33479
12316971501353788406.png
  • DarkHorSe
    #29871
    Inkabb menj vissza a gumiba, kkthxbye
  • Succor
    #29870
    Én is csak alapgyakorlatokat végzek, Csak HST felépítésbe...

    Ha unod az osztottat vagy csak valami újra vágysz akkor próbáld ki :)
    Kezdőktől egészen Haladókig ajánlom...

    Jó mondjuk most brutál tömegelésbe kezdtem így valószínűleg ez is rátesz(sőt), de minden esetre nagyon élvezetes így edzeni.Erőbe és tömegbe is jobban fejlődök így :)
  • mike77
    #29869
    Azt még eddig nem próbáltam. Én nagyon hagyományosan edzek, nagyon alapgyakorlatokkal, semmi fül mögött fejenállós bicepsz, minnél nagyobb súlyokkal, alacsony ismétlésszámokkal. A lényeg, hogy kipakoljam a végén a tüdőmet :).
  • Succor
    #29868
    Nekem HST van 1 hónapja és nagyon bevált eddig :)
  • mike77
    #29867
    Én Flectort használok ilyesmikre, jobb, mint a lóbalzsam, olcsó is,de a lóbalzsam se rossz. Most is kb. 4 helyen kenegetem magam.
  • shaba23 #29866
    Úgy tűnik, hogy megerőltettem a bal felkaromat :(
    Csigás letolást csináltam, ráadásul csak a melegítést kezdtem, szóval 15kg volt azt hiszem, + előtte már volt fekvenyomás, ferdepad és tárogatás is, így a melegítés is csak a gyakorlatra történt, nem az edzésre.
    Már az elsőnél éreztem hogy nem okés a dolog, a másodikat meg már meg sem tudtam csinálni :(
    A pihentetésen mit javasoltok még? Lóbalzsam vagy valami? Kössem fel (bár abban a pozícióban sem a legjobb)
  • Retsu
    #29865
    Na ja; a Muscle Worldben is mondták a Vörös Zoliék hogy nem biztos hogy egészséges dolog lenne kiállni 1 szkanderossal-közben kamera ráközelít a cirka 70 kilós csákóra ahogy épp nyomja vkivel az asztalon.

    #29863: Nekem is lesz 1 kis láb, váll+has is mert a múltkori 1 kemény széria lábemeléstől még mindig izomlázam van szal kicsit jobb formába kéne lendülnöm.
  • Prince of Máté
    #29864
    És ennek mi értelme volt? Irigylem a sok szabadidőd...
  • mike77
    #29863
    Inkább ki mire edz ma? Nekem láááb lesz . Lesz felhúzás is, remélem hányósra sikerül .
  • mike77
    #29862
    Össze ne vesszetek ilyesmin
  • immovable
    #29861
    Tudod mi a "Hát igen." ? Egy kurva nagy trollmágnes amire #29860-as sértett vérpisitke már rá is ugrott. Azt hittem többet kell várnom, de nem, gyorsan ki ugrik a szög a zsákból. Már személyeskedik is.
  • DarkHorSe
    #29860
    Mi koze van a kettonek egymashoz? A sajat sportjaban meg jo hogy jobb, fogyatekos vagy. Sajnalom.
  • adam46
    #29859
    Nincs ebben semmi "Hát igen.". Teljesen más edzés forma, a profi szkanderos se tudna kinyomni, 150 kilót...
  • immovable
    #29858
    Pro armvrestler vs Pro bodybuilder

    Hát igen.
  • Vaxi
    #29857
    szomorú... nagyon szomorú
  • mike77
    #29856
    Ezek nélkül is van ám élet
  • Retsu
    #29855
    Azért tényleg, franctudja hány 3,14csa kategóriára van zsé, komoly sportolók emelők részére nuku. EZ A SPORT??
  • Retsu
    #29854
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://nol.hu/lap/sport/20130914-sulyos_helyzet
  • shaba23 #29853
    de feederezni azt használok már évek óta és meg vagyok vele elégedve...
  • KaBuTo666
    #29852
    Más damillal is tudsz horgászni...
  • shaba23 #29851
    Megszünt a power pro...szemetek...
  • Tyler1
    #29850
  • mike77
    #29849
    Én se tudtam, csak azóta megy, mióta leadtam egy húszast . Viszont a fogyás ellenére a pólóim szűkebbek lettek hátban . Úgyhogy érdemes küzdeni, hogy menjen.
  • shaba23 #29848
    Én nem húzódzkodom, csak edzek rá, hogy bírjak :D
    Most még nem megy annyi, hogy érdemben az edzés részévé tegyem.
  • KaBuTo666
    #29847
    wow...that is wow...
  • DarkHorSe
    #29846
    en csak egy kezzel csinalom, scott padon fejjel lefele
  • mike77
    #29845
    A húzódzkodást ti egy edzésen belül hogy csináljátok? Egyszerre csak egy fajtát, vagy több félét is?
  • JohnnyNapalm
    #29844
    launching september 16th
  • JohnnyNapalm
    #29843

    4 nap múlva jön:

  • Succor
    #29842
    Igen azt gondoltam, hogy nagy részben zsírosodok, viszont valahogy nekem jobban megy így...Ha jön a nyár egyszerűen ugranak le rólam a kilók.Nyár közepére kockás hasam volt pedig februárba még bőven 1 nagy kocka volt(ha értitek mire gondolok :D).
    Ezért is kérdezem, hogy megnyomhatom mint a szemét a tömegelésemet 1-2 hónapra kb?..Utána testem válaszát figyelve kevesebb kalória(pont annyi hogy nőljek szép lassan)...Csak most olyan jó érzés úgymond mindig betöltve lenni :)
  • Prince of Máté
    #29841
    Hát a havi 0,5-1 kiló IZOM növekedés a reális, 2 hét alatt 2 kiló hízás nagy része zsír.
  • Succor
    #29840
    Srácok 2 hét alatt 2 kiló az sok?
    Most szeretnék venni valami étrend kiegészítőt(meló miatt) és hát az még + kalória...

    Eddig:
    Napi 300g rizs+100g napraforgómag+fél kilo csirke+reggel 100g zab meg 4-5 tojásfehérje...

    176 cm 77 kg...Most nagyon vacillálok, hogy menjek-e drasztikusan felfelé(mert van rá lehetőség+étvágy) vagy csak szép óvatjával...
  • Tyler1
    #29839
    Itt szálkásan még durva volt, forgatásra már behízott keményen. Fasza program lehetett ez is, napi 10 kaja, az utolsó éjjel 2kor, reggel 5kor már terem :)
  • hungary27
    #29838
  • Retsu
    #29837
    Na, végeztem a váll-kar edzéssel.Mondjuk karra 2 gyakorlat 2-2 sorozattal lehet nem tűnik olyan soknak. De amikor az ember túl van pár NEHÉZ vállból nyomáson, nem feltétlen van kedve a 15 szériás tricepszmunkához és úgy gondolom ez minden naturál sportemberre vonatkozik nem csupán kezdő-középhaladókra mint én.
  • LocalPatriot
    #29836
    "Fölösleges húzni: ez a motivációs videó annyira jó, hogy aki legkésőbb a végére nem indul el azonnal valami kíméletlen edzésre, az menthetetlen."

  • Effe88
    #29835
    hatalmas:D

    Arni kezd formába lendülni?!
  • oliwwer
    #29834
    Wladimir Klitschko posted this pic on Twitter: Arnold Schwarzenegger replied the following day


  • mike77
    #29833
    A faszbúkos rész nagyon jó, sok ilyen hülye van, nyom két bicepszet aztán fényképezi a tükröt a faszbúkra .
  • Retsu
    #29832
    Nem mindenben értek egyet Bunnyval, de azért a mostani audioblog MINDENT VISZ. Kendőzetlenül kimondta a lényeget, ezzel nőtt a szememben. Aki nem hallotta, javallott meghallgatnia