33479
12316971501353788406.png
  • mike77
    #30711
    Én pár napja vettem Multi Pro Plust, adtak mellé egy Vitamin D3-at is. Nem biztos, hogy ezektől, de azóta annyi gázt eregetek, hogy lassan azzal fűtünk . Régen is volt Multi Prom, de nem jártam így, talán a D3 okozza. Valakinek van íly tapasztalata ?
  • veszelka
    #30710
    gyenge lenne a mega? én napi egyet szedek belőle, és így se érzem legyengültnek magamat. a kettőtől az egész testemen viszketést éreztem negyed órán keresztül, mióta csökkentettem, nincs gáz.

    egy orvos ismerősömnek mutattam az adagot, ő mondta, hogy felesleges ekkora adag, max egy drága vizeletet gyártok vele...
  • DarkHorSe
    #30709
    Myproteinen 25%os akcioban lehet rendelni mindent ha ugyes vagy, dec 19ig. Hetfon meg is rendelek mindent egy evre elore :)
  • Prince of Máté
    #30708
    Nekem volt sima meg Plus is, és utána átnéztem a táblázatot, összesítve jobb lett.

    De mind1, itt van 1 részletes elemzés, második helyre jött ki a Mega Daily One :)
  • miscbrah
    #30707
    Érdekelnének azok az olcsó multik, ugyanis mostanában fogyott el a Plus-om, és ha esetleg van jobb ár/értékben akkor azt választanám.
  • Tyler1
    #30706
    Mert az előző nyilván aránytalan volt...
    Sokkal gyengébb lett, az hogy pár összetevőt tized, esetleg 3-4 mg-al feltornáztak, miközben jó néhánynak felére csökkent a tartalma, attól nem lesz arányosabb szerintem (nem hiába javasolnak inkább 3 tablettát naponta). Az RDA-t meg a Scitecnél biztos más mértékegységben számolják, mert 100 mcg b12 minden más gyártónál 1600% körül jön ki, nem 4000-re.

    De mondom, sokkal jobb és olcsóbb multikat lehet venni, tehát még mindig nem éri meg, akár "arányos" az összetétel, akár nem.
  • Prince of Máté
    #30705
    Miért is gyengítették le? Mert Plus lett a neve?
    Konkrétan arányosabb összetételűvé varázsolták.
    Fele annyi b12 vitamin, de ez még így is kurva sok, 4000% az RDA.
    Ezt én inkább előnynek tulajdonítanám be, ettől a vitamintól van olyan étvágyad, hogy telezabálod magad, rá 1 órára már éhes is vagy...
    A vitamin meg a többi rész meg vagy maradt, vagy növelték, esetleg kicsit csökkentették.
  • Neoncsoves
    #30704
    MDO egy kis CaMa-val megkűdve nem olyan rossz szerintem (ár/érték arányban)
  • Tyler1
    #30703
    Akkor még egyszer: "Optimum már fogyóban van, de nem akartam rendelni, Biotechnél meg úgy is akciós volt, bár jóval komolyabb multikat lehet venni olcsóbban, de mondom beruházok egyre, ha már ott járok."

    MDO-t sem veszek már mióta azt is legyengítették. Gyenge szar az is, de még drága is ráadásul. Vitabolicot azért vettem, mert csak 30 adagos, ezerhétvalamennyi volt most akcióban, addig kihúztam volna, amíg nem rendelek nagyobb tételt mindenből, csak nem tudtam hogy gumicukrot csináltak belőle időközben.
  • Prince of Máté
    #30702
    Minek a Vitabolic? Mega Daily one ár/érték arányban jobb vétel + most jár hozzá ingyen 1000mg-os C-vitamin
  • Panzermeyer
    #30701
    Hát igen... és tulajdonképpen bármikor megtehetik, mert ez nem egy úgymond standard termék, akkor változtatják az összetevőit, amikor csak akarják. Nincs kikötve, hogy egy multivitaminnak miből mennyit kell tartalmaznia.
  • Tyler1
    #30700
    Vettem egy doboz Vitabolicot, a mostani Optimum már fogyóban van, de nem akartam rendelni, Biotechnél meg úgy is akciós volt, bár jóval komolyabb multikat lehet venni olcsóbban, de mondom beruházok egyre, ha már ott járok. Új külső, csili-vili dizájn, itthon ránézek az összetételre, hogy biztos azon is mókultak valamit, hát olyan mocskos módon legyengítették, hogy majdnem hanyatt estem.
  • easton
    #30699
    2g C-vitamin
    3g Omega3
    Napi 2 One-a-day
    1g Ca
    500 mg Mg
  • vsly
    #30698
    Monster-pack(mert most akciós:p,amúgy eddig MultiPro)+patikai aszkorbinsav(C-vitamin) 2-3000mg.
  • Panzermeyer
    #30697
    Jelenleg:
    ISS Pack
    8.000-10.000NE D3
    400mg Mg
    50mg Zn
    1g Ca
    és amennyi C-vitamin sikerül 3-5g között.
  • csuuzli
    #30696
    multiprot szedem csak
  • oliwwer
    #30695
    Nekem is sokminden jutott már eszembe, fel lehetne pörgetni.
  • Neoncsoves
    #30694
    Lehetne hetente ilyen szavazás, ki milyen vitamint/fehérjét/stb szed... feldobná kicsit a topikot
  • DarkHorSe
    #30693
    Alpha Men +1000mg c+ ginkgo biloba
  • oliwwer
    #30692
    Mega Daily One + C1100
  • Darth Sith
    #30691
    Multipro (reggel) + D vitamin + C1000 (este)
  • Neoncsoves
    #30690
    Mega Daily One + C1100 + Omega 3 (amíg van. ha elfogy nem rendelek) + calcium magnesium
  • Prince of Máté
    #30689
    Mega daily one + omega3 + C vitamin
    vagy csak egyszerűen Multi pro, csak az drágábbra jön ki.
  • miscbrah
    #30688
    Ha már vitaminok. Ti milyen vitamin kiegészítőket szedtek?
  • Neoncsoves
    #30687
    vitaminokat most vettem, csirkemell szintén van... :D
  • oliwwer
    #30686
    5 kiló csirkemellet :D
  • oliwwer
    #30685
    Kérj multi pro-t :D
  • Neoncsoves
    #30684
    :)

    én is maradnék amellett, csak mivel rokonok nem akarnak pénzt adni Karácsonyra, ezért valamit muszáj kérni és el akarom kerülni a zoknialsónadrág kombót. és hát szerencsére mondhatom azt, hogy "másra nincs szükségem", szóval ez meg is könnyítené a dolgomat :)
  • Panzermeyer
    #30683
    Nekem ettől egyszerűbb van. Úgy hívják lábos.
  • Neoncsoves
    #30682
    Ez a rizsfőző jó-e?
  • DarkHorSe
    #30681
  • Neoncsoves
    #30680
    szalonnát
  • DarkHorSe
    #30679
    gyurni kell megzabalni, fasiiiiiiirt
  • Neoncsoves
    #30678
    Jön a Karácsony, gondoltam kérek egy rizsfőzőt magamnak. Melyikek azok a márkák amik jók ebből? (és elfogadható áron is vannak)

    Pár hónapja felvetődött itt a topikban, de nem találtam...
  • Succor
    #30677
    Jól van :)
    Te tudom, hogy rendesen gyúrsz! :D
    Igazából ez csak az én nézetem és nem bunnyt másolom, főleg, hogy utálom mint a sz*rt :P
  • mike77
    #30676
    Ezt Bunny kezdte el, hogy aki rendesen csinálja az edz, a nyomik meg gyúrnak, és mindenki megy utána. Semmi értelme ebbe a két szóba ilyen jelentést erőltetni. Én is bírom Bunnyt, de én gyúrok. Kész .
  • Succor
    #30675
    Direkt írtam gyúrást, mert aki ezt a tevékenységet normálisan csinálja az EDZ! :D
    A gyúrás pont azokra jellemző akik nem mennek hétvégén kirándulni mert lemegy a bicepszük, és tök elhanyagolják kardiovaszkuláris rendszerüket.
    Diétába is tessék aktívan sportolni!Ne csak séta aerob tartományba, ami jól esik.Ússz fuss, ugrálj,bicózz amit akarsz, nem fogsz hirtelen összemenni 40 cm-t :D

    Tőlem megkérdezték terembe mert mondtam edzőtársamnak, hogy voltunk bicóversenyen hétvégén.Erre kérdezi a kis iq bajnokunk:
    Ú és nem félsz hogy elveszted az izmaid?
    De csak ettől rettegek minden nap :D
  • mike77
    #30674
    Én szeretem a gyúrás szót . Nem értem mi vele a baj. Kondipatkány lettem .
  • Succor
    #30673
    A kondipatkány nem tudom mit jelent kérlek világosíts fel.
  • Succor
    #30672
    Látom nem értetted meg illetve nem ismered fel a szarkazmust.