33479
12316971501353788406.png
  • Tyler1
    #31074
    Jön az egészséges túró rudi és margarin?
  • oliwwer
    #31073
    Bazz, kaptál is tőlük negatívot most nézem :DD

    (383/1039)
  • hungary27
    #31072
  • Roger6
    #31071
    Huhúúú, ezekért mit kaptam még anno a trolloktól itt. Ha így mertem szólni, már mentek is rinyálni a modi topicba.
  • Tyler1
    #31070
    Reggeli zab legyen 75gr, 5. étkezésnél a rizs legyen 25gr, a többinél 50. Volumass helyett válassz sima tejsavó izolátumot, mert a V35 tömegnövelő. Napraforgómagot kilőheted, helyette lenmagolajból esetleg olivából oldd meg a zsírbevitelt.
    Vitamin legyen alap kiegészítő, meg sok vízfogyasztás (3-4 liter).
  • Barnabyka
    #31069
    Viszonylag vékonyabb testalkatú vagyok, de az elmúlt időben a pocakom megugrott rendesen. Most töröm a buksim, hogy hogyan alakítsam át, mert ha jól sejtem le kéne felezni ezt a 420-at.
  • oliwwer
    #31068
    Azt írta az első hozzászólásban, hogy van pocak, szóval az 5gr ch biztos hogy sok lesz
  • Neoncsoves
    #31067
    CH talán ami sok, de attól függ mennyire zsírósodsz/hízol. Ezt már ki kell tapasztalnod
  • oliwwer
    #31066
    82 két kiló vagy, ehhez a 420gr ch szerintem sok. Az több mint 5gr/tskg.

  • Barnabyka
    #31065
    Elolvasgattam (azért így írom, mert volt rész amit átugrottam) az általatok írt könyvet, meg mi egy mást és belőttem egy két dolgot magamnak. Egyik dolog az étrendem, amely így néz ki. Vélemény? Azért rakom ide nektek, hogy igenis bombázzátok kritikákkal.(Ha kérhetem ezek legyenek már építő jellegűek, köszönöm.)
  • oliwwer
    #31064
    Vagy a fekvőtámaszos lány!
  • Prince of Máté
    #31063
    Jó válaszok, bannerbe mehetne a könyv linkje szerintem!
  • Darth Sith
    #31062
    Javasolnám, hogy a sárga kapszulát legalább 2-3xor olvasd el, mert sokadik olvasásra jobban letisztulnak a fogalmak. utána javasolom, hogy szintén az adott oldalon, body.builder.hu az edzőválaszol rovatban a gyakran feltett kérdések részt is olvasd el, mert ha a sárga kapszulában nem kaptál bizonyos kérdéseidre választ, ott találhatsz még rá, illetve ott a keresőbe beírhatod. Mivel a rovat kb 8 éve megy napi szinten, 99% hogy valaki már feltette a téged érintő kérdést, és már született is rá válasz. Továbbá az oldalon az edzéstervek részben találhatsz magadnak edzésterv, étrend sablonokat amelyeket ugyan saját magadra kell szabni, de kiindulási alapnak megfelelő lehet. Valamint az oldalon és youtube-on is van fenn több edzéstechnikai videó is tőlük, amelyből már a kezdetekkor megtanulhatod a helyes kivitelezést, és nem rosszul rögzülnek a dolgok.

    Ha ezek után van kérdés, nyugodtan :)
  • Neoncsoves
    #31061
    Ennek örülök. Azért van ez a hangnem, mert rengeteg ember jön ide a topikba így (anno én is voltam itt pár évvel ezelőtt) hogy "írjátok má le nekem ezt meg ezt", amikor ott van egy pár oldalas olvasmány amit max 2 óra elolvasni. És az igazság az, hogy aki tényleg egy könyv elolvasására nem hajlandó, annak ez a sport nem való, hiszen itt nagyobb megpróbáltatásokkal találkozik az ember mint az olvasással :)

    Jó olvasást aztán jó edzést! Persze ha van kérdésed ami esetleg nincs megfogalmazva a weboldalon/könyvben nyugodtan tedd fel itt, azokra már szívesen válaszolunk
  • Barnabyka
    #31060
    De hajlandó vagyok, már csinálom is, csak igazából nem tudtam, hogy hol kezdjem, de így már tudom. Köszönöm!
  • Neoncsoves
    #31059
    body.builder.hu -n regisztrálj, töltsd le a Sárga Kapszulát és olvasd el. Ha ennyire nem vagy hajlandó, akkor rossz ajtón kopogtatsz és ez nem a te sportod.
  • Barnabyka
    #31058
    Sziasztok.. így 21év után rájöttem, hogy a testemmel már nem vagyok teljesen elégedett és rászántam magamat, hogy edzeni kezdek, mert jelenleg 183cm és 82 kiló vagyok, de ez leginkább csak pocakban látszik rajtam nem pedig izomzatban. Abban szeretnék segítséget kérni, hogy milyen edzéstervet ajánlotok(konditeremben), illetve milyen étrendet?
  • LocalPatriot
    #31057
    Link lemaradt
  • LocalPatriot
    #31056
    Kiss Virág:

  • LocalPatriot
    #31055
    Összehányom magam
  • Darth Sith
    #31054
  • adam46
    #31053
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD a kis koxi maxi, de megérdemli. :D
  • DarkHorSe
    #31052



    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Prince of Máté
    #31051
    Én is kb ennyi értelmét látom...
    Csinálhatna guggolást fejjel lefelé, és a talpával tartaná a rudat, az is "gizda"
  • adam46
    #31050
    Ez nagyon idióta gyakorlat, semmi értelmét nem látom és nagy a sérülés veszély is.
  • 0Fritz0
    #31049
    Valaki nagyon unatkozott.
    Következő lépésként a hátára is feküdhetne, majd az oldalról "rázuhanó" rúddal nyomhatna fekve.
    Mert az jó.
    Meg szép.
  • veszelka
    #31048
    úgy néz ki, ez egy jegyzett gyakorlat
  • LocalPatriot
    #31047
    Ezzel felléphetne a cirkuszba:D Durva.

    Ám baromi veszélyes mutatvány volt.
  • veszelka
    #31046
    a legjobb, ahogy elsétál :D
  • Tyler1
    #31045
    Azt a rohadt, ez komoly?

  • Prince of Máté
    #31044
    Ha nem használtad a szünet alatt az izmaidat, és nem is tápláltad őket, akkor alap, hogy leépíti a szervezet, mivel az a leg-energiagényesebb szövet.
  • Darth Sith
    #31043
    http://body.builder.hu/edzovalaszol_kereses.htm4?s=bordak%C3%B6zi
  • Darth Sith
    #31042
    1. Igen
    2. Az edzéseid minőségétől és mennyiségétől, valamint az étrendedtől függ. Lehet 1 év, vagy akár soha, attól függően, hogy mit, hogyan végzel. Tehát ez a kérdés így önmagában adatok nélkül értelmetlen, megválaszolhatatlan.
    Kb annyira lehet rá válaszolni, mint, hogy melyik a legjobb autó? Mire? Zongora szállításra szar a porsche, de csajozni meg jó.
  • sufnituning
    #31041
    Sziasztok
    December vége táján kezdtem érezni, hogy a bal oldalamon fáj a bordám. Olyan érzés, mintha meghúzódott volna. Azóta sem múlt el. Tegnap elmentem a háziorvoshoz, viszont nem lettem sokkal okosabb. Annyit mondott, hogy borogatni kell és majd elmúlik, bordaközi izomhúzódás.

    Valakinek volt már hasonló? Vagy valami tapasztalat, javaslat?
  • Fradi88
    #31040
    Sziasztok!
    Mielőtt elkezdtem edzeni súlyokkal nagyon sokáig kb 59-60 kg körül voltam. Másfél évet edzettem és kb olyan 74-75 kiló lettem a végére, de különböző okok miatt teljesen le kellett állnom az edzéssel. Eltelt 2 év és újra 60 kiló vagyok. Normális, hogy ennyire visszafogytam 2 év alatt? Ha újra elkezdek edzeni, mert most már lenne rá újra lehetőségem rá, kb mennyi idő alatt érném el újra ezt a súlyt,ugyanazt az állapotot?
  • Roger6
    #31039
  • Darth Sith
    #31038
    Lifetilt? :)
  • Roger6
    #31037
    Idéznék egy oldalról, ami nagyon jól leírja a mi kis fordított világunkat. Vagyis szerintem.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Miért van az, hogy ha az ember tisztán és egészségesen akar kajálni, akkor ezerszer jobban meg kell küzdenie az állítólagos szeretteivel azokkal ellentétben, akik cigiznek, piáznak, vagy két pofára tolják be a szarabbnál szarabb kajákat.

    Miért van az, hogy egy társaságban ha valaki elszív egy doboz cigit egy este alatt, az igazából senkit nem zavar, de ha reggel 6-kor, vagy télen elindulunk futni a -5 fokban, akkor mi vagyunk komplett idiótának nézve?

    Miért van az, hogy a fosásig lerészegedés létező összes stádiuma senkit nem zavar, de ha egy buliban mentes vizet iszunk, és nem verdessük szét magunkat 10 percenként egy tequilával, akkor mi vagyunk a rebellis különcök, akik nem tudják élvezni az életet?

    És az örök kérdés...

    Miért van az, hogy ha visszautasítjuk a cukorban hedonuló, zsírban tocsogó, minden tekintetben vállalhatatlan ételeket, akkor mi vagyunk a furcsa köcsögök, akiket órákon keresztül lehet baszogatni, de persze az asztaltársaságban ülő kihízott fejű rokonokhoz egy rossz szavunk sem lehet, és még annyit sem mondhatunk nekik, hogy „Te figyelj már. Vágom én, hogy elfogadtad magad meg minden, és tényleg szerintem is szexi izzadt pofával szuszogva, a hatodik krémest zabálni, de azért csak meg kéne élni azt az 55 éves kort nem gondolod? Tudod, ott van 2 gyerek a ficakban, akiket talán még fel kellene nevelnie valakinek.”

    De ezt persze nem szabad mondani. Viszont a gebézés, anorexiázás, röhögés a diéta, valamint a vegetáriánus kifejezés létező összes változatán gond nélkül mehet akár órákon keresztül is, de figyelmeztetni valakit, hogy ott maradt a szája szélén egy fél szelet dobos torta, na az micsoda parasztság már.

    Miért azokat baszogatják, akik egészségesen akarnak élni, és miért nem szól senki egy rossz szót sem a társadalom azon tagjaihoz, akik látványosan mérgezik magukat?

    Mert mindenki pontosan tudja hogyan kéne élnie, mi lenne a helyes életmód, de megvalósítani azt vagy nincs hozzá ereje, vagy emberileg nem képes rá. Minden ember aki úgy él, ahogyan mindenkinek kellene, -amely életmód kétségkívül lemondásokkal jár- tükröt tart a társadalom azon tagjai elé, akik nem ezt teszik. Márpedig ha szembesítesz valakit a hibáival, akkor az támadni fog. Támadni fog téged, mert te testesíted meg azt a személyt, amilyennek neki is kellene lennie és ő nem akar szembesülni. Persze hogy nem szól ha cigizel, ha piázol, ha szar kajákat tolsz magadba, mert ő is ezt teszi, így nyugtázza magában, hogy lám nincs egyedül a szarban, ezzel felmentést ad önmagának.

    Senki nem fog szólni ha mérgezed magad, mert egy másik ember gyengeségét látva te különbnek fogod magad érezni. Minél inkább pusztítja magát valaki, te annál inkább többnek fogod magad érezni nála, ez ilyen rohadt egyszerű. Főleg a nőknél van ez a sztori. Egyen csak a másik, legalább egy konkurenciával kevesebb.

    Minél minőségibb életet élsz, a társadalom annál jobban fog utálni. Ezt fogadd el, és nyugodtan szólj be a dagadt fejű rokonoknak te is, ha az élet úgy hozza, hogy meg kell tenned.

    Tudod, az ő érdekükben, csak ahogy miattad is aggódnak…
  • Darth Sith
    #31036
    Azt gondold már végig, hogy ha minden egyes tápanyagforrásnak az összes létező molekuláris összetevőjét végig elemeznéd így, akkor oda jutnál, hogy kb molekuláris szinten szintetizált anyagot vihetnél csak be a szervezetedbe, mert az teljesen labor tiszta.

    Mindenben van olyan anyag amely nem feltétlenül hasznos vagy valamennyire káros. De ha heti 5x1.5 órát edzem, hozzá az összes étkezésem grammra össze van állítva fehérje, szénhidrát, telítelen zsírok szempontjából, megvan a kellő tiszta folyadékbevitelem, akkor ezzel máris a teljes emberiség 99.999985%-ánál tisztábban élek és étkezem. Ha ezek után van egy adag proteinben 10mg valami káros, akkor pont nem fog érdekelni, mert nem azon fog múlni, hogy beledöglöm e vagy sem. Amíg mások szemetet esznek, semmit sem mozognak, és eléldegélnek valahogy, akkor az életvitelem hozzájuk képest űrtechnológia. Ezek mellett pont nem fog érdekelni egy némileg káros anyag néhány mg-ja. Amíg az nem VX-Ideggáz aminek néhány mg-ja is már halálos, addig pont nem izgat.
  • Dizson
    #31035
    Mint már mondtam, ezt mindenkinek magába kell eldöntenie. :)