33479
12316971501353788406.png
  • mike77
    #30431
    Nem biztos, de lehet, hogy a kreatintól nyúltál ki. Mikor kreatint szedtem, ha este volt edzésem akkor délben ettem utoljára kreatint, mert nekem eléggé levitte a vércukrom, és nem bírtam edzeni. Csak edzés után szedtem be a többit.
  • Succor
    #30430
    Á most csak szuperszetteztem, de a felhúzás kimaradt egyszerűen muszáj volt ledőlnöm picit.Utána meg hazamenni :P
  • mike77
    #30429
    Majd NE írd le mit csináltál lábra, mert kipróbáltam hétfőn lábtolón a 20-as ismétléses gyaksidat, csak egyre növekvő terheléssel, és még ma se tudok hasra feküdni, annyira fáj a combom . Nem tudom, hogy lesz ma ebből még felhúzás.
  • Succor
    #30428
    Akkor erre valószínűleg most jól fogok reagálni :)

    Végre valami :D

    Ma láb edzés, alig várom ^^
  • mike77
    #30427
    Nem képzeled be, már feltöltés alatt észrevenni a hatást.
  • Succor
    #30426
    Remélem hasznodra válik :)

    Egyébként most vagyok a 3. napnál a feltöltésben életem első kreatin kúrájánál.Nagyon jó cucc :)Igaz most a kreatin miatt 3g/tskg fehérjét tolok, ch változatlan.Vízfogyasztást megemeltem picit.
    Most lehet, én beszélem be magamnak de már most nagyobbnak látszanak az izmaim, és mindig betöltve érzem magam.Kíváncsi vagyok mit hoz 3 hónap alatt,addig próbálom így tartani a kajámat.
  • mike77
    #30425
    Elég jól hangzik, szedegetem tőled az ötleteket :).
  • Tyler1
    #30424
    Én gyerekkel kis mennyiségben sem itatnék, boltit főleg.
  • Succor
    #30423
    Bicepsz-tricepsz.

    Nagy súlyokkal kezdtem egy alapos bemelegítés után, álló bicepsz-szűknyomás 3 széria,Scott pad 4 széria(szűken-szélesen)-Homlokra engedés, ezekből egyre lejjebb vettem a súlyokból és egyre szabályosabban csináltam a kifulladásig...mindegyik szériába annyit csináltam amennyi csak megy+1.

    A végén 1 kezes bicepsz+letolás 4 széria amennyi megy, nagyon szabályosan.

    És a leges legvégén mivel a tricepsz kicsit nagyobb izomcsoport 1 széria kötelezés,amennyi megy.

    Nekem ez vállt be :)
  • mike77
    #30422
    Milyen szuperszett volt?
    Bicepsz-bicepsz, vagy bicepsz-tricepsz, vagy tricepsz-tricepsz ? :)
  • Succor
    #30421
    Túl van ez értékelve.
    Tegye fel a kezét aki minden nap megiszik legalább 2 liter tejet...
    Nem sok ilyen van.
    Én naponta kb 2 decit megiszok(eszek :D) a reggeli rizs+fehérjémhez.
    Szeretem az ízét.ennyi.

    Ezt a cikket úgy KELLENE inkább értelmezni, hogy annak aki fehérje forrás után keres vagy kalcium, stb után annak nem ez a legjobb választás, hanem a tudatos,tiszta,egészséges táplálkozás.Egyik oldal se jó:
    -Se ha a média túlreklámoz valamit és butítja az embereket
    -Se az ha az ellenzéki oldal valamit annyira a fejünkbe akar verni, hogy az mennyire káros.Totális összezavarodottság jó néhány emberbe, és ne feledd aki össze van zavarodva KÖNNYŰ BEFOLYÁSOLNI


    Igyatok tejet ha jól esik, de ezt is mint akármi mást, ne vigyétek túlzásba :)


    ON:
    -Ma volt kar napunk.Szuperszetteztünk nagyon jó volt, végre látom a fejlődést.Pedig nagyon nehezen akar nőni ez a kis mocsok, de most rájöttem a titokra.

  • Tyler1
    #30420
    A szomorú igazság a tejről, amit minden szülőnek tudni kell

    Ettől valahogy senki sem félti a gyerekét, csak a tápkiegektől.
  • Breki33
    #30419
  • Breki33
    #30418
  • Neoncsoves
    #30417
    Na megvolt az "újjászületés" első edzése a Gilda Max Gymben. 3 hónap kihagyás után kezdtem újra, megadtam amit kell a mellemnek meg a tricepszemnek. Elszoktak tőle, nah :) Szerdán folytatás!
  • mike77
    #30416
    Ja már edzettél, félreolvastam, a kajával van gond :)))
  • Renjike
    #30415
    nekem volt benne adagolókanál azzal kell kettőt töltenem :D
  • mike77
    #30414
    Általában csak 1-2 kanyart okoz, még lehet, hogy tudsz edzeni :))
  • mike77
    #30413
    Köszi, erre nem is tudom mit feleljek, nagyon jól esett, nőttem 5 centit :).
  • mike77
    #30412
    Köszönöm, remélem nincs komoly gond. Elég szar, ha abba kell hagyni. De két hónap nem olyan sok idő...
  • Succor
    #30411
    Be,most nagyon szenvedek...
    Nem tudom mit csináljak már, hogy jobb legyen :D
    1 óra múlva kajálnom kéne de így felejtős, annyira kavarog a gyomrom, hogy az nem igaz,viszont a ma edzett izmok rendesen be vannak töltve...De most valahogy ez se érdekel csak ne akarjak már bef*sni :D
  • Retsu
    #30410
    Akkor betöltöttél rendesen :D Ez van, így vagy úgy mindenki megfizeti a tanuéópénzt.
  • Retsu
    #30409
    Nem vagy semmi hallod, ez szerintem már igen fejlett forma! Hihetetlen a szerénységed is, ami hozzá társul, nem nyalásból de azért tényleg...ilyen fizikummal egyáltalán itt kérdezni dolgokról:) ne érts félre örülök hogy itt vagy(sztem nem én vagyok az egyetlen) csak az ilyen dícséretes hozzáállás ritka mint a fehér holló!

    Protector: Mi a baj? Persze csak ha publikus.
  • Succor
    #30408
    Na életem első kreatin kúráját is elcsesztem :D
    teás kanál helyett kávés kanállal szarakodtam gramm pontos digitális mérleggel.Csakhogy a mérleg elromlott mert letört a teteje, így nem mér pontosan most számoltam utána a kávéskanálnak, 5 g-t akartam összehozni helyette 14g lett, mérleg 4-et mutatott :D

    Nem semmi érzés.
  • The Protector
    #30407
    Nagyon szép deltás vagy!!!!
    További jó edzést.Én most 2 hónapig nem edzhetek.Ma meg hnap még nyomhatom,de szerdától vége egy időre az edzésemnek.
  • mike77
    #30406
    Köszi :). Így nem sok látszik belőle, csak a széle :).
  • Succor
    #30405
    Szerintem is jó :)
    Tetszik a tetkód is :D
  • mike77
    #30404
    Kössz, nyomom .
  • Tyler1
    #30403

    Eléggé rendben van az. Csak így tovább, keményen! :)
  • mike77
    #30402
    Raktam fel a galériába egy szem képet, de csak hátulról, jó xar lett úgyhogy messzemenő következtetéseket nem kell levonni belőle :). Aki akarja nézze meg.
  • Succor
    #30401
    Én 2 hétig kisebb súllyal és nagyon szabályosan csinálom magas ismétlésbe, 1 hét pedig erőnléti edzés minél nagyobb súlyokkal alacsonyabb ismétlésekkel.Ezt váltogatom és eddig bevált.Láb az nagyon nagy izomcsoport kell rá az ismétlés bőven :D
  • Prince of Máté
    #30400
    Becsülendő, hogy lábazásnál is különösen figyel valaki a szabályosságra, na meg a 20-as ismétlésszám se hétköznapi... Általában aki lábazik csak azért szokta mert nagy súlyokat lehet megmozgatni. Lábtolót mi is 20 körüli ismétlésszámmal csináljuk, kibaszott durva érzés utána felállni a lábtolóból... Sokkal jobb érzés, mint 10 ismétlést csinálni nagy súllyal.
  • Succor
    #30399
    Persze, hogy az de ennek pont a láb a lényege a simának meg a hát.Igazából merev lábasat nem kell túlzottan nagy súllyal csinálni, csak amíg érzed a combhajlítót.
  • mike77
    #30398
    Jól ment, csak valahogy a rendes felhúzás "bikább" gyakorlat, és nagyon hiányzott a lábedzésből :). De ma bepótoltam :).
  • Succor
    #30397
    Merevlábasat nagyon el kell kapni.Comb-bicepszből felhúzni nehéz..nekem először előbb fáradt el a hátam mint a lábam, aztán ez szerencsére változott :D
  • mike77
    #30396
    Elég jól hangzik :). Én is bevezettem a merevlábas felhúzást lábedzésen, a simát meg most hátnál csináltam. Első gondolatom mindkettőnél az volt, hogy ez így egy nagy szar :), de aztán jól ment mindkettő, csak szokatlan volt. A merevlábas is jobb súllyal ment, mint gondoltam. Úgyhogy így marad :).
  • Neoncsoves
    #30395
    hétfőtől új gym, új start.

    már várom :)
  • Succor
    #30394
    Én ezt játszom minden héten...Kb 4 napig szoktam érezni rendesen :D
  • setuh
    #30393
    Igen,ismeros,nekem legutobbi labadzesem olyanra sikeredett,hogy majdnem egy het utan is ereztem az izomlazat :D Azt mondanom sem kell,hogy elso napokban elegge megneztek az emberek az utcan mert jarni se tudtam rendesen.Igaz ez egy kissebb kihagyas utan volt.
  • Succor
    #30392
    Most értem haza nagy nehezen.
    Túl vagyok egy csomó kaján, és most punnyadok és örülök, hogy végre ülök :D

    Kezdtük egy vádlizással(ülő+álló 3* amennyi megy)aztán lábnyújtással 4*15+1 vetkőző sorozat kifulladásig.Ezután guggolás 3*20 szép szabályosan lassan,utána lábhajlítás 3*15 +1 lábbal felváltva a végén 2 lábbal kifulladásig.Ezek után lábtolás 3* amennyi csak megy(Itt már extra szabályosságra törekszünk nem a súlyokra.Majd 2* amennyi megy,merev lábas felhúzásból, szintén nagyon szabályosan viszonylag nagy súllyal.A végén nyújtás+fehérje és imádkozás, hogy fel tudjak jönni az emeletre :D