33479
12316971501353788406.png
  • mike77
    #30391
    A legtöbbeknek nincs lába. Majd írd le miket nyomtál .
  • Succor
    #30390
    Nemsokára láb edzés ^^
    Ti hány gyakorlatot szoktatok végrehajtani(Gyakorlatok nevét is írd:P) és hanyas ismétlésekkel?
  • csuszi
    #30389
    nm
  • Bazsalusz
    #30388
    Köszi a tippet!Azt hittem sokkal több lesz, ezért meg sem néztem rendesen.
  • mike77
    #30387
    Evéssel még nem volt gond :)
  • Prince of Máté
    #30386
    Hát én irigyellek, hogy ennyit bírsz enni :D
    Egyébként tömegelésnél 2 -2,5g ajánlott ttkg-ként, de nem hinném, hogy gáz, ha többet nyomatsz, csak pénzben több kiadás.
  • mike77
    #30385
    Ha tömegelek fölöslegesen viszek be 2,8 g/ttkg fehérjét, vagy nem gond? Ez csak kajából. Nem gond megenni, nem azért kérdem.
  • Prince of Máté
    #30384
    Én pont most vasárnap rendeltem egy haverommal 130 fontért, kíváncsi vagyok mikorra jön meg :) a DPD futár szerint jövőhét keddre várható.
  • Succor
    #30383
    Miért ajánlja minden 2. ember a Gerovit multivitamint?
    megnéztem az összetevőit alig van benne vitamin, readásul idős embereknek lett kifejlesztve..Terembe meg mondják, hogy ilyen meg olyan erőnövekedést hozott..Nem értem
  • balintk
    #30382
    Csáó!

    Tudnátok ajánlani valami jó Omega3 készítményt? Sciteceset néztem ki egyelőre.
  • csuszi
    #30381
    ja a font jelből az lett. :)

    Hungary 7.95 font
  • csuszi
    #30380
    Hungary £7.95

    te miről beszélsz? :D
    ráadásul ha összeállsz valakivel vagy te magad rendelsz 125 felett, akkor free. de ha nem is, akkor is postával együtt is bőven jobb mint a többi.
    akciókról még nem is beszéltem...
  • Tyler1
    #30379
    Miért nem rendeled magyar forgalmazótól?
  • Bazsalusz
    #30378
    De ennyi erővel megvehetem itthon bármelyik másik fehérjét.
  • Panzermeyer
    #30377
    Egy 5 kilós fehérjéért? Aligha.
  • Bazsalusz
    #30376
    Hogyan lehet Myproteint rendelni úgy hogy megérje?Halottam hogy van aki idehozza kamionnal de az vagy 30 font az meg rengeteg.
  • mike77
    #30375
    Szerintem az ősz miatt van. A macskák is ilyenkor híznak meg . Én is folyton éhes vagyok, meg álmos. Pedig már emelgetem felfelé a ch-t. Kevesebbel nem voltam ilyen éhes.

    Ma tök jó lábedzést nyomtam. Megdöntöttem eggyel az eddigi guggolásomat, kétszer majdnem taccsoltam, hazafelé majd szétment a fejem a kocsiban, most meg nem bírom lenyelni a kaját . Jó kis edzés vót...
  • shaba23 #30374
    nem tudom mi van ma...nem voltam edzeni, viszont du. 2-ig már megettem 5 adag kajámat, mert folyamatosan éhes vagyok. Az előbb kénytelen voltam megenni egy túrós táskát, de most is konkrétan mardossa a gyomromat az éhség...
  • mike77
    #30373
    Úgy értem a két dolgot, hogy ha erőre gyúrsz, mindegy, hogy 120 kilós dagadt állat vagy 28-as karral, mert az számít, hogy x súllyal 50-et tudj bicepszezni. Ha az esztétikus izomzat számít, akkor az a lényeg, hogy a különböző testrészeid egymással hogyan harmonizálnak. Nem az, hogy mekkora az erőd.
  • Retsu
    #30372
    Pont ez volt a gond, hogy ott, akkor "sikeresen" elérték hogy keverjem a kettőt, és szerintem nem én voltam az egyetlen. A kérdésre vélaszolva mostanra teljesen kitisztult: elsősorban egészség és erő a fontos, a kinézet másodlagos. Zárójelben mondjuk hozzátenném, nem tudom kitől ered az "esztétikus" kifejezés... Szerinted/szerintetek csak akkor lehet esztétikus 1 fizikum, ha 1 testrészt min. 3-4 gyakorlattal, több szögből bombázunk? Tudom hogy mindenki más, de azért vannak módszerek, amik kiállták az idő(cirka 100+év) próbáját. Úgyhogy én inkább ezekre támaszkodom mint a "forradalmian új" tudományos dolgokra.
  • mike77
    #30371
    Hm... Szerintem nem kellene összekeverni, hogy Te miért gyúrsz. Erőre, vagy azért, hogy jól nézz ki egy esztétikus izomzattal. Ha az utóbbi a célod, nem tudom mit keresel egy ilyen brutál versenyen, és miért meglepő, hogy nem megy. Ha meg az erő, meg az, hogy 3 számban jó legyél, mindegy is a többi, arra a 3 gyakorlatra kell készülni. Nekem eszembe sem jut elmenni egy ilyen brutál szarságra, mert egész más a célom. De a kedvem se venné el 3 évre, ha elmennék és szarul menne.
  • Retsu
    #30370
    Nos, ez teljeseb igaz, de szerintem örüljünk hogy a kevesekhez tartozunk; ezt fel lehet fogni 1 rangnak is szvsz. Bocs hogy máéldának a 2009es szegedi Bajnokok Éjszakáját-de az,pontosabban a Brutal nagyonértelmes challenge-e volt,ami eltántorított a sporttól bő 3 évre! Miért? Mert persze a 2kezes bicóban kellett 40 ismétlést csinálni(26ot tudtam). Volt jópár srác,akinek vagy 8 centivel nagyobb karja volt, és persze lazán lenyomtak 50et is-demi a helyzet a többi izommal? Költői kérdés hogy milyen beégések lettek volna, ha pl. felhúzást kell csinálni...

    Szal a lémyeg, hogy márrájöttem, nem szégyen ha nincs 45-50es karod, sokkal inkbb ha a fő izomcsoportok ahhoz képest rohadtgyengék. BŐ 3ÉV, DE KÖSZI BRUTAL NUTRITION!!
  • mike77
    #30369
    És ezek szerint mindannyian dohányoznak .
  • shaba23 #30368
    1 hétig (baráti szívességből (én tettem a szívességet) dolgoztam napi 8 órát egy dohányboltba, mondhatni nagy élmény volt. Ettől függetlenül érdekes élmény volt az a töménytelen ember, aki bejött a boltba.
    Nem nagyon szoktam az utcán az embereket bámulni, így meglepődve tapasztalom, hogy lassan ciki lesz az, ha nem vagy kigyúrva. Természetesen a látottak alapján ez azt jelenti, hogy
    1. fiatal vagy, legyen vastag karod, esetleg mellizmod, de a kar a lényeg.
    2. 30 elmúltál, "vállalkozó" vagy, aki 10 éve csak tömegel, emiatt bár 100kilóval szériázik, van rajta 30+ kg túlsúly és csak kocsival tud megtenni 100m-nél többet.
    3. elenyésző kisebbség, aki sportol valamit, de legalábbis komolyan veszi a mozgást, és tovább lát a bicepsz/fekvenyomás gyakorlatokon.
  • Breki33
    #30367
    A túró fehérjetartalmát tekintve gyakorlatilag kizárólag kazeint tartalmaz. A sovány túrót szokták ajánlani én a házi készítésű túrót

    "Sovány túró

    A sovány túró szintén nagy mennyiségben tartalmazza a lassan felszívódó kazein proteint. Ráadásul ezen felül triptofánban gazdag élelmiszerről van szó. A triptofán esszenciális aminosav, melyet a szervezet képtelen önmaga előállítani, így teljes szükségletedet külső forrásból kell kielégítened belőle. A triptofán ugyanakkor a szerotonin építőköve, mely hormon szerepe kiemelkedő az alvásciklusok szabályozásában, valamint pozitív hatása van a hangulatra, a stressz negatív idegrendszeri hatásainak ellensúlyozásával segíti a mélyebb, nyugodtabb, ezáltal az izmaid regenerálódásához megfelelő környezetet biztosító alvást."
  • veszelka
    #30366
    használ itt valaki kazeint? vagy bármi lassú felszívódású fehérjét?

    tavaszra be akarok ruházni, de elvette a builder a kedvemet a szója alapúaktól.
  • mike77
    #30365
    Nem rossz ötlet :) Néha ha úgy kapok el egy zenét edzés közben, szoktama használni a ritmust, úgyhogy nem mondtál nagy ökörséget :)
  • Succor
    #30364
    Használj metronómot :D:D:D
  • mike77
    #30363
    :D Én maradtam már ott lent beleülve :DDD Elveszett a ritmus valahová :).
  • Succor
    #30362
    Hogy ne jönnél fel.Nem azt mondtam, hogy maradj ott 20 másodpercet csak ne rugózz bele :D
  • mike77
    #30361
    Rugózni nem rugózók. De a mélysége ez. Amúgy ha lent megállsz már nem jössz fel nagyobb súllyal :).
  • Succor
    #30360
    Hát ez a fajta guggolás szart sem ér..Fele rugózás.
    Lefelé mész szép lassan lent megállsz és jössz fel robbanékonyan...többet ér hidd el :)
  • mike77
    #30359
    Ilyen guggolásra gondolok, nem kell fosni a mélységtől:



  • Tyler1
    #30358
    Azt Arnie mondja, ő mikor még a seregben volt, akkor is már napi 6 órát edzett szünet nélkül, 18-9 évesen :)
  • mike77
    #30357
    Az én célom a teljes koppig guggolás, nem az a kis rogyasztásos izé, amit sokan guggolás címen űznek. A nagy súly meg relatív. Amivel én guggolok másoknak nagy, szerintem meg még bolhafing, legalább is ahhoz képest amit szeretnék .
  • Succor
    #30356
    Azért túl mélyre is csak addig menj amíg a térded bírja.nagyobb súlynál már nem nagyon ajánlott,bár nem tudom mennyivel guggolsz :)

    Én is imádom a lábedzést kivéve, hogy mostanában pont másnap van egy próbánk és dobolok :D
  • adam46
    #30355
    Diétához milyen kiegészítőt ajánlanátok? Eddig egy kis Biotech-es Nitro Gold és Sciteces l-karnitint néztem ki, vélemény?
  • mike77
    #30354
    Hát skacok, hétfőn nagyon odafigyeltem a guggolásnál, hogy szép mély legyen, földig koppanó seggel, elölguggolás meg normál, hát még mindig úgy húzom a csülkeimet a földön, hogy előbb majdnem eltanyáztam .Imádom a lábedzéseket .
  • LocalPatriot
    #30353
  • Succor
    #30352
    Jó videó nagyon :)
    Bár azért amikor mondta, hogy az elme az amitől 4-5 órát képes vagy edzeni naponta, na ott egy picit lestem :D