33479
12316971501353788406.png
  • veszelka
    #30994
    a szója impotenciát okoz hosszútávon. ez tény. na meg, a biológiai értéke elég alacsony
  • Dizson
    #30993
    Power Protein:
    "a növényi eredetű szójaprotein izolátum, az állati eredetű tejsavó protein és kazein – felhasználásával készül, egyesítve a fehérjék kiváló tulajdonságait."

    Szerintem, aki nem profi, annak "fölösleges" az izolátum stb.
  • Prince of Máté
    #30992
    Elgondolkodtató...

  • veszelka
    #30991
    ez nem szójás cucc?
  • Retsu
    #30990
    Jó az én is azt ittam 1 ideig(most változatosság kdvéért a lenebb említett Protein Powert).
    Beszélnek itt is sokan minőségről, nem olyan jó mint a tiszta tejsavó stb...bár nem biztos hogy 1 doboz alapján kellene véleményt alkotnom, de:
    SEMMIVEL nem éreztem pl. Basic Wheyt hogy jobban hatna...és ez csak tényközlés, mindenki azt eszik, ímit akar("tiszta" tejsavót mondjuk).
  • oliwwer
    #30989
    Csak ne vaníliásat vegyél, mert az nagyon fos. Én nem vagyok finnyás, de az nagyon szar. Csokisat vegyél belőle. Vagy inkább a bioteches protein power-t. Az is hasonló ár és kiszerelés.
  • miezviz
    #30988
    Power Proteint ismeri valaki?
    Elsőnek nyilván a kedvező ár megfogott, 4 kg 11800Ft de utánaolvastam rendesen és 80-90% ban pozitív a vélemény róla.
    És még azt kérdezném h a fehérje mellett mit érdemes szedni?
    Valami aminosav tablettát?

    Előre is köszönöm!
  • Darth Sith
    #30987
    Én próbáltam többet is, működnek, de minimális pluszt adnak. Kb úgy számolnék, hogy egy 5%-os löketet tudnak hozzátenni a rendes diétához. Nekem több év alatt az lett a tapasztalatom, hogy tökéletesen jól le lehet nélkülük is pucolni magunkat 8-10% -os testzsírra és max utána kezdeném el. Odáig a rendesn étrend, edzés tökéletesen megteszi.
  • Darth Sith
    #30986
    egy szóval sem mondtam, hogy lenézem, Te jöttél azzal, hogy idézzelek "Néha meg kell enni a "szart" is.". Én pedig ezzel nem értek egyet, de ettől még nem nézek le másokat, csak szimplán nem akarok közéjük tartozni, ennyi.
  • Neoncsoves
    #30985
    A koffeintartalommal nincs gond, szívproblémáim sincsenek, egyedül 6 évvel ezelőtt volt egy minimális zörej, de az meg semmit nem számít, az orvosok is azt mondták nem lényeges. Eléggé ilyen "nyomott" meg fáradékony vagyok, nagyon nehezen pörgök fel, ezért gondolkodtam edzés előtti felpörgetőben anno, de pénzhiány miatt nem vettem végül. Mindenesetre azért megfontolom, szükségem van-e ilyen termogenikus zsírégetőre, mivel mint mondtad a diéta és az edzés a lényeges.
  • DarkHorSe
    #30984
    Elveszik kicsit az etvagyad, meg rendesen felporgetnek mivel jo sok koffein van bennuk, revexben asszem van vagy 200+ gramm :D Edzes elott felporgetos cuccokban szokott ennyi lenni. Ha vannak keringesi vagy szivproblemaid inkabb ne szedd, ott van helyette az L-carnitine az meg jot is tesz a szervezetednek, de persze nem olyan hatasos mint ezek. Bar ugyis a dieta es az ehhez kapcsolod edzesterv a lenyeg es nem a faszom kiegeszito ^^
  • Neoncsoves
    #30983
    szép lassan elkezdem a szálkásítást (március-áprilisban esedékes, de lehet később), de már nézelődöm valami jó zsírégető után, mivel nem vagyok egy könnyen fogyó fajta és könnyen zsírosodom.

    Revex-16ot néztem ki, esetleg Brutal Blade-t. Ezek termogenikus zsírégetők, az se biztos, hogy bírná a szervezetem. Szed ilyeneket innen valaki?
  • DarkHorSe
    #30982
    Ne igyal kakaot mert az SZAR, bannerba ha lehet :D

    Szerintem mindenki egyen azt amit akar, nincs azzal baj ha valaki csak tisztan kajal es azzal se ha valaki hamburgert eszik mert eppen ahhoz van kedve. Bar egy faszom kakaotol ide jutni :D
  • Prince of Máté
    #30981
  • Succor
    #30980
    Deal.Figyelj sztem nem az én bajom.Te tudod, a te szabad akaratod, csak ne nézz le valakit azért mert megeszik néha-néha 1-2 "szart".
  • Darth Sith
    #30979
    nem kell egyetértenünk. Te egyél szemetet, én nem fogok. Deal?
  • Succor
    #30978
    Ja mert ha néha megeszel egy pizzát vagy iszol egy pohár kakaót, hirtelen 30 kg zsír jön rád és romlik 30%-ot a vérképed.Nevetséges :D
  • Darth Sith
    #30977
    Például azért mert nem akarok úgy kinézni, és olyan egészségi állapotot mint amilyen az emberek nagy részének van, akik ezeket a szemeteket eszik.
  • Succor
    #30976
    Ha megkívánod, néha, miért ne ehetnéd?
    Te belőled vagy baszott profi testépítő lesz egyszer, vagy egy mogorva depressziós valaki :P
  • Roger6
    #30975
    "nem kell azokat se lenézni aki nem számolja grammra pontosan hogy miből mennyit eszik." - ezt nem tudom honnan vetted, senki nem nézte le a másikat, és senki nem írta, hogy grammra számolja a kajáját.

    "szerintem ez amúgy is szánalmas :D számolgatni hogy mennyit egyél, úristen. mintha azt számolgatnád milyen szögből dugd meg a csajodat " - ez megint honnan jött neked?! Nem is értelek ember.

    "meg elvileg az a nézetük hogy tisztességesen vagy sehogy." - ne és EZT ki írta?

    Ez amúgy tipikus olyan hozzáállás, hogy ha "én" csinálom, akkor az a normális. Ha "én" nem kajálok rendesen az normális, aki betartja, az szánalmas. Ha "én" így meg úgy teszem, akkor az tuti jó.

    Kajálj egy hónapig tisztán, és látni fogod a különbséget. Amúgy nem értem, miért lenne baj az, hogy valaki számolná a grammokat? Azért mert figyel a kajájára, azért szánalmas? Kb. akkor az összes profi testépítő szánalmas?

    Te nem figyelsz rá, a te dolgod, de aki nálad precízebben csinálja, azt minek szólod le (én sem számolom grammra, nem magamról írtam)?
  • SNICKER
    #30974
    állítólag vannak itt olyanok akik évek óta csinálják, meg elvileg az a nézetük hogy tisztességesen vagy sehogy.

    akkor hol vannak a képek a szálkás kidolgozott izmokról? :)
  • SNICKER
    #30973
    mielőtt lehurrogtok a számolgatós témával, előtte mindenki mutasson egy képet magáról, hogy mi az eredménye a számolgatásnak, meg ha már 70%-ba számít bele a kaja a testépítésbe.. :)
  • Darth Sith
    #30972
    "Néha meg kell enni a "szart" is."
    nem kell.
  • SNICKER
    #30971
    egyik nap olvastam egy iráni öregről, 80 éves, és 60éve nem fürdött, állati szart tesz a pipájába, és a kedvenc kajája a rohadt tarajos sül.
    és voltak képek is, szóval nem kamu.

    és 80 éves.. szóval nem halt meg. és sose élt "egészségesen".

    nem kell azokat se lenézni aki nem számolja grammra pontosan hogy miből mennyit eszik. szerintem ez amúgy is szánalmas :D számolgatni hogy mennyit egyél, úristen. mintha azt számolgatnád milyen szögből dugd meg a csajodat
  • Succor
    #30970
    " A cukor fehér méreg, hiába használják természetesen kávéba, akárhova. Méreg, semmi más." Erre mondtam, nem a kakaóra :D
    Szóval én nem csinálom tisztességesen mert megiszok néha 1-2 pohár kakaót.Értem. :(
    Sosem iszok kakaót edzés után, még egyszer mondom!.
    Megeszem a napi fél kilo csirkémet meg 500 g rizsemet de nem vetem meg a kakót, meg stb-t sem.Néha meg kell enni a "szart" is.


    Az utolsó mondatoddal egyetértek :)
  • Roger6
    #30969
    Kakaó edzés után? Érdekes gondolat. Az ilyen "formulák" bevonzzák a vizet a hasba, nem véletlenül ajánlanak a szőlőcukor és egyéb cukrok helyett más dolgokat szénhidrát visszatöltésre edzés után.

    Nesquik csomagolás kiemeli - 14 mg (igen, milligramm) C-Vitamint tartalmaz egy adag. Váó :) Ez külön tetszett.

    "Az a baj a "testépítők" többsége akkora táplálkozás-náci" - nem tudom te hogy vagy vele, de én ha egyszer csinálok valamit, azt tisztességgel fogom véghez vinni. És mivel a testépítés 70%-ban a kaján múlik, ezért igen, a kajálásra odafigyelek. No cigi, alkohol is csak akkor, ha valami nagy esemény van (szülinap, stb - ilyen 3 hónapja nem volt). Persze, mellékajálás volt karácsonykor (+3 kg 2 nap alatt), de azóta nem hibáztam.

    Neked is szíved joga úgy táplálkozni, ahogy szeretnéd, bár nem értem, miért kell kifigurázni azokat az embereket, akik jobban figyelnek nálad az étkezésre, és nem kakaót isznak edzés után.

    De tulajdonképpen igazad van, a lényeg, hogy ne otthon tespedjenek az emberek a TV előtt, és ha már ez megvan, akkor máris tette valamit az egészségéért.
  • Succor
    #30968
    Mégis fogyasztod súlyzós edzés után! :D

    Nem kell ezt felfújni.A cukor ártalmas, de ha tartod a mértéket akkor nem para.És igen is finom a kakaó, és kurva jól esik néha :)

    Az a baj a "testépítők" többsége akkora táplálkozás-náci,de mindig elfelejtem, hogy itt mindenki profinak született és aszerint is él.
  • Roger6
    #30967
    Nézz meg egy Nesquik kakaós zacskót, mik az összetevők. 92% egyszerű szénhidrát, sima cukor. A cukor fehér méreg, hiába használják természetesen kávéba, akárhova. Méreg, semmi más.
  • adam46
    #30966
    Miért a kakaó káros? :D Csak szemléltetni akartam, hogy nem károsak, míg az ember a megfelelő keretek között fogyasztja. Azért, ha már többet iszol naponta, mint mondjuk hat-nyolc, az már megterhelő tud lenni a vesére.
  • mgkp
    #30965
    Mi az, hogy nem károsabbak mint a kávé meg a kakaó bazmeg?:D
    Az étrendkiegészítők nemhogy nem károsabbak, hanem egyáltalán nem károsak. Mégis mi lenne bennük a káros? Komolyan, honnan veszitek az ilyen istenverte faszságokat? Blikk, Nők Lapja?

    Ez az életmód meg egyedül az izületeknek nem kedvez, mivel az ember anatómiailag nem arra van kitalálva, hogy 10-15-40 vagy akár ennél is több éven keresztül minden szögből az izületeket terhelés érje nagyobb súlyokkal.
    De ezt is meg lehet előzni ha okosan csinálja az ember, mellesleg erre vannak kitalálva az izületvédők.
  • Prince of Máté
    #30964
  • adam46
    #30963
    Van káros hatása is hosszú távon az ízületekre, de megfelelő bemelegítéssel és ha nem kapkodva mész feljebb és feljebb a súlyokkal, akkor ezt le lehet redukálni. Kajába ugyan annyit eszek én például mintha nem edzenék, csak minőségibb kajákat, kevés zsírral. Étrend kiegészítők meg nem hiszem, hogy károsabbak, mint például a kávé, vagy a kakaó. Bár lehet hülyeséget mondok.
  • Darth Sith
    #30962
    valóban egészségtelen az, hogy csak minőségi, megbízható forrásból beszerzett élelmiszert fogyasztok, a saját alkatomra, életstílusomra grammra belőve, valamint ehhez heti 5x1-2 órát aktívan mozgok. Ez biztos káros.

    De a heti két bekúrás, cigizés, napi 4 óra tv előtt tespedés az nem. De a tiszta étkezés, meg az edzés az tuti káros.
  • Neoncsoves
    #30961
    ha egy átlagember életmódját veszed alapul (minden hétvégén seggrészegre issza magát, akár pénteken és szombaton is), akkor semmivel sem egészségtelenebb ez az életmód.

    ja meg azok akik éjjel nappal mekis szart meg pizzát zabálnak, azok sem egészségesebbek semmivel
  • Dizson
    #30960
    Megfelelő válasz még mindig nem érkezett a kérdésre, tipikus passzív gondolkodásmód, amivel sajnos nem sokat lehet elérni. :)
  • KaBuTo666
    #30959
  • DarkHorSe
    #30958
  • Effe88
    #30957
    ez ugye nem komoly kérdés?:O
  • Dizson
    #30956
    Gondolkoztatok e már azon, hogy megéri e komolyan edzeni? Gondolok itt arra, hogy a gyomor/máj nem bírja hosszútávon ezt a kiképzést....erőltetett étkezést/étrend kiegészítők használata...

    Csak érdekelne, hogy mi a véleményetek erről a témáról.
  • miezviz
    #30955
    Köszönöm nektek!