33479
12316971501353788406.png
  • Prince of Máté
    #31034
    Köszönjük, gondold át, mennyire hasznos információt adtál ezzel.
  • Dizson
    #31033
    Azt iszol amit akarsz. Én nem megváltani jöttem. Gondoltam felhívom a figyelmet erre a dologra, hiszen valakinél igen is számít, hogy mit juttat be a szervezetébe. Főleg ugye annál, aki rendszeresen edz.
  • Prince of Máté
    #31032
    Szerintem mindenki leszarja, ugyanúgy fogjuk inni ezek után is a protein shake-ünket, mint eddig. Rajtad kívül SZERINTEM nem zavar senkit, nem vagyunk hipochonderek.
    Azt se tudom, hogy ezzel mit akartál mondani, de van egy tippem: nem egészséges az, amit csinálunk :) Az ilyen felfogáson csak röhögni tudok...
  • Roger6
    #31031
    "Az a kevés hányada, mely felszívódik, nem toxikus összetevőkre bomolva végül a vizelettel távozik szervezetünkből."
  • Roger6
    #31030
    Én itt olvastam róla
  • Dizson
    #31029
    Érdekelne az a "forrás".

    Egyébként nem tudom, mi bajod vele, hogy újabb témákat hozok fel, gondolom nem jó dolog egy bizonyos szinten megragadni. Vagy te is olyan ember vagy, aki a földbe dugja a fejét mint egy strucc, hogy a problémáktól elmeneküljön, hiszen nincs semmi rossz. A világban minden szép és jó.... Jahj várj, ez még a föld???

    A colában és hasonló édes italokban is megtalálható ez a mesterségesen előállított édesítőszer, és ha ennek ellenére azt mondod, hogy minden oké, akkor le a kalappal előtted, hiszen TE egy mérhetetlenül pozitív ember vagy.

    Ha meg nem tetszik, hogy különböző dolgokról van szó egy testépítő topicban, és nem csak a karod méretéről, akkor sajnálom... Gondoltam, hogy esetleg érdekel pár embert ez a "kis" információ. Mindenki úgy dolgozza fel ahogy akarja, mint ahogy az életét is úgy éli, ahogy akarja.

  • Prince of Máté
    #31028
    Ember, neked mi bajod van?
    Azért jársz ebbe a topikba, hogy ilyen faszságokkal traktálj minket?
    Azt hittem, ennél hülyébb kérdésed nem lesz...
    Te direkt keresed mindenben a rosszat, vagy valami más szellemi problémád van?
    Utánanéztem ennek a szarnak, sima édesítőszer...
  • Dizson
    #31027
    Vagy ízesítetlen fehérjét kell venni, és akkor egyel kevesebb méreg jut a szervezetbe.
  • KaBuTo666
    #31026
    Az egészség már a megszületésnél elvész...
    Pl...nem messze lakok Pakstól, fingunk nincs hogy a Duna vízébe miket önthetnek...lehet bugyutának hangzik, de érted a lényeget. :)
    Nem gondolok én már ilyenekre, hogy miben mi van...élvezni kell az életet, élni, és kész. :) Döntse el az ember saját maga, csak aztán vállalja az ennek velejáróját.
  • Neoncsoves
    #31025
    szerintem nem károsabb a műanyag margarinnál meg a ki tudja milyen forrásból jövő kolbásznál, felvágottnál, etc...
  • Dizson
    #31024
    Igen, de ha már egyszer azért (is!) jár az ember kondizni, hogy egészséges legyen...
  • KaBuTo666
    #31023
    Valamiben meg kell halni...
  • Dizson
    #31022
    acesulfame K található a proteinek nagyrészében, ami köztudottan káros. Scitec 100% proffban is van bőven.

    Splenda (Sucralose, aspartame) – This popular artificial sweetener was discovered by accident in the mid 70′s by a pair of scientists attempting to formulate a synthetic fertilizer. They didn’t succeed in their original plan, but discovered that the compound they had synthesized tasted pretty darn good! (Why they would taste their fertilizer experiment is beyond us!) Splenda was introduced into our food system with minimal safety testing (the FDA conducted studies on a total of only 36 human subjects), and from there problems started to arise. Recent research into the health effects of Splenda has indicated that it may contribute to weight gain (probably not what you were looking for), diabetes, disruption of sleep patterns, sexual dysfunction, increases in cancer, MS, lupus, and a list of degenerative diseases. In our mind it’s a bit backward to spend money on something that may cause any of these. We’re trying to get healthier after all, not sick!
  • mgkp
    #31021
    Ott a pont.
  • Darth Sith
    #31020
    Nincs teljesen igazad ebben. Az egészséges étkezés és a testépítő étkezés két külön dolog. Amiről te beszélsz, a napi 5-600g csirkemell és társai, az bőven szükségtelen egy átlag embernek, aki kb nem mozog, egésznap ül stb.. Számukra harmada is elég lenne ezeknek, amely máris a megfizethetőbb kategória lenne. Továbbá ha tudatosabban étkeznének illetve odafigyelnének magukra, akkor első dolog lenne, hogy cigi, alkohol kuka, édességek minimalizálva, és máris elég komoly pénzeket meglehet spórolni, amiből lehet normálisabb alapanyagokat venni. Természetesen ekkor is lenne egy szegényebb réteg, akik számára ez is drága lenne, de ha már a népesség nagyrésze átállna erre, máris hatalmasat lépnénk előre.

    Továbbá számukra nyilván változatosabbnak is kéne lennie, mivel a csirke-rizs kombó az átlag ember számára eléggé unalmas. De számljunk egy kicsit, nekik napi max 4 étkezésre van szükség.
    Olyan 150g rizsből megfőzve lesz 300-400g, amely férfiakat-nőket átlagosan véve, szerintem több mint amennyit megesznek egy nap, de számoljunk ezzel. Ha olcsóbb barna rizst nézünk, akkor is ez kb 100ft, de ha nagy 5-10kgos kiszerelésben veszik nagykerben, még kevesebbre is kijön kilója. Húsból ha napi 200-250g-ot megesznek, szerintem már sokkal előrébb vannak mint amit manapság művelnek, ez kb 3-400Ft/nap. Hozzá számolunk némi zöldséget, mondjuk szintén 200-300Ft/nap áron, és ez bő becslés, mivel egy 0.5kg fagyasztott brokkoli kerül ennyibe, ami pár napig elég is lehet nekik. Összesen alsó becslés: 100+300+200=600, felső: 100+400+300=800 Ft. De vegyük azt, hogy 500-1200Ft között van egy átlagos napi teljes kaja, ha megfelelően, jó helyről válogatjuk össze, egy átlag ember számára. Ha úgy nézzük, hogy egy BigMac szendvics ennyibe kerül, menüben meg a másfél szerese, vagy egy nagy tábla milka ennyi, vagy egy doboz cigi, egy üveg bor stb.. Szerintem ez az emberek nagyrészének vállalható lenne, pláne ha a többi szemét nagyrészét kizárja, és csak ritkábban esznek édességet és társait. Ez egyszerűen akarat kérdése, semmi más.
  • csuszi
    #31019
    azt is tegyuk hozza hogy sajnos ha mindenki ugy kajalna ahogy kell, akkor pillanatok alatt osszeomlana a rendszer, megdragulnanak a kajak, es ehezes torne ki tolunk csorobb videkeken. de lehet itt is.
    mennyi a husfogyasztas, plane ha csak a szarnyasokat es a halat vesszuk pe fo most? mennyi lenne akkor? zoldseg? gyumolcs? rizs? buresz?
    az olcso szemet kaja ami oli az embereket olcso. es hozzaferheto viszonylag mindenkinek.
    ha lefogyok, ezert viszem le a fogyasztasom 30deka kornyekere per nap, nem allapot hogy zabalok napi 50-60 deka hust, mas meg ehezik.
    nem lettem szektas se idiota alszent meregzold. de tudatos igen.
    oliver konnyen pofazik kodos albionbol ahol az atlag fizu max 5-8% megy el kajara, mig a csoro orszagokban neha a 100se eleg.
    de neha elszegyellem magam en is, amikor bohockodik a hentesem, hogy na csirkefarhat nem kell? :) nem mondom baszki johet a szokasos csirkecsocs... 2kg...
    hat ez az erem masik oldala.
  • Tyler1
    #31018
  • Breki33
    #31017
    Zsuzsanna Toldi Ifbb Probejegyzést írtScitec Magyarország
    Sziasztok! Még decemberben a pultos csajokkal szórakoztunk záráskor a terembe, h belesuttogtunk a mikrofonba horror filmbe illő dolgokat. Azt hittük, h már nincs senki, de volt még egy fiú! Ezt írta az esetről az oldalára:
    "Napi Segner Fitness és Egészségközpont:
    Záróra, épp öltözök át, zene kikapcsolva már nincs senki, egyedül vagyok az öltözőben: hirtelen egy suttogó hang szólal meg valahol a fejem mögött:
    "-Látlak..."
    Baldo hirtelen megfordul hogy lerugja az illetö fejét amiért ijesztgeti. Erre nincs ott senki. Jo egy olyan 10-ből 5ösre összeszartam magam, és mint tisztes horror film néző egyből elkezdtem gondolkodni a menekülési útvonalakon. Minthogy fáradt voltam igy nem akartam zombi kislányokkal verekedni mert nagyon erősek. Futásban rövidtávon hátha... Villámsebességgel átvedlettem, majd...
    "Igen téged..." és egy "Siess!" suttogás után már kinn is voltam az öltözőből. Ahol is a pultos csajok épp megpukkadtak a röhögéstől mivel a hangosbemondóval szopatják a tisztes népet Beszartam, de legalább van humoruk! "
  • Breki33
    #31016
    http://index.hu/bloghu/bodybuilding/2014/01/28/edzotermi_trollkodas
  • Succor
    #31015
    Én is ugyan így jártam, nekem most sem az igazi(már 2 hónapja pihentetem)
  • Sabcsee
    #31014
    Köszi a válaszokat !
  • Tyler1
    #31013
    Jegeld, napközben lóbalzsammal kend, éjszakára meg flectorral. Ha jövőhéten sem javul, akkor mutasd meg dokinak. Edzést meg mindenképpen felejtsd el 2-3 hétre, a váll kényes, könnyen rálehet sérülni jobban.
  • Breki33
    #31012
    http://www.tesztoszteron.hu/emagazin_01_03_lkl834_vall_utkozesi_szindroma.php
  • Sabcsee
    #31011
    Sziasztok!

    Múlt hét elején meghúztam a jobb vállam fekve nyomás közben. Bekentem este, kicsit jobb lett és 2 nap múlva lementem edzeni, de nagy hiba volt, mert újra elkezdett fájni.
    Szombat óta kenegetem Flector-ral, de nem érzek nagy javulást. Alapjáraton nem fáj, csak ha valamit megakarok vele emelni, akkor szokott.

    Mit ajánlotok? Pihentessem még egy hetet, vagy jövő héten menjek el dokihoz?
  • shaba23 #31010
    1 hónapja nem voltam teremben, mert úgy tűnik allergiás vagyok (még tesztelődöm) és döglök meg...nincs levegő, meg megmozdulni kedv...
    Új munkahely, ingyen van a terem/uszoda/szauna, de valamire allergiás vagyok...fasza:)
  • DarkHorSe
    #31009


    azert cedricnek is van humora :D "james arnold :DDD
  • LocalPatriot
    #31008

    Nagyon nagy forma.
  • oliwwer
    #31007
    And now flex. És most feszíts. Azért mondja, hogy csak viccel, mert a gyerek már feszít ezerrel :D
  • LocalPatriot
    #31006
    Hatalmas. A legvégén mit mond a srácnak, mielőtt mondaná, hogy csak vicceltem? It's now flex? vagy mit?
  • Succor
    #31005
    :D
    Jólvan :)
  • Roger6
    #31004
    Tömegeléskor hány fénykép készül a testépítőkről, vagy akár off szezonban? Hát nincs agyonzsúfolva a weblapjuk / FB profiljuk.

    Versenyen meg nem ő tehet róla, hogy készülnek képek, nem saját magát fotózza. A zsűrinek pózol, és a nézőknek.
  • Neoncsoves
    #31003
    itt gondolom azokra gondol, akik minden héten edzés után lőnek egy képet magukról fészbúkra hogy "na már 38as a karom bazzeeeeeeeeeeeeee" közben beállnak nagy keményen mintha 120 kilósak lennének 2% testzsírral... :D
  • Renjike
    #31002
    Srácok , van egy doboz crea.TORom meg 750 g monohidrátom . Ha előbb a tabletták elfogynak muszáj lenne feltöltési szakaszt tartanom amikor áttérek monohidrátra?
  • Bazsalusz
    #31001
    Mit tudtok a HST-ről?
  • Bazsalusz
    #31000
    Szerintem az az elgondolkodtató hogy a szobrász túlzott e vagy sem.
    Azért nincsenek képek mert "a testépítés az illúziók sportja".Néhány éves edzésmúlt kell, hogy az embert ezt megértse.
  • Succor
    #30999
    Tehát a profik , akik SZÍNPADON szerepelnek és kb 150 kép készül egy fellépésükről, azok nem tudják, hogy ez a sport miről szól? :O
    Vagy, nem tudom követni a logikád :D
  • xxxpaulxxx
    #30998
    Azért nincsenek képek, mert akik "ennyire" komolyan veszik ezt az életmódot, azok tudják, hogy ez a sport miről szól valójában.
  • Effe88
    #30997
    ez nagyon jó:D
  • Succor
    #30996
    Bár csak azt okozna!!!!
  • oliwwer
    #30995
    Ez tény. Ok :DD