33479
12316971501353788406.png
  • csuszi
    #30111
    teljesen felesleges és bvutaság. aki 200al nyom fekve mit basszon a rúddal? mégis minden ütődött azzal kezdi.
    bemcsi első kör annyival amennyivel menne vagy 40 nyomás és beletol az ember 25öt. stb. lassan fel munkáig.
  • JohnnyNapalm
    #30110
    kb semennyire
    csak ha szúrod magad, vagy abbahagyod az edzést + éhezel hónapokig
  • balintk
    #30109
    Mármint ha elhagyom a tömegnövelőt.
  • balintk
    #30108
    Mennyire reális, hogy elkezdek jumbozni, majd miután elértem a kívánt súlyt, leeresztek?
  • veszelka
    #30107
    én ha ránézek a kajára, attól is hízok. irigyellek titeket:)
  • balintk
    #30106
    Hát bemelegítés után nyomok ennyit. Érdekes hogy amig ùsztam, futottam addig sokkal jobban megéheztem és több kilò is jött rám, mint sùlyemeléstől.
  • Retsu
    #30105
    Ha nincs vérnyomással gond, mind "egészséges". Ha valami van,akkor nem árt olyat választani amiben nincs kreatin vagy csak minimális mennyiség; a biztonság kedvéért. Edzés terén hogy kell érteni a 4X8at? Bemelegítéssel együtt vagy ezek munkaszériák? Ha utóbbi, akkor szerintem kezdésnek nem kell 32es volumen!

    Ha már melegítés: Csak én gondolom úgy, hogy a rávezető sorozatoknak is VISZONYLAG nehéznek kell lenniük? Ugye láttam már üresrúddal kezdő versenyzőket, nade muszáj ezt? Főleg ha nem akar az ember 1,5-2 órát edzeni...
  • Succor
    #30104
    "napi 6x edzek" ez gondolom evés lett volna :D
    "igy is eröltetni kell a kaját" Erről szól a tömegelés :)

    Jumbo egy jó termék de csak tényleg nehezen hízóknak.Nekem proff változata van de mivel kajából is tudnék nőni ezért inkább lecserélem majd fehérjére.

    Meg kell érteni ha 6* eszel és nem nőlsz akkor valami hibádzik.emeld meg a rizs adagod 50 g-al..ha így se akkor még 50-el...Valahol meg lesz az :)
  • balintk
    #30103
    Valaki használ jumbo-t vagy vmilyen tömegnövelőt? Mennyire egészséges ill. mennyire vállt be? Normál kaja mellett sehogy se hízok, napi 6x edzek és még igy is eröltetni kell a kaját. Korom 18, és 177 cm vagyok valamint 62kg. Ezért lenne nagyon kérdéses, mivel sovány vagyok es izomzat is hamar lebomlik. Egyébként Scott Herman edzéstervet tolok 4x8 amennyivel megy.
  • Retsu
    #30102
    Engem alig fél év alatt kb. 5en próbáltak meggyőzni hogy böjtölni kell mert az az igazi
  • mike77
    #30101
    Nekem még nem sikerült senkit rábeszélnem a normális étkezésre. Vízdiétára 5 perc alatt rá tudnék venni bárkit. Ez van. Nem mintha strapálnám még magam.
  • Succor
    #30100
    A média mindig is egy undormány volt.Félrevezethet akárkit csak úgy ha kedve tartja.Nem csak sportokban, bármely területen, itt inkább azzal van a probléma, hogy csomó ember ezekre az információkra hagyatkozik nem pedig tisztességes forrásokból meríti azokat :P

    4 éve nem nézek tévét, nem olvasok politikai dolgokat, és komolyan ilyen boldog és feszültségmentesen még nem éltem soha.Facebookon minden ember üzenőfala le van tiltva, nem látom miket posztolnak ki stb... :D
  • csuszi
    #30099
    rengeteg van husban turoban sajtokban.
    sajt: zsir sok, de azt kajak leszarom, csak ch szamit. nok nagy tragediaja, hogy keptelenek felfogni, hogy zsirt veszitsenek testen, nem zsirt kell kukazni kajaban hanem a ch-at.
    majd otven ev mulva talan eljutnak kiskegyedtol a sportoloi dietaig. bar nem hiszem.
    rostokba vitaminokba osszetett ch gk indexbe mar bele se gondoljunk. nagy eredmeny lenne ha rajonnenek a ch a dieta lenyege, nem a kaloria.

    index cimlap. vagyis divany, de indexen keresztul valszeg a leglatogatottabb online buxa magazin
    "Már a '20-as években is koplaltak a dívák
    A kor hiú színésznői nem vittek be szervezetükbe napi 305 kalóriánál többet. Íme a trükkjeik."

    :DD hat akkor mit varjunk?
    eskuszom ez kimerit vagy harminc etikai szabalysertest egeszsegkarosito tudatlan rombolo. mer nem inkabb ketszaz kaloria? vagy vizdieta? azzal is lehet fogyni, valszeg a leghatasosabb a vilagon, 1 honap es lement negyven kg. :D
  • csuszi
    #30098
    "Nem minden edzésemilyen, általában normális edzéseket nyomok."
    vagtam. csak tisztaba tettem par dolgot. nem miattad, masok olvasnak minket hsz nelkul.
  • mike77
    #30097
    Én is beviszek kieg nélkül napi 250 g körüli fehérjét, egyáltalán nem nagy mennyiség.
  • mike77
    #30096
    Én megettem már pár dobozzal, de nem tapasztaltam ilyesmit. Ha este vettem be néha nehezen aludtam el, de ez se biztos, hogy a vitamintól volt.
  • mike77
    #30095
    Nem minden edzésemilyen, általában normális edzéseket nyomok. Nem is lehetne mindig így edzeni. A tanácsokat köszönöm.
  • csuszi
    #30094
    valaki irta itt asszem neon hogy nem lehet annyi feherjet bevinni kieg nelkul. most indult a dietam ket hete lusta voltam eddig kalkulalni erzesre nyomtam, kicsit tul gyors volt a fogyas kenytelen kelletlen szamolgattam egy fel orat tologattam a szamokat grammokat.
    ezernyocszaz kalori ketszaz g feherje, ebbol harminc kieg. es nem egy nagy truvaj, csirkecsocs turo zodseg rizsa sajt feherjepor oszt ott vagy.
  • veszelka
    #30093
    van olyan itt, aki mega daily one plust szed? nem érzett viszketést, bőrpírt tőle?
  • csuszi
    #30092
    egyertelmu hogy nem lesz baja, sot a semminel sokkal jobb, sot majdnem olyan jo mint ha fele ennyit edzene. csak nem olyan jo. vagyis izomepites szempontjabol nem. pl sziv szempontjabol jobb. de novekedes szempontjabol rosszabb.
  • loserman
    #30091
    Köszi a részletes választ!
    Megkérdezhetem, hogy milyen multivitamint szedsz? Esetleg mellé még valami (C vitamin pl. vagy egyéb dolgok)?
  • Succor
    #30090
    Picit több mint 2 éve edzek, pár kisebb megszakításokkal.

    Csuszi:
    Én csak arra próbáltam utalni, hogy ha jól esik neki néha ilyen csinálja nyugodtan nem lesz semmi baja, nem hiszem, hogy mr olimpiára készülne :)
    Persze értem a te véleményedet is és tiszteletben is tartom :)
  • csuszi
    #30089
    ez nem szabályellenes, hanem tökéletlenség. nem probléma az sem, ha 11 van egy évben, csak minek dobálja ki az ablakon az idejét energiáját.
    az ilyen fórumnak meg tudtommal az a dolga, hogy az ilyenre figyelmeztessék az embert.
  • csuszi
    #30088
    a 25 sorozatos monstre edzés akkor sem lehet olyan intenzív, mint a rövidebb 12es. tök 8 mennyi energiéád van, kétszer annyi mint amúgy, akkor kétszer annyira edzhetsz rövid alatt is mint egyébként.
    futás példa.
    béla lefutja átlagosan a km-t 5perc alatt, a marathont meg 3 óra alatt.
    béla nagy formában fut, a marathont lefutja 2.5 alatt. akkor a km se 5 perc lenne ha arra menne...
    nem energia vagy forma fügvénye hogy akkor mehet több. akkor a rövidebb legyen még állatabb. az izomnövelés csúcsban kifutó lényegében intenzív hiit, minél rövidebb kifutással.
    ez olyan mint a hhitnél mondják, hogy tök mindegy hogy vb futó vagy, olimpiai bajnok súlyemelő vagy amatőr béna. a hiit sose lehet több negyedórás futós cuccnál. az amatőr fele olyan gyors mint az élsportoló, de ettől még az élsportolónak úgy kell tolnia, hogy 15 perc alatt úgy fáradjon el, mint a béna.
    inkább tegyél be edzésfokozót
    vetkőző sorozat
    3szett 4 szett vagy több
    részismétlés
    negatív ismétlés
    stb
  • Szabi84
    #30087
    mennyi idő alatt szedtél fel ennyit?
  • veszelka
    #30086
    majd holnap leírom.
  • adam46
    #30085
    Igaz, mondhatni megvan mind a két állapot előnye és hátrány. :D
  • Retsu
    #30084
    EZt leginkább az ultra-ektomorf hardgainereknek mondják, mert nekik aztán meg kell küzdeni minden plusz dekáért.
  • Retsu
    #30083
    Velem is volt ilyen, ja. A lényeg hogy ne túl sűrűn forduljon elő, főleg ha 3 napnál többet edzel 1 héten. Legalábbis én úgy gondolom ha nagyon akarom, 3 sorozattal is úgy odab*szok 1 testrésznek hogy 2 napig garantált az izomláz :)
  • Succor
    #30082
    Annyira ne irigyelj, nekem tömni kell magam ahhoz hogy nőljek :D
  • adam46
    #30081
    Az egész szép, irigylem a nehezen hízó típusú emberkéket, sajnos ez rám nem igaz, most 91 kiló körül vagyok, kéne egy kis diéta már, bár tetszik ez forma, elég husi. :D
  • Succor
    #30080
    79 kiló közelében vagyok.
    Erősödés nagyon észrevehető volt, valószínűleg a kemény edzések miatt.
    Forma ami érdekes mert amellett, hogy jól nő az izomzat azért már jött föl zsír is pedig alapból szálkás testalkatú vagyok(50 kg voltam:) ),ezért is szeretnék majd váltani jumbo proffról valami alacsonyabb ch-s fehérjére.
    Jelenleg még nem számottevő a zsír(kockák vonalai látszanak még) és nem is zavar annyira.Erősebbnek érzem magam ilyenkor :)..

    Terv 85 kg februárig majd egy szelíd diéta(mivel nehezen hízó típus vagyok), inkább sok-sok mozgással.Kerékpár-úszás-futás-túrázás és társai.
  • adam46
    #30079
    Egész jó, bár nekem is ilyen étrendem lenne, akkor sokkal többet ki tudnék hozni magamból. :) Hogy halad nálad a forma? Erősödés? Egyáltalán hány kiló vagy most? :)
  • mike77
    #30078
    Hány kiló vagy?
  • Succor
    #30077
    Változatosan eszek de az alapok:
    1.étkezésem 100 g zabpehely+4-5 tojás.Ezt megsütöm megszórom egy kis fehérjével(20 g)
    A maradék 5 étkezésből 4 csirke+rizs+zöldség(Csirkét minden nap megsütöm vagy párolom minden nap máshogy.Rizs az rizs.Zöldségnek spenót+brokkoli+zöldbab vagy ha belefér a kalóriába akkor zöldségmix.

    Adagjaim testsúlyhoz mérten 500 g csirke+350 g rizs

    Étkezések közt összesen 100 g olajos magvat eszek meg(általában tökmag vagy hántolt sótlan napraforgómag),ezt néha kiegészítem a zöldségekhez lenmag olajjal(20-30 g).

    Utolsó étkezésem:
    0% joghurt+fehérje+túró, 4-5 csepp édesítővel :D
    Edzés után Jumbo proffot iszom, de váltani fogok inkább csak fehérjére mert jobban szeretek zabálni :)
  • adam46
    #30076
    Na, akkor hajrá, toljad neki keményen. Mi az étrended nagy vonalakban? :)
  • Succor
    #30075
    Van még itt egy poén :P
    Most hogy tökéletesen eszek elvárom magamtól, hogy 2* annyira keményen eddzek mint eddig,és nem fogok megelégedni holmi fáradsággal, azt akarom fájjon.Azt akarom , hogy ha már nem bírom is bírjak még 1-et.Ha eddig 10 ment bele most 11 kell!
  • mike77
    #30074
    Ez nekem is így van, még ha majdnem rókavadászat is a vége akkor is "lehetett volna jobb is" :))
  • Succor
    #30073
    Akkor viszont tényleg egészségedre barátom :)

    Van ilyen nekem is szokott akadni.
    Nekem viszont mindig olyan érzésem van hazafelé a teremből, hogy még ezt meg azt még jobban kellett volna még keményebben(Pedig ott a teremben majd össze esek a fáradságtól.Izmom is amit éppen edzek(Ha nem HST van) akkor szinte meg se birom mozdítani.Még is ott van az érzés, hogy még keményebben kellett volna :P
  • mike77
    #30072
    Én is tudom, hogy sok volt. De gondolom nektek is van olyan, hogy úgy mentek edzeni, hogy most aztán szétszedek mindent meg mindenkit aki a kezem közé kerül :)). Nagyon is intenzív edzés volt, a vállvonogatást soha ennyivel még nem csináltam, a többi súlyt is mindet tartottam. A trénerre is azért ugrottam fel a végén, mert még nem bírtam magammal :). Pedig nem is szoktam trénerezni :))). Túl voltam pörögve vagy mi.