33479
12316971501353788406.png
  • immovable
    #29831
    Tuti.
  • Retsu
    #29830
    Ez kétségtelen, csak háttér nélkül nem lehetne olyan kurva nagy meló :)

    Amúgy ahogy a BB is írta, elhunyt Casey Viator. Véleményem szerint az egyik legnagyobb a "hőskorból" és egyike azon keveseknek, akik férfihoz méltóan néztek ki(bajusz!) Ő, a Mentzerek, Ed Corney...nem is igen tudok többet, ha valaki igen segítsen kiXD Nyugodjék békében.
  • Prince of Máté
    #29829
    Ezt The Rock írta a facebookjára:

    "..this is my 5th month of a strict 7 meals a day diet, 4am wake ups to workout 2x's before I come to set. Shoot intense scenes for 12hrs, but before that Im in my hair and make up trailer for 4hrs every day getting prodded, poked, pulled, pushed, glued, painted w/ tattoo cover, applying animal teeth punctures, scars, claw slashes, dirt & blood by a multitude of handlers. "

    De lehet fogni a szerekre is...
  • mike77
    #29828
    Pont az életkor miatt gondolom, hogy tuti cuccolnak. Nálunk is edzettek ilyen korú fickók, azokon nem sok eredmény látszott.
  • The Protector
    #29827
    Termem van,időm nincs,pénzem nincs.
  • Vaxi
    #29826
    ettől még kurva nagy meló ilyen fizikumot összehozni ennyi idősen. :)
  • Retsu
    #29825
    De ez abszolút nem túlzás. Gondolkodjunk reálisan Szerintem egyáltalán nem elképzelhetetlen, hogy olyan SZEREK állnak rendelkezésükre, amik semmilyen formában nem kaphatók-tiltott szerek-legalábbis a népesség 99,9%a számára.
  • mike77
    #29824
    Saját gyógyszerész, kémikus...
  • hungary27
    #29823
    Meg még gondolom sok személyi edző, dietetikus.
  • Prince of Máté
    #29822
    Pontosan, épp erről volt szó a legutóbbi BBRádióban.
    Van saját edzőtermük, kurvasok pénzük, rengeteg idejük.
  • Tyler1
    #29821
    Van elég pénzük, van elég idejük. Más nem kell.
  • The Protector
    #29820
    Hihetetlenek!!!Mitől van ez?A sztárok a filmek előtt fél évvel elkezdenek edzeni és akkora malacok lesznek rövid idő alatt......Mi ez?Személyi edző miatt?Profi szerek?Profi kaják?Az életmódjuk?(sok pihenés,nincs fiztikai munka).Hihetetlen.Mel Gibsonon ki vagyok akadva...jó teste volt mindig de most bazinagy.
  • Retsu
    #29819
    Egyébként az a vicces, hogy már mondhatni a kezdetektől fogva ajánlják olyanok is az 1kezes variációt, akik izoláció-fanatikusok. Arnold meg úgy jellemezte a gyakorlatot, hogy jó a test elől indítva, "kezdőlökés"sel. Ez nyilván nagy odafigyelést követel meg, mert tényleg sérülés lehet belőle.
    Én végső soron azt mondom, szabályosan végrehajtva az igazi ez is-törzs mellől indítva-ugyanakkor semmiképp sem 20-30as őrültség, mert adott gyakorlatot nézve az még kardiónak is kevés.
  • Panzermeyer
    #29818
    Szerintem ez a gyakorlat a koncentráltabb végrehajtáshoz jó, a sima mindkét kézzel 1x-re történő oldalemeléshez képest. Továbbá mivel egy eleve stabilabb helyzet van, mint a kétkezes verziónál, lehetővé teszi nagyobb súlyok alkalmazását is, ami a kétkezes verziónál már lehet, hogy szabálytalan végrehajtásba, rángatásba torkollana. Bár ezt itt is el lehet érni, ha már akkora a súly.
    Végrehajtáskor picit megdőlsz, ahogy a kolléga írta. Még jobban megdőlve a hátsó váll, és a hát erősíthető vele, de ilyen hátgyakorlatot még nem nagyon láttam emberektől.
  • mike77
    #29817
    Értem már. Egyenes testtartás, picit előre dőlve. Köszi! Majd begyakorlom.
  • shaba23 #29816
    Oldalra egyenes, mert csak annyira kell kapaszkodnod, hogy stabilan tartsad magad és ne billegj emelésnél. előre kell dőlni, annyira, hogy a hátadba a lehetős legkevésbé érezd a feszülést. Igen, egykezes. Az az ideális, ha megtalálod azt a dőlésszöget, ami neked jó, és ott tudsz megtámaszkodni.
  • mike77
    #29815
    Most nem tudom arra gondolsz-e amire én. Nem sima oldalemelés, csak egy kézzel, tehát nem az előre dőlésre gondolok, hanem hogy oldalra meg kell-e dőlni.
  • shaba23 #29814
    Minimálisan kell csak előre dőlni, mert akkor a hátad alsó részén kevésbé fogod érezni a feszülést, mikor emelsz. Vizszintbe, vagy minimálisan afölé emeld a sújt, és koncentrálj arra, hogy vállból emelj. Nekem eleinte lassan kellett csinálni, hogy végig érezzem, hogy a vállam dolgozik, aztán már ráállt az izom, így tudom normál tempóban jól végezni.
  • mike77
    #29813
    Lenne egy kérdésem oldalemeléssel kapcsolatban, mégpedig arról a fajtáról, amikor egyik kézzel megkapaszkodunk valamiben, és a másikkal végezzük az emeléseket. Ilyenkor a testtartás függőleges, vagy bele kell-e kicsit dőlni. Én beledőltem, és nehezebb volt, mint a sima oldalemelés, szerintem azért, mert ha beledőlve vízszintesig emelem a súlyt, az álló helzetben már vízszintes fölé menne. Ha érthető mire gondolok. Na végül is az lenne a kérdés, hogy kell helyesen végezni a gyakorlatot?
  • shaba23 #29812
    fele annyi van benne 2x annyiért, akkor?
  • Neoncsoves
    #29811
    ja csak a Peak AZ_ből be kell szedni vagy napi 3-4 kapszulát a megadott napi adag eléréséhez, míg a mega daily one plus-ból napi 2 kapszula kell a kb. ugyanannyi vitaminhoz...
  • Darth Sith
    #29810
    én a multipro-t csak dícsérni tudom. több mint 2.5 éve szedem, azóta még náthás sem voltam, akkor sem amikor télen bárhova mentem, mindenki undorítóan krahácsolt körülöttem, úh, saját tapasztalat alapján ajánlott :)
  • Retsu
    #29809
    BioTech-es Vitabolic valamivel erősebb a Dailynél, én most azt "tesztelem". A B-komplex már elég komoly benne, kell is 1 gyomor hozzá:)
  • Succor
    #29808
    Ne csak azért szedj vitamint mert jön a tél :)

    Eddig 2 éve lassan folyamatosan szedek vitamint, viszont most nincs rá pénzem, hát érezhető a különbség.

    Amint lesz pénz veszek multiprot :)
  • Renjike
    #29807
    Azt hittem a Mega A-Zre gondolsz .:) Daily Onera még van pénzem szerintem teljesen tökéletes lesz de 1 dobozzal úgy sem lesz elég a hideg hónapok végéig. Akkor próbára teszem a Peaket is. :)
  • shaba23 #29806
    a peak AZ 1890,- 240tabletta, a daily one 3740,- 120tabletta. De a te döntésed:)
  • Panzermeyer
    #29805
    Inkább vmi alap multi, bár jobb lenne a pack, + 2 x 5000IU D3 vitamin. Tavaly nyár óta nem voltam megfázva akkor sem, amikor hideget ittam.
  • Renjike
    #29804
    ez nekem már túl drága sajnos :( Mega Daily One Plus-t viszont nem is ismertem , nagyon szépen köszönöm "jól" néz ki :)
  • shaba23 #29803
    Peak A-Z ;)
  • DarkHorSe
    #29802
    Mega daily one, scitec
  • Renjike
    #29801
    Na teljesen kész vagyok , edsénél úgy megfáztam hogy azt sem tudom hol vagyok . Most is begyógyszerezve vagyok kicsit magamnál , hétfőn megyek is a póluscenterbe biotechnél veszek valami vitamint van ilyen 20% os kuponom. Kérlek segítsetek hogy milyen vitamint vegyek :D (ne túl drágát mert egész télen szeretném szedni és még suliba járok)
  • shaba23 #29800
    Legyen gyúrós kép is...Sean Penn se szarral gurigázik:) Készül az expendables 4-re?:)

  • shaba23 #29799
  • LocalPatriot
    #29798
    Jöhetnek meg Expendables 3 forgatási képek!!!
  • Retsu
    #29797
    Így van, bemelegítésre-levezetésnek jó igazán. Elég jó az edzés, de van 1-2 hibája. Már ha azt vesszük hogy nem igencsak haladóknak találták ki.
    1. Előfárasztás-Ha nincs meg a kellő alapfizikum, felesleges, sőt hátráltató technika. Előfárasztasz>kevesebb lesz a terhelés a nyomásoknál>a váll rendesen bemelegszik, de a tricepsz nem>EZ az igazi sérülésveszély.
    2.Oldalemelések hangsúly-Nem hiszem, hogy már kezdetben többféle oldalvariációt kellene erőltetni. Egyik hogy nem lesz egyenletes a fejlődés,mintha nyomás lenne az edzés alapköve. Meg ha már ekkor többféle oldalemelés van, mi lesz haladóbb szinten? Mi lesz az új inger az izomnak?
  • Breki33
    #29796
  • Breki33
    #29795
  • LocalPatriot
    #29794
    Hát igen, példaképek.
    Mel Gibsonról az a kép kegyetlen... Ford se egyszerű... de Snipes... benne csalódtam. Ő kegyetlen mód ki lehetne gyúrva. Pengébe volt izoma rendesen.
  • Renjike
    #29793
    Harrison Ford - Han , Indi poénokat várok a filmtől ! Ezen felül elég durván néznek ki :D
  • UltraZord
    #29792
    nagyon rámentek az időskori fittség reklámozására :) nagyon helyes