33479
12316971501353788406.png
  • mgkp
    #29991
    Természetesen nem neked, bocsi.:D
  • mike77
    #29990
    Hát ja, jobb téma az edzés. Nekem ma klasszik mell-bicepsz volt.
    Fekvenyomás 4 sorozat, pzitív 4 sorozat, negatív 2 sorozat, utána szuperszettben pozitív tárogatás meg tárogatógép 3-3 sorozat.
    Bicó egykezesekkel állva, utána scottpad franciarúddal, meg egykezessel, végén még kis has.
  • Succor
    #29989
    Ezt miért nekem címezted?:D
  • mgkp
    #29988
    Oké, tegyük fel megértem. (Bár én még mindig nem, ezt a szokásos mókuskereket se értem, mert az nálam azt jelenti, hogy mondjuk azt érem el az életben, amit szeretnék, azt csinálom a munkában, amit szeretnék mert az nagyszerű érzés)
    Megértettem mondjuk, de akkor is miért példakép? Példakép az, hogy teledrogozod, koxolod, leiszod a sárga földig magad elméletileg sportoló létedre? Nálam a sportolói eszme az az ép testben ép lélek, de úgy látszik ma már megváltozott. (Persze, nem azt mondom, hogy néha nem lehet kiengedni de azért ez nem néha volt)
    Másik meg, hogy nem ért el semmit, egy senki volt. Azonkívül, hogy szétkoxolással egy egész jó felépítést föl tudott mutatni. De ezen kívül semmi érdemleges.
  • Retsu
    #29987
    Az igaz hogy nem kellett volna drogoznia stb. Bírálják a khm...hovatartozását is, de legyünk őszinték: a profik közt is bizony sokan vannak akik nem csak a teremben "dolgoznak" meg a sikerért. Nem tartom én se példaképnek méltónak, na de na..tipikus kettös mérce.

    A te eseted szokták irigylésre méltónak nevezni, főleg a mai világban. Gratula hozzá, én senkire nem irigykedek mert tudom hogy előbb-utóbb felemelkedek, vállalkozással vagy anélkül.

    De srácok, kezdünk letérni a témáról! Mi lenne, ha pl. leírnánk az edzésünket?
  • loserman
    #29986
    Csak nem hasonló stílusú vagy?
  • Succor
    #29985
    " nem pedig a szokásos mókuskerékbe"
    Igen és ennek legjobb módja a féktelen bulizás, hülye ribancok húzogatása és önkárosítás alkohollal droggal :P

    Én nyitottam egy saját vállalkozást és bejött, a saját magam ura vagyok..Nekem ezt jelenti a szabadság és a mókuskeréktelenség(de hülye szó),de hát lehet én vagyok még gyerek.
  • Retsu
    #29984
    Nem azért mondom hogy védjem,mert az életmód nyilván hagyott kívánnivalót maga után, de mutass nekem 1 CK modellt pl. aki ilyen szintet ért el. Neki ez volt jó, így akart élni, zabolátlanul nem pedig a szokásos mókuskerékbe bekerülni. Szvsz valamilyen szinten ezt meg lehet érteni.
  • Darth Sith
    #29983
    Senkinek sem a testével volt gondja, mert az egy ruha/újság modellnek tökéletesen megfelel, de nyilván nem testépítő. Hasonló modelleket használ az armani, calvin klein is, ilyesmire teljesen jó volt. A probléma vele, és általában mindenkinek a problémája vele kapcsolatban az, ahogyan élt. Szanaszát kokszolva hozta össze azt amilye volt, dohányzott, hetente többször volt csatak részeg, és a bulikban az alkohol mellett a legkülönfélébb drogokat sem vetette meg. Bár a szteroidok után ez már kb mindegy is. Ez a baja általában azoknak vele, akik a sportban benne vannak és nem az, ahogy kinézett. Kb kívülről jó volt, belülről rohadt kategória, mint egy rossz almánál. Nem véletlenül halt bele 23 évesen. Feltehető a kérdés, hogy megérte?
  • oliwwer
    #29982
  • oliwwer
    #29981
  • Renjike
    #29980
    Kösz! Rendeltem is egy Mad Max övet , mostanában nem leszek vásorközelben hogy beszerezzem és már rámfért. :)
  • Succor
    #29979
    Nem a szálkás test nem jön be.
    Az nem jön be amit/amiket csinált.
    Megint egy megjegyzés:
    Normális értelmes valamire való,magára adó, belül normális értékrenddel rendelkező embernek,nem jön be ez az életstílus :)
  • balintk
    #29978
    Nyilván mindenkinek megvan a maga kis ízlése, szóval tökre megértem ha valakinek nem jön be, se ez a szálkás test, se az életstílus, de akkor felhozhattam volna Jeff Seid-ot is.
  • oliwwer
    #29977
    Ingyen szállítás van builderen, még 2 óráig.
  • adam46
    #29976
    Igen, pattintás nélkül igen becsúszott volna a sport szelet. :D
  • mike77
    #29975
    No meg frankót pattint rajta...
  • DarkHorSe
    #29974
    o nem serult le, csak meghalt :D
  • adam46
    #29973
    Rövid elemzés után.

    Ez most merev lábú felhúzás, vagy felhúzás? Na mindegy, szóval:
    - Görbe hát,
    - Lábhasználat hiánya,
    - Csak hátból húzza, elképesztő terhelést kaphatott a kis dereka

    Egyébként koton sapi minek a terembe?
  • Renjike
    #29972
    Szép ! :D Szedjük csak össze miben is volt hibás a gyakorlat?
  • adam46
    #29971
    Komolyan mondom az ilyenek a büdös életbe nem sérülnek le, akár mekkora súllyal majomkodnak.
  • Prince of Máté
    #29970
    Másika haha, Zyzz és a felhúzás.
  • Prince of Máté
    #29969
    Egészségkirály, haha :D
    Az interjújában arról beszélt, hogy semmi gyors kaja, a videójaiban nem 1x a mekiben zabálnak...
  • Tyler1
    #29968
    Olvastam, hogy bulikban folyamatosan tolta a designer szarokat.
  • mike77
    #29967
    Utánaolvastam a srácnak, mert életemben nem hallottam még , hogy ki ez :). Egy pozitívumot találtam róla, a felhúzás volt a kedvenc gyakorlata, mint nekem :)))
  • adam46
    #29966
    Ezt a példaképet meghagyom balintk-nak. Nem mondom róla rosszat, tudván, hogy már nem él. Az biztos, hogy nem testépítő, a halálához pedig biztos volt köze a szteroidnak, főleg ha még mellé szívbeteg is volt. Agyatlan az ilyen.
  • Renjike
    #29965
    Na még valami! Belenéztem egy másik videóba : ha ekkora nagy ikon meg egészségkirály lenne ez a gyerek akkor nem szívná a cigarettát orrba szájba. :DD

  • Renjike
    #29964
    elég nagy pózer a srác , szánalmas.. :D

    Tyler : miből gondolod hogy drogozott? :o
  • Succor
    #29963
    Megjegyzés:
    Ha ezt a videót akkor néztem volna mikor elkezdtem edzeni, vagy most kezdenék bele a dolgokba, inkább bele se kezdenék.
    Ez nem inspiráció, hanem egy sajnánli való,mentálisan beteg ember tévképzeteinek kibontakozása.
  • Succor
    #29962


    Te jó ég most néztem meg , hogy miről van szó...
    Meg a videó alatti kommenteket...Ezt a csávót biza istenítik.

    Ez is bizonyítja mennyire elkorcsult undorító társadalomban élünk :(

    Bár halottról jót vagy semmit :P
  • Tyler1
    #29961
    Egyáltalán közvetített ez a Zyzz valami értéket az emberek felé? Ivott, drogozott, bulizott, félmeztelenül pózolt minden nő és faszi mellett. Miben mutatott példát ez a gyerek, amit a többi ilyen diszkógyökér nem tudna? Mert jó haja volt és egy fitness kategóriát sem elérő teste? Tucatjával látni ilyet akármelyik szórakozóhelyen.
    Rengeteg olyan példaképet választhatnának, akik valóban próbálnak valamit átadni a rajongóik felé. Fegyelmet, kitartást, alázatot, célokat, motivációt közvetíteni.

  • balintk
    #29960
    Nagyon sajnálom az ingerküszöböd, ha neked ez trollkodásnak és flamelésnek számít. Személyeskedést is elfelejthetnéd már, ha érdemben nem tudsz hozzászólni, akkor legalább ne tedd!
  • Renjike
    #29959
    számból vetted ki a szót ! :D épp hasonlót akartam írni.
  • shaba23 #29958
    Aki 60 kiló és izmos az nem testépítő. Nem attól testépítő valaki, mert lemegy a terembe és súlyt emel. Viszont attól troll valaki, mert bejön egy topikba amihez köze nincs, próbál flémelni, mert tetszenek neki az izmos fiúk (de ne túl izmos!!4).
  • balintk
    #29957
    Ez a tipikus BB hozzáállás ami nagyon idegesìtő, hiszen aki nem üti meg a mr. olimpia szintet az már biztos meleg és mit képzel magáròl hogy nincs akkora izomtömege. Nos ha ez ìgy lett volna, akkor elkell hogy keserítsem a nagyérdeműt. Ha ez ìgy működne akkor már az ősidőben lehúzhatta volna a rolòt az emberiség.
  • balintk
    #29956
    Nem csak az a testépítő akinek 50es karja van, vagy épp ez dönti el, hogy valaki meleg e vagy nem. Ennél egyébként sokkal rosszabbakat is tudnék mutatni, csak az a baj, hogy a mai társadalomban bűn magadat szeretni, tőrődni magaddal és legfőképp szórakozni. Érdrkes egyèbként, hogy a srác Ausztrál volt, ùgy làtszik ők nem gondoltàk ùgy, hogy ez a "ripped" stìlus buzis lenne. Bár ott kicsit nyitottabbak elvégre háborù se volt.
  • adam46
    #29955
    Nekem ezek az isteni pózok nem jönnek be ilyeneknél, szerintem nagyképűségre utal és teste pedig lófütykös egy testépítőhöz képest. Divat majom.
  • balintk
    #29954
    Miért mit szeretnél? Nem az őskorban élünk, mindenki azt kezd az életével amit akar, a másik pedig az, hogy a teste már kifejlett stádiumban volt, amikor elkezded koxolni, tehát az eredményeit anélkül érte el. Legalábbis a hivatalos forrásban ez olvasható. Egyébként sem mindenki akar "robotként" élni. Értsd: iskola -> házasság -> gyerek és dolgozd végig az életed, szórakozás nélkül, hogy aztán meghalj.
  • oliwwer
    #29953
    A fej egy viszonyítási alap. Ha egy testépítőnek ilyen a haja mint amit te linkeltél, akkor a mérete kisebbnek tűnik a feje szélessége miatt, optikai csalódás szerű. Ezért van Jay-nek is oldalt lenyírva a haja, vagy Kai Greene-nek, akinek hosszú haja van, hátracopfozva, stb.
  • JohnnyNapalm
    #29952
    ennyi, épp most láttam én is ezeket