33479
12316971501353788406.png
  • Abruzzi
    #9803
    Ez a C vitamin vita érdekes volt :D Én tablettából meg ilyen "étrendkiegészítőkből" kb 400-500 mg-t viszek be naponta, de pl a mai kajámhoz (krumpli+hal) sok-sok cukorborsó+hagyma volt a köret (marha finom:D) meg mostis gép előtt cukorborsót rágcsálok és olvastam h van benne B1 B2 meg C vitamin...(amúgy nem vmi konzerves szar, saját kertben termett :) )
  • retek683
    #9802
    emeld a súlyt amennyit csak bírsz 4-5 belehúzásost meg néha 1-2 belehúzásost.. utána vissza le és bedurrasztani és annyi
  • Panzermeyer
    #9801
    Esetleg heti 1 karedzés és akkor jó alaposan kinyírod?
  • Roman
    #9800
    kacsóra jó lenne valami tipp :( egyszerűen nem fejlődik :) marad a méret. S hiába mondja mindenki, hogy fejlődök,de a karom nem igazán..

    holott csinálom szépen, 2 gyaksi bicre 2 tricre (de nem csigán tolok le meg lórúgok.. tolódzkodok, scott pad egyenes rúddal, szűknyomok, koponyáttörök, egykezes bicepsz állva csuklófordítással, kalapács, meg ami eszembe jut. szokott is fájni rendesen. összesen 3-4 sorozat a gyakorlatokból, nyolcas-tizes ismétlésekkel, heti két karedzés.. valamit elcseszek, de mit? :)
  • retek683
    #9799
    Nekem nem bedurranva 43 ::(:(bedurranva fogalmam sincs :( nem sok sajna mer hát hosszú kezem van nagyon -- de ígyis örülök mer tavaly ienkor meg 30 se volt szinte befeszítve:D:D átértem majdnem a saját bicepszem nyújtott kézzel persze és nem a közepét mielőtt vki kötekedne:D:D:D
  • PyRex
    #9798
    jövő ilyenkorra a cél a hidegen 47-48 :)
  • PyRex
    #9797
    reggel "hidegen" 44, ha karozok, akkor olyan 47 lehet kb.
  • Panzermeyer
    #9796
    bazzeg... nem akartam ekkorába! :((((
  • Panzermeyer
    #9795
    Na most ezen végképp mindenki kussoljon. Tudom, h xar de lesz jobb is :D Csak felbátorodtam itt Pyrex kolléga fotóján :)

  • Zocsi
    #9794
    Most kipróbálom majd jövő héttől a MyoMax-ot. Abba nem fogok plusz Ch-t keverni... De köszi a tippet, mindenképp megfontolandó!
  • Zocsi
    #9793
    Okkay, akkor keveset keverek majd a limóba, mert most ilyen dögvészes melegbe jól jön majd. Bár a terembe van klíma, de akkor is!
  • retek683
    #9792
    ember vagy!! :D hanyas karod van? :)
  • retek683
    #9791
    "Véleményem szerint ha vega vagy , akkor abszolut nem itt a helyed..." visszavonom ok lehet úgyis eredmény elérni de nem mind1 hogy menyi idő alatt mennyi pénzből ... DE A TÖBBIHEZ TARTSD MAGAD pls ennyi!!
  • PyRex
    #9790
    173/92-94 de nagy a belem is most eléggé... :) ugyanilyen kinézethez a 85 kiló jobban passzolna :)
  • Gyúrógép
    #9789
    Szerintem hagyd a picsába ezt a bens csávot.Reménytelen.Engem is megtalált a baromságaival
  • Gyúrógép
    #9788
    Jól nézel ki.Hány kiló vagy és hány centi ?
  • PyRex
    #9787
    jajj nyugi legyen már :))))) komolyan, szerintem ilyenen összeveszni tök hülyeség :))
  • csuszi
    #9786
    meg különben is: "birka" vagyok, "kussolok sűrün", nem "rinyálok", még a végén megver (fél kézzel) a bátyád. :D:D:D
  • csuszi
    #9785
    nem alacsonyodom le a szintedre. szarrá szedhetném megint a hsz.-od, mint ahogy az eddigieket is (csak te nem veszed észre), de már uncsi. majd 5 év múlva tárgyalok veled.
  • Danny1987
    #9784
    Tök fölösleges ezen vitazni hogy vega valaki vagy sem.
    Azért vannak vegánnal is irigylésre méltó teljesitmények.
    Sőt sok vega testépitő is van még magyarországon is.
    És érdekes hogy szentgyörgyi alberten is vitáztatok a husevő azt mondta okos ember mivel napi8g c vitamint nyomott a vega meg azt hogy az túl sok.
    Szentgyörgyi albert pedig vegetáriánus volt:))))
    (én is probaltam a vega étrendet tejet is ittam de nem jött be nem birtam)
  • PyRex
    #9783
    profi testépítők, akik szétkokszolták magukat. köszi. más példát.
  • bens
    #9782
    kérdezd csuszit
  • bens
    #9781
    erre számítottam
  • Frayer
    #9780
    Nekem apám műtötte a pápát, akko most én agyok a legokosabb?
  • bens
    #9779
    aha, ezek szerint Alexander Dargatz, Kenneth Williams, Andreas Cahling, és a négyszeres mr.universe Bill Pearl sem voltak ide valók. igen, ők mind profi testépítők és vegák.
    beszűkültségen állítani kéne...
  • csuszi
    #9778
    gyerekes vagy. tovább ezen a szinten inkább nem mozgok...
    (még szerencse hogy debrecen messze van szegedtől - uhhhh)
  • bens
    #9777
    tökéletes. ha leszarod mit csinálok, akkor be is fejezheted, mivel én egy szóval se hoztam fel a vegaságot és nem hirdettem semmit, te rinyálsz egyfolytában.
    képtárad bocs de nem érdekel. azt h kit mennyire lehet összepakolni nem kinézet dönti el. szó sincs fenyegetésről, csak mondom h ha úgy gondolod h nem eszik vki húst az legyengül, tévedsz mert sok vega testépítő van és más sportoló is úgyhogy nem kell aggódni. olimpikont nem sokat ismerek, egy úszót igen, ő történetesen épp vega.
    apám a szegedi szívkatéteres labor vezetőorvosa, bátyám is ott dolgozik, sógornőm belgyógyász. nem szokásom kamuzni, ne indulj ki magadból. az h én nem pattogok minden hozzászólásnál h az én apukám az milyen okos, nem azt jelenti h segédmunkás családból származok.
    amúgy ha nem tünt volna föl nem nekem szokásom sértegetni. én leszarom ki mennyi vitamint eszik, az eredmények a fontosak amit fel tudsz mutatni.
  • Különc
    #9776
    Mivel én is szegedi vagyok mint bens és valószínűleg a bátyja is az, így inkább nem mondok semmit, a végén még a keménysrácok megvernek...
  • Roman
    #9775
    Én csak attól félek most, hogy nagyon "megerősödtem".. guggolásban tegnap 140-el 10-es szériákat csináltam :| két hónapja meg annyi volt az 1 ismétléses maximumom.. s nem fáj se a derekam, se a térdem, semmim.

    állítólag szabályos a dolog, vízszintig megyek le, szépen lassan. de én mégis félek. Mert az izom bírja nagyon, az ízületet nem vághatja tropára a hirtelen terhelésnövekedés, annak ellenére, hogy fájdalmat abszolute nem érzek rá?

    Sajnos a felsőtestem korántsem fejlődik úgy, pl. két kis pólóból lógó cérnaszálam változatlan méretre, mondjuk szálkásabb, mint volt. :) de ebben a rohadt melegben egyszerűen tömködni kell a kajátt lefele.. a ch-t kívánom rohadtul, a fehérjét meg hánynám visszafele. de letolommermuszáj
  • Frayer
    #9774
    Igen, szeritnem is.
    Bár én kiegészíteném azzal,hogy csinálnék egy jó citromos behűtött, shake vagy jégkása limonádét, egy liter vízbe tennék 10 gramm szöllőcukrot, és szép lassan eliszogatnám edzés közben.
    Így mivel hogy lassan jut el a szervezethez a cukor, nem emelkedik meg az inzulin és ezért nem fog visszaesni sem, de viszont egy folyamatos energia ellátást tudsz biztosítani az edzés alatt. Az a 10 gramm ch az smafu, sokkal több kellene, de egy jó energia fokozást jelent, egy kis többlet.
    Bazz, nekem edzés közben úgy kitágúlnak az ereim,hogy leesik a vérnyomásom és néha majd ott alszok el a fekvenyomó padaon. De erre majd valamit ki kell találnom, szerintem hot blood lesz, egy fél csak
  • PyRex
    #9773
    egyébként nem eszem eleget sajnos. most veszek is be... tényleg gyorsítja a regenerációt, amire most szükségem lenne.
  • csuszi
    #9772
    nem látszik.
    :D:D:D csak vicceltem.
    de c vitamint tuti nem eszel:O
    ;):):)
  • PyRex
    #9771
    mindenki kussoljon :))))))))) ne legyünk már ovisok... -.-



    (és igen, eszek húst! :p)
  • Roman
    #9770
    ööhhh edzés előttre kúrvára nem jó a szőlőcukor, edzés előttre 1 órával vmi összetett szénhidrát kell. szőlőcukker után hamar leesik a vércukor-szinted, azt ott fogsz edzésen szédelegni meg minden. edzés közben se érdemes.

    Edzés után viszont KÖTELEZŐ :) egy jó 40-50 gramm mehet nyugodtan akkor, szvsz. ^^ Úgy fogyasztod, ahogy jólesik.
  • Zocsi
    #9769
    Vettem étkezési szőlőcukrot, mert ugye az jó edzés előtt... Nade pontosan hogy is illik ezt fogyasztani? Tömjem kétpofára vagy keverjem limonádéba??
  • Zocsi
    #9768
    Yeah!
  • OPM
    #9767
    "ha vega vagy , akkor abszolut nem itt a helyed"

    szal ha valaki nem eszik húst, már ne is eddzen? grat..

    én bő 5 éve vagyok vega és bátran állítom hogy semmivel sem érzem magam rosszabbul, sőőőt.. (de ennek nem itt a helye)

    az meg hogy ha valaki emiatt, ne tudjon elég változatosan kajálni, hát nevetséges

    nem kéne egyik oldalnak sem próbálni meggyőzni a másikat ezügyben. zárjuk a témát.
  • king13
    #9766
    Ez valszeg az agy-izom kapcsolat nagy mértékű javulásától van. Mivel edzés közben mindig arra törekedsz, hogy kizárj más izomcsoportokat ez úszásnál is előjön utána, ami miatt egyes izomcsoportok baromira elfáradnak, míg más izomcsoportok amiket korábban igénybevettél úszásnál, szinte semmi terhelést nem kapnak.
  • retek683
    #9765
    Bens ez itt a testépítők fóruma és nem a kickboxosoké , gratulálak az eredményeidhez, de semmi köze akkor se a testépítéshez ,szal ne itt oszd az észt- ha kérdésed van tedd fel , ha véleményed van az megalapozott legyen , és mint testépítő úgy szólj hozzá az adott témához megfelelő alapok, tapasztalatok melett... Véleményem szerint ha vega vagy , akkor abszolut nem itt a helyed...
    "bátyám 12 éve vega és 104kg, ő se az a tipikus legyengült fajta, lehet h téged össze tudna pakolni egy kézzel. meg tőlem aztán fél kiló c-vitamint is ehettek"- na ez ami végképp nem tartozik ide , sőt nem is érdekel senkit + hozzáteszem elég gyerekes ahhoz képest,hogy kick- boxolsz.
  • csuszi
    #9764
    1000 mg akart lenni:D