33479
12316971501353788406.png
  • tigeroo
    #30791
    nekemis kb. 24 óra után jön az izomláz
  • Neoncsoves
    #30790
    Én egy Sencor 600W-osat kaptam (450g rizst lehet benne csinálni) Karácsonyra. Eddig meg vagyok vele elégedve, a napi 450g nekem elég és könnyen lehet hordozni a cuccot (albérletbe pl. egy sima utazótáskába a többi cucc mellé befér), úgyhogy nekem nagyon jól megfelel. Könnyen lehet tisztítani, fél órás üzemideje van és kb. 15-20 percig javasolt még melegentartó funkción hagyni a rizsfőzőt benne a rizzsel. Igaz csak 1-2 hete van meg, úgyhogy hosszútávú tapasztalatom még nincs.
  • KaBuTo666
    #30789
    Szerintem kezd el a balettot.
  • Fbn Lx
    #30788
    nekem rendszeresen ötnapos izomlázaim vannak, kivéve a felső hátat és a karokat, ezek 1-2 nap és helyre jönnek, pedig ugyanúgy terhelem azokat az izmokat is.
    most a vádlimnak van olyan izomláza már két napja, hogy görbe lábbal lábujjhegyen járok :D
  • KaBuTo666
    #30787
    Nálam új edzéstervnél volt pár napig, vagy ha ismétlésszámot váltottam, esetleg ha a lábedzés még durvábbra sikerült. Szóval azért írtam, ha van az még nem jelent problémát. De ebbe is bele lehet mélyebben menni, kiderül sok érdekesség. Nem egyszerű az életem egy végzős orvostanhallgató mellett. :D De legalább ellát sok érdekes információval.
  • DarkHorSe
    #30786
    Nekem sosincs izomlazam, max csak erzem hogy arra az adott testreszre edzettem. Akkor szokott napokig tarto izomlazam lenni, ha kihagytam sokaig az edzest es elszoktak az izmaim a terhelestol.

    Megerkezett a csomagom a myproteintol, minden rendben volt a kiszallitassal. Vegul 130ezer forint ertekben rendeltunk, neten fizettem, a kedvezmenyekkel egyutt 40 ezer forintot sporoltunk, szoval jol indul ez az ev:) Most tervezek venni egy rizsfozot, parolovalEzt neztem ki, van valakinek tapasztalata ilyen teren?
  • mike77
    #30785
    Ez is örök vita tárgya, jó-nem jó. Nekem 98 %-ban van izomlázam, ha nincs akkor aggódok, hogy ratyi volt az edzésem.
  • KaBuTo666
    #30784
    Hát pedig az izomláz az pont nem egy jó dolog. Persze ha enyhe van, de ha erős, és napokig eltart...azért óvatosan, könnyen le lehet sérülni! Tessék ésszel kondizni! BUÉK !!
  • veszelka
    #30783
    nekem általában 30-40 órára rá szokott megérkezni, és eltart néha a következő edzésig, azaz egy hétig is.
  • mike77
    #30782
    Hát igen, ez lesz az. Nem normális izomlázam van, ennyi ideig és főleg ilyen mértékben nem szokott tartani. Most kb. olyan, mint edzés után 2 nappal. Nyilván a kihagyott egy hónap után nem kellett volna úgy edzenem, mint előtte. Csak sajna volt aki motiváljon közben . Na majd elmúlik, ezt is ki kell próbálni . Kezelem egy kis C vitaminnal.
  • adam46
    #30781
    Régebben olvastam egy ilyen cikket.
  • Fbn Lx
    #30780
    mégis mi más lenne?
    nekem nagyon sokszor tart 4-5 napig.
  • adam46
    #30779
    Elvileg az izomláznak 2-3 nap után el kell múlnia, ha tovább tart az már más.
  • mike77
    #30778
    Búék mindenkinek!!!
    6. napja van durva lábizomlázam . Lehet, hogy lazább edzés kellett volna a kis kihagyás után...
  • Renjike
    #30777

  • Dizson
    #30776


    Itt az idelye h. tanuljatok a mestertől. Ilyen intenzítású edzés után nem lesz kedvetek többet kondizni.


  • Succor
    #30775
    Örülök neki :)
    Bár nekem most jobban megtetszett az erőemelés.Kipróbálom benne magam :)
  • mike77
    #30774
    Nekem is beválik. Karácsony előtti hónapban átlag napi 16 órákat dolgoztam, néha 20-at, 3-4 óra alvással, heti kétszer jutottam el kondizni egy kis erőtlen nevetséges súlypaskolásra. Jó kajával is lecsoffadtam 89 kilóra, úgy néztem ki, mint az a bizonyos teleszart zokni. (Alig voltam ettől idegbeteg állat ) Most nekiálltam egy hete feltölteni kreatinnal, plusz fél kiló rizs naponta, ma reggel 97 kiló voltam , az erőm is egész helyrejött . Meg mindennap megyek "gyúrni", amikor csak lehet .
  • oliwwer
    #30773
    Én olyan szinten elengedtem magam az ünnepek alatt, hogy már szégyellek tükörbe nézni :DD

    Tetemes mennyiségű kaját megettem. Évente 1x iszok kólát is, az karácsonykor van. Annyira nem estem össze, sőt, sokkal szarabbra számítottam, és szerencsére elég gyorsan formába tudok jönni, de azért mégse úgy festek mint mondjuk nyár végén. Januártól indul a móka megint. Derekam is vacakolt, mert mostanában rászoktam a hason alvásra. Olyan jól esik, de minden reggel derékfájással kelek. Öregszem vagy nem tudom mi van :D

  • Succor
    #30772
    Nekem abszolút bevált.Most csak ugye szinten tartok 5 g-vel(10-et írnak de szerintem 5 is elég).Hozott 3-4 kg-ot látszatra is jobb vagyok, az erőm is maradt.Ki kell próbálni,jó étrend mellé jól jöhet :)
    Bár ost így decemberbe nem nagyon kondiztam csak itthon, inkább futás,bicózás,úszás, de még szerintem ezekben is kitartóbb vagyok mint előtte :)
  • mike77
    #30771
    A kreatinról mi a véleményed ennyi idő elteltével?
  • veszelka
    #30770
    nekem se volt még olyan, hogy ne lett volna utána izomláz :)
  • mike77
    #30769
    Sajnos igen. Nekem a kedvenc edzésem. Legjobban lábnál tudom szétcsapni magam, ott jön elő leggyakrabban az az eufórikus érzés . Aki nem lábazik az ezt nem is érti...
  • oliwwer
    #30768
    "Végre lábedzés" - ritkán hallani ilyet :D
  • mike77
    #30767
    Holnap végre lábedzés . Egy hónapja nem lábaztam már, (mást is alig) meg fogok halni... Már alig várom !
  • xxxpaulxxx
    #30766
    Akkor nem olvastad el.:)
  • Neoncsoves
    #30765
    fehérje 2g/tskg, szénhidrát 3-5g/tskg (attól függ mennyire könnyen hízol)
  • miscbrah
    #30764
    Nem írja h. testtömegenként mennyi kéne.
  • Neoncsoves
    #30763
    Sárga Kapszula
  • miscbrah
    #30762
    Van valami nagyszerű leírás, hogy tömegelésnél mennyi kalóriát kell bevinni? Szénhidrátra és fehérjére lebontva.
  • Succor
    #30761
    Én ma elmentem futni, tök jó volt ^^
  • Tyler1
    #30760
    Másfél hónapja nem emeltem súlyt, a karácsonyi menü kritikán aluli, mint ahogy az étkezésem is az elmúlt időszakban, szart eszek, ráadásul még fogyok is. Nehéz dolog ez, ha már életmódszerűen űzi az ember, de néha kemény lépéseket kell megtenni a jövő megalapozásához. Mo.-n ez szerintem kivitelezhetetlen. A céljaimról viszont nem tettem le :)
    Kellemes ünnepeket!
  • Darth Sith
    #30759
    én visszatöltök bejglivel :D
  • Neoncsoves
    #30758
    Kellemes ünnepeket minden topiklakónak! Amúgy rohadjon meg az itteni konditerem, ünnepekkor nincs nyitva, pénteken is csak délelőtt... Mi lesz így velem?
  • mike77
    #30757
    Van mára egy tepsi rakott kelem egy kiló pulykamellből meg fél kiló rizsből, ehhez még meg kell ennem a családi halászlevet és sült pulykát, közben meg gyúrós szendvicset eszegetek, ami két szelet mákos bejgli közé rakott diós bejgliből áll .
  • Prince of Máté
    #30756
    Rántott csirkemell + rizs + saláta :D
  • oliwwer
    #30755
    Mi a karácsonyi menü?
  • oliwwer
    #30754
  • veszelka
    #30753
    én úgy vettem észre, hogy ha öv van rajtam, az plusz 10+20 kilót jelent, legalábbis többel merem csinálni...
  • Tyler1
    #30752
    Szerintem relatív még nem nagy súlyoknál fontos, hogy a törzsizmai megfelelően erősödjenek, elengedhetetlen a fejlődéshez, az öv pedig ebben elég nagy gátat szab. A gerinc nagyon sokat elbír, akkor sérülés veszélyes a dolog, ha a végrehajtás nem megfelelő, vagy ha a törzsizmok még nem eléggé erősek az adott súlyhoz, aminek a terhelését a gerinc veszi át.