kint mennyire vevő rá a nép, attól viszont nem kell félni, hogy a magyar forgalmazók bevállalják :)
  • mike77
    #29719
    Hát akár lehet is. Régen mindig kicsit magas volt, nem annyira, hogy kezelni keljen, csak mindig mondta az üzemorvos, hogy figyeljek oda rá. Jártam métetni is hetente, az utóbbi években nem is volt már magas. Egy huszast is ledobtam a súlyomból. Bár lehet, hogy nem ártana megméretni mostanában, már rég láttam az orvosomat is, egy vérképre is kíváncsi lennék.
  • Retsu
    #29718
    Hm, lehet hogy benézek ha úgy adódik. Konkrétan guggolásra készülni mondjuk nem tudok, azért vmilyen szinten jó rá az elölguggolás. Látom a rettegett nyakmögül nyomást leváltottákhát igen versenyhelyzetben nem szerencsés ha sérülnek sorra az emberek:) Mondjuk miért kell ülve azt nem értem, ez is táptalaja lehet 1 sérülésnek az általános hiedelemmel ellentétben. Nem tudják megállapítani hogy rugózik-e vki?

    A felhúzás megintcsak 1 érdekes kérdés, elég limitált a súlykészletem, nade lehet majd 1 hónappal előtte eljárok valahova.
  • Vaxi
    #29717
    nem, budapest, folyondár stadion. november 9 :)
  • oliwwer
    #29716
    Szegeden lesz?
  • Vaxi
    #29715
    Kivel fogok találkozni a brutal challange-en? :)
  • UltraZord
    #29714
    moziban?O.o
  • Tyler1
    #29713
    Új

  • UltraZord
    #29712
    na igen, guggolgattam aztán hányinger és szédülés, azthittem sírok...
    vérnyomáshoz nem lehet köze?