33479
12316971501353788406.png
  • Prince of Máté
    #30913
    Te nem érted.
    A nálad jobbal nem összehasonlítani kell magadat, hanem tanácsot kérni például.
    Csak hogy itt kurvára nem erről volt szó.
    adam46 mondta, hogy idegesíti őt, a nála szarabb alakok.
    Na őket kell leszarni, és nem magadhoz mérni.
  • mike77
    #30912
    Te legalább érted :)
  • oliwwer
    #30911
  • mike77
    #30910
    Kicsit el kéne szakadni az izomtömegtől :). Az összehasonlítás szólhat a hozzáállásról, eltökéltségről, kaja, edzésterv, stb.,nem csak arról, nagyobb-e a háta.
  • Succor
    #30909
    A tanuláshoz nem kell összehasonlítani magad senkivel.A tanuláshoz csak pár dolog kell:
    Akarat,alázat,bizalom.
    Az meg , hogy ki jobb nálad az baromira relatív(fizikailag értem most).Nem minden az izomtömeg :)
  • Neoncsoves
    #30908
    Jó nézni ahogy a 14-15 éves 40 kilós kisfiúk rángatják a 12kilós egykezes súlyzót, meg 8 kilóval próbálnak lórúgást csinálni :D ha meg szólsz nekik akkor "jó"-val elintézik és csinálják tovább a faszságot:D::D
  • Prince of Máté
    #30907
    Akkor meg oda kell menni és megkérdezni.
    De itt közel sem erről volt szó.
  • mike77
    #30906
    Nem legyőzésre gondolok, inkább tanulásra. Ha jobb valamiben, akkor azt hogyan csinálta.
  • Prince of Máté
    #30905
    Nem :) Nem a másikat kell legyőznöd, hanem magadat.
    Nem színpadon vagyunk ember... Ha versenyző vagy, akkor hasonlítsd magad a másikhoz. Kétlem, hogy az lennél...
  • mike77
    #30904
    Azzal kell összehasonlítanod magad, aki jobb nálad. Hogy te is jobb légy.
  • Prince of Máté
    #30903
    Ennyi, Succornak van igaza, nem kell a másikat nézni, összehasonlítani magad.
    Ha szarul csinálja, csinálja szarul, nem a te dolgod.
    Csak magadra figyelj, hogy te csináld jól.
  • adam46
    #30902
    iPod a megoldás, vagy hozzá hasonló csíptetős lejátszók. :)
  • mike77
    #30901
    Sajna izzadok, mint állat, meg ritkán edzek egyedül, meg beakadna a madzag mindenhova :).
  • SNICKER
    #30900
    ennyit ér a sok kigyúrt disznó

  • DarkHorSe
    #30899
    Versenyre keszult, megvolt a verseny aztan meg bevizesedett mint az allat. Felolem ketelkedhet aki akar, nem izgat, csak erdekessegbol irtam.
  • Tyler1
    #30898
    Bele is halna abban a pillanatban, ha egyáltalán kivitelezhető lenne ilyen mértékű hízás, de kizártnak tartom.
  • adam46
    #30897
    Ez már beteg kategória, mekkora teher már a szívnek is... Valaki nagyon eszetlenül tolja.
  • DarkHorSe
    #30896
    Volt aki egy heten belul hizott 23 kilot :D
  • adam46
    #30895
    Nos, igen összehasonlítani tényleg nem lehet, főleg azért mert én naturál irányelveket követem, míg a terem tetemes hányada a szedjünk be mindenféle szart. Mondjuk ilyenek sose érdekeltek, mikor abba hagyják kicsit, akkor teljesen összemennek, volt olyan gyerek, akiről két hét alatt tűnt el körül-belül 10 kiló. :D
  • DarkHorSe
    #30894
    Engem kurva nem erdekel senki sem a teremben, max azoknak segitek akiken latom hogy el is akarnak erni valamit es kemenyen edzenek. Az ilyen lejovok azt nezek ki a butyuta fejembol, belenyomok a 60ba 6tot azt is szarul embereket kerulom messzire :D Ha meg segitseget ker, se segitek neki, utalom az ilyeneket.
  • Roger6
    #30893
    "Viszont ami engem tényleg zavar, az a nyögés " - fülhallgató, zene fullon.
  • Fbn Lx
    #30892
    szerintem ez viszont szép, de naiv és álszent beszéd, hogy ne azért járj, hogy mások megnézzenek, és hogy ne figyeld mások teljesítményét. a férfiak mindig, minden téren versenyezni fognak egymással, ha nem is nyíltan, azért megjegyzi az ember. ez egyrészt motivátor, másrészt minden férfiközösségben van egy ki nem mondott hierarchia, csak az értelmesebb emberek közössége ezt nem hozza elő, nem beszél róla
  • Fbn Lx
    #30891
    a hozzá nem értő emberek minden téren ilyenek
    nem tudják, hogy mi a faszt kell nézni, ezért a "nagyobb" lenyűgözi őket.
    az értelmesebb cél, ha a hozzáértő férfiak között szeretnél elismerést szerezni a teljesítményeddel, valamint a nőknél. a nők pedig mást néznek rajtad, inkább, hogy mennyire vagy fitt, nem azt, hogy mekkora a súly amivel nyomsz. kivéve azokat a nőket akik nemi identitászavaruk miatt versengeni akarnak.
  • Succor
    #30890
    De a harmadik fél se érdekeljen :D
    A janiság nem a súlyokon múlik, mert ennyi erővel minden erőemelő Janinak érzi magát.Inkább a hozzáálláson.
    Még talán 1.5 év elteltével én folyamatosan mértem össze az adottságaimat mindenkivel, ha valaki nem volt szabályos meg volt róla a véleményem pedig 2* akkora volt mint mondjuk én.Ezek hibás dolgok nem szabad.Az edzés az élvezet(-nek kéne hogy legyen).A tömeg meg az emberek pedig hajlamosak elvenni ezt az élvezetet.Egyszerűen csak lemész és jól érzed magad, és simán kizársz minden mást ami ezt befolyásolja :)
    1 évembe tellett megtanulni kb ezt.
  • veszelka
    #30889
    ne azérj járj kondiba, hogy a többieket nézd. ki nem szarja le őket?
  • adam46
    #30888
    :D Vannak nagyon ordibálósok.

    @Succor:

    Félre ne érts, én sem nevetem ki a vékonyabb gyereket, az sem érdekel, ha többel csinálja, pusztán az zavar, hogy egy harmadik fél szemében, körül-belül ugyan annyit érek, mint az, aki szabálytalanul csinálja. Mondjuk ez is csak annak a kérdése, hogy mennyire laikus a harmadik fél. Amúgy engem sose érdekelt ez a Jani téma, én a magasabb ismétléseket preferálom, közepes súlyokkal.
  • mike77
    #30887
    Viszont ami engem tényleg zavar, az a nyögés :). Csávó négy kilóval bicózik, és ehhez állat nagy AURRRGGGHHHHH-okat kell ám nyomni :))). Na ez tényleg az agyamra megy. Meg elég zavaró.
  • Succor
    #30886
    De ez miért zavar téged?Majd rájön egyszer, vagy nem.
    Neked semmi közöd mit csinál a másik és nekik sincs köze, hogy te mit csinálsz.A teremben való edzés kezd szubkultúrális szokások,egóskodások, összehasonlítások tömkelegévé válni. Undorító.Én vagok a teremben aki soha nem edz ujjatlan,ba sőt legtöbbször pulcsiba, én vagyok az aki ha bejön egy vékonyabb srác, nem neveti ki, nem hasonlítja össze magával, nem mondja azt, hogy ennek még sokat kell dolgoznia, és én vagyok az akit nem érdekel ki mit, mennyivel hogyan csinál!

    Ha annyira zavar az ilyen, mond meg neki a véleményed, max lehurrog, vagy egyszerűen pakold fel 200-ra és csináld te is szabálytalanul, hogy Jani maradhass.
    Ne értsd félre nem téged támadlak most, csak kicsit baj szokott lenni a fejekben a termekbe.Van egy célod, csak arra koncentrálj, ha nem koncentrálsz távolabb kerülsz a célodtól.Ezek a dolgok pedig hátráltatnak az odafigyelésben :)
  • adam46
    #30885
    Igen, ez az egyetlen dolog, amit tehetünk, hogy átnézünk rajtuk. Ne tud meg, nálunk is mindenki ott majomkodik az oldalemelésnél. Csukló derékszögbe, aztán emelgetik.
  • oliwwer
    #30884
    Link

    "the observation that strength trained athletes experience a rapid return of muscle mass and strength even after long periods of inactivity."
  • mike77
    #30883
    Ezen túl kell lépni. Egyik füleden be másikon ki. Elég, ha tudod, hogy Te szabályosan csinálod, ő meg nem. Kész. Van aki kétszer nagyobb súllyal csinálja nálunk az oldalemelést, mint én. Csak ha úgy csinálná, mint én, felével se tudná :))). Innentől kezdve tudom, hogy én vagyok a jobb, nem is foglalkozok vele.
  • miezviz
    #30882
    Köszönöm, kérdeztem kondiba több embert és sokan azt mondták h ugyan úgy meg kell érte küzdeni.
    Szeretnék valamibe kapaszkodni:D Legalább mentálisan bebeszélem magamba h hamarabb visszaviszem magam a szintemre:)
  • miezviz
    #30881
    Nem tudom miért kell hülyének nézni, nem azt kérdeztem, h fogok e valaha még annyival nyomni, hanem h igaz e h hamarabb eltudod érni ahol egyszer már jártál.
  • adam46
    #30880
    Olyan elkeserítő, amikor valaki sokat dolgozik, hogy elérjen egy súlyt és hogy normálisan szabályosan végezzen egy gyakorlatot vele. Én 110kg-al guggolok, ebbe megy 6-7 ismétlés, tényleg sokat guggolok és szeretem is, aztán jön egy hülye gyerek, akinek van nádszál lába, felpakolja ő is 110-re, de körül-belül leguggol 10-15 centi, majd fel és ezután pedig nagy királynak érzi magát. Vagy másik eset, aki egyáltalán nem szokott guggolni, majd első edzésen már 100-al csinálja, ő nála is hasonló tartományban mozog a súly, mint az első esetnél. Ilyenkor annyi leredukálódik a 100 kiló, mintha annyira könnyű lenne, nem tudom, nektek mi a véleményetek ezekről az emberekről?
  • oliwwer
    #30879
    Igen igaz

  • ngyptr88
    #30878
    SOS!

    Sziasztok! El kell utaznom, van itthon 3 doboz Capriovus tojásfehérjelé (fehérjebomba, 33 tojásfehérje/kg), amit már nem tudok megenni. Igen jutányos áron (500/doboz) odaadnám valakinek, hogy ne maradjon rajtam. Szavatosság január 23, de már hétfő (a gyártás napja) óta a fagyasztóban vannak, tapasztalatból mondom, így még hetekig-hónapokig eláll és fogyasztható.

    Átvétel XX. kerület és környéke. Ha valakit érdekel, jelezzen minél hamarabb!
  • DarkHorSe
    #30877
    Ha valaha nyomtal 90el es abbahagytad az edzest, sajnos soha tobbet nem fogsz tudni annyival nyomni :(
  • LocalPatriot
    #30876

  • miezviz
    #30875
    Sziasztok

    3 hónappal ezelőtt abbahagytam az edzést de olyan szinten, hogy súlyt sem láttam, akkor még 90 el szériáztam.
    Most elkezdtem hétfőtől és ment 70 el, kérdésem a következő.
    Igaz az, hogy ha valaki egyszer járt már mondjuk 90 kg nál pl fekvenyomva annak könnyebb visszajutni oda? hamarabb eléred?
    Persze tudom h nem csak ebből áll az edzés de gondolom egyik törvény igaz a többire is, mármint a bicepszre, tricepszre.

    Előre is köszönöm!
  • gymrozsi
    #30874
    Sziasztok!

    Hamarosan Bp-re költözöm keresek a 13. kerületben igényes edzőtermet. Keresgéltem már a neten Gym City -ről van vélemény ?