33479
12316971501353788406.png
  • veszelka
    #30831
    van aki trx-ezett itt? szerintetek van értelme kiegészítésként a kondi mellé?
  • Neoncsoves
    #30830
    Ez kurvajó :D Köszi.
  • Prince of Máté
    #30829
    Pont ezt a videót akartam linkelni én is, csak nem találtam :D
    Ha van cél, és akaraterő, akkor nem nyomod le az órát reggel!
  • KaBuTo666
    #30828
    Kérlek nézd meg ezt a videót. Főleg az eleje ami beüt nálad.
  • Prince of Máté
    #30827
    Én is ilyen vagyok egyébként... Ez nem betegség, lustaság.
    Ha akarsz, felkelsz.
    #veszelka: igen, ha az alvás a célom, akkor elmegyek aludni. Nem azt mondtam, hogy pár perc alatt sikerül elaludni, lehet hogy 1 óra is kell hozzá.
  • veszelka
    #30826
    te elhatározod, hogy elalszol? :D :D :D
  • Neoncsoves
    #30825
    Telefonomat beállítottam 5-10 perces időközönként csörögjön 1 órán át. Nem keltem fel, mindig kinyomtam. Ha meg idő előtt fekszem le, akkor ugyanúgy fent maradok 5ig, csak annyi, hogy az ágyban forgolódom addig...
  • Prince of Máté
    #30824
    Bull shit, elhatározás kérdése az egész.
    Nekem sincs kedvem lefeküdni, de muszáj... Tudom, hogy ilyenkor meg nehéz elaludni, de rá kell venned magad.
    Reggel meg húzz órát, és akkor lesz ami rá vegyen, hogy felkelj.
  • Neoncsoves
    #30823
    valamilyen szinten*

    bocs csak nem rég keltem és persze a szerkesztés az viájpí dolog...
  • Neoncsoves
    #30822
    Sziasztok!

    Picit edzéstől elvonatkoztatott dolog, bár befolyással van rá valamilyen dolog. Felborult teljesen a bioritmusom, későn (van, hogy hajnali 5kor) fekszem és kb 10-12 óra alvás után vagyok csak hajlandó felkelni és még mindig nem érzem fittnek magam - valószínűleg hypersomnia lesz a betegség megfelelő neve - illetve az elmúlt napokban gondolkodtam azon is, hogy alacsony lehet a tesztoszteron szintem mivel a koncentráció és a többi dolog is nehezemre esik. Ezek a dolgok megváltoznak minden egyes edzés után. Miután kijövök a konditeremből, akkor érzem magam teljes értékű embernek (valószínűleg a súlyzós edzéstől, amitől nő a tesztoszteron szint). Orvost szeretném a legutolsónak hagyni, viszont külön nem szeretnék hormonokat szedni, így esetleg aki tud valami "természetes" megoldást a dologra, vagy járt hasonló cipőben az segíthetne, mert nagyon kellemetlen így a dolog, szorgalmi időszakban jó, ha alszok napi 4-5 órát és egy használhatatlan mosott szar vagyok egész nap, mondjuk terembe így is úgy is lemegyek, de mégse ugyanaz, mint amikor teljesen kipihenten megyek le...
  • ToM1113
    #30821
    Köszönöm, ezt a sárga kapszulát akkor megkeresem
  • Prince of Máté
    #30820
    Ez a helyes válasz a kérdésére
  • Darth Sith
    #30819
    ahogy javasolták, a "Sárga Kapszula" című alapművet olvasd el, legalább 2-3xor. Olvasd el egyszer, gondold át. Aztán mégegyszer, akkor már körvonalazódik a dolog, kezded érteni mi-miért van. Harmadjára pedig tiszta lesz a dolog, hogy mit hogyan kell csinálni. Egyszeri olvasás kb fél óra, ennyit igazán rászánhatsz. Ha úgy gondolod, hogy ahhoz is lusta vagy, hogy ennyit megtegyél a testedért, egészségedért, hogy rászánj kb 2 órát az életedből, hogy hasznosat olvass, akkor el se kezd az egész sportot. Ha ennyit hajlandó vagy, akkor rengeteg alapvető kérdésre megkapod a választ.
  • DarkHorSe
    #30818
    Eddig sem voltam faradekony, 2 kapszula egy adat. Melle szedek meg omega 3, meg C vitamin. Ezeket is az oldalrol rendeltem.
  • veszelka
    #30817
    éreztél vmi változást? plfáradékonyság terén? 4et szedsz naponta, vagy elég a kettő?
  • Succor
    #30816
    Először is olvasgass rengeteget az adott témában, másodszor pedig tök egyszerű:

    Amiket otthon tudsz végezni:
    Fekvőtámasz,guggolás, esetleg húzóckodás ha van rudad,kézállásból fekvőtámasz(falnak támasztva).Ezek ilyen otthoni alapok.
    Mennyit?Amennyi megy.Majd ha ott fogsz tartani, hogy ráérzel a testedre, kicsit megjön az étvágyad, és nem leszel lusta rengetek szakirodalmat elolvasni a testépítésről akkor majd segítenek a srácok, de így nem fognak.

    Ajánlom a sárga kapszulát kezdésnek, és tömjed magad 3 óránként kajával 2 hétig.Amennyi csak belédfér.Utána majd figyelhetsz a mennyiségre és minőségre.
  • Prince of Máté
    #30815
  • ToM1113
    #30814
    sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni.
    21 éves fiú vagyok, szeretnék egy kicsit megerősödni mert 183 cm magas vagyok és csak 65-66 kiló.

    Otthon van lehetőségem edzeni. Sajnos lusta vagyok, de most szeretném elkezdeni. Ehhez kérnék egy pár tanácsot kérni.
    Hogy érdemes neki kezdeni, heti hányszor, milyen gyakorlatokat, stb.
    Cél az lenne hogy vastagodjak, erősödjek, hízzak.
    Nem tudom érdemes lenne-e valami fehérjét venni vagy ilyesmit...

    Előre is köszönöm a segítséget.

  • DarkHorSe
    #30813
    En ezt szedem ebben az evben, be kell venni aztan le kell nyelni. Mit nyilatkozzak rola :D
  • veszelka
    #30812
    próbálta valaki?
  • rhdk
    #30811
    deca van?meg susta esetleg egy jó kis anapolon 50?he?
  • xxxpaulxxx
    #30810
    Jaja én is abból a facebook csoportból ismertem meg ezt az oldalt... szóval többet én sem tudok, csak szimplán nagyon bizakodó vagyok, mert ez tényleg csudajó:)
  • Neoncsoves
    #30809
    gondolom van felára a csíkozásnak kockázásnak... bár ha kilója így is kijön 1300ra, simán megéri :D
  • Vaxi
    #30808
    Igény szerint csíkozva, kockázva, szeletelve, vákumozva..."
    urrram... vajon szegedre szállítanak?
    faszbúkon egy csoportban olvastam, hogy húsok esetében szállítás 12.700 forinttól (telefonon érdeklődtek)
    ha ez tényleg igaz, hogy kockázva vákuumozva kihozzák 1100 ft/kg-ért a csirkét, akkor átutalási megbízást csináltatok nekik :D
  • Prince of Máté
    #30807
    Szép az oldal design-ja, és az árak is nagyon olcsók. Valaki rendelt már innét?
  • oliwwer
    #30806
    Nagyon jó árak!
  • xxxpaulxxx
    #30805
    Íme a Mennyország
  • xxxpaulxxx
    #30804
    Én pl csirkét két (néha három) naponta csinálok, ekkor ez a rizsfőzés és mosogatással együtt maximum egy órát vesz igénybe.

    Rizst pedig minden nap... az 5 perc:)
  • balintk
    #30803
    Sokkal jobb mint mindennap vagy edzés előtt.
  • balintk
    #30802
    Csak arra gondoltam, hogy előre megcsinálom azt a mennyiséget, ami mondjuk 2 napra elég, és akkor nem kell minden nap bíbelődni. Elég csak kivenni hűtőből stb.
  • tigeroo
    #30801
    csirkét feldarabolod, befűszerezed, kisütöd - ez nem kerül többe öt percnél szerintem egy átlag embernek.

    a rizset én megpirítom kis olajon üvegesre-barnára, utána felöntöm hogy ellepje a víz, lefedem és tartalékon hagyom hogy puhuljon 10-15 percig.

    persze ha valaki ahhoz van szokva hogy anyuci összeszedi a szennyest az ágyszéléről, suckolja a budit, mos-főz rá akkor lehet hogy a kajakészítés is időigényesnek tűnik (ne vedd magadra)
  • Succor
    #30800
    Zseniális ^^
  • KaBuTo666
    #30799
    Ennyi. Bírom mikor azt mondják hogy NINCS IDŐ ERRE...pff, ugyan már...még élvezni is lehet.
  • Darth Sith
    #30798
    én 10-12 perces előpárolt barnarizst használok, a húst általában 2-3kg-ban veszem, előre bepácolom, majd félkg-ra felosztva megy be a mélyhűtőbe, így több napi adag egybe előkészíthető. Majd amikor kell akkor már a előrebepácolt húst csak kiveszem és megsütöm 10 perc alatt. A rizs is elkészül 10-12 perc alatt, és amíg a kettő készül felvágom a zöldséget. Elpakolással együtt 15 perc 1-2 napi kaja :)
  • Dizson
    #30797
    Ti hogy oldjátok meg a kaja elő/elkészítését? Kicsit időrabló dolog mindennap a kajával foglalkozni.
  • mike77
    #30796
    Egy átlag család annyit eszik . Mikor nővéremékhez mentünk karácsonykor kajálni, mondtam neki, hogy nekem úgy főzzön, hogy fél kiló rizst eszek naponta, röhögőgörcsöt kapott . Nekik az egy hétre elég .
  • DarkHorSe
    #30795
    Mar visszakaptuk a lovet, extreme digitalban vette a baratnom szemelyesen. Szoval rendesek voltak, csak kicsit problemaztak de aztan beadtak a derekukat :D Mellesleg soha tobbet nem fogok semmi venni szemelyesen, neten megrendeled, 8 napig kiprobalhatod, azt ha nem tetszik visszaviheted a picsaba. Ha szemelyesen veszed meg akkor, meg mar alapbol problemaznak hogy jaj kicsomagoltad, meg jaj serult a termek, nevetseges :D

    Most ezt neztem ki, majd valamikor megrendelem
  • KaBuTo666
    #30794
    Há akkor tömködd bele mint a kávét a kávé kifúvóba, oszt több fér bele!
  • DarkHorSe
    #30793
    Haha tegnap megvette a baratnom a rizsfozot/parolot, ma mar vissza is vittuk a szaros rizsfozo reszebe 125 gramm rizs fert :D Nemtudom kinek talaltak ki ezeket a dolgokat.
  • mike77
    #30792
    A tegnapi edzéstől számítva most 15 :) Általában minél hamarabb jön annál durvább lesz :(