33479
12316971501353788406.png
  • veszelka
    #30271
    kösz a választ
  • mgkp
    #30270
    Nem teljesen vannak meggyozodve errol. Allatkiserletekkel bizonyitottak, hogy megnagyobbodik a vese es az erre hajlamos allatoknak kesobb nagyobb az eselye a vesekovek kialakulasanak a lecsokkent PH es a vesetestecskek megnagyobbodasa miatt. Nehany emberi kiserlet is keszult ami felemas eredmenyeket mutatott ki.
    Megnagyobbodik egy ido utan a vese, de ez teljesen olyan mintha sokaig vegzel sulyzos edzest, akkor az izmaid megnonek.
    Egyebkent ezek a kiserletek is azt javasoljak, hogy a felso hatart, tehat az ossz kaloria 35%-a folotti feherjebevitelunk ne legyen. Ez meg azt jelenti, hogy 2500 kalorias etrendnel 875 kaloria, aza 219 g feherje. Es ezt is hosszan tartoan, folyamatosan.
  • Succor
    #30269
    1.Ne olvass szennyet
    2.A tudatlanság nagyobb problémákhoz vezet mint a magas fehérje bevitel :)
  • veszelka
    #30268
    most olvastam, hogy a magas állati-fehérje bevitel veseproblémákhoz vezethet.
  • mike77
    #30267
    Úgy tűnik tényleg a magnézium volt a ludas, hirtelen csak egy bóti pezsgőtablettát vettem, de már teljesen jó a nyakam.
  • Vaxi
    #30266
    az első még igen :D
  • Panzermeyer
    #30265
    Diszkrét matek, hm... de jó is volt! :)
  • Neoncsoves
    #30264
    neked is jobbulást.

    nekem megfejeli a dolgot, hogy holnap diszkrét matek zh-t írok :)
  • Succor
    #30263
    Már lázam is van, fain :S
  • Succor
    #30262
    Jobbulást :)

    Én nagyon-nagyon ritkán vagyok beteg, de akkor piszkosul :D
  • veszelka
    #30261
    nyilván ha ismerőssel találkozok, beszélgetek vele, de haverokat nem a teremből keresek.
  • Neoncsoves
    #30260
    ne is mondd, gondoltam kezdem ma a kondit. reggel mire kelek? torokfájás, hőemelkedés, nátha...
  • mike77
    #30259
    Nekem két perc alatt tenné tönkre az izzadtság. Meg elég antiszociális.
  • veszelka
    #30258
    én az a fülhallgatós gyerek vagyok, aki bemegy a terembe, ahol vannak 30an, mond egy halk helót, és csinálja a dolgát, nem pacsizik, nem cseveg.
  • Succor
    #30257
    Hétvégén egy légtérbe voltam egy lebetegedett emberrel, és ma edzés után(megjegyzem addig semmi bajom nem volt, életem legkeményebb melledzését nyomtam le) bamm beütött a dolog...Most folyik az orrom fáj a torkom meg minden fene :D:D:D

    Sajnos így ki kell hagynom 1-2 napot :S

    Addig marad a vitamin+zabálás+rengeteg folyadék.
  • The Protector
    #30256
    Nálunk kézfogás van,mindenkivel.Ha új gyerek jön az is odajön köszönni ha ismered,ha nem.Mellesleg emeletes bunkóság az ha mondjuk vki kezet fog a társaságból valakivel és a többivel nem fog kezet.Pl egy 5-fős társaságból 1 esetleg 2embert ismerek akkor is kezet fogok az összes többivel is.
  • Darth Sith
    #30255
    Akit jobban ismerek, azzal egyértelmű a kézfogás, többieknek meg sima köszönés, terembe be és kifelé is. Statisztikai eredmény, hogy az emberek nagytöbbségének még befelé sem sikerül, nem hogy kifelé...
  • oliwwer
    #30254
    Így van, én is így szoktam. Sziasztok és kész. Akit ismerek, oda megyek kezelni, dumálunk pár sort, és ennyi.

    Engem zavarna is ha edzés közben az összes teremben lévő ember odajönne kezet fogni.
  • Panzermeyer
    #30253
    Ha mindenkit személyesen ismernék, akkor egyértelmű. De engem pl lehet "idgesítene", hogy valaki mindig lohol oda hozzám, hogy pacsizzunk. Nekem egy szevasztok bőségesen elég.
  • Szabi84
    #30252
    Én mindig akkor köszönök mikor edzenek, így nem kell kezet fogni mindenkivel:D
  • Tyler1
    #30251
    Kiss Virág is nyerte a kategóriáját a Classicon :)
  • adam46
    #30250
    Meg Csuhai Jani mondta az egyik BBTV adásban, hogy azért nem szeretett volna versenyezni, mert ő azt a buzis gatyát fel nem veszi. Mindezt egy rózsaszín v nyakú pólóba mondta.
  • Panzermeyer
    #30249


    Na meg még azon vagyok megrökönyödve, hogy emberek 80 (vagy épp kevesebb) kilóhoz képesek kokszot használni. Szégyen és gyalázat, a lustaság k*beb*szott netovábbja. Oké, ha nő vagy. Oké, ha 150 centi vagy. De így?! Na hagyjuk...
  • Neoncsoves
    #30248
    Nekem csak először volt fura lemenni, de mivel ismerőssel mentem - aki már hónapok óta járt - nem volt túl stresszes :D

    Viszont jövőhéttől új terem... Budapesten pesti árakkal... 3x annyiba kerül a terem mint ahova jártam :D
  • mike77
    #30247
    Nem feltétlen azért nem mennek oda köszönni az újak, mert bunkók. Sokszor az új srácok, főleg a negyven kilós tizenévesek úgy be vannak rezelve, hogy nem mernek odamenni köszönni egy száz kilós tetovált fickóhoz . Elég nagy stressz sokaknak először lemenni egy ilyen helyre. Én ilyenkor néha odamegyek, köszönök nekik csak ne legyenek már annyira feszkók :).
  • Neoncsoves
    #30246
    Egyszerűen nem normális az, ha egy férfi napi 5 percnél többet vesződik a hajával. Most hozhatnám a közhelyes "bezzeg nagyapáink/apáink" példát, de nem hozom mert megkapom majd, hogy "de változnak az idők". Vannak dolgok amik változnak, de vannak amik meg nem :))

    Sajnos tapasztalatból mondom, hogy azok akiknek ilyen "nem milisre nyírt haja van" azok rettentő mód sokat foglalkoznak a hajukkal annak ellenére, hogy férfiak. Volt nem egy osztálytársam akinek reggel a haj megcsinálása 10 percet vett igénybe - wax, hajfixáló, hajvasalás, etc - utána a nap közben meg úgy féltette a haját, mint a szeme fényét.....
  • Neoncsoves
    #30245
    Amúgy kíváncsi lennék valamire:

    - Ha valaki új ember jön le konditerembe, - és mondjuk nem olyan teremről van szó, ahol 50+ ember van lent, hanem tegyük fel ilyen 15-20 - attól bunkóságnak veszitek, ha nem megy oda kezet fogni veletek?

    Csak azért kérdem, mert ahol én edzettem ott megszokott dolog volt, hogy mindenkinek köszönsz... mondjuk itt volt egy mag (20 fő kb) akik lejártak, néha volt egy-két új arc, de ők is alkalmazkodtak és köszöntek. Ezt teremje válogatja vagy ez ilyen íratlan szabály? :)

    Nálatok ez hogy van?

    [csak hogy valami ontopik legyen]
  • adam46
    #30244
    Ó istenem, sg.hu...
  • adam46
    #30243
    Olyasmi kategóriába is indulhatott volna. Nekem meg az nem tetszik, hogy fél éve még sehogy sem nézett ki, teljesen el volt vékonyodva. Most meg ennyi idő alatt verseny forma, második hely. Nem igazán HC testépítő a srác.
  • adam46
    #30242
    Olyasmi kategóriába is indulhatott volna. Nekem meg az nem tetszik, hogy fél éve még sehogy sem nézett ki, teljesen el volt vékonyodva. Most meg ennyi idő alatt verseny forma, második hely. Nem igazán HC testépítő a srác.
  • balintk
    #30241
    Mert akinek nincs milis, vagy hanyag haja, az már meleg.
  • Panzermeyer
    #30240
    Grat neki. A hajviselete akkor sem tetszik, ha köze van hozzá, ha nem.
  • Tyler1
    #30239
    Hajviseletnek mi köze akármihez is? Egyébként 2. lett.
  • Panzermeyer
    #30238
    Miben indul, bájgúnár kategóriában? Az a hajviselet...
  • balintk
    #30237
    Ne felejtsetek el lábazni! :D


  • Succor
    #30236
    Megnyerte az abszolútot, meg a szívemet :D

    Amúgy hatalmas grat neki mert nem semmi teljesítmény az biztos :)
    Anyum példaképe mai napig a kezdetektől...
  • Tyler1
    #30235
    Zsuzsi megnyerte az abszolútot, zsebben a profi kártya :) Nem semmi eredmény.
  • Darth Sith
    #30234
  • Succor
    #30233
    Azt, hogy rohadjon meg, hogy ő húzogatja a Toldi Zsuzsit, pedig nekem kéne ...
  • adam46
    #30232
    Csuhai Janiról mit gondoltok, Arnold Classicon fog indulni a hétvégén.