33479
12316971501353788406.png
  • balintk
    #30191
    Valaki tud valami jó kis vitamin B készítményt?
  • mike77
    #30190
    A palacsinta darált zabpehelyből 100-szor finomabb a hagyományosnál. Azt sokszor sütöttem már, érdemes kipróbálni.
  • Retsu
    #30189
    Az jó. Én eddig csak arra vetemedtem hogy palacsintába fehérjét(költséghatékonyság rulz) de majd lehet kipróbálok 1-2 receptet.
  • mike77
    #30188
    Sütöttem gyúrós pogácsát , köménymagos verzióban. Olyan finom, mint állat !

    [IMG][/IMG]
  • The Protector
    #30187
    Jah.A fingósból volt a legtöbb:)
  • The Protector
    #30186
    Hatalmas írásXDXDXDXDVégigröhögtem az egészet és az egyikben kissé magamra ismertem de nem teljesen.

    A Haver........Nah az voltam én kb. de én rendesebben edzettem,de nem full bedobással.Rendesen,odafigyeléssel 1éve kezdtem újra.
    Amúgy ahova jártam teremben az volt a legjobb mikor 140kilókat nyomtak ki és ember híján én mentem segíteni a 68kilómmal a rekordbeállításoknál stb.....erőm nem maradt a saját gyakorlatokhoz.
  • Renjike
    #30185
    Ne is mond ! Olyan jót röhögtem rajta :DDDDD
  • Prince of Máté
    #30184
    Te is olvastad akkor ezt :D
  • Renjike
    #30183
    90 kilóval szériázott úgy hogy a társa pedig evezést végzett felette ugyan azon rúddal :DD
  • veszelka
    #30182
    majd k9növik
  • loserman
    #30181
    Én a túrót körözöttnek szoktam elkészíteni.
  • shaba23 #30180
    Meghallattam a vonaton a gyúrós középiskolások párbeszédét. (most kezdtek 1. o.-ban)... az egyik, a legnagyobb darab (kb 40cm széles, max 55kg) előadta a többieknek, hogy gyúrni márpedig kell és folyamatosan. Hiszen ő is nyári szünet előtt még 90kg-al szériázott, most meg alig bírt az 50be belenyomni 3at, de sebaj, mert régen is hetente emelt 10kg-t...
  • shaba23 #30179
    A túrót össze szoktam keverni a zabbal+így télen méz hozzá (vagy fehérje)
    az íze kedvéért. De kis hagyma, pirospaprika bele és megint megvan egy túrós kaja.
  • veszelka
    #30178
    templom!
  • Succor
    #30177
    De ha neki így tetszik had egye.Nem emberiség elleni bűntett :P
  • mike77
    #30176
    Előrébb vagy, mert finomabb a túró :). De tényleg kár ezen az egy tojáson aggódni. Fel lehet sorolni még pár mérgező dolgot. A teflonserpenyő mérgező. Ha olivaolajban sütsz mérgező lesz. A mogyoró mérgező. Az ásványvízbe ösztrogénszerű anyag oldódik a palackból. A csirkét, pulykák génmanipulált szójával etetik, ezeket a módosított fehérjéket már kimutatták a vérben. Ezenkívül antibiotikumokkal tömik őket. Ebből eszünk napi kilókat. Stb. Pont nem ezen az egy tojáson aggódok legtöbbet.
  • Tyler1
    #30175
    Igazából egy darab tojás fogyasztásának sincs semmi előnye. Ez az enzim minden egyes darabban megtalálható, lehet, hogy a dózis nem akkora, de a hatását kis mennyiség is kifejti. Amellett, hogy akár minimálisan is de kockáztatod a B vitamin megkötését, és a fehérje emésztést, egy nyers állapotában a szervezet számára haszontalan dolgot viszel be. Ha nem leszel szalmonellás és nem leszel vitaminhiányos, akkor sem vagy előrébb semmivel :)
  • Succor
    #30174
    Néha néha 1 db nyers tojás semmilyen tünetet nem fog produkálni hosszútávon, meg van neki a bizonyos mennyisége ami ki tudja vonni a b vitamint és az nem napi 1 tojás :)

    Ez inkább azokra a barmokra szokott vonatkozni akik minden nap 5-6 tojást lebasznak cukorral mert majd attól nagyok leszünk.Na az már okozhat gondokat :)
  • Tyler1
    #30173
    Nem okoz mérgezést, hanem olyan tüneteket produkál. Kivonja a B vitamint a szervezetből, ami jobb esetben is hányással jár, étvágytalansággal, izomgyengeséggel. Ideális betegség ebben a sportban. De nekem végülis mindegy ki mit eszik, meg hogyan. Bartos Cs. is csapágy golyót evett vashiányra, azóta sincs semmi baja...
  • loserman
    #30172
    Na igen.. Választanék én, de nincsen választék. Tesco, CBA, Spar ezekben mozgolódok, de nem nagyon találok 0%-os joghurtot. Se zsírszegényt.
  • mike77
    #30171
    Ez az egy kis tojás csak ízesítés, nem ez az étkezésem alapja. Én se iszok nyers tojásturmixokat meg hasonló baromságok. Mérgezést nem okoz, csak az arra érzékenyeknél allergiás reakciót válthat ki.
  • Tyler1
    #30170
    Nem "csak" szalmonella, hanem a nyers tojásfehérje konkrétan emészthetetlen, valamint az avidin nevű enzimre mérgezéses tüneteket produkálhat a szervezet, és gátolja a további fehérjék emésztését.
  • mike77
    #30169
    Tudom szalmonella... de ez saját tojás, a boltit nem merném. Viszont finom.
  • Tyler1
    #30168
    Nyersen a tojást?
  • mike77
    #30167
    A legegyszerűbb beleütök egy kis tojást, nyomok bele folyékony édesítőt és kész a krémtúró. Zabpelyhes palacsintába is jó. Ha nem diétázol vaníliás cukker is mehet bele. Ennek továbbfejlesztett változata, ha tördelsz bele kakaós győri jóreggelt kekszet, hagyod szmöttyedni hűtőben 1-2 órát, tök finom :). Vagy csinálhatsz körözöttet. Sok féle képpen lehet enni.
  • Tyler1
    #30166
    1 adag fehérjével bekevered és kész.
  • Breki33
    #30165
    én mézzel és gyümölcsökkel eszem

    tök jó állaga lesz a méztől és finom is
  • The Protector
    #30164
    És a túrót hogyan eszed?Nyersen?
    Haver ette totál nyersen a túrót,én azért pici cukrot tettem vona rá,esetleg maszolát bele,úgy már olyan mintha Rákóczi túróst ennél(esetleg bele még citromreszelék)
  • mike77
    #30163
    Én zsírszegény túrót veszek, általában pennyben vagy sparban, ezek vannak közel. 180-220 ft a 250 g-os. Néha ki lehet fogni olcsóbban is, múltkor egy tescoban féláron volt a túró, mert csak pár nap volt lejáratig, vettem is két kilót :). Joghurtot nem eszek, csak a gyümiset szeretem az meg dugig cukor. Abból is valami zsírszegény natúrt válassz.
  • loserman
    #30162
    Komolyan kérdeztem. :-D
  • Succor
    #30161
    Igen! :)
    Csak simán kiméred a zabot nálam pl 100 g.Rámérsz vagy 200 g 220-g (5 tojás kb)tojást(Ha akarod sárgájával ha számít akkor csak fehérjét,azért mondjuk 1 sárgája legyen benne, jobban összetartja :P).Hagyod állni egy 10 percet hogy a zab megszívja magát, teszel hozzá egy lehelletnyi sót(Tényleg csak éppen, hogy csak :P) és kevés oliva olajba kisütöd.

    Én minden étkezésem után eszek egy 5-10 g magot meg mondjuk rá 1 órára még egy picit és akkor a 6 étkezés közt megeszek 100 g-ot :)
  • shaba23 #30160
    Simán belekevered a tojásba a zabot és megsütöd?
    Haza megyek, kipróbálom...
    Reggel (5kor) megettem a zab+fehérje reggelit, 7kor csirke+brokkoli, most negyed 8 van és éhes vagyok...
    Lehet ilyenkor el kéne rágnom egy zacskó tökmagot.
  • mike77
    #30159
    Zsírszegény, fehér, tányérban .
  • mike77
    #30158
    Majd veszek valami magnéziumot, hátha segít.

    (Oan seggizomlázam van a tegnapi felhúzástól, hogy behalok )
  • loserman
    #30157
    Ez itt a reklám helye: Joghurt, túró? Milyet és hol?

  • Succor
    #30156
    Hát én ilyenekkel nem élek.Még egy hot bloodot se toltam le életembe még egy fél adagot se :D
    Kávézni soha, energia ital szökőévente.
    Koffein tablettát szoktam néha fogyasztani de kizárólag csak hosszútávú bicózás előtt :).
  • Retsu
    #30155
    Értem, akkor ahogy gondolod meg nyilván amelyik jobban megéri. Kicsit jobban pörögsz az még ok ha nincs semmi egészségügyi gond. De a túlpörgést mindenképpen kerülni kell. Egyik távolabbi ismerősöm tavaly hunyt el 31 évesen igaz túlhajtotta magát. Aztán persze szárnyra kapott a pletyka hogy anyagozott; én nem gondolom hogy így lett volna. Inkább "csak" a túlhajszoltság+pörgetők lehettek. Nem riogatásból írtam le, csak hogy azért 1. az egészség!
  • Succor
    #30154
    Nézd igazából van, hogy 1-2 hónapig csak mega, van amikor minden, van néha multi.Multinál kicsit jobban pörgök, meg 3 műszakba dolgozok olyankor mintha jobban bírnám, de olyan eget verő különbséget nem érzek a megához képest :P.
  • veszelka
    #30153
    én a megából is csak egyet szedek, de így is a kellő érték sokszorosát viszi be a szervezetbe, neon zöldet hugyozok, és citrom szagom van egész nap.
  • Retsu
    #30152
    Nem feltétlen kell szerintem ilyen lóadag. Gondoljunk bele azért, hogy ha már elkezdjük az ilyen nagyágyút, mi lesz később? Dupla adagot szedünk belőle? A PRO a névben is sokatmondó, egyedüli kivétel szvsz ha napi 10-12 óra fizikai meló+edzés.