33479
12316971501353788406.png
  • mike77
    #30231
    A Pennyben túró eksön van!
  • skygt90
    #30230
    Sziasztok. Valaki próbálta már itt a Size on Max Performance, BSN Cellmass, vagy esetleg a Nitrotech Celltech Hardcore-t ? Szeretném kipróbálni valamelyiket, valahogy a sima monohidrátra már nem reagálok túl jól. Kajám teljesen rendben van, napi 180g fehérjén és 300 szénhidráton vagyok jelenleg.
  • Renjike
    #30229
    Eszméletlen !:DD 186 centi vagyok 80 kilóval szerintem elbújhatok .. :/ :DD le a kalappal :)
  • csuszi
    #30228
    legujabb mereseim szerint 184.5 reggel :) este 83 :)
    engem nem a sulyom idegesit hanem hogy akkor speciel ahany centis volt a pocakom, nem nem a derekam vagy a csipom hanem az uszogumim, annyi kilo voltam. tehat 93kgnal 93centis uszogumi. na ez elment, sose a merleget nezem, sot manapsag mar a tukrot sem, hanem a centit. bicepszem tobbet csokkent mint szokott, regen 43 ala nem ment, most fog. az uszogumi testsuly-aranyom (ezt le kene vedenem :)) elszallt, ezen latszik hogy nem jol sikerul a lemenetel. az eroszintemet is szoktam nezni, az se hazudik. regen ment a 3 ujjas fekvotamasz, most eltorne azujjam :). kevesebbel melegitek 10-20kgokkal mint regen meg ilyenek... ezek szamitanak nem a merleg mint a buxak fejeben.
    kep. volt benn rolam kep itt, winchesterem elszallt amin volt itt vissza nem keresem.
    akartram berakni a legujabb fogyas utan, de valahogy sose volt velem senki edzeskor, vagy ha igen akkor elfelejtettuk. az ilyen tukorben pozolos dolog meg man nem adja. majd ha nem hanyom le magam a mostani vegen, rakok be - na jo legyen, rakok be mindenkepp. de szerintem nem lesz jol sikerult fogyas, nem baj, majd legkozelebb.
  • Retsu
    #30227
    Vááaz kemény. Akkor teszel fel újakat, csak hogy motiválódjunk. Én is voltam már 116,mondjuk az nem színizom volt :D Amúgy nem kell aggódni kor miatt, ha jól csinálod sztem nem lesz annyira "hervadás". Ha nem indiszkrét milyen magas vagy? Mert az hogy pár kilóval több vagy az "ideális"nál, az no para... Értem ezalatt hogy pl. aki 1,80, annak 80 az ideális...apám is ebben hisz,hiába magyarázom neki hogy nem a súly a lényeg hanem a testösszetétel
  • csuszi
    #30226
    sajat testsulyba nyomtam 25 korul, most ha belemegy 15 mar orulok... rossz ez a visszafele menetel.
  • csuszi
    #30225
    aaaa azok regiek :)
    kozben mar ketszer feltomegeltem 113kgra :D, most eppen 106 megyek lefele megint. ez most szarul sikerult, biztos oregszem... az elso kemeny volt, neha levegot is alig kaptam, akkor tunt fel hogy kibaszott nagy darab lettem, amikor veletlen nekimentem egy ajtofelfanak es az majdnem kiszakadt :D. utana le 93ra, na az kurva jol sikerult, keresztszalkas csocs, eres bicepsz vall alkar sly modi, oszt elmult :D, most tervezem hogy 90 ala megyek. remelem megmarad egy normalisabb forma, de most kurvara nem olyan jo mar mint 3 eve, akkor erot se vesztettem, ugyanugy toltam a sulyokat, most meg mar hervadok. jovan az nem olimpia. tuti a korral jon, faszoms e gondolta par eve hogy az lesz a csucsforma ever...
  • Retsu
    #30224
    Galériában van képe.
  • Renjike
    #30223
    Mekkora állat vagy te? :D 11 év alatt gondolom nem a szél fújt össze :))
  • Retsu
    #30222
    Ok, ez nyilván nem neked szólt! 1 idő után kellhet, de én hiszek benne hogy nagyon sokáig nem kell ilyenekkel vesződni(értsd: akár 5 évig). Meg ugye adódik a viszonyítás kérdése is: Nasser 1X azt nyilatkozta, hogy aki nem edz 4-5 folyamatosan, azt kezdőnek tartja. Meg ugye ott van az is, hogy ki milyen stílusban tolja. Én nem csípem a pumpálós-égetősdit. Már nem tudom melyik szaktekintély írt is 1 ilyet, hogy: "Want a burn? Light a match." :D
  • Breki33
    #30221
  • Succor
    #30220
    Hát az azt követő turmixba nem...A nap többi részében lemegy az 500 g csirke meg az 5-6 tojás.
  • mike77
    #30219
    Edzés után nem lesz husi?
  • mike77
    #30218
    Izomláz :) Még csak nyolc óra van de már leszakad a cickóm :))
  • Succor
    #30217
    Na elfogyott a jumbo prof(végre :D).
    Veszek 100%whey prot és így fog kinézni az edzés utáni kajám:
    edzés után rögtön 1 adag whey 30g dextrózzal majd rá 30 percre(kb annyi még hazaérek) proteines tejberizs(125 g rizs+sovány tej vagy néha csak víz ízesített szörppel(alacsony cukortartalmú)+1 adag whey.

    Még nem tudom hogy fog működni ez a kombó, de nem tűnik rossznak.
  • csuszi
    #30216
    11 éve csinálom. ez egy haladóbb technika. aki elér egy szintet ahol nincs tovább, annak nemhogy szabad, kötelező. egyéb esetben jön elő, hogy x éve nincs izomláz, meg hogy bla bla az izomláz nem is kell. nem a faszt.
    egy idő után már nem elég, hogy az ember nekiáll kétkezes bicepszezni vagy fekvenyomni. csöcsre néha 4es óriásszettet nyomok. a szuperszett az alap. triszett az átlag. egyedül hátra nem nyomok, mert az egy fos, annak elég a szokásos. de rajta vgyok hogy 1-2 év múlva ne így legyen.
  • Succor
    #30215
    De szoktam a nem gyümölcsös változatát is venni :P.abba nincs cukor
  • Succor
    #30214
    nekem nincs mert este edzek általában így a 2 étkezésem nem baj ha tartalmaz gyümölcscukrot :)
  • loserman
    #30213
    Ja, hogy ilyen gyümölcsös okosság.

    Látom bőven van benne cukor. Azzal nincs baj?
  • mike77
    #30212
    Megvan már egy szint, ezért kezdek bele most ezekbe a szettekbe. Elég durva izomlázaim vannak tőle. A bedurranás is elég komoly. Ma mellre csináltam egy triszettet, (tárogatás gépen-áthúzás-fekvőtámasz) úgy bedurrantam, hogy öröm volt nézni :). Nem akarok minden edzésen szuperszetteket csinálni, csak kicsit felrugdosni az állóvizet.
  • Succor
    #30211
    http://www.tesco.com/groceries/Product/Details/?id=254622635

    Ilyen csak a magyar verzió :D
  • loserman
    #30210
    Activiából melyik a 0 százalékos?
  • Succor
    #30209
    Joghurt az Activia, túró meg mindig más(Zsírszegény) éppen ami a legolcsóbb :P

    Igazából bármilyen joghurt meg túró megteszi ami zsírszegény, szóval nem ettől kell a csodát várni :D

    Mostanában a joghurt+túró mellé teszek 1 adag fehérjét epres vagy banános ízben és így még finomabb(és így édesítő se kell bele).
  • loserman
    #30208
    Hello!

    Hol és milyen joghurtot, túrót veszel? Köszi
  • loserman
    #30207
    Nem először, pár hónapja megy már. Leírtam, hogy eddig hogy csináltam, illetve most hogy próbáltam ki.
    Konkrétan nem én találtam ki, kezdőknek ezt ajánlották.
  • Retsu
    #30206
    Akárhogy is, én semmiképp se csinálnám csak max. 1,5 hónapig. Igen voltak/vannak, akik jó eredményeket érnek el a szuperszetttriszettstb. intenzitásnövelő technikákkal. Szerintem ahogy a neve is mutatja, csak akkor kell alkalmazni, ha 1: Első a kardio, és a kondícionálás. 2. Haladó szint. Mint mindig, most is hangsúlyozom,ez saját véleményem. De akinek a bukáson túli edzés fontos, csinálja; mondom sztem mindenképp kell hozzá 1 szint+extra dolgok hacsak nincs szuper genetika.
  • mike77
    #30205
    Ez az előfárasztás, mikor egy izoláló gyakorlat az első. Szuperszettet így is lehet, meg úgy is, hogy a fő gyakorlat az első.
  • Vaxi
    #30204
    akkor jól csinálod :D
  • adam46
    #30203
    (Y) Lábazás engem is mindig annyira offol, hogy szédülök, hányingerem van, remeg a lábam... Legkimerítőbb edzés.
  • Breki33
    #30202




    http://osztod.hu/csak-egy-ukran-konditerem/
  • mike77
    #30201
    Na én közben elmentem edzeni meg megjöttem. Az elölguggolós verziót választottam. Ajánlom minden mazochistának .Már az első kör után remegett mindenem, meg szédültem, úgyhogy nagyon állat volt. Elhasználtam a terem összes oxigénjét.
  • Prince of Máté
    #30200
    Igen, ezt én is rosszul írtam, lábhajlító helyett a nyújtóra gondoltam.
  • csuszi
    #30199
    sose az alapgyakorlat az első egy szettben hanem az izoláló.
    labnyujt guggol
    tarogat fekvenyom
    azt akarod hogy az alap ami eddig nem volt eleg az usson jobban. nem nyomod az eddigit aztan hozzabaszol piheno nelkul egy izolalast
  • Prince of Máté
    #30198
    Hát én nem merészkednék ezekre az tuti, engem szettel nélkül is a hányinger kerülget 1 lábazás közben :D
    Szerintem ha igazán intenzíven csinálod a lábazást nem is vagy képes triszettre... egy szett még oké, én mondjuk guggolás + lábtoló vagy lábhajlítót csinálnék!

    balintk: továbbra is, előbb olvasd el az alapismereteket.
  • balintk
    #30197
    Van értelme lemenni edzeni teljesen kimerülten?
  • mike77
    #30196
    Ha már lábazunk
    Akarok ma lábra egy óriáskört vagy triszettet csinálni. Miből álljon?
    1. -guggolás
    -combfeszítő
    -hajlító

    2.-elölguggolás
    -lábtoló
    -hajlító

    3.-vagy ??

    10-15 közti ismétlésekkel, 3 kör
  • Retsu
    #30195
    Ha először guggolsz, ez természetes, nem csoda hogy a rákövetkező gyakorlat(ok)nál remeg. Amúgy meg nem értem mi szükség van nyújtásra-hajlításra. Ha rendesen guggolsz, nem ilyen power-stílusos rogyasztással szvsz tökéletesen elég kezdőnek, de még középhaladónak is. Mert ok hogy keményen kell lábat edzeni, de aki ilyen több szögből megdolgozással kezdi, annak sok sikert. Nem sértés, csak jótanács!
  • Tyler1
    #30194
    Koncentrátum a klasszikus savóporból kiszűrt, feldolgozható fehérje, aminek terméktől függően lehet alacsony vagy magasabb fehérjetartalma(átlagosan 30-80% között). Izolátum a koncentrátum továbbszűrt változata, jóval tisztább, könnyebben felszívódó protein, 90% vagy afeletti fehérjetartalommal. A kizárólag izolált fehérje egy jóval drágább kategória, ezért használni azoknak érdemes, akik csak laktóz-, szénhidrát-, zsírmentes fehérjeturmixot ihatnak (pl. versenydiétások az utolsó hetekben, vagy a laktózérzékenyek).
  • tmilan87
    #30193
    jo estét,valaki eltudná magyaráztni mi a fehérje koncentrátum illetve az izolátum közt a külömbség,melyik job és milyen célra? köszi
  • loserman
    #30192
    Sziasztok!

    Könyököm miképp tudnám jól bemelegíteni?

    Eddig a lábazást úgy csináltam, hogy nyújtás, hajlítás, guggolás.
    Mai nap variáltam: guggolás, nyújtás, hajlítás. Na mármost ez azt vonta maga után nem kis megdöbbenésemre, hogy guggolás után követően, nyújtásnál szó szerint remegett a lábam. Ilyet még sohasem tapasztaltam. Tehát lábnyújtásnál, nyújtott pozícióban nem csak a lábam, de még a gép is beremegett. Elfáradt volna az izom? Lábhajlításnál ilyet nem éreztem, bár mintha a gyakorlatok nehezebbek is lettek volna (ugyanolyan súlyokkal).