33479
12316971501353788406.png
  • Panzermeyer
    #30031
    Hát lekéstem a kezdést, de önmagamhoz képest korán keltem, kb 7-kor csatlakoztam be az Olympia közvetítésbe. Közben jegyzeteltem.

    Phil nagyon jónak látszik. Johnny Jackson hatalmas. Big Ramy is óriási. Wolf szerintem nagyon sokat javult. Jaynek a többiekhez képest fejreállított rombusz alakja van, míg a többieké háromszög. Vagyis megint nincs dereka. Warren egy óriási izmos törpe. Prjotkowitz is elég nagy, kár hogy az összképet elcsúfítja a teste fölött gombafelhőként magasodó feje. Martinez szerintem a kezdő évei szintjén van most.
    Még nagyon sokat kell visszahoznia. Akik szerintem jobb formát hoztak az eddigi önmagukhoz képest, az Cedric és Winklaar, de ez
    nyilvánvalóan nem lesz elég ahhoz, hogy jó helyeket csípjenek meg.

    Első kihívás: Jay, Rhoden, Kai, Dexter, Wolf, Phil. Big Ramy nincs benne a top 6-ban. Középen: Kai, Phil és Rhoden.
    Amikor Dexternek és Wolfnak helyet kellett cserélnie, a közönség a nemtetszését fejezte ki. Wolf beljebb került a szélről.
    A közvetítők szerint ez jót jelent. A kihívás végén a bírók a helyükre küldik Philt, Kait és Wolfot. Jön a többi kihívás.

    Egy érdekes kihívás: Kai, Wolf, Phil, Rhoden. Hoppá, Philt visszaküldik és behívják helyette Dextert. Ki ne tudná, hogy ez mégis mit jelent. Ebből a csapatból szerintem Dexternek nagyon kilóg a szekérrúdja. A többiek óriásiak, és esztétikusak. Dexter viszont hozzájuk mérten "csak" esztétikus.

    A közvetítők is megjegyzik Phil visszaküldését. Nagyon dicsérik Wolf idei formáját. Szerintük nagy csata lesz a 2-3 helyen Wolf, Rhoden és Kai között.
  • Vaxi
    #30030
    csak a nagyon hülyék...
    én egyszer elmentem betegen edzeni, 1 hét fekvés lett a vége. nem éri meg. ha beteg vagy, gyógyuljál.
  • hungary27
    #30029
    Ha beteg vagy pihenj.
    Másokat meg ne fertőzz meg.
  • Succor
    #30028
    Szerintem nem sok épeszű ember van aki nyomja betegen,de azért tegyünk különbséget a:
    -Jajj kicsit kapar a torkom/3-at tüsszentettem reggel
    -Influenzás/Hasmenéses
    Betegségek között :D

    Ha beteg vagy pihenj, nyomjad a vitaminokat, a kaját, és k*va sok folyadékot.Nem fogsz 14 kiló izmot összeesni ha 1 hétig nem edzel :P
  • loserman
    #30027
    Emberek!

    Ki nyomja annyira keményen, hogy még influenzásan is megy edzeni?

    Orrfolyás, torokfájás, levertség stb. Mai napot azt hiszem kihagyom. K.rvaélet.
  • Succor
    #30026
    Na már megint ide lett Zyzzentve valami :D:D:D
  • Renjike
    #30025
    Erre mondjuk nem is gondoltam. :) Azt hittem Zyzz kategóriát képviselik. Félreértés.
  • Tyler1
    #30024
    Fitness modellek, ez a dolguk :)
  • Retsu
    #30023
    Ha szedsz 1 rendes multit, nem feltétlen kell. De amúgy jó, mert támogatja az izmokat is valamennyire, de ami még fontosabb az idegrendszert. Tehát ha úgymond mostanában túlpörgetted magad, akkor jó tud lenni. Amire figyelj: NAGYDÓZISÚ C MELLÉ NE! Ez komoly, együtt elég kómásító tud lenni, és ugye nem kéne kockáztatni hogy ez szó szerint legyen!

    #30010: Más a mozdulat szöge, először én jelentős munkát fektetek abba hogy 2kezessel meglegyen az alap(szal inkább csinálók 1 drag curlt pl.) de ez persze magánvélemény, én is csak azt tudom mondani: mindenki úgy nyomja ahogy akarja.
  • Renjike
    #30022
    Kiegeszites: nem azzal van bajom ahogy kineznek , mert bar nekem kozel sem ez a celom tisztelendo mert sok munka van benne, hanem ahogy pozolnak .
  • Renjike
    #30021
    O hat engem annyira érdekel hogy hogyan néznek ki :DD Raadasul én hobbi szinten edzek , ennyire nem érdekel az egész téma csak jol esik mozogni egy kicsit es nem egy zsirkockanak kinezni:).. De ezek a srácok tenyleg pozer majmok .(szemelyes velemeny: nekem mar tul sok , nem nez ki jol.)
  • shaba23 #30020
    Mennyi idősek lehetnek? huszonkevés? Tipikus natural arcoknak néznek ki.
    Ha nem számítjuk a bedurrantó, eresítő, szálkásító, izmosító meg a többi cuccot :)
    Ettől függetlenül ha az oda vezető utat nem is, de az eredményt irígylem.
  • balintk
    #30019
    Pontosabban a magne b6-ra gondolok.
  • mike77
    #30018
    Igen és ezt is tudjuk, hogy biztos szteroidoztak. Nem mondom, hogy nem, de szerintem ők pont olyanok, amilyen formát szteroid nélkül is el lehet érni.
  • balintk
    #30017
    Magnézium B6 tablettát érdemes szedni, ha nincsenek ízületi problémáim?
  • adam46
    #30016
    Figyelj, szteroidokkal nem nehéz elérni azt a formát, viszont cuccok nélkül, már annál inkább. :) Szóval én egy szteroidos majomra se irigykedem, mondhatjátok, hogy van mögötte munka, tudom is, de a szteroid rengeteget dob.
  • mike77
    #30015
    Na igen, az a 3 srác meg úgy néz ki, mint aki nem szereti az edzést. Valóban csak a pózerkodás miatt járhattak edzeni évekig. Ne legyetek már ennyire frusztráltak, mindenkinek egy ilyen forma lenne a cél, csak ezt rohadt nagy meló elérni. Ha meg nem megy akkor meg jön a duma, hogy én csak egészségesen akarok élni. Na ne má... Én keresztbe fosnám az örömtől magam, ha már így néznék ki. Még egy képet is csinálnék...
  • SNICKER
    #30014
    nem mindegy miért akartak így kinézni? kemény munka ez is
  • adam46
    #30013
    Nem hiszem, hogy az irigység szólt volna belőle. Már első látásra le lehet szűrni, hogy ki a kis pózer majom és ki nem az. Ki miért szereti az edzést. Én tipikusan azért, hogy egészségesebben próbáljak élni és bizonyítsak magamnak, hogy igenis lehet változtatni egy élet formán. Ők pedig azért, hogy minden kamera előtt tudjanak feszíteni.
  • balintk
    #30012
    A középső azt hiszem, hogy Jeff Seid, vagy legalábbis eléggé hasonlít a srácra, de durván néznek ki. Ripped
  • The Protector
    #30011
    Mert izmosabbak mint te?Meg jól is néznek ki?Ennyire azért ne legyünk irigyek.
  • Prince of Máté
    #30010
    Mért lenne részismétlés? Ugyanúgy teljesen ki tudod nyújtani a karod és ugyanúgy teljesen be írod hajlítani is, mint az állva bicepsznél. Egyedül a tartás más...
    A Scott padnak van 1 nagy előnye: nem tudsz vállból/testből rángatni annyira mint állva.
  • Tyler1
    #30009
    Bal szélső, korrekt láb.
  • Renjike
    #30008
    pózer majmok?
  • Renjike
    #30007
    Természetesen van közte pihenés csak a 4 edzésnapom programját írtam le. :)
  • SNICKER
    #30006
    ezek kik?
  • Retsu
    #30005
    Hehe, na igen sokan csinálják csk azért mert Larry Scottnak bejött(egyébként azt is Gironda-padnak kéne hívni mert Scott guruja volt). Asszem még Arnold is írta 1X hogy neki nem jött be. Szóval egyénfüggő, de majdhogynem részismétlésnek számít, rövidebb a mozgástartomány még a sima állva bicepszhez képest is!
  • Succor
    #30004
    Nem éppen így értettem a kis súlyt..
    Nekem van egy kétkezes alapsúlyom amivel kimegy 10 de a 10.-nél már beszarok..Szabályos de mégsem annyira mintha vissza vennék belőle 2 kg-ot.Sokkal szabályosabban tudom végezni vele,és ugyanúgy meghalok a 10.-re :D
  • mike77
    #30003
    Tudom, hogy kell megtanulni egy gyakorlatot, vacakoltam már vele eleget, de nem tartom annyira fontosnak, hogy több időt vesztegessek rá. Abban igazad van, hogy kis súllyal is be lehet durrantani a bicepszet, néha én is 2 kilóssal szétszedem poénból .De azért jobban szeretem nagy súlyokkal csinálni.
  • Succor
    #30002
    Ilyenkor kell kisebb súllyal először szabályosan megtanulni.... :D
    Bicepszet szét lehet vinni kisebb súllyal is extra szabályosan...
  • mike77
    #30001
    Mi tegnap pont a scott padon bicepszeztünk. Én nem szoktam használni, mert nem érzem, de a haver erőltette. Nekem az mindenhova megy, csak bicepszre nem. Szétszakad csuklóm, kimegy a vállam, fáj az alkarom, csak bicepszben nem érzek semmit. Mondtam is, hogy fölrugom a francba az egészet, jól megvagyok nélküle . Egy vagy kétkezesekkel szanaszét tudom szaggatni, nem kell scott pad. Van épp elég bicepsz gyakorlat. Mostanában a vetkőzős bicepsz a kedvencem. Négy egykezes súlyzó, csökkenő súllyal, 2-4 kilónként, mindegyikkel 8 ismétlést kell megcsinálni megállás nélkül. Ha mindent belead az ember majdnem a taccsot is ki lehet dobni a végén .
  • Retsu
    #30000
    Na az lesz a fordított fogású bicepsz:) Elsődlgesen brachialist terheli úgy mint a kalapács, szal ha 1iket csinálod, a másikat szerintem nem muszáj. Meg nem akarok beleszólni, de Scott padot minek? Az egykezes beforgatósdi szvsz klasszisokkal jobb, a Scott-pad erősen túl van értékelve.
  • The Protector
    #29999
    Zyzz-ről.
    Egy magamutogató,hazug,pózerkedő 0 ember volt testépítésben.Ez a majomkodás amit csinált szánalmas.A diszkókban tucatszám futkoznak a hozzá hasonló emberkék.
    Ha picit jobban odafigyel magára,arra amit csinál,és arra amit közvetít mások felé akkor sokkal többre vihette volna szerintem.
    Ha valaki ennyi emberhez eljut mint ő,akkor nem törekedni KELL arra,hogy jó irányt mutasson,hanem KÖTELESSÉGE.
    Nyugodjék Békében.

    Nem mellesleg ennél Bunny is klasszisokkal jobb,bár nem szeretem a stílusát,sőt kifejezetten bicskanyitogató,de szakmai tudása előtt fejet kell hajtani és tesz is valamit.Tanácsokat ad,segít másoknak stb.......

    Magánvélemény.
  • shaba23 #29998
    Nekem a mell ferde padon 2x 1kezessel úgy h minden sorozatnál állítok a padon, majd fekvenyomás, tárogatás (nem géppel, azt nem szeretem)és áthúzás.
    Bicepszre 2x1kezes, scott pad, valamint ennek nem tudom a nevét, mikor felülről fogsz rá a kétkezes rúdra és durran az alkar is:)
    Ha úgy érzem, hogy még kell, akkor kétkezes bicepsz. Az egykezest váltogatom sima és kalapács.
  • Retsu
    #29997
    2 nap után 1 nap pihi jó lenne szerintem, vagy láb mellé még vállat berakni. Nem vagyok vállazás-ellenes, de 1 szintig szerintem nem kell külön nap neki.

    #29992: Tényleg jó cikk, 1 problémám van vele, a szokásos :D Haladóknak ok, de amúgy ez a mennyiség rengeteg(feltéve ha nem p*nalegyezés van Bunny után szabadon):) Az új mell-bicó cikk se semmi, leírják hogy nem kellene 5 gyakorlatot csinálni de a tervben azért 4 megvan; nem nagy különbség.
  • mike77
    #29996
    Ja értem. Ilyen értelemben nem fix az edzéstervem. Nem ezt csinálom mindig, ez csak ma volt. Szoktam kezdeni ferde padon is, egykezesssel is ferde padon, az áthúzás meg az egyik kedvenc gyakorlatom, csak ma épp nem volt. A negatívról én is olvastam hogy "nincs értelme", bár szerintem olyan gyakorlat nincs, kb. két hetente szoktam negatívot is nyomni.
  • Prince of Máté
    #29995
    Csak 1 tipp volt, nem árt cserélgetni az edzéstervet.
    A mellkas "felső" részét szokás elhanyagolni. Szinte kivétel nélkül mindenki egyenes pados nyomással kezd, és csak utána tér át a döntöttre, ahol már közel sincs akkora erő a mellben, hogy a felső régió megkapja a megfelelő stimulációt.
    + a negatív nyomásnak nincs túl sok haszna, ha csak nem vagy erőemelő.
    A 2 tárogató gyakorlat helyett meg érdemes 1 tárogatást és 1 áthúzást csinálni.
    Ezek csak az én észrevételeim, nem kötelező megfogadni :D
  • Renjike
    #29994
    Épp ezt kerestem! :D köszönöm :))

    Illetve szerintetek mennyire életképes koncepcíó tömegelésre? :)

    1-Mellkas-kétfejű
    2-láb
    3-váll
    4-hát-háromfejű

    Páratlan napon van has, alkar. Esetleg még vádlizhatok egyet vállnapon :)
  • mike77
    #29993
    Miért is?
  • Prince of Máté
    #29992
    Ajánlom figyelmedbe!